ابزار غیر برقیباغبانی

اره، راهنمای خرید انواع اره سیمی، زنجیری، باغبانی و نجاری ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید انواع اره باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل مهم و ضروری در منزل و کارگاه‌های فنی اره می‌باشد. این وسیله کاربردهای زیادی دارد، برای برش دادن چوب، فلز و پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع شما هر کار فنی که انجام دهید به این وسیله احتیاج دارید. اره‌ها با توجه به نوع برش به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که در ادامه تک تک آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در واقع برای برش دادن هر جنس خاص شما باید از اره مخصوص آن کار استفاده کنید تا راحت بریده شود. اگر شما بخواهید با اره آهن‌بر چوب را برش دهید، نسبت به برش دادن چوب با اره نجاری چند برابر انرژی بیشتری مصرف می‌کنید و مدت زمان بیشتری طول می‌کشد. بنابراین داشتن درک درست از این وسیله و خرید اره مناسب برای برش هر جنس کمک زیادی به شما در این کار خواهد کرد.

اره برش هر جنس هم انواع مختلفی دارد، به عنوان مثال اره برش چوب خشک با چوب تر متفاوت بوده و شما با انتخاب مدل متناسب با کار خود زمان برش را به حداقل رسانده در نتیجه انرژی کمتری هم استفاده می‌کنید. همچنین فاکتورهایی مانند قطر و اندازه چوب را هم باید در نظر بگیرید. برای برش دادن چوب‌های خیلی بزرگ شما باید از یک اره بزرگ استفاده کنید، زیرا هم سرعت برش دادن افزایش پیدا می‌کند و هم انرژی کمتری را صرف برش دادن خواهید کرد. اره یک نجار به یک طبیعت‌گرد متفاوت است، کسی که در طبیعت برای روشن کردن آتش از این وسیله استفاده می‌کند به دنبال یک اره کار آمد با حجم کوچک است و سرعت برش و میزان مصرف انرژی برایش اولویت کمتری دارد. اما یک نجار به علت اینکه مدام با برش چوب سرو کار دادن اندازه اره اهمیت چندانی ندارد، بلکه به دنبال یک نمونه راحت و سریع است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که با اره زیاد سرو کار دارید و به دنبال خرید یک اره خوب و مناسب برای کار خود هستید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این ابزار ضروری به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع اره آشنا می‌کنیم و به شما عزیزان یک سری نکات مهم را که هنگام خرید اره باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

اره‌چیست و چه کاربردی دارد؟

نوعی ابزار تیز و برنده دارای یک تیغه، زنجیر و یا دندانه‌هایی برنده جهت برش دادن انواع چوب، فلز و پلاستیک می‌باشد. این وسیله در مشاغلی مانند: نجاری، آهنگری و سایز مشاغل فنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکانیسم برش دادن با این وسیله حرکات رفت و برگشتی دست و ایجاد اصطکاک در سطح مورد نظر برای برش دادن می‌باشد. این وسیله معمولا دارای یک تیغه فلزی و دسته چوبی، پلاستیکی یا فلزی می‌باشد که بسته به نوع اره جنس آن ممکن است متفاوت باشد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید لباس کار

انواع مدل‌های‌اره:

 1. اره‌های دستی: به علت شباهت زیادی که دسته آن‌ها با دم روباه دارد به اره‌دم روباه هم معروف هستند. این مدل معمولا با داشتن یک دسته چوبی برای برش دادن طولی و عرضی انواع چوب در امتداد الیاف آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. اره‌های فارسی بر: زمانی که شما نیاز به برش دادن با زاویه ۴۵ درجه دارید باید از مدل فارسی بر استفاده کنید. این مدل معمولا در دو نوع دستی و برقی ساخته می‌شود. دارای یک صفحه مدرج گردان می‌باشند که شما به وسیله چرخش این صفحه روی زاویه دلخواه می‌توانید چوب را با زاویه مورد نظر خود برش دهید.
 3. اره‌های عمود بر: به این مدل اره چکشی هم گفته می‌شود. این مدل برای برش دادن ورقه‌های نازک چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد، برش دادن با تغییر زاویه حرکت در این مدل بسیار راحت است. در واقع آن را می‌توان یک نمونه با قابلیت کنترل آسان دانست. این مدل خود به دو نمونه چکشی و عمود تقسیم می‌شود که شما باید متناسب با نوع کار و برش دادن خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید.
 4. اره‌های چوب بر: این مدل دارای دسته چوبی و تیغه فلزی می‌باشد، تیغه فلزی آن دارای دندانه‌های بزرگ است که در مدل آهن بر اندازه این دندانه‌ها کوچک‌تر می‌باشد. این وسیله مناسب برش چوب و گچ است و به راحتی در کمترین زمان ممکن با صرف کمترین میزان انرژی قادر به برش دادن چوب و گچ در اندازه‌های مختلف می‌باشد.
 5. اره‌های مویی: بسته به نوع تیغ این اره‌ها مناسب برش دادن انواع ورقه چوب و فِلز می‌باشد. این وسیله برای ساخت انواع کار دستی با چوب استفاده می‌شود. چوبی که برای برش آن به کار می‌رود تخته سه لایه است. اکثر مردم این اره را با نمونه دستی می‌شناسند در حالی که نمونه‌های برقی آن هم وجود دارد.
 6. اره‌های برقی: در حالی که انواع اره‌ها علاوه بر نمونه دستی دارای نمونه برقی هم هستند، اما اره‌های زنجیری را به عنوان اره‌برقی می‌شناسند. معمولا دارای موتور الکتریکی هستند که نیروی لازم جهت برش را فراهم می‌کند. از این وسیله به جهت برش دادن تنه رخت هیزم و چوب‌های قطور استفاده می‌شود. تیغه‌ این اره‌ها به شکل یک زنجیر است که دور تا دور محور در حال چرخش می‌باشد.
 7. اره‌های موتوری: از نظر مکانیسم شباهت زیادی به اره‌های برقی دارند، یعنی تیغه‌های آن‌ها زنجیری است. تفاوت اصلی این دو با یکدیگر در نوع ایجاد کننده نیروی لازم برای برش است. نمونه برقی انرژی لازم را برای برش از برق به دست می‌آورد و نمونه موتوری دارای یک موتور بنزینی هستند که با سوختن بنزین بدون نیاز به برق شروع به بریدن می‌کنند.
 8. اره‌های گرد بر: به این مدل اره‌های دیسکی هم گفته می‌شود. برای برش‌های طولی و عرضی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از این دستگاه برای ایجاد شیار روی چوب، فلز و سایر جنس‌ها استفاده می‌شود. این مدل تیغه به شکل دایره است که روی موتور نصب شده و با یک بازوی متحرک روی میز کار نصب می‌شود.
 9. اره‌های نوکی: از نظر شکل ظاهری و دسته شباهت زیادی به نمونه دم روباهی دارند، با این تفاوت که تیغه آن‌ها به حدی باریک است که برای ایجاد منحنی و قوس‌های خیلی کوچک در تخته نئوپان و ورقه‌های چوبی از آن استفاده می‌شود. در واقع از نظر کارایی دقیقا کار اره‌های مویی را انجام می‌دهند اما برش ورقه‌های ضخیم‌تر است که آن را از اره‌های مویی مجزا می‌کند.
 10. اره‌های نواری: معمولا از این مدل اره‌ها در کارگاه‌های بزرگ چوب استفاده می‌شود. با اره‌های نواری شما به راحتی می‌توانید ورقه‌های چوب را به صورت عمودی و افقی برش دهید. تیغ این اره‌ها به شکل یک نوار است که حول یک چرخ دنده بزرگ مدام در حال چرخیدن است.

بهترین مارک اره:

هیچ وقت با اطمینان کامل نمی‌توان یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک اره به شما معرفی کرد زیرا برندهای باکیفیت زیادی در این زمینه وجود دارند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای اره را به شما معرفی می‌کنیم.

 • اره‌هیوندای
 • اره‌سامورایی
 • اره‌صامو پرشین
 • اره‌سامکو
 • اره‌ساورای
 • اره‌نووا
 • اره‌گلکسی وان

حتما بخوانید: راهنمای خرید جعبه ابزار

نکات مهمی که هنگام خرید اره باید به آن توجه کنید:

 1. قیمت محصول: بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید اره‌ را مشخص کنید. زیرا قیمت نقش مهمی در انتخاب شما ایفا می‌کند. با مشخص کردن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و کار برای شما آسان‌تر می‌شود.
 2. نوع محصول: این محصول مدل‌های مختلفی دارد، شما باید با توجه به نوع استفاده و جنسی که قرار است آن را برش دهید نوع آن را مشخص کنید. اگر برای قطع تنه درخت و چوب‌های قطور می‌خواهید حتما نمونه زنجیری را انتخاب کنید. برای برش آهن نمونه پروفیل بر و برای برش دادن تخته‌های نازک چوب اره‌مویی را خریداری نمائید. اگر قصد برش دادن ورقه‌های با ضخامت بالاتر مثل نئوپان به صورت منحنی را دارید اره‌نوکی بهترین گزینه است.
 3. جنس دسته: دسته اره‌ها از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود، مهم نیست که جنس دسته فلز باشد یا پلاستیک و چوب مهم این است که دست شما را کمتر خسته کند. دسته فلزی معمولا وزن را بالا می‌برد و دست را بیشتر خسته می‌کند. دسته پلاستیکی درست است که وزن کمتری دارد آما دست را اذیت می‌کند ولی نمونه چوبی از همه سبک‌تر و راحت‌تر می‌باشد.
 4. جنس تیغه: تقریبا می‌توان گفت جنس تیغه تمام اره‌ها از فلز است. اما اینکه چه نوع فلزی در ساخت این وسیله به کار رفته از اهمیت بالایی برخوردار است. به عنوان مثال: تیغه آهنی بعد از مدتی زنگ زده و دچار پوسیدگی می‌شود اما جنس فولاد و استیل به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی‌شوند. توجه داشته باشید که جنس فولاد و استیل نسبت به اهن قیمت بالاتری دارند.
 5. قابلیت تا شدن: برخی اره‌ها برای جا‌به‌جایی راحت‌تر به صورت تاشو ساخته می‌شوند، یعنی تیغه‌ آن‌ها از قسمت دسته تا می‌شود و اندازه آن‌ها به نصف کاهش می‌یابد. اگر شما نیاز به جا‌به‌جایی این وسیله دارید و آن را برای سفر می‌خواهید، بهتر است نمونه تاشو را خریداری کنید، زیرا فضای کمتری از کوله پشتی شما را اشغال می‌کند. در هر صورت انتخاب با خود شماست که نمونه معمولی یا تاشو آن را خریداری نمائید.
 6. امکان تعویض تیغه: یکی از قابلیت‌های جالب توجه این وسیله امکان تعویض تیغه با نمونه جدید می‌باشد. همان طور که می دانید حتی اگر تیغه اره شما از بهترین فلز هم ساخته شده باشد بعد از مدتی کند شده و کارایی خود را از دست می‌دهد. اگر قابلیت تعویض تیغه را نداشته باشد، باید آن را دور بیاندازید و یک نمونه جدید خریداری کنید اما اگر قابلیت تعویض تیغه داشته باشد با اندکی هزینه می‌توانید مجدد آن را نو کنید.
 7. محافظ تیغه: توجه داشته باشید اره‌ای که خریداری می‌کنید دارای محافظ تیغه باشد. چون همان طور که می‌دانید تیغه اره‌ها به حدی تیز و برنده است که در اثر برخورد با بدن شما جراحت شدید ایجاد می‌کند. در صورت برخورد با لباس یا کوله پشتی سریعا آن را پاره می‌کند. اما در صورتی که غلاف محافظ تیغه داشته باشد با خیال راحت می‌توانید آن را همراه خود داشته باشید و خطرات این وسیله را به صفر می‌رساند.

روش نگهداری از انواع اره:

 • اره‌های معمولی را در جاهای مرطوب قرار ندهید، زیرا باعث زنگ زدن تیغه و خراب شدن دسته فلزی و چوبی آن‌ها می‌شود.
 • توجه داشته باشید که نباید از نمونه چوب بر برای برش دادن آهن و بالعکس از نمونه اهن‌بر برای برش دادن چوب و ماده‌های دیگر استفاده کرد. زیرا سبب از بین رفتن تیغه آن‌ها می‌شود.
 • اگر از اره‌موتوری استفاده می‌کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که برای عمل کرد بهتر موتور باید حتما سوخت خود آن را استفاده کنید نه سوخت‌های جایگزین، مثلا اگر بنزینی است نباید از نفت و سایر سوخت‌ها استفاده کنید.
 • فراموش نکنید که این یک وسیله بسیار خطرناک است و نباید آن را در دسترس کودکان قرار دهید چون ممکن است به سلامت خود و اطرافیان آسیب وارد کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید اره مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه اره ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ کمان اره رونیکس مدل RH-3622

کمان اره رونیکس مدل RH-3622

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۶۰x5x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • طول تیغه
  ۴۱ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ اره باغبانی نووا مدل NTS 2224

اره باغبانی نووا مدل NTS 2224

مشخصات کلی

 • ابعاد
  طول: ۴۱ ، عرض: ۵ ، ضخامت: ۲.۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۰ گرم
 • طول تیغه
  ۲۴ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض
 • اقلام همراه
  – دارای غلاف پلاستیکی دارای بند جهت اتصال به کمر
 • سایر توضیحات
  – اره باغبانی صاف به همراه غلاف کمری
 • – تیغه از جنس فولاد (SK-5(JIS
 • – دندانه های سه پهلوی سخت کاری شده به روش Impulse
 • – دسته از جنس آلومینیوم ریخته گری شده با روکش پلاستیکی
 • – وزن به همراه غلاف ۳۶۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کمان اره مویی باهکو کد ۳۰۱

کمان اره مویی باهکو کد 301

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱*۳۱*۱۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • نوع
  مویی
 • طول تیغه
  ۱۷ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ اره باغبانی آرس مدل CT-32EN

اره باغبانی آرس مدل CT-32EN

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۷x5x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۳۸ گرم
 • طول تیغه
  ۳۳ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • سایر توضیحات
  طول تیغه ۳۳ سانتیمتر
 • دنده برش ۳ محور
 • جنس تیغه فولاد
 • ساخت ژاپن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ اره ساوورایی کد ASV00479

اره ساوورایی کد ASV00479

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۵۰x7x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۱۲ گرم
 • طول تیغه
  ۳۵ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • سایر توضیحات
  – جنس دسته چوبی است.
 • – دارای غلاف پلاستیکی
 • – قابل آویز شدن از کمربند
 • – دارای کیفیت عالی ساخت و کاربردی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کمان اره نوا مدل NHT 2353

کمان اره نوا مدل NHT 2353

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲ × ۱۱ × ۴۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۸۰ گرم
 • نوع
  آهن‌بر
 • طول تیغه
  ۳۰ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض
 • اقلام همراه
  – به همراه یک مینی اره
 • سایر توضیحات
  – دارای دسته‌ی ABS ضد لغزش
 • – دارای بدنه‌ی استیل مقاوم
 • – دارای تیغه‌ی کربن استیل با دوام
 • – قابلیت چرخش ۹۰ درجه تیغه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ اره باغبانی سامکو مدل YP-SAMURAI

اره باغبانی سامکو مدل YP-SAMURAI

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۵۱×۶.۵×۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۰ گرم
 • طول تیغه
  ۳۴ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • سایر توضیحات
  – اره باغبانی سامکو با لبه فولادی مناسب برای برش چوب خشک و تر
 • -دسته چوبی مستحکم
 • -دارای تیغه با سه لبه برای برش راحت و نرم تر
 • -دارای تیغه مستحکم و قابل انعطاف در زیر فشار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ اره باغبانی سامکو مدل YP-SN40

اره باغبانی سامکو مدل YP-SN40

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۰x4x2.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰ گرم
 • طول تیغه
  ۲۵ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • سایر توضیحات
  – اره باغبانی مستقیم بر سامکو با لبه فولادی مناسب برای برش چوب خشک و تر
 • – دسته از جنس PU ضد تعریق و لغزش بسیار مستحکم
 • – دارای تیغه با سه لبه برای برش راحت و نرم تر
 • – دارای تیغه مستحکم و قابل انعطاف در زیر فشار
 • – طول تیغه: ۲۵ سانتیمتر
 • -طول دسته: ۱۵ سانتیمتر
 • – ساخته شده با بهترین مواد درجه یک مستحکم و سبک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ اره نجاری جک مدل ۳۳۰HP-H01

اره نجاری جک مدل 330HP-H01

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۵x11x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۸ گرم
 • طول تیغه
  ۳۳ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • سایر توضیحات
  جنس تیغ فولاد
 • دنده اره ای بالای تیغه
 • دسته قنداقی
 • ساخت دانمارک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ اره باغبانی باهکو مدل ۲۱-۳۳۲

اره باغبانی باهکو مدل 21-332

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۶۶x3x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۸۰ گرم
 • طول تیغه
  ۵۳ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ اره باغبانی نووا مدل AR-NTS-2212

اره باغبانی نووا مدل AR-NTS-2212

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۹x9x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۶ گرم
 • طول تیغه
  ۱۲ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض
 • سایر توضیحات
  – تیغه از جنس فولاد (SK-5(JIS
 • – دندانه های سه پهلوی سخت کاری شده به روش Impulse
 • – دارای دسته پلاستیکی ضد لغزش برای راحتی بیشتر در زمان استفاده
 • – مجهز به غلاف کمری لاستیکی
 • – ضامن فلزی محکم و فشاری
 • – ساخت کره جنوبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ اره نجاری باهکو مدل PROPLUS-22-U7

اره نجاری باهکو مدل PROPLUS-22-U7

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۶۴x3x14 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۶۰ گرم
 • طول تیغه
  ۵۵ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ اره نجاری باهکو کد RSTV0074

اره نجاری باهکو کد RSTV0074

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۵۷x14x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۶۶ گرم
 • طول تیغه
  ۵۰ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • سایر توضیحات
  – دارای دندانه های بسیار تیز و سخت کاری شده می باشد که باعث برش سریع چوب میشود.
 • – دارای ضخامت تیغه یک میلیمتر است.
 • – دارای تیغ فولادی سخت کاری شده است.
 • – مناسب برای برش نود درجه و ۴۵ درجه می باشد .

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ اره باغبانی رونیکس مدل RH-3602

اره باغبانی رونیکس مدل RH-3602

مشخصات کلی

 • ابعاد
  طول: ۵۰، عرض: ۴، ضخامت: ۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • طول تیغه
  ۳۵ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض
 • اقلام همراه
  – غلاف
 • سایر توضیحات
  – دارای دندانه‌های مخصوص سه‌زاویه‌ای برای برش بهتر چوب
 • – دارای تیغه‌ی سختکاری شده برای افزایش طول عمر
 • – دارای دسته‌ی ارگونومیک برای راحتی بیشتر کاربر
 • – دارای غلاف پلاستیکی مستحکم با بند مخصوص حمل
 • – وزن بسته‌بندی: ۴۴۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کمان اره صامو پرشین مدل G 660

کمان اره صامو پرشین مدل G 660

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۸*۱۲*۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • طول تیغه
  ۱۲ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض
 • سایر توضیحات
  دسته مستحکم و راحت
 • دوام بالا
 • مصارف صنعتی و خانگی
 • تعویض آسان تیغ
 • طول تیغه: ۱۲ اینچ
 • طول اره: ۲۷۰ میلیمتر (۱۰٫۶ اینچ)
 • دارای مکانیزم تعویض تیغه سریع و آسان و پیچ تنظیم در زیر دسته
 • قابلیت برش در دو زاویه ۴۵ درجه و ۹۰ درجه
 • دارای روکش ضد لغزش از جنس PVC

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ اره تاشو ورتکس مدل V8

اره تاشو ورتکس مدل V8

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۲×۵.۵×۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • طول تیغه
  ۱۸ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • سایر توضیحات
  اره تاشو
 • سایز ۱۸ سانتی متر
 • ورتکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ اره باغبانی ساوورایی مدل L50

اره باغبانی ساوورایی مدل L50

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۵۰x7x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • طول تیغه
  ۳۵ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض
 • سایر توضیحات
  دسته پلاستیکی ضد لغزش و ضد تعریق
 • دارای غلاف جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی
 • دارای تیغه دوطرفه جهت برش در رفت و برگشت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ اره باغبانی سامکو مدل YPZM-44

اره باغبانی سامکو مدل YPZM-44

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۴x10x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • طول تیغه
  ۳۰ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • سایر توضیحات
  – اره باغبانی مستقیم بر سامکو با لبه فولادی مناسب برای برش چوب خشک و تر
 • -دسته از جنس PU ضد تعریق و لغزش بسیار مستحکم
 • -دارای تیغه با سه لبه برای برش راحت و نرم تر
 • -دارای تیغه مستحکم و قابل انعطاف در زیر فشار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ اره تاشو نووا مدل NTS 2321

اره تاشو نووا مدل NTS 2321

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۰.۵×۲.۷۵×۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • طول تیغه
  ۲۱ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ اره نجاری باهکو کد VJET0079

اره نجاری باهکو کد VJET0079

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۶۴x14x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۶۶ گرم
 • طول تیغه
  ۵۵ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • سایر توضیحات
  – ساخت شرکت BAHCO کشور سوئد
 • – دارای کارایی فوق العاده راحت و بازده بالا و برش سریع
 • – دارای دندانه های بسیار تیز و سخت کاری شده
 • – ضخامت تیغه ۱.۱ میلیمتر
 • – بسیار باکیفیت و بادوام

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کمان اره مویی مدل DPR6

کمان اره مویی مدل DPR6

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۳۰x20x6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • طول تیغه
  ۱۴ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض
 • اقلام همراه
  تخته پیشکار
 • تیغه اره مویی
 • گیره پیشکار
 • ۱ عدد تخته سه لا سفید ۳۰.۲۰
 • ۱ عدد تخته سه لا قهوه ای ۲۰.۳۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ اره باغبانی نووا مدل NTS 2234

اره باغبانی نووا مدل NTS 2234

مشخصات کلی

 • ابعاد
  طول: ۵۰ ، عرض: ۵ ، ضخامت: ۲.۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • طول تیغه
  ۳۳ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض
 • اقلام همراه
  – دارای غلاف پلاستیکی دارای بند جهت اتصال به کمر
 • سایر توضیحات
  – تیغه از جنس فولاد (SK-5(JIS
 • – دندانه های سه پهلوی سخت کاری شده به روش Impulse
 • – دسته از جنس آلومینیوم ریخته گری شده با روکش پلاستیکی
 • – وزن به همراه غلاف ۳۶۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ اره باغبانی سامورایی مدل C-330-LH

اره باغبانی سامورایی مدل C-330-LH

مشخصات کلی

 • ابعاد
  طول:۵۰،عرض:۷،ارتفاع:۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۷۰ گرم
 • طول تیغه
  ۳۳ سانتی‌متر
 • اقلام همراه
  غلاف بنددار
 • سایر توضیحات
  – جنس تیغه فولادی
 • – دارای تیغ دو طرفه (برش هم در حرکت رفت و هم در حرکت برگشت دست)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ اره باغبانی پراید تولز مدل AT -090

اره باغبانی پراید تولز مدل AT -090

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۸x13x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۱۵ گرم
 • طول تیغه
  ۴۰ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • سایر توضیحات
  – تیغه فولادی
 • – دسته پلاستیکی دارای ارگونومی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کمان اره آهن بر و چوب بر سامکو مدل YPD-450

کمان اره آهن بر و چوب بر سامکو مدل YPD-450

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۵۲x13x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۴۵ گرم
 • طول تیغه
  ۳۰ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض
 • اقلام همراه
  -به همراه یک عدد تیغه اره دو طرفه دو کاره اهن و چوب
 • – دارای یک عدد تیغ اره اهن بر
 • سایر توضیحات
  – کمان اره سامکو با تیغه های دو کاره( اهن بر و چوب بر )
 • – مناسب برای برش فلزات و چوب
 • – دارای بدنه‌ی فلزی تخت و با ضخامت ۵ میلی‌متر
 • – دارای دسته‌ی پلاستیکی ضد تعریق و ضد خش
 • – تعویض آسان تیغه
 • – وزن مناسب و حمل اسان
 • -مقاوم در کار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کمان اره نووا مدل NTH6

کمان اره نووا مدل NTH6

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۰x13x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • طول تیغه
  ۲۸ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ اره زنجیری دستی مدل جیبی

اره زنجیری دستی مدل جیبی

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۰۰*۱۰*۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  -دندانه های تیز و برنده
 • -بدون مصرف انرژی زیاد بهره وری زیادی دارد .
 • -برای بریدن شاخه ها ، چوب ، پلاستیک ، فلزات نرم و … در تمامی زوایای ممکن
 • -قابل حمل در جیب و سهولت استفاده
 • -تولید شده از فولاد سخت و با دوام
 • -کارکرد در باریک ترین جاهای ممکن
 • -ضد لغزش، تاشو ، دسته های قابل تنظیم ارتفاع ، دارای دسته تلسکوپی
 • -انعطاف پذیری ۳۶۰ درجه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ اره زنجیری دستی مدل جیبی

اره زنجیری دستی مدل جیبی

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۰۰*۲*۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • اقلام همراه
  کیف مخصوص حمل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ اره ساوورایی مدل ۳۰۰۰

اره ساوورایی مدل 3000

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۵۰x7x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • طول تیغه
  ۳۵ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  ثابت
 • اقلام همراه
  غلاف
 • سایر توضیحات
  -جنس دسته چوبی است.
 • -دارای غلاف پلاستیکی
 • -قابل آویز شدن از کمربند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ اره تاشو باهکو مدل لپلندر

اره تاشو باهکو مدل لپلندر

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۴x4x2.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۰ گرم
 • طول تیغه
  ۲۱ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید اره در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دستگاه کاغذ خردکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا