دوچرخهسرگرمی و آموزشی

سه چرخه، راهنمای خرید انواع سه چرخه پلاستیکی و فلزی زیبا و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید سه چرخه باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه کودکان سه چرخه سواری است. در واقع این وسیله به کودک شما کمک می‌کند که دنیای اطراف خود را بهتر کشف ‌کند. برای یک کودک سه چرخه حکم یک ماشین آخرین سیستم برای بزرگسال را دارد، پس شما می‌توانید با خرید این وسیله کودک خود را خوشحال کنید. پس اگر به دنبال یک هدیه مناسب برای کودک خود هستید، فرقی نمی‌کند که کودک شما پسر باشد یا دختر بهترین هدیه سه چرخه است. با خرید این وسیله شما مهارت راندن یک وسیله نقلیه را به کودک خود آموزش می‌دهید و کودک خود را یک مرحله به دوچرخه سواری نزدیک‌تر می‌کنید. در واقع می‌توان سه چرخه را پیش نیاز دوچرخه سواری دانست و تا زمانی که راندن سه‌ چرخه را یاد نگرفته‌اید، نمی‌توانید به سراغ دوچرخه سواری بروید.

پس بهتر است قبل از خرید دوچرخه کودک خود را با راندن سه چرخه آشنا کنید، حرکت با این وسیله را به دلیل اینکه نیاز به حفظ تعادل ندارد، راحت‌تر می‌توان آن را به کودک آموخت و به وسیله آن می‌توان مهارت رکاب زدن و حرکت فرمان را به کودک آموزش داد. با یک مثال ساده موضوع را برایتان باز می‌کنم، تصور کنید بخواهید به شخصی که رانندگی بلد نیست، راندن کامیون را بیاموزید به احتمال زیاد نخواهد توانست یا در صورت موفقیت راننده خوبی نخواهد شد. پس سه چرخه را می‌توان یک پله برای ورود به دنیای دوچرخه سواری دانست. از این وسیله می‌توان به عنوان کالسکه هم استفاده کرد زیرا یک دسته دارند که به وسیله آن می‌توانید، کودک را روی سه چرخه هل دهید و برخی مدل‌ها دارای سایبان و محل نگهداری لوازم کودک می‌باشد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید سه چرخه برای کودک خود را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع سه چرخه آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید سه چرخه باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

سه‌چرخه کودک چیست و چه کاربردی دارد؟

نوعی وسیله نقلیه که شباهت زیادی به دوچرخه دارد با این تفاوت که دارای سه چرخ است. برخلاف تصور همه فقط مختص به کودکان نیست و برای بزرگسالان هم استفاده می‌شود. در این وسیله شخص با رکاب زدن نیروی لازم جهت حرکت به چرخ‌ها منتقل می‌کند. استفاده از این وسیله در سده نوزدهم رواج یافت به طوری که در سال ۱۸۲۸ با وصل کردن آن به یک گاری به جای اسب به عنوان اولین وسیله نقلیه مورد استفاده قرار گرفت. در کشور ایران هم در دوران قاجار به عنوان یک وسیله تفریح برای اشراف و اعیان مورد استفاده قرار می‌گرفت.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوچرخه شهری

انواع مدل‌های سه‌چرخه کودک از نظر جنس:

 1. سه‌چرخه پلاستیکی: در واقع ارزان‌ترین نمونه سه‌چرخه می‌باشند، وزن آن‌ها از مدل‌های دیگر سبک‌تر است. شما به راحتی می‌توانید می‌توانید آن‌ها را جا‌به‌جا کنید، زیرا پلاستیک از فلز خیلی سبک‌تر می‌باشد، البته این نکته را هم در نظر بگیرید که از نظر مقاومت خیلی ضعیف‌تر از فلز عمل می‌کنند. در این مدل علاوه بر بدنه فرمان و سه چرخ هم از جنس پلاستیک ساخته می‌شوند.
 2. سه‌چرخه فلزی: اگر کودک شما وزن زیادی دارد و احساس می‌کنید یک سه‌چرخه پلاستیکی وزن او را تحمل می‌کند، بهتر است به سراغ سه‌چرخه‌های فلزی بروید. شاید وزن آن‌ها مقداری سنگین باشد، اما در عوض مقاومت آن‌ها چند برابر مدل‌های پلاستیکی است. از نظر قیمتی هم مقداری از نمونه پلاستیکی ارزان‌تر می‌باشند. در مقایسه با طول عمر بالایی که دارند می‌توان گفت که از ارزش خرید بالایی برخوردار می‌باشند.
 3. سه‌چرخه فلزی_پلاستیکی: اگر با وزن خیلی زیاد سه‌چرخه‌های فلزی مشکل دارید و وزن کودک شما طوری نیست که از نمونه‌های پلاستیکی استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنم مدل‌های پلاستیکی فلزی را انتخاب کنید، زیرا چهار چوب اصلی آن‌ها که کار اصلی تحمل وزن کودک را بر عهده دارد فلزی بوده و لوازم جانبی دیگر که باعث افزایش وزن سه‌چرخه می‌شوند از جنس پلاستیک ساخته می‌شود.

مزایای استفاده از سه چرخه:

 • قیمت آن در مقایسه با وسایل دیگر مانند دوچرخه و اسکوتر ارزان‌تر است، بنابراین ارزش خرید بالایی دارد.
 • شما با خرید سه‌چرخه می‌توانید یک قدم کودک خود را به دوچرخه سواری نزدیک کنید، زیرا مهارت رکاب زدن را به کودک آموزش می‌دهد.
 • کودک شما با وسیله نقلیه و راندن یک وسیله آشنا می‌شود و مهارت دست فرمان او بالا می‌رود.
 • آموختن این وسیله بسیار ساده‌تر از دوچرخه است زیرا نیاز به حفظ تعادل ندارد.
 • یک وسیله بی‌خطر است و کودک شما هنگام استفاده با هیچ مشکلی مواجه نمی‌شود. حتی به علت داشتن سه‌چرخ زمین نمی‌خورد.

انواع مدل‌های سه چرخه کودک:

 1. سه‌چرخه اهرم هدایت‌ فرمان: شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که زمانی با کودک خود بیرون می‌روید و کودک شما تمایل به رکاب زدن ندارد با حرکت و کنترل او با مشکل مواجه شوید در این حالت بهترین کار استفاده از سه‌چرخه دارای اهرم هدایت فرمان است. این اهرم سه‌چرخه را به یک کالسکه تبدیل کرده که به راحتی می‌توانید آن را کنترل کنید.
 2. سه‌چرخه موزیکال: زمانی که شما کودک کم سن و سال خود را به گردش می‌برید و خودتان آن را کنترل می‌کنید، معمولا حوصله کودک سر می‌رود و بی‌قراری می‌کند. داشتن یک دستگاه موزیکال باعث می‌شود که کودک شما کمتر بی‌قراری کند و تمرکز بیشتری روی سه‌چرخه داشته باشد. کمتر کسی را پیدا می‌کنید که با پخش موزیک به آرامش دست پیدا نکند، کودک و پیر و جوان هم نمی‌شناسد. پس با خرید این مدل کودک خود را به موزیک سرگرم کنید.
 3. سه‌چرخه کمربند و سایبان‌دار: شرکت‌های سازنده سه‌چرخه برای افزایش ایمنی کودک شما اقدام به تولید این وسیله با کمربند ایمنی می‌کنند، که جلوی افتادن کودک شما از روی سه‌چرخه را می‌گیرد. همچنین یکی از دغدغه‌های اصلی پدر و مادرها جلوگیری از تماس مستقیم نور و گرمای خورشید با سر کودک است که شرکت با اضافه نمودن سایبان به این وسیله این مشکل را برطرف کرده است و دیگر نگرانی بابت این موضوع نخواهید داشت.

بهترین مارک سه‌ چرخه کودک:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک سه‌چرخه کودک به شما معرفی کنیم، شاید در حق سایر تولید کنندگان باکیفیت مقداری بی‌انصافی کرده باشیم. زیرا برندهای باکیفیت زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند و از آنجایی که این کار تبلیغ محسوب می‌شود و وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برند‌های سه‌چرخه کودک را به شما معرفی می‌کنیم.

 • سه‌چرخه رکسانا
 • سه‌چرخه بیلی‌لند
 • سه‌چرخه جی‌تویز
 • سه‌چرخه دلیجان
 • سه‌چرخه فلامینگو
 • سه‌چرخه زرین تویز
 • سه‌چرخه بانومد
 • سه‌چرخه لوپ کار
 • سه‌چرخه تی سی وی

حتما بخوانید: راهنمای خرید چراغ دوچرخه

نکات مهم هنگام خرید سه چرخه کودک:

 1. ایمنی سه‌چرخه: اولین و مهم‌ترین نکته هنگام خرید سه‌چرخه کودک ایمنی آن است. داشتن ایمنی بالا یکی از ویرگی‌های این وسیله می‌باشد. زیرا سلامت کودک شما در اولویت قرار دارد. در مواردی شما حاضرید تمام دار و ندار خود را بدهید تا کودک شما سلامتی خود را بدست آورد. پس بهتر است مدل‌های سایبان‌دار و کمربند دار را انتخاب کنید.
 2. تناسب با فیزیک بدنی: شما می‌توانید مدل و انتخاب رنگ سه‌چرخه را به کودک خود موکول کنید، اما باید به تناسب وسیله با فیزیک بدنی کودک خود توجه کنید. زیرا اگر پای کودک شما به پدال نرسد و توان رکاب زدن را نداشته باشد، سه‌چرخه دیگر یک وسیله سرگرم کننده برای کودک شما نخواهد بود. البته به اندازه دست کودک خود هم توجه کنید، زیرا ممکن است، کودک شما توانایی گرفتن فرمان را نداشته باشد.
 3. قیمت سه‌چرخه: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد به همین دلیل بهتر است، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید سه‌چرخه را مشخص کنید. با این کار تمام مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند، در نتیجه انتخاب و خرید برای شما آسان می‌شود. پیشنهاد می‌کنم قید مدل‌های ارزان قیمت را بزنید، زیرا کیفیت لازم را ندارند و با خرید آن‌ها زمان و سرمایه خود را به هدر می‌دهید.
 4. جنس سه‌چرخه: جنس این وسیله با توجه به سلیقه شما می‌تواند متفاوت باشد. معمولا سه‌چرخه‌ها از پلاستیک، فلز یا ترکیبی از هر دوی آن‌ها ساخته می‌شود. اگر تمایل به پرداخت هزینه‌های سنگین ندارید و کودک شما سبک وزن است مدل‌های پلاستیکی و اگر کودک شما وزن بالایی دارد مدل فلزی را می‌توانید انتخاب کنید البته مدل‌های فلزی سنگین بوده و جا‌به‌جایی آن‌ها کار دشواری است. برای تسهیل در فرآیند حمل و جا‌به‌جایی می‌توانید ترکیبی از فلز و پلاستیک را انتخاب کنید، زیرا سبک‌تر و ارزان‌تر می‌باشند.
 5. وزن و سن کودک: به وزن و سن کودک خود توجه ویژه‌ای داشته باشید. شرکت‌های سازنده سه‌چرخه معمولا این وسیله را برای رده‌های سنی مختلف تولید می‌کنند که شما باید متناسب با سن کودک خود بهترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید. البته به وزن کودک خود هم توجه داشته باشید، زیرا هر وسیله تنها قادر به تحمل یک وزن خاص می‌باشد و در صورت رعایت نکردن این مقدار یا به وسیله و یا به سلامت کودک خود آسیب وارد می‌کنید.
 6. برند محصول: همیشه برند‌های معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید. زیرا از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند و از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. از طرفی تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ خرید برندهای ناشناخته بروید، زیرا تست کردن این محصولات چیزی جز اتلاف وقت و هزینه نخواهد داشت.

روش نگهداری از سه‌ چرخه کودک:

 • سه‌چرخه فلزی را دور از آب و رطوبت نگهداری کنید، زیرا جنس بیشتر آن‌ها آهن است و بر اثر رطوبت پوسیده می‌شوند.
 • سه‌چرخه پلاستیکی را مقابل نور مستقیم خورشید قرار ندهید، زیرا پلاستیک میانه خوبی با نور خورشید ندارد و دچار تغییر رنگ و پوسیدگی می‌شوند.
 • با توجه به حداکثر وزن توصیه شده از سه‌چرخه استفاده کنید. به عنوان مثال اگر کودکی بزرگتر در منزل دارید مواظب باشید که از آن استفاده نکند زیرا آسیب جدی به وسیله وارد می‌شود.
 • هر چند وقت یکبار قسمت‌های متحرک آن را به وسیله روغن یا گریس روان کاری کنید، زیرا خشک شدن این قسمت‌ها به ساچمه آن‌ها آسیب وارد می‌کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید سه چرخه کودک مورد نظر خود را خریداری نمایید‌. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه سه چرخه کودک ارزان، با کیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ سه چرخه کودک پیلسان مدل Magic Tricycle کد ۰۷۱۸۰

سه چرخه کودک پیلسان مدل Magic Tricycle کد 07180

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۶x49x44 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • محل قرارگیری سبد
  پشت صندلی
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ سه چرخه کودک مدل QPLAY RITO EVA

سه چرخه کودک مدل QPLAY RITO EVA

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۶x46x106 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۱ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ سه چرخه کودک مدل پدالی Gimo

سه چرخه کودک مدل پدالی Gimo

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۴x48x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  رده سنی: ۲ سال تا ۶ سال مهارت هایی که کودک در بازی با سه چرخه به دست می آورد:تقویت مهارت های حرکتی و هوش بدنی-جنبشی، تقویت عضلات کوچک دست و پای کودک ،تقویت هماهنگی بین چشم و دست و پای کودک ،بهبود توجه و تمرکز،افزایش اعتماد بنفس ،تقویت هوش منطقی و استدلالی ،تقویت هوش بدنی و جنبشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ سه چرخه کودک سامان تویز طرح موتور هوندا

سه چرخه کودک سامان تویز طرح موتور هوندا

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x40x50 سانتی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ سه چرخه کودک پیلسان مدل Penguin Tricycle کد ۰۷۱۷۸

سه چرخه کودک پیلسان مدل Penguin Tricycle کد 07178

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۷x96x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳ کیلوگرم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  کمربند ایمنی
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک EVA
 • شامل
  کریکات (سبد حمل)
 • امکانات همراه
  سایبان
 • محل قرارگیری سبد
  پشت صندلی
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  -مناسب برای ۳ سال به بالا-حداکثر وزن قابل تحمل : ۳۵ کیلوگرم-فرمان کنترل والدین با تنظیم ارتفاع-قابلیت قرار دادن پای کودک روی محافظ پا و خارج کردن آن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ سه چرخه کودک دلیجان مدل Lotus

سه چرخه کودک دلیجان مدل Lotus

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۰x48x70 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۴۰۰ کیلوگرم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  محافظ صندلی
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  اسفنجی
 • محل قرارگیری سبد
  جلوی فرمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ سه چرخه ارابه مدل رکس Rex

سه چرخه ارابه مدل رکس Rex

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵x70x39 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳ کیلوگرم
 • قابلیت‌های صوتی
  موزیکال
 • ویژگی‌های نوری
  چراغ LED
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک EVA
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ سه چرخه کودک ارابه مدل نینا

سه چرخه کودک ارابه مدل نینا

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۳x57x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۳۰ کیلوگرم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  کمربند ایمنی
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  کیف نگهدارنده
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • شامل
  کیف
 • محل قرارگیری سبد
  پشت صندلی
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ سه چرخه کودک مدل YP-48CM

سه چرخه کودک مدل YP-48CM

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۸x18x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۸۰۰ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  – سه چرخه کودک- مناسب برای کودکان ۳ تا ۶ ساله – تعداد چرخ: سه چرخ- نوع چرخ‌ها: پلاستیکی- اهرم هدایت فرمان: دارد- دارای رنگ بندی متنوع- تمامی رنگهای بکار رفته در محصولات از نوع مجاز بوده و هیچگونه خطری برای کودکان ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ سه چرخه مدل هارلی

سه چرخه مدل هارلی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰*۷۸*۳۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۵ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک EVA
 • محل قرارگیری سبد
  پشت صندلی
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ سه چرخه کودک کد ۲۲۴

سه چرخه کودک کد 224

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷x20x27 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۷۹۰ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان ۳ تا ۶ ساله – تمامی رنگهای بکار رفته در محصولات سروش پلاستیک از نوع مجاز بوده و هیچگونه خطری برای کودکان ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ سه چرخه کودک دلیجان مدل کارن کد ۰۱

سه چرخه کودک دلیجان مدل کارن کد 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۸×۴۱×۹۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶.۷۰۰ کیلوگرم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  کمربند ایمنی
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • محل قرارگیری سبد
  پشت صندلی
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ سه چرخه کودک مدل سوبارو کد ۱۰۰۰

سه چرخه کودک مدل سوبارو کد 1000

مشخصات

 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ سه‌چرخه بیبی‌لند مدل Happy T-404

سه‌چرخه بیبی‌لند مدل Happy T-404

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۱ × ۴۴ × ۷۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴ کیلوگرم
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  – ظرفیت تحمل وزن ۲۵ کیلوگرم- ابعاد بسته‌بندی ۶۰ × ۴۰ × ۳۶ سانتی‌متر- مناسب برای ۳ تا ۵ سال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ سه چرخه کودک مدل جیمبو

سه چرخه کودک مدل جیمبو

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x30x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰۰ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  این سه چرخه دارای میله ی هدایت فرمان نمی باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ سه‌چرخه بیبی لند مدل Robot T-402

سه‌چرخه بیبی لند مدل Robot T-402

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۳.۵ ‍‍× ۲۸.۵ × ۴۳ سانتی‌متر سانتی‌متر
 • وزن
  ۶.۲۵ کیلوگرم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  محافظ صندلی
 • قابلیت‌های صوتی
  موزیکال
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • شامل
  کمک فنر
 • امکانات همراه
  سایبان
 • محل قرارگیری سبد
  جلوی فرمان
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  – ابعاد بسته‌‌بندی ۶۳.۵ ‍‍× ۲۸.۵ × ۴۳ سانتی‌متر- وزن بسته‌بندی ۷.۲۵ کیلوگرم- قابلیت تحمل وزن تا ۲۵ کیلوگرم- مناسب برای کودکان ۱.۵ تا ۳ سال- نیاز به مونتاژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ سه چرخه کودک مدل بیبی واکر

سه چرخه کودک مدل بیبی واکر

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵x30x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ کیلوگرم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  محافظ صندلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ سه چرخه کودک مدل Harely

سه چرخه کودک مدل Harely

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x38x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک EVA
 • محل قرارگیری سبد
  پشت صندلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ سه چرخه کودک فیشر پرایس مدل My First Trike کد ۱۸۱۳

سه چرخه کودک فیشر پرایس مدل My First Trike کد 1813

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۵x48x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  -حداکثر وزن قابل تحمل : ۲۵ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ سه چرخه زرین تویز مدل L1

سه چرخه زرین تویز مدل L1

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۷ × ۲۹.۳ × ۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۸۲.۵۴ کیلوگرم
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان ۳-۱ سال- دارای ۶ توپ رنگی در چرخ جلو- قابلیت نصب و جدا سازی اجزا از یکدیگر- ابعاد بسته‌بندی: ۴۸.۸ × ۳۲.۸ × ۵۹- وزن بسته‌بندی: ۲.۴۵۷ کیلوگرم- راهنمای نصب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ سه چرخه کودک مدل diego

سه چرخه کودک مدل diego

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۷x37x47 سانتی متر سانتی‌متر
 • تعداد چرخ
  سه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ سه چرخه کودک مدل Diego-2024

سه چرخه کودک مدل Diego-2024

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷.۷۵ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان ۳ تا ۷ سال – ظرفیت وزنی ۵۰ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ دسته دنده دوچرخه شیمانو مدل EF-51 SINGAPORE سه در هفت سرعت

دسته دنده دوچرخه شیمانو مدل EF-51 SINGAPORE سه در هفت سرعت

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای محیط
  شهری
 • مناسب برای
  دوچرخه کوهستان
 • نحوه اتصال
  بست
 • اقلام همراه
  سیک کلاچ فابریک بر روی هر دو دسته نصب شده است.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ سه چرخه کودک مدل ویرو

سه چرخه کودک مدل ویرو

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x55x70 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • محل قرارگیری سبد
  پشت صندلی
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ سه چرخه کودک مدل جیتویز

سه چرخه کودک مدل جیتویز

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۸x35x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۱۰۰ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • امکانات همراه
  دسته
 • محل قرارگیری سبد
  پشت صندلی
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  این سه چرخه در رنگ بندی متنوع متناسب برای دختران و پسران سنین بالای یکسال ؛ با کیفیت مرغوب و مقاوم ساخته شده است. دارای حداکثر ظرفیت ۵۰ کیلوگرم و مناسب برای افزایش مهارت های حرکتی می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ سه چرخه کودک ارابه مدل رکسانا

سه چرخه کودک ارابه مدل رکسانا

مشخصات

 • قابلیت‌های صوتی
  موزیکال
 • ویژگی‌های نوری
  چراغ دار
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک EVA
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ سه‌چرخه دلیجان مدل Matador

سه‌چرخه دلیجان مدل Matador

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰ × ۹۳ ×‌ ۴۸.۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۷/۲ کیلوگرم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  محافظ صندلی
 • قابلیت‌های صوتی
  موزیکال
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • امکانات همراه
  سایبان
 • محل قرارگیری سبد
  پشت صندلی
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  – دارای دسته هدایت کننده جهت کنترل راحت- نیاز به دو عدد باتری قلمی (در بسته‌بندی موجود نیست)- قابل استفاده برای ۳ تا ۵ سال -قابلیت تنظیم صندلی در دو جهت رو به جلو و عقب- با قابلیت تنظیم فاصله‌ی صندلی تا فرمان در سه حالت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ سه چرخه مدل CN730li

سه چرخه مدل CN730li

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۲x48x97 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶ کیلوگرم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  محافظ صندلی
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک
 • شامل
  کمک فنر
 • امکانات همراه
  سایبان
 • محل قرارگیری سبد
  جلوی فرمان
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ سه چرخه کودک مدل kiwicool

سه چرخه کودک مدل kiwicool

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x35x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۵ کیلوگرم
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه
 • نوع چرخ‌ها
  پلاستیک EVA
 • امکانات همراه
  جاپایی قابل جداشدن
 • محل قرارگیری پدال
  چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ سه چرخه کودک بیبی لند مدل هیرو

سه چرخه کودک بیبی لند مدل هیرو

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۷x48x30 سانتی‌متر
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ
  سه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید سه چرخه کودک در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید تشک برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا