خواب و حمام کودک

توالت فرنگی، راهنمای خرید انواع توالت فرنگی تاشو، دیواری و ثابت ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید توالت فرنگی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل مهم و ضروری در هر خانه‌ای توالت فرنگی است. انسان شاید بدون داشتن حمام یک یا چند روز توان زندگی کردن را داشته باشد، اما بدون داشتن توالت قادر به حتی چند ساعت زندگی کردن در خانه هم نخواهید بود. در کشور ایران دو نمونه توالت وجود دارد، یکی همان توالت‌های ایرانی و دیگری توالت‌ فرنگی می‌باشد. این توالت‌ها برای اینکه مشابه توالت‌های فرنگ هستند در کشور ایرانی به توالت فرنگی مشهور شده‌اند. امروزه از نظر پزشکی توالت‌های ایرانی تقریبا مردود اعلام شده و برای سلامتی ستون فقرات نباید از آن‌ها استفاده کرد. زیرا فشار زیادی را به کمر انسان وارد می‌کنند از این رو پزشکان توالت فرنگی را بیشتر پیشنهاد می‌کنند.

از آنجایی که برای نصب توالت فرنگی باید سیستم لوله‌کشی و فاضلاب دستشویی به کلی تغییر پیدا کند از این رو شرکت‌های سازنده توالت فرنگی اقدام به ساخت مدل‌های تاشو و دیواری کرده‌اند که شما با داشتن هر یک از آن‌ها دیگر نیازی به تغییر در سیستم لوله‌کشی و فاضلاب منزل نخواهد داشت. همچنین توالت ایرانی خود را هم از دست نخواهید داد. البته پیشنهاد می‌کنم اگر در حال ساخت منزل جدید هستید، هر دو سیستم توالت را برای آن پیاده کنید، یعنی هم توالت ایرانی و هم توالت فرنگی را داشته باشید. بیشتر جمعیت ایران متاسفانه به دلیل عدم رعایت الگوی درست زندگی دچار مشکلات کمر و زانو هستند که باید حتما از توالت فرنگی استفاده کنند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که ر حال ساخت منزل هستید و قصد خرید توالت فرنگی را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله مهم به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع توالت فرنگی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید توالت فرنگی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

توالت‌فرنگی چیست و چه کاربردی دارد؟

در کل توالت یک کلمه فرانسوی است که معادل فارسی آن دستشویی و سرویس بهداشتی می‌باشد که در گذشته به آن مستراح هم می‌گفتند. توالت به مکانی گفته می‌شود که انسان در منزل و محل کار به منظور دفع ادرار و مدفوع خو. از آن استفاده می‌کند. تفاوت اصلی توالت‌ها در نوع استفاده و نشستن روی آن‌ها می‌باشد. توالت فرنگی شباهت زیادی به یک صندلی دارد که شما به راحتی روی آن نشسته و به قضای حاجت می‌پردازید. برخلاف مدل‌های ایرانی خیلی راحت بوده و هیچ فشاری به ستون فقرات شما وارد نمی‌کنند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ست سرویس بهداشتی

انواع مدل‌های توالت‌فرنگی بر اساس نصب:

 1. توالت‌فرنگی دیواری: یکی از پرطرفدارترین نمونه‌های توالت‌فرنگی در ایران می‌باشد، به دلیل اینکه این مدل فاقد پایه است و روی دیوار نصب می‌شود، اندازه کوچکتری دارند و از فضای پایین آن‌ها هم می‌توان بهره گرفت. مخزن این توالت‌ها درون دیوار قرار می‌گیرد به همین دلیل اندازه توالت به شکل چشمگیری کاهش پیدا می‌کند.
 2. توالت‌فرنگی زمینی: این مدل در کشور ایران بیشتر دیده می‌شود و در سه نمونه پشت به دیوار، یک تیکه و دو تیکه در بازار وجود دارد. در نمونه یک تکه مخزن و پایه روی هم قرار دارند و وزن آن‌ها خیلی بیشتر از مدل‌های چند تیکه است در توالت دو تیکه مخزن و نشیمنگاه به صورت جداگانه نصب می‌شوند. نمونه پشت به دیوار همان طور که از نامش پیداست، دارای یک مخزن است که درون دیوار نصب شده و جلوی چشم قرار ندارد.

مزایای استفاده از توالت فرنگی:

 • توالت‌فرنگی نسبت به سایر توالت‌ها فضای کمتری از سرویس بهداشتی شما را اشغال می‌کند، بنابراین مشکل کمبود جا با این مدل برطرف می‌شود.
 • اگر حمام و سرویس بهداشتی شما اندازه کوچکی دارد، خرید توالت‌فرنگی می‌تواند فضای داخلی توالت شما را بزرگتر جلوه دهد. زیرا برای نصب به فضای زیادی نیاز ندارند.
 • از نظر بهداشتی تمیز‌تر می‌باشند، زیرا شستشوی آن‌ها نسبت به نمونه ایرانی راحت‌تر بوده و بهداشت بهتر رعایت می‌شود.
 • شما می‌توانید این وسیله را در ارتفاعات مختلف نصب کنید که این ویژگی باعث می‌شود، کل اعضای خانواده شما به راحتی از آن استفاده کنند.
 • مدل‌های مرغوب این وسیله با تکنولوژی بالا ساخته می‌شوند که عایق صدا هستند و طوری ساخته شده‌اند که صدای پر و خالی شدن مخزن ان‌ها شنیده نمی‌شود.
 • دارای کلید تخلیه دو زمانه می‌باشند که این قابلیت نقش مهمی در میزان مصرف آب ایفا می‌کند. شما فقط زمانی که آب زیادی نیاز دارید، مخزن را به طور کامل تخلیه می‌کنید.
 • در مدل‌ها و طرح‌های مختلف ساخته می‌شوند که این خود باعث می‌شود، شما آن‌ها را با هر دکوراسیونی ست کنید.
 • مهم‌ترین مزیت این توالت‌ها این است که برای کسانی که دچار مشکلات کمر و زانو هستند، میزان فشار به این نقاط را به حداقل می‌رساند.

انواع مدل‌های توالت فرنگی بر اساس جنس:

 1. توالت‌فرنگی چینی و سنگ: این نمونه معمولا به صورت ثابت نصب می‌شود و نمی‌توان آن را جا‌به‌جا کرد. برای نصب این مدل شما نیاز به نیروی متخصص دارید. طول عمر خیلی زیادی دارند به همین دلیل قیمت آن‌ها نسبت به مدل‌های دیگر مقداری گران‌تر است. جنس بدنه آن‌ها از چینی و سنگ مرغوب می‌باشد که شستشو را راحت‌تر می‌کند.
 2. توالت‌فرنگی پلاستیکی: اگر به دنبال یک توالت ارزان هستید که قابلیت جا‌به‌جایی هم داشته باشد بدون شک بهترین گزینه برای شما مدل‌های پلاستیکی می‌باشند. این توالت‌ها نیاز به نیروی متخصص برای نصب ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را در هر نقطه‌ای استفاده کنید. این مدل نسبت به نمونه‌های چینی و سنگی طول عمر کمتری دارند. اگر می‌خواهید در سیستم فاضلاب و لوله‌کشی خود تغییر خاصی ایجاد نکنید، حتما این مدل را خریداری کنید.

بهترین مارک توالت فرنگی:

به هیچ عنوان نمی‌توان تنها یک برند خاص رابه عنوان بهترین مارک توالت‌فرنگی معرفی کرد، زیرا برندهای زیادی در زمینه ساخت توالت‌فرنگی فعالیت می‌کنند و معرفی کردن یک محصول تبلیغ می‌باشد و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای توالت‌فرنگی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • توالت‌فرنگی ونکو
 • توالت‌فرنگی سینکو
 • توالت‌فرنگی آسانا
 • توالت‌فرنگی سرو پیکر
 • توالت‌فرنگی ملودی
 • توالت‌فرنگی گلسار
 • توالت‌فرنگی کابوک
 • توالت‌فرنگی دیاموند
 • توالت‌فرنگی کوواس

انواع توالت فرنگی:

 1. توالت‌فرنگی خود شور: در قسمت نشیمنگاه این توالت‌ها وسیله‌ای نصب می‌شود کهبا پاشیدن آب روی نواحی مورد نظر آن‌ها را شستشو می‌دهد. این دستگاه در دو نمونه دیجیتالی و مکانیکی تولید می‌شود. در نمونه دیجیتالی یک دکمه جهت تنظیم گرما و فشار پاشش آب وجود دارد. در مدل‌های مکانیکی فقط یک شیر وجود دارد که با باز کردن آن می‌توانید آب را به نقاط مورد نظر خود بپاشید.
 2. توالت‌فرنگی تاشو: در واقع این مدل برای مسافرت و مکان‌هایی استفاده می‌شود که دستشویی کوچکتری دارند. جنس این توالت‌ها معمولا از پلاستیک و فلز یا ترکیبی از هر دوی آن‌ها می‌باشد. شما به راحتی بعد از استفاده می‌توانید آن‌ها را تا کرده و در گوشه‌ای قرار دهید. تاشو بودن قابلیتی است که باعث کاهش حجم شده و می‌توان آن را به راحتی درون صندوق عقب قرار داده و حمل نمود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید آینه و باکس سرویس بهداشتی

راهنمای خرید اینترنتی توالت فرنگی به همراه نکات مهم هنگام خرید توالت‌فرنگی:

 • قیمت توالت: اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید توالت‌فرنگی قیمت آن می‌باشد. فاکتور های زیادی مانند: جنس توالت، نوع لعاب کاری، کیفیت ساخت و برند آن که ایرانی باشد یا خارجی می‌تواند روی قیمت توالت مورد نظر شما تاثیر داشته باشد. برای خرید جنس‌های اصلی و مرغوب شما باید میزان بیشتری هزینه کنید.
 • جنس توالت: توالت‌فرنگی از جنس سنگ، سرامیک، پلاستیک، چوب، آهن یا ترکیبی از آهن و پلاستیک ساخته می‌شود. توجه داشته باشید که مدل‌های سنگ و سرامیک راحت‌تر شسته‌ می‌شوند و طول عمر بالاتری دارند، اما آن‌ها را به راحتی نمی‌توان جا‌به‌جا کرد. اما مدل‌های پلاستیکی و فلزی معمولا تاشو می‌باشند و به راحتی می‌توان آن‌ها را جا‌به‌جا کرد.
 • ارتفاع توالت: شما زمان خرید این توالت‌ها باید به ارتفاع آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید، به سراغ مدل‌هایی بروید که ارتفاع آن‌ها به گونه‌ای باشد که نشستن و بلند شدن روی آن‌ها راحت باشید. ارتفاع استاندارد کاسه در این توالت‌ها معمولا ۵۰ سانتی‌متر است اما مدل‌های با ارتفاع ۶۰ سانتی‌متر هم وجود دارند که برای افرادی استفاده می‌شوند که دارای مشکلات کمر و دیسک هستند.
 • قدرت سیفون: مدل‌هایی را انتخاب کنید که سیفون قوی و قدرتمندی دارند و با فشار دادن یک بار دکمه مسیر لوله را به خوبی تمیز می‌کنند. مدل‌هایی که سیفون آن‌ها قدرت لازم را ندارد بعد از مدتی با گرفتگی لوله مواجه می‌شوند و باید لوله فاضلاب را باز کرد. پس یکی از نکات مهمی که هنگام خرید توالت باید حتما به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید همین نکته است.
 • میزان صدای توالت: مهم‌ترین نکته در زندگی بشر آرامش است، معمولا توالت‌ها زمانی که دکمه سیفون زده می‌شود صدای زیادی تولید می‌کنند. این صدا معمولا تا زمان پر شدن مخزن ادامه دارد. بنابراین اگر می‌خواهید آرامش خود و سایر اعضای خانواده را به هم نزنید حتما مدل‌های کم صدا و بدون صدا را انتخاب کنید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود.
 • درب و شکل نشیمنگاه: توالت‌فرنگی‌ها معمولا دارای سه مدل نشیمنگاه دایره‌ای، بیضی و مربع می‌باشند که نشستن روی نمونه بیضی و مربع احساس بهتری به شخص می‌دهد و راحت‌تر می‌باشد. فراموش نکنید که این دو مدل بزرگتر هستند و فضایبیشتری را در توالت شما اشغال می‌کنند. در مورد درب توالت هم به سراغ مدل‌هایی بروید که به راحتی و آهسته‌تر باز و بسته می‌شوند.
 • رنگ توالت: بیشتر مدل‌هایی که در کشور ایران دیده می‌شود به رنگ سفید هستند. اما در کشورهای دیگر این محصول با رنگ‌های مختلف تولید می‌شود که می‌توان به راحتی آن‌ را با رنگ سایر لوازم سرویس بهداشتی هماهنگ کرد. اگر روی رنگ و ست کردن وسایل با هم خیلی حساسیت به خرج می‌دهید بهتر است به سراغ مدل‌های خارجی و وارداتی بروید.
 • کلید فلش‌تانک: نوع فلش تانک نقش مهمی در میزان آب مصرفی شما دارد. برخی از فلش‌تانک‌ها یک زمانه هستند، یعنی با فشار دادن دکمه به یکباره کل آب ذخیره شده در خود را خارج می‌کنند. اما مدل‌های جدید‌تری هم وجود دارد که دو زمانه هستند، یعنی با یک بار فشار دادن نیمی از آب مخزن و با فشار مجدد به صورت کامل تخلیه می‌شوند که در مصرف آب نقش بسزایی دارند.

روش نگهداری از توالت فرنگی:

 • از دور ریخت دستمال توالت و سایر زباله‌ها درون توالت‌فرنگی جدا خودداری کنید. زیرا باعث انسداد و گرفتگی مسیر فاضلاب می‌شوند.
 • اگر در مکانی زندگی می‌کنید که آب لوله‌‌کشی شما حجم قابل توجهی رسوب دارد، جهت جلوگیری از انسداد مسیرهای فلش تانک و شناور حتما در مسیر ورودی آب فیلتر رسوب گیر استفاده کنید.
 • برای شستشوی توالت از شوینده‌های اسیدی استفاده نکنید، زیرا به لعاب و قسمت‌های فلزی روی توالت مانند شیرآلات آسیب جدی وارد می‌کند.
 • بعد از هر بار مدفوع کردن برای رعایت نکات بهداشتی و عدم ایجاد بوی نامطبوع چند بار دکمه سیفون را فشار دهید، درست است که آب بیشتری مصرف می‌کنید، اما در طولانی مدت لوله‌های آن دچار گرفتگی نمی‌شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید توالت فرنگی مورد نظرتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین نمونه‌های توالت فرنگی ارزان، محبوب و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را درافت کنید.


۱ توالت فرنگی سینکو مدل تاشو دیواری

توالت فرنگی سینکو مدل تاشو دیواری

مشخصات

 • سرعت تخلیه
  ۱۰ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۵۰۰۰ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ توالت فرنگی مروارید مدل کاتیا

توالت فرنگی مروارید مدل کاتیا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  درب هیدرولیک وآسان باز شو جهت شستشوی راحتتر
 • نشیمن مستطیل شکل و آنتی باکتریال
 • مکانیزم دو زمانه
 • سیستم تخلیه سریع “سوپرجت”
 • آکس ۲۵۳ میلیمتر
 • توجه ۱: قبل از سفارش از هم اندازه بودن آکس فرنگی و آکس محل نصب اطمینان حاصل فرمایید
 • توجه ۲ : تمامی اندازه های مورد نیاز در تصاویر موجود می باشد
 • سرعت تخلیه
  ۵ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۷ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  سوپر جت
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  بزرگتر از ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ توالت فرنگی مدل صحرا

توالت فرنگی مدل صحرا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تمام پلاستیک
 • جلوگیری از زنگ زدگی
 • سبک
 • دارای درب پلاستیکی
 • دارای قیف سرخود
 • میزان تحمل وزن ۱۳۰ کیلوگرم
 • سرعت تخلیه
  ۵ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۲ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ توالت فرنگی پلاستیکی دورپوشیده مدل ۰۱

توالت فرنگی پلاستیکی دورپوشیده مدل 01

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تمام پلاستیک
 • جلوگیری از زنگ زدگی
 • سبک
 • دارای درب پلاستیکی
 • دارای قیف سرخود
 • میزان تحمل وزن ۱۲۰ کیلوگرم
 • سرعت تخلیه
  ۱۰ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۲ لیتر
 • نوع
  یک تکه
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ توالت فرنگی مدل onyx

توالت فرنگی مدل onyx

مشخصات

 • سایر توضیحات
  توالت فرنگی مدل انیکس
 • اندازه خروجی ۶ سانتیمتر
 • سیستم فلاش ۲ زمانه
 • سرعت تخلیه: ۵ثانیه
 • دارای بوگیر ژله ای
 • خروجی سیفون: خروجی به کف
 • سیستم تخلیه: شوتینگ
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۸ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ بیده توالت فرنگی کوواس مدل Q-5500

بیده توالت فرنگی کوواس مدل Q-5500

مشخصات

 • سایر توضیحات
  نصب آسان
 • کیفیت بالای پلاستیک مورد استفاده ABS
 • گرمکن بدنه
 • سنسور اشغال صندلی توالت
 • استریل با نور UV
 • قابلیت تنظیم فشار و دما و موقعیت پاشش آب
 • گزینه شستشوی اتومات
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۰.۸ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • امکانات توالت فرنگی
  بیده داخلی
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ توالت فرنگی دیواری آسانا مدل ۰۱

توالت فرنگی دیواری آسانا مدل 01

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قابلیت تنظیم بر روی کاسه توالت از ۱۵ تا۴۰ سانتیمتر
 • – داری قیف سیلیکونی تاشونده (زمانی که توالت فرنگی را روی دیوار جمع کنید ،قیف نیز با آن جمع می شود.)
 • – قابلیت تحمل وزن تا ۱۵۰ کیلوگرم
 • – تاشونده فقط با یک دستگیره روی دیوار
 • – قابلیت نصب آسان بر روی دیوار
 • – بدون نیاز به جابجایی
 • سرعت تخلیه
  ۲۰ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۳ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ توالت فرنگی مدل ۰۳

توالت فرنگی مدل 03

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قابلیت جابجایی و سیار
 • – ابعاد کف توالت فرنگی: ۴۰×۴۰ سانتی متر
 • – ارتفاع: ۴۷ سانتی متر
 • – جنس از فایبر گلاس
 • – قابلیت تحمل وزن تا ۱۲۰ کیلوگرم
 • – قابلیت قرار گیری بر روی سنگ توالت ایرانی یا در حمام
 • – دارای قیف
 • – دارای درب
 • – به دلیل مدل کمر باریک بودن، بسار سبک است و فضای کمی در دستشویی اشغال می کند.
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۲ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ توالت فرنگی سرمد سرام مدل دیاموند

توالت فرنگی سرمد سرام مدل دیاموند

مشخصات

 • سایر توضیحات
  توالت فرنگی دیاموند دارای بیده خودشور قابل تنظیم میباشد.
 • این محصول قابلیت نصب شیر بدنه اهرمی را دارد.
 • لعاب شفاف و ضد جرم و رسوب همراه با نشیمنگاه بزرگ و بلند از ویژگی های این توالت فرنگی میباشد.
 • سرعت تخلیه
  ۵ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۶ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  واش دان
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • امکانات توالت فرنگی
  بیده داخلی
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ توالت فرنگی انیکس مدل مروارید

توالت فرنگی انیکس مدل مروارید

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کیفیت مطلوب و امکاناتی نظیر واتر جت و سیستم دوزمانه از قابلیتهای شاخص این فرنکی می باشد
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۶ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  واتر جت
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  بین ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ توالت فرنگی کابوک مدل k-405

توالت فرنگی کابوک مدل k-405

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تحمل وزن تا ۱۰۰کیلوگرم
 • سرعت تخلیه
  ۱ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۱ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ توالت فرنگی مروارید مدل ورونا

توالت فرنگی مروارید مدل ورونا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  درب هیدرولیک وآسان باز شو جهت شستشوی راحتتر
 • نشیمن بیضی شکل و آنتی باکتریال
 • مکانیزم دو زمانه
 • سیستم تخلیه سریع “توربوجت”
 • آکس ۲۲۴ میلیمتر
 • توجه ۱: قبل از سفارش از هم اندازه بودن آکس فرنگی و آکس محل نصب اطمینان حاصل فرمایید
 • توجه ۲ : تمامی اندازه های مورد نیاز در تصاویر موجود می باشد
 • سرعت تخلیه
  ۵ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۶ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  توربو جت
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  بین ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ توالت فرنگی تاشو مدل گالوانیزه

توالت فرنگی تاشو مدل گالوانیزه

مشخصات

 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۱ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • امکانات توالت فرنگی
  بیده داخلی
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  بین ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ توالت فرنگی دیواری سپاهان مشبک مدل KS-201

توالت فرنگی دیواری سپاهان مشبک مدل KS-201

مشخصات

 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۲ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • آکس تخلیه
  بین ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ توالت فرنگی دیاموند کد ۱۲۴

توالت فرنگی دیاموند کد ۱۲۴

مشخصات

 • سایر توضیحات
  توالت فرنگی سرمد یزد دارای لعاب ضد جرم و رسوب میباشد و دارای نشان استاندارد ملی است
 • سرعت تخلیه
  ۵ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۵ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  واش دان
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • امکانات توالت فرنگی
  بیده داخلی
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ توالت فرنگی مدل ۰۵

توالت فرنگی مدل 05

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – تاشو و قابل حمل
 • – قابلیت تحمل وزن تا ۱۱۰ کیلوگرم
 • – ابعاد:۳۵×۳۵ با ارتفاع ۳۵ سانتی متر
 • – جنس بدنه:از فلز گالوانیزه
 • – جنس قیف و نشیمنگاه :از برزنت با پوشش شمعی چرم جهت شستشوی آسان و تاشوندگی عالی
 • – استفاده آسان
 • – سبک
 • – کم جا
 • – مناسب برای سالمندان
 • – دارای قیف تاشو برزنتی با پوشش شمعی چرم جهت شستشوی آسان
 • سرعت تخلیه
  ۲۰ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۳ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ توالت فرنگی مروارید مدل مگا

توالت فرنگی مروارید مدل مگا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  درب هیدرولیک وآسان باز شو جهت شستشوی راحتتر
 • نشیمن مستطیل شکل و آنتی باکتریال
 • مکانیزم دو زمانه
 • سیستم تخلیه سریع “واش دان”
 • آکس ۲۴۵ میلیمتر
 • توجه ۱: قبل از سفارش از هم اندازه بودن آکس فرنگی و آکس محل نصب اطمینان حاصل فرمایید
 • توجه ۲ : تمامی اندازه های مورد نیاز در تصاویر موجود می باشد
 • سرعت تخلیه
  ۵ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۷ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  واش دان
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  بین ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ توالت فرنگی روسی مدل آنیسا

توالت فرنگی روسی مدل آنیسا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ابعاد: ۷۵x35x79 سانتی متر می باشد.
 • سرعت تخلیه
  ۵ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۵.۵ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  واش دان
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  بزرگتر از ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ توالت فرنگی کابوک مدل K-301

توالت فرنگی کابوک مدل K-301

مشخصات

 • سایر توضیحات
  این محصول بدون قیف میباشد
 • قیف های مورد استفاده در این محصول :
 • ۱ -قیف معمولی توالت فرنگی کابوک
 • ۲ -قیف سطلی(ته بسته) کابوک
 • ۳ -قیف تاشو کابوک
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۲ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ توالت فرنگی آماتیس مدل T01

توالت فرنگی آماتیس مدل T01

مشخصات

 • سرعت تخلیه
  ۵ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۳-۶ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  واش دان
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ توالت فرنگی مدل دایموند بیده دار

توالت فرنگی مدل دایموند بیده دار

مشخصات

 • سرعت تخلیه
  ۵ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۵.۵ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • امکانات توالت فرنگی
  بیده داخلی
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  بزرگتر از ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ توالت فرنگی مینا مدل مارکیز

توالت فرنگی مینا مدل مارکیز

مشخصات

 • سایر توضیحات
  یکی دیگر از مواردی که برای انتخاب توالت فرنگی باید دقت کرد نوع سیستم تخلیه است. سیستم تخلیه توالت فرنگی مارکیز از نوع واتر جت (شوتینگ) می باشد.
 • هر یک از سیستم های تخلیه توالت فرنگی (Flushing System)، ویژگی و مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارند. در ادامه سیستم تخلیه واتر جت (شوتینگ) توضیح داده می شود:
 • در سیستم تخلیه واتر جت ۶۵% از آب به صورت گردابی و چرخشی وارد توالت می‌شود و ۳۵% به صورت شوتینگ. در این سیستم آب به وسیله سوراخ های تعبیه شده به درون کاسه می ریزد و سپس فرآیند تخلیه به صورت شوتینگی و با فشار انجام می شود. این نوع سیستم تخلیه، مصرف آب نسبتا کمی داشته و هنگام انجام عملیات تخلیه نیز صدای بسیار کمی تولید می کند.
 • سرعت تخلیه
  ۶ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۸ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  واتر جت
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • امکانات توالت فرنگی
  بیده داخلی
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  بین ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ توالت فرنگی آبادیس سرام مدل رسپا

توالت فرنگی آبادیس سرام مدل رسپا

مشخصات

 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۳-۶ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • امکانات توالت فرنگی
  بیده داخلی
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  بین ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ توالت فرنگی تاشو کد ۰۱

توالت فرنگی تاشو کد 01

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تمام پلاستیک
 • سبک
 • بدون زنگ زدگی
 • تاشو و قابل حمل
 • بدون قیف
 • تحمل وزن تا ۱۱۰ کیلوگرم
 • سرعت تخلیه
  ۱۰ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۲ لیتر
 • نوع
  یک تکه
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ توالت فرنگی ناصر پلاستیک مدل Nas33

توالت فرنگی ناصر پلاستیک مدل Nas33

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بدنه پلاستیک
 • پایه ها آلومینیوم
 • جلوگیری از زنگ زدگی
 • سبک
 • دارای درب پلاستیکی
 • دارای قیف سرخود
 • میزان تحمل وزن ۱۵۰ کیلوگرم
 • سرعت تخلیه
  ۵ ثانیه ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۲ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • امکانات توالت فرنگی
  بیده داخلی
 • آکس تخلیه
  بین ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ توالت فرنگی تاشو مدل گالوانیزه

توالت فرنگی تاشو مدل گالوانیزه

مشخصات

 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۱ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • امکانات توالت فرنگی
  بیده داخلی
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  بین ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ صندلی توالت فرنگی مدل الیزه پلاس

صندلی توالت فرنگی مدل الیزه پلاس

مشخصات

 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۵ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • امکانات توالت فرنگی
  بیده داخلی
 • آکس تخلیه
  بین ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ توالت فرنگی کابوک مدل k-401

توالت فرنگی کابوک مدل k-401

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تحمل وزن تا ۱۲۰ کیلوگرم
 • دارای پایه های ضدلغزش
 • سرعت تخلیه
  ۱ ثانیه
 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۱ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ توالت فرنگی مدل صحرا کد ۴۸۲۳۵

توالت فرنگی مدل صحرا کد 48235

مشخصات

 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۱ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  گردابی
 • سیستم فلاش
  یک زمانه
 • نوع در نشیمن
  معمولی
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  اهرم
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ توالت فرنگی مروارید‌ مدل یاریس

توالت فرنگی مروارید‌ مدل یاریس

مشخصات

 • حجم آب مصرفی در هر تخلیه
  ۷ لیتر
 • مدل
  فرنگی
 • سیستم تخلیه
  واش دان
 • سیستم فلاش
  دو زمانه
 • نوع در نشیمن
  آرام بند
 • خروجی سیفون
  خروجی به کف
 • نازل تخلیه
  دکمه
 • آکس تخلیه
  کوچکتر از ۲۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید توالت فرنگی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید سرویس خواب نوزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا