ابزار غیر برقیباغبانی

اره، راهنمای خرید انواع اره سیمی، زنجیری، باغبانی و نجاری ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید انواع اره باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل مهم و ضروری در منزل و کارگاه‌های فنی اره می‌باشد. این وسیله کاربردهای زیادی دارد، برای برش دادن چوب، فلز و پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع شما هر کار فنی که انجام دهید به این وسیله احتیاج دارید. اره‌ها با توجه به نوع برش به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که در ادامه تک تک آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در واقع برای برش دادن هر جنس خاص شما باید از اره مخصوص آن کار استفاده کنید تا راحت بریده شود. اگر شما بخواهید با اره آهن‌بر چوب را برش دهید، نسبت به برش دادن چوب با اره نجاری چند برابر انرژی بیشتری مصرف می‌کنید و مدت زمان بیشتری طول می‌کشد. بنابراین داشتن درک درست از این وسیله و خرید اره مناسب برای برش هر جنس کمک زیادی به شما در این کار خواهد کرد.

اره برش هر جنس هم انواع مختلفی دارد، به عنوان مثال اره برش چوب خشک با چوب تر متفاوت بوده و شما با انتخاب مدل متناسب با کار خود زمان برش را به حداقل رسانده در نتیجه انرژی کمتری هم استفاده می‌کنید. همچنین فاکتورهایی مانند قطر و اندازه چوب را هم باید در نظر بگیرید. برای برش دادن چوب‌های خیلی بزرگ شما باید از یک اره بزرگ استفاده کنید، زیرا هم سرعت برش دادن افزایش پیدا می‌کند و هم انرژی کمتری را صرف برش دادن خواهید کرد. اره یک نجار به یک طبیعت‌گرد متفاوت است، کسی که در طبیعت برای روشن کردن آتش از این وسیله استفاده می‌کند به دنبال یک اره کار آمد با حجم کوچک است و سرعت برش و میزان مصرف انرژی برایش اولویت کمتری دارد. اما یک نجار به علت اینکه مدام با برش چوب سرو کار دادن اندازه اره اهمیت چندانی ندارد، بلکه به دنبال یک نمونه راحت و سریع است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که با اره زیاد سرو کار دارید و به دنبال خرید یک اره خوب و مناسب برای کار خود هستید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این ابزار ضروری به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع اره آشنا می‌کنیم و به شما عزیزان یک سری نکات مهم را که هنگام خرید اره باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

اره‌چیست و چه کاربردی دارد؟

نوعی ابزار تیز و برنده دارای یک تیغه، زنجیر و یا دندانه‌هایی برنده جهت برش دادن انواع چوب، فلز و پلاستیک می‌باشد. این وسیله در مشاغلی مانند: نجاری، آهنگری و سایز مشاغل فنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکانیسم برش دادن با این وسیله حرکات رفت و برگشتی دست و ایجاد اصطکاک در سطح مورد نظر برای برش دادن می‌باشد. این وسیله معمولا دارای یک تیغه فلزی و دسته چوبی، پلاستیکی یا فلزی می‌باشد که بسته به نوع اره جنس آن ممکن است متفاوت باشد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید لباس کار

انواع مدل‌های‌اره:

 1. اره‌های دستی: به علت شباهت زیادی که دسته آن‌ها با دم روباه دارد به اره‌دم روباه هم معروف هستند. این مدل معمولا با داشتن یک دسته چوبی برای برش دادن طولی و عرضی انواع چوب در امتداد الیاف آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. اره‌های فارسی بر: زمانی که شما نیاز به برش دادن با زاویه ۴۵ درجه دارید باید از مدل فارسی بر استفاده کنید. این مدل معمولا در دو نوع دستی و برقی ساخته می‌شود. دارای یک صفحه مدرج گردان می‌باشند که شما به وسیله چرخش این صفحه روی زاویه دلخواه می‌توانید چوب را با زاویه مورد نظر خود برش دهید.
 3. اره‌های عمود بر: به این مدل اره چکشی هم گفته می‌شود. این مدل برای برش دادن ورقه‌های نازک چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد، برش دادن با تغییر زاویه حرکت در این مدل بسیار راحت است. در واقع آن را می‌توان یک نمونه با قابلیت کنترل آسان دانست. این مدل خود به دو نمونه چکشی و عمود تقسیم می‌شود که شما باید متناسب با نوع کار و برش دادن خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید.
 4. اره‌های چوب بر: این مدل دارای دسته چوبی و تیغه فلزی می‌باشد، تیغه فلزی آن دارای دندانه‌های بزرگ است که در مدل آهن بر اندازه این دندانه‌ها کوچک‌تر می‌باشد. این وسیله مناسب برش چوب و گچ است و به راحتی در کمترین زمان ممکن با صرف کمترین میزان انرژی قادر به برش دادن چوب و گچ در اندازه‌های مختلف می‌باشد.
 5. اره‌های مویی: بسته به نوع تیغ این اره‌ها مناسب برش دادن انواع ورقه چوب و فِلز می‌باشد. این وسیله برای ساخت انواع کار دستی با چوب استفاده می‌شود. چوبی که برای برش آن به کار می‌رود تخته سه لایه است. اکثر مردم این اره را با نمونه دستی می‌شناسند در حالی که نمونه‌های برقی آن هم وجود دارد.
 6. اره‌های برقی: در حالی که انواع اره‌ها علاوه بر نمونه دستی دارای نمونه برقی هم هستند، اما اره‌های زنجیری را به عنوان اره‌برقی می‌شناسند. معمولا دارای موتور الکتریکی هستند که نیروی لازم جهت برش را فراهم می‌کند. از این وسیله به جهت برش دادن تنه رخت هیزم و چوب‌های قطور استفاده می‌شود. تیغه‌ این اره‌ها به شکل یک زنجیر است که دور تا دور محور در حال چرخش می‌باشد.
 7. اره‌های موتوری: از نظر مکانیسم شباهت زیادی به اره‌های برقی دارند، یعنی تیغه‌های آن‌ها زنجیری است. تفاوت اصلی این دو با یکدیگر در نوع ایجاد کننده نیروی لازم برای برش است. نمونه برقی انرژی لازم را برای برش از برق به دست می‌آورد و نمونه موتوری دارای یک موتور بنزینی هستند که با سوختن بنزین بدون نیاز به برق شروع به بریدن می‌کنند.
 8. اره‌های گرد بر: به این مدل اره‌های دیسکی هم گفته می‌شود. برای برش‌های طولی و عرضی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از این دستگاه برای ایجاد شیار روی چوب، فلز و سایر جنس‌ها استفاده می‌شود. این مدل تیغه به شکل دایره است که روی موتور نصب شده و با یک بازوی متحرک روی میز کار نصب می‌شود.
 9. اره‌های نوکی: از نظر شکل ظاهری و دسته شباهت زیادی به نمونه دم روباهی دارند، با این تفاوت که تیغه آن‌ها به حدی باریک است که برای ایجاد منحنی و قوس‌های خیلی کوچک در تخته نئوپان و ورقه‌های چوبی از آن استفاده می‌شود. در واقع از نظر کارایی دقیقا کار اره‌های مویی را انجام می‌دهند اما برش ورقه‌های ضخیم‌تر است که آن را از اره‌های مویی مجزا می‌کند.
 10. اره‌های نواری: معمولا از این مدل اره‌ها در کارگاه‌های بزرگ چوب استفاده می‌شود. با اره‌های نواری شما به راحتی می‌توانید ورقه‌های چوب را به صورت عمودی و افقی برش دهید. تیغ این اره‌ها به شکل یک نوار است که حول یک چرخ دنده بزرگ مدام در حال چرخیدن است.

بهترین مارک اره:

هیچ وقت با اطمینان کامل نمی‌توان یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک اره به شما معرفی کرد زیرا برندهای باکیفیت زیادی در این زمینه وجود دارند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای اره را به شما معرفی می‌کنیم.

 • اره‌هیوندای
 • اره‌سامورایی
 • اره‌صامو پرشین
 • اره‌سامکو
 • اره‌ساورای
 • اره‌نووا
 • اره‌گلکسی وان

حتما بخوانید: راهنمای خرید جعبه ابزار

نکات مهمی که هنگام خرید اره باید به آن توجه کنید:

 1. قیمت محصول: بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید اره‌ را مشخص کنید. زیرا قیمت نقش مهمی در انتخاب شما ایفا می‌کند. با مشخص کردن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و کار برای شما آسان‌تر می‌شود.
 2. نوع محصول: این محصول مدل‌های مختلفی دارد، شما باید با توجه به نوع استفاده و جنسی که قرار است آن را برش دهید نوع آن را مشخص کنید. اگر برای قطع تنه درخت و چوب‌های قطور می‌خواهید حتما نمونه زنجیری را انتخاب کنید. برای برش آهن نمونه پروفیل بر و برای برش دادن تخته‌های نازک چوب اره‌مویی را خریداری نمائید. اگر قصد برش دادن ورقه‌های با ضخامت بالاتر مثل نئوپان به صورت منحنی را دارید اره‌نوکی بهترین گزینه است.
 3. جنس دسته: دسته اره‌ها از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود، مهم نیست که جنس دسته فلز باشد یا پلاستیک و چوب مهم این است که دست شما را کمتر خسته کند. دسته فلزی معمولا وزن را بالا می‌برد و دست را بیشتر خسته می‌کند. دسته پلاستیکی درست است که وزن کمتری دارد آما دست را اذیت می‌کند ولی نمونه چوبی از همه سبک‌تر و راحت‌تر می‌باشد.
 4. جنس تیغه: تقریبا می‌توان گفت جنس تیغه تمام اره‌ها از فلز است. اما اینکه چه نوع فلزی در ساخت این وسیله به کار رفته از اهمیت بالایی برخوردار است. به عنوان مثال: تیغه آهنی بعد از مدتی زنگ زده و دچار پوسیدگی می‌شود اما جنس فولاد و استیل به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی‌شوند. توجه داشته باشید که جنس فولاد و استیل نسبت به اهن قیمت بالاتری دارند.
 5. قابلیت تا شدن: برخی اره‌ها برای جا‌به‌جایی راحت‌تر به صورت تاشو ساخته می‌شوند، یعنی تیغه‌ آن‌ها از قسمت دسته تا می‌شود و اندازه آن‌ها به نصف کاهش می‌یابد. اگر شما نیاز به جا‌به‌جایی این وسیله دارید و آن را برای سفر می‌خواهید، بهتر است نمونه تاشو را خریداری کنید، زیرا فضای کمتری از کوله پشتی شما را اشغال می‌کند. در هر صورت انتخاب با خود شماست که نمونه معمولی یا تاشو آن را خریداری نمائید.
 6. امکان تعویض تیغه: یکی از قابلیت‌های جالب توجه این وسیله امکان تعویض تیغه با نمونه جدید می‌باشد. همان طور که می دانید حتی اگر تیغه اره شما از بهترین فلز هم ساخته شده باشد بعد از مدتی کند شده و کارایی خود را از دست می‌دهد. اگر قابلیت تعویض تیغه را نداشته باشد، باید آن را دور بیاندازید و یک نمونه جدید خریداری کنید اما اگر قابلیت تعویض تیغه داشته باشد با اندکی هزینه می‌توانید مجدد آن را نو کنید.
 7. محافظ تیغه: توجه داشته باشید اره‌ای که خریداری می‌کنید دارای محافظ تیغه باشد. چون همان طور که می‌دانید تیغه اره‌ها به حدی تیز و برنده است که در اثر برخورد با بدن شما جراحت شدید ایجاد می‌کند. در صورت برخورد با لباس یا کوله پشتی سریعا آن را پاره می‌کند. اما در صورتی که غلاف محافظ تیغه داشته باشد با خیال راحت می‌توانید آن را همراه خود داشته باشید و خطرات این وسیله را به صفر می‌رساند.

روش نگهداری از انواع اره:

 • اره‌های معمولی را در جاهای مرطوب قرار ندهید، زیرا باعث زنگ زدن تیغه و خراب شدن دسته فلزی و چوبی آن‌ها می‌شود.
 • توجه داشته باشید که نباید از نمونه چوب بر برای برش دادن آهن و بالعکس از نمونه اهن‌بر برای برش دادن چوب و ماده‌های دیگر استفاده کرد. زیرا سبب از بین رفتن تیغه آن‌ها می‌شود.
 • اگر از اره‌موتوری استفاده می‌کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که برای عمل کرد بهتر موتور باید حتما سوخت خود آن را استفاده کنید نه سوخت‌های جایگزین، مثلا اگر بنزینی است نباید از نفت و سایر سوخت‌ها استفاده کنید.
 • فراموش نکنید که این یک وسیله بسیار خطرناک است و نباید آن را در دسترس کودکان قرار دهید چون ممکن است به سلامت خود و اطرافیان آسیب وارد کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید اره مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه اره ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ کمان اره مویی مدل DPR6

کمان اره مویی مدل DPR6

مشخصات

 • اقلام همراه
  تخته پیشکار
 • تیغه اره مویی
 • گیره پیشکار
 • ۱ عدد تخته سه لا سفید ۳۰.۲۰
 • ۱ عدد تخته سه لا قهوه ای ۲۰.۳۰
 • ابعاد
  ۳۰x20x6 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۱۴
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کمان اره آهن بر ایران پتک مدل CF1011

کمان اره آهن بر ایران پتک مدل CF1011

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۲x13x42 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۰
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ اره زنجیری کد ct

اره زنجیری کد ct

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x2x2 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۷۰
 • ویژگی‌های اره
  تیغه ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ اره زنجیری دستی مدل جیبی

اره زنجیری دستی مدل جیبی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  -دندانه های تیز و برنده
 • -بدون مصرف انرژی زیاد بهره وری زیادی دارد .
 • -برای بریدن شاخه ها ، چوب ، پلاستیک ، فلزات نرم و … در تمامی زوایای ممکن
 • -قابل حمل در جیب و سهولت استفاده
 • -تولید شده از فولاد سخت و با دوام
 • -کارکرد در باریک ترین جاهای ممکن
 • -ضد لغزش، تاشو ، دسته های قابل تنظیم ارتفاع ، دارای دسته تلسکوپی
 • -انعطاف پذیری ۳۶۰ درجه
 • ابعاد
  ۱۰۰*۱۰*۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ اره سامورایی کد ۲۰۰۰

اره سامورایی کد 2000

مشخصات

 • اقلام همراه
  غلاف
 • سایر توضیحات
  -دارای غلاف پلاستیکی
 • -تیغه دو طرفه برای برش دو زمانه
 • ابعاد
  ۵۰x7x5 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۵
 • ویژگی‌های اره
  تیغه ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ اره باغبانی ساوورایی مدل L50

اره باغبانی ساوورایی مدل L50

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دسته پلاستیکی ضد لغزش و ضد تعریق
 • دارای غلاف جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی
 • دارای تیغه دوطرفه جهت برش در رفت و برگشت
 • ابعاد
  ۵۰x7x3 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۵
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ اره باغبانی سامورایی مدل بلک بول کد YPCH-53

اره باغبانی سامورایی مدل بلک بول کد YPCH-53

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – اره باغبانی سامورایی مدل بلک بول
 • – دارای لبه فولادی مناسب برای برش چوب خشک و تر
 • – دسته چوبی مستحکم
 • – دارای غلاف پلاستیکی مقاوم
 • – دارای تیغه با سه لبه برای برش راحت و نرم تر
 • – دارای تیغه مستحکم و قابل انعطاف در زیر فشار
 • ابعاد
  ۵۳x6x2.5 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۴۳
 • ویژگی‌های اره
  تیغه ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ اره باغبانی آرس مدل CT-32EN

اره باغبانی آرس مدل CT-32EN

مشخصات

 • سایر توضیحات
  طول تیغه ۳۳ سانتیمتر
 • دنده برش ۳ محور
 • جنس تیغه فولاد
 • ساخت ژاپن
 • ابعاد
  ۴۷x5x1 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۳
 • ویژگی‌های اره
  تیغه ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ اره زنجیری دستی مدل جیبی

اره زنجیری دستی مدل جیبی

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف مخصوص حمل
 • ابعاد
  ۱۰۰*۲*۲ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ اره عمود بر دیمردار باس کد JIG SAW

اره عمود بر دیمردار باس کد JIG SAW

مشخصات

 • اقلام همراه
  یک عدد الن
 • یک عدد تیغ اره چکشی مخصوص برش ام دی اف
 • ابعاد
  ۳۰x25x7 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های اره
  اره نجاری , تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ اره باغبانی نووا مدل NTS 2234

اره باغبانی نووا مدل NTS 2234

مشخصات

 • اقلام همراه
  – دارای غلاف پلاستیکی دارای بند جهت اتصال به کمر
 • سایر توضیحات
  – تیغه از جنس فولاد (SK-5(JIS
 • – دندانه های سه پهلوی سخت کاری شده به روش Impulse
 • – دسته از جنس آلومینیوم ریخته گری شده با روکش پلاستیکی
 • – وزن به همراه غلاف ۳۶۰ گرم
 • ابعاد
  طول: ۵۰ ، عرض: ۵ ، ضخامت: ۲.۶ سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۳
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ اره باغبانی تاشو نووا مدل NTS 2321

اره باغبانی تاشو نووا مدل NTS 2321

مشخصات

 • ابعاد
  ۳.۵ × ۲ × ۴۶ سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۲۱
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ اره باغبانی واستر مدل Strong

اره باغبانی واستر مدل Strong

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – مناسب برای برش چوب
 • – دارای دندانه‌های بسیار تیز و سه‌گوش
 • – دارای دسته‌ی پلاستیکی ۱۸ سانتی‌متری
 • – دارای طراحی ارگونومیک دسته برای جلوگیری از خستگی دست کاربر
 • طول تیغه
  ۵۵
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ اره ساموورایی ابزارآلات ایران مدل تاشو

اره ساموورایی ابزارآلات ایران مدل تاشو

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰*۱۵*۵ سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۱۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ اره باغبانی سامورایی مدل AB-2016

اره باغبانی سامورایی مدل AB-2016

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x2x1 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۵
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ اره باغبانی سامورایی پانی مدل ۱۰۰

اره باغبانی سامورایی پانی مدل 100

مشخصات

 • سایر توضیحات
  جنسه تیغه فولادی و کاملا انعصاف پذیر
 • طول تیغه ۱۸۰ میلیمتر
 • قفل دارد
 • تیغه مستحکم برش تیز و عالی
 • لبه برش ۳ محوره
 • مناسب باغبانی ، کمپ ، کوهنوردی
 • ابعاد
  ۲۴x6x3 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۱۸
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ اره باغبانی ساوورایی

اره باغبانی ساوورایی

مشخصات

 • اقلام همراه
  کاور
 • سایر توضیحات
  دارای تیغه فولاد کربنی لاکی
 • قابلیت تعویض تیغه
 • دسته پلاستیکی ضد لغزش و ضد تعریق
 • دارای غلاف جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی
 • دارای آویز غلاف
 • دارای تیغه دوطرفه جهت برش در رفت و برگشت
 • طول تیغه
  ۳۵
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ اره باغبانی رونیکس مدل RH-3603

اره باغبانی رونیکس مدل RH-3603

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای تیغه‌ی قابل تعویض
 • – جنس تیغه از استیل (SK5)
 • – دارای دسته‍‌ی ارگونومیک
 • – تیغه های سخت کاری شده به روش IMPULSE ضربه ای با دندانه های سه پهلو
 • – ساخت کره جنوبی
 • طول تیغه
  ۳۳
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کمان اره صامو پرشین مدل G 660

کمان اره صامو پرشین مدل G 660

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دسته مستحکم و راحت
 • دوام بالا
 • مصارف صنعتی و خانگی
 • تعویض آسان تیغ
 • طول تیغه: ۱۲ اینچ
 • طول اره: ۲۷۰ میلیمتر (۱۰٫۶ اینچ)
 • دارای مکانیزم تعویض تیغه سریع و آسان و پیچ تنظیم در زیر دسته
 • قابلیت برش در دو زاویه ۴۵ درجه و ۹۰ درجه
 • دارای روکش ضد لغزش از جنس PVC
 • ابعاد
  ۲۸*۱۲*۳ سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۱۲
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کمان اره مویی ایران پتک مدل GB 101012

کمان اره مویی ایران پتک مدل GB 101012

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x156x3 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۱۳
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ اره نجاری باهکو مدل PC-9-9/17-PS

اره نجاری باهکو مدل PC-9-9/17-PS

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دسته از جنس کامپوزیت ضد عرق
 • تیغه فوق العاده ظریف و خشن بر با انعطاف بالا
 • جنس تیغه فولاد آلیاژی ضد زنگ
 • طول تیغه: ۲۴۰ میلی‌متر
 • ضخامت تیغه: ۰.۵ میلی‌متر
 • ابعاد
  ۶۱×۸.۵×۳ سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۲۴
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ اره باغبانی خمیده نووا مدل NTS-2335

اره باغبانی خمیده نووا مدل NTS-2335

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای برش شاخه و الوار
 • ابعاد
  ۵۲x12x4.5 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۵
 • ویژگی‌های اره
  تیغه ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ اره باغبانی ساورایی کد ۰۲

اره باغبانی ساورایی کد 02

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰×۲×۱۰ سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۲
 • ویژگی‌های اره
  تیغه ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ اره باغبانی سامورایی مدل C-330-LH

اره باغبانی سامورایی مدل C-330-LH

مشخصات

 • اقلام همراه
  غلاف بنددار
 • سایر توضیحات
  – جنس تیغه فولادی
 • – دارای تیغ دو طرفه (برش هم در حرکت رفت و هم در حرکت برگشت دست)
 • ابعاد
  طول:۵۰،عرض:۷،ارتفاع:۳ سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ اره باغبانی تاشو صامو پرشین مدل G 964

اره باغبانی تاشو صامو پرشین مدل G 964

مشخصات

 • سایر توضیحات
  اره چوب بر تا شمونده
 • ابعاد
  ۴*۲۰ سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۱۵
 • ویژگی‌های اره
  تیغه ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ اره باغبانی سامکو مدل YPZM-44

اره باغبانی سامکو مدل YPZM-44

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – اره باغبانی مستقیم بر سامکو با لبه فولادی مناسب برای برش چوب خشک و تر
 • -دسته از جنس PU ضد تعریق و لغزش بسیار مستحکم
 • -دارای تیغه با سه لبه برای برش راحت و نرم تر
 • -دارای تیغه مستحکم و قابل انعطاف در زیر فشار
 • ابعاد
  ۴۴x10x2 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۰
 • ویژگی‌های اره
  تیغه ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کمان اره مویی نووا مدل NTH-2356

کمان اره مویی نووا مدل NTH-2356

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بدون تیغه اصلی
 • ساخت چین
 • ابعاد
  ۳۰*۳۶*۳ سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۱۱
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ اره نجاری سامورایی مدل ۰۱

اره نجاری سامورایی مدل 01

مشخصات

 • اقلام همراه
  یک عدد خشاب پلاستیکی
 • ابعاد
  ۵۰x6x3 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۳۵
 • ویژگی‌های اره
  تیغه قابل تعویض

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ اره باغبانی مدل سامورایی

اره باغبانی مدل سامورایی

مشخصات

 • اقلام همراه
  اره هرس طرح سامورایی
 • طول تیغه : ۳۳cm
 • جنس تیغه : SK5 با برش سه محوره
 • جنس دسته : پلاستیکی با دوام به همراه غلاف
 • طول تیغه
  ۳۳
 • ویژگی‌های اره
  تیغه ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ اره نجاری باهکو مدل WP-3369

اره نجاری باهکو مدل WP-3369

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x10x2 سانتی‌متر
 • طول تیغه
  ۶۰
 • ویژگی‌های اره
  تیغه ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید اره در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دستگاه کاغذ خردکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا