آشپزخانهخواب و حماملوازم خانگی برقی

آبگرمکن، راهنمای خرید انواع آبگرمکن گازی و برقی ارزان+قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید آبگرمکن باید به آن ها توجه داشته باشید.

بدون شک یکی از بهترین اختراعات دست بشر آبگرمکن است. زندگی بدون داشتن آبگرم ممکن نیست، شاید شما بتوانید خیلی از کارهای روزمره خود مانند: شستن لباس و ظروف خود را با آب سرد انجام دهید، اما هرگز بدون داشتن آبگرم نمی‌توانید استحمام کنید. این موضوع در فصل زمستان بیشتر خود را نشان می‌دهد. این‌جاست که شما به اهمیت آبگرمکن پی‌می‌برید. در واقع شما هیچ خانه‌ای را پیدا نمی‌کنید که دارای آبگرمکن نباشد. زیرا مهم‌ ترین وسیله در هر خانه‌ای بدون شک آبگرمکن است.

هیچ لذتی در دنیا بالاتر از دوش گرفتن با آب گرم نیست به خصوص اگر هوا سرد باشد و بدن شما بعد از انجام کارهای روزانه خسته باشد. دوش آب گرم کاملا خستگی را از تن شما بیرون می‌کند. داشتن آب گرم راحت و لی درد سر مستلزم داشتن یک آبگرمکن خوب و باکیفیت می‌باشد. در واقع یک آبگرمکن خوب است که می‌تواند آرامش و آسایش را برای خانه شما به ارمغان بیاورد. شاید خیلی از منازل به پکیج دیواری مجهز شده باشند و همیشه آبگرم در دسترس داشته باشند، اما بهتر است بدانید که این وسیله نسبت به آبگرمکن نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتری دارد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید آبگرمکن دارند، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع آبگرمکن آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید آبگرمکن باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

آبگرمکن‌چیست و چه کاربردی دارد؟

هر دستگاهی که توان گرم کردن آب تا نقطه جوش را داشته باشد می‌توان آبگرمکن نامید. آبگرمکن‌ها معمولا یا به وسیله سوخت‌های فسیلی مانند: نفت، گاز و گازوئیل آب را گرم می‌کنند و یا به وسیله جریان برق که شما باید با توجه به سوختی که به میزان بیشتر و همیشه در دسترس شما است آن را خریداری نمایید. آبگرمکن انواع مختلفی دارد که در ادامه تک تک آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگیره درب

انواع آبگرم‌کن‌ در منازل:

 • آب‌گرم‌کن نفتی: این نوع از آبگرم‌کن که به آن گالنی هم گفته می‌شود. یک نمونه قدیمی است که تا قبل از ورود گاز شهری در منازل مورد استفاده قرار می‌گرفت. سوخت مورد نیاز در این آبگرمکن‌ها نفت سفید است. امروزه این مدل در روستاها هم استفاده نمی‌شود زیرا همه به امتیازگاز شهری مجهز هستند و تقریبا منسوخ شده اند.
 • آبگرم‌کن برقی: یک نمونه بسیار عالی از آبگرم‌کن هستند که همیشه و در هر زمان آبگرم را بدون دردسر در اختیار شما قرار می‌دهند. متاسفانه به دلیل اینکه مصرف برق بالایی دارند و قیمت گاز در کشور ما از برق ارزان‌تر است. کمتر کسی را پیدا می‌کنید که از این مدل استفاده کند. متاسفانه زمانی که برق شهری قطع می‌شود، کارایی لازم را ندارند و نیاز به تعمیر و نگهداری دارند.
 • آبگرم‌کن گازی: رایج‌ترین نمونه آبگرم‌کن در ایران هستند. زیرا در هر نقطه‌ای از ایران گاز به فراوانی یافت می‌شود. قیمت گاز طبیعی در ایران بسیار مقرون به صرفه است یعنی شما می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه از گاز شهری بهره‌مند شوید. این مدل دارای مدل‌های زیادی است که در ادامه تک تک آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.
 • آبگرم‌کن خورشیدی: بدون شک نور خورشید یکی از سوخت‌های پاک و رایگان موجود در جهان است. شما با خرید یک آبگرم‌کن خورشیدی می‌توانید خود را از پرداخت حامل‌های گران قیمت انرژی معاف کنید. به این نکته هم توجه داشته باشید که فقط در طول روز با نور خورشید و روزهای آفتابی امکان استفاده از آن‌ها وجود دارد. پس با این مدل قید شب حمام رفتن را باید بزنید.

انواع آبگرم‌کن‌ گازی:

 1. آبگرمکن گازی دیواری: اگر به دنبال یک ‌آبگرم‌کن گازی کم حجم هستید که با داشتن اندازه کوچک همیشه آب گرم را بدون محدودیت داشته باشید بدون شک این نمونه است. نمونه‌های دیگر آن بعد از مدتی که از آب گرم استفاده می‌کنید آب سرد شده و باید مدتی منتظر بمانید تا مجدد آب گرم شود اما نمونه دیواری آن مدام آبگرم در اختیار شما قرار می‌دهد.
 2. آبگرمکن گازی ایستاده: در واقع اولین نمونه‌ای آبگرم‌کن گازی هستند. از روی همان آبگرم‌کن‌های نفتی قدیمی ساخته شدند. در اندازه‌های بزرگ و به صورت ایستاده قرار می‌گرفتند. می‌توان گفت که تنها مشعل آن‌ها تغییر شکل داد و از سوخت نفت سفید به گاز طبیعی تغییر کرد. بعد از تمام شدن آب داغ درون مخزن باید شما چند دقیقه صبر می‌کردید تا آب مجدد داغ شود. همیشه آبگرم در اختیار شما قرار نداشت و حتما باید چند ساعت قبل از استفاده آن‌ها را روشن می‌کردید.

مزایای استفاده از آبگرمکن:

 • شما با خرید این وسیله در هر زمانی به آب داغ دسترسی خواهید داشت.
 • افزایش بهداشت محیط به دلیل اینکه آبگرم همیشه برای شستشو در اختیار است.
 • نیاز به تعمیر و نگهداری زیادی ندارند و شما می‌توانید سالیان سال بدون پرداخت هزینه از آن‌ها استفاده کنید.
 • نسبت به وسایل مشابه مانند: پکیج قیمت آن‌ها بسیار ارزان‌تر است. در واقع با پول یک پکیج می‌توان دو یا سه عدد آبگرم‌کن خریداری کرد.
 • استفاده از آن‌ها بسیار ساده است و نیاز به تخصص خاصی ندارند. در واقع شما با هر سطح از اطلاعات می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

آبگرمکن برقی یا گازی کدام بهتر است؟

این بستگی به سلیقه شما دارد که کدام یک را خریداری کنید. اما با توجه به نقاط ضعف و قدرت نمونه گازی بهتر است. برق شهری در کشور ایران خیلی بیشتر از گاز دچار قطعی می‌شود، پس زمانی که برق قطع است شما به آب گرم دسترسی نخواهید داشت و در صورت استفاده از یو پی اس نیاز به یک یو پی اس آمپر بالا دارید که قیمت آن چند برابر آبگرم‌کن است. گاز در کشور ایران خیلی از برق ارزان‌تر بوده و همیشه در دسترس می‌باشد. خیلی کم اتفاق می‌افتد که گاز قطع شود بنابراین شما در بیشتر مواقع آب گرم در اختیار دارید.

آبگرمکن برقی در کجا استفاده می‌شود؟

برای مناطقی که از امتیاز گاز شهری محروم هستند بهترین گزینه می‌باشند. برخلاف نمونه نفتی نیاز به دودکش ندارند با باز کردن آب همیشه آبگرم در اختیار دارید. برای نگهداری به فضای زیادی نیاز ندارند و به راحتی در آشپزخانه نصب می‌شوند. قیمت برق از نفت سفید و گازوئیل ارزان‌تر بوده بنابراین از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه هستند. آب آن‌ها هیچ وقت سرد نمی‌شود و بدون محدودیت می‌توانید از آب گرم استفاده کنید.

آبگرمکن مخزن‌دار یا بدون مخزن:

همان طور که می‌دانید آبگرمکن‌های مخزن دار حجم مشخصی از آب یا همان آب داخل مخزن خود را گرم می‌کنند. همیشه قبل از استفاده باید یک ساعت تا چند دقیقه زودتر آن‌ها را روشن کرد. بعد از اتمام آب گرم داخل مخزن آب آن‌ها سرد شده و باید مدتی را صبر کنید تا مجدد داغ شود. پس می‌توان نتیجه گرفت که انتخاب خوبی نخواهد بود. آبگرمکن‌های بدون مخزن یا همان دیواری دارای یک رادیاتور هستند که تنها زمانی که به آب گرم نیاز دارید روشن شده و سریع آب گرم را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بهترین مارک آبگرمکن:

اینکه بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک آبگرمکن به شما معرفی کنیم، کار چندان درستی نیست. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را به شما معرفی کرد و از آنجایی که سایت کیمیک یک سایت معرفی محصول است و نه یک سایت تبلیغاتی به همین علت در ادامه لیستی از بهترین برندهای آبگرمکن موجود در بازار را به شما معرفی می‌کنیم.

 • آبگرم‌کن بوتان
 • آبگرم‌کن آزمون‌کار
 • آبگرم‌کن لرد
 • آبگرم‌کن خروشان اصفهان
 • آبگرم‌کن ایران شرق
 • آبگرم‌کن فردوس
 • آبگرم‌کن ویتو
 • آبگرم‌کن کاوه
 • آبگرم‌کن ایمن گاز
 • آبگرم‌کن سوزان
 • آبگرم‌کن جی ام اچ
 • آبگرم‌کن ویلدون
 • آبگرم‌کن بتین
 • آبگرم‌کن لورچ

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه واکس زن کفش

نکات مهم هنگام خرید آبگرمکن:

 1. قیمت آبگرم‌کن: قیمت نقش مهمی در انتخاب دارد در واقع قیمت است که مشخص می‌کند، می‌توانید چه مدل‌هایی را خریداری نمایید. بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید آبگرم‌کن را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و خرید برای شما آسان‌تر می‌شود.
 2. نوع آبگرم‌کن: آبگرم‌کن انواع مختلفی دارد اینکه کدام یک را خریداری کنید به میزان بودجه شما و دسترسی به سوخت آن دارد. به عنوان مثال: اگر شما به گاز شهری دسترسی دارید بهترین گزینه برای شما آبگرم‌کن گازی است و اگر در جایی زندگی می‌کنید که به گاز شهری دسترسی نیست اما برق به فراوانی وجود دارد به سراغ آبگرم‌کن‌های برقی بروید. برای جاهایی که دسترسی به برق هم وجود ندارد آبگرمکن‌های نفتی و گازوئیلی گزینه مناسبی هستند.
 3. فضای استفاده: با توجه به محل قرار گرفتن آبگرم‌کن اندازه آن را مشخص کنید. اگر فضای کمی برای نگهداری از آبگرم‌کن وجود دارد، بهتر است بی خیال مدل‌های ایستاده یا همان مخزن‌دار شوید. زیرا این آبگرمکن‌ها فضای زیادی را اشغال می‌کنند. برای این موارد استفاده از آبگرمکن‌های دیواری بهترین انتخاب است زیرا فضای کمی را اشغال می‌کنند و روی دیوار نصب می‌شوند. آبگرمکن‌های دیواری هم در اندازه‌های مختلف وجود دارند و باید ابعاد آن را متناسب با فضای نصب انتخاب کنید.
 4. میزان فشار آب: این فاکتور بیشتر در مورد آبگرمکن‌های دیواری صدق می‌کند. اگر آبگرم‌کن شما کم فشار نباشد زمانی که فشار آب کم است روشن نمی‌شود، در نتیجه آب گرم هم نخواهید داشت. پس اگر در طبقات بالاتر زندگی می‌کنید یا در جایی هستید که بیشتر مواقع فشار آب کم است. انتخاب یک آبگرم‌کن کم فشار می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. زیرا این آبگرمکن‌ها با کمترین فشار آب هم روشن شده و کار خود را به درستی انجام می‌دهند.
 5. توان حرارتی آبگرم‌کن: به توان حرارتی دستگاه هم توجه داشته باشید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که سرویس بهداشتی شما با آبگرم‌کن فاصله زیادی داشته باشد. در این شرایط اگر توان حرارتی آبگرم‌کن شما پایین باشد باید مدت زمان زیادی آب را باز نگه دارید تا آب آن داغ شود که از نظر اقتصادی مصرف سوخت و آب افزایش پیدا می‌کند. بهتر است آبگرمکن را نزدیک به سرویس نصب کنید، اگر این امکان برای شما وجود ندارد، باید از آبگرمکن‌هایی با توان حرارتی بالا استفاده کنید تا آب زودتر داغ شود.
 6. مصرف انرژی: یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب آبگرم‌کن مصرف انرژی آن است. اگر به مصرف انرژی آبگرم‌کن خود توجه نکنید، با دیدن قبض حامل‌های انرژی شوکه خواهید شد. به برچسب انرژی آبگرم‌کن توجه کنید، هر چه به حرف لاتین A نزدیکتر باشد، سوخت کمتری مصرف می‌کند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر است. پس می‌توان نتیجه گرفت مهم‌ترین نکته هنگام خرید آبگرم‌کن توجه به مصرف انرژی آن است.
 7. مکانیسم روشن شدن: در کل آبگرمکن‌ها به دو صورت روشن می‌شوند. یا دارای شمعک هستند یا به وسیله سیستم جرقه زن روشن می‌شوند. در مدل‌های شمعک دار شمع آبگرم‌کن مدام روشن است و این خود باعث از دست رفتن سوخت بیشتر می‌شود. در برخی مواقع باد و کمبود اکسیژن هم باعث خاموش شدن شمعک و اگر به ترموکوپل مجهز نباشد نشتی گاز در محیط می‌شود. اما مدل‌های جرقه زن زمانی که شما آب را باز می‌کنید، شروع به جرقه زدن و روشن شدن می‌کنند.
 8. سیستم ترموکوپل: این سیستم مهم‌ترین قطعه در هم آبگرمکن‌های برقی و هم گازی است. در مدل‌های گازی اگر ترموکوپل وجود نداشته باشد زمانی که گاز قطع شود، خاموش شده و بعد از وصل شدن گاز، قطع نمی‌شوند و گاز در محیط پخش شده و خطر انفجار افزایش پیدا می‌کند. در مدل‌های برقی هم زمانی که دمای آب به میزان مشخصی می‌رسد ترموکوپل عمل کرده و خاموش می‌شوند. سپس زمانی که دما پایین می‌اید مجدد روشن می‌شوند، خرابی این قطعه می‌تواند فاجعه به بار آورد و شما شاهد انفجار در آبگرم‌کن خود باشید.

روش نگهداری از آبگرمکن:

 • همیشه دمای آب را روی یک درجه مطلوب قرار دهید اگر دمای آب را زیاد داغ کنید باعث کاهش طول عمر مخزن یا رادیاتور آبگرمکن خود می‌شوید.
 • هر چند وقت یک بار از سلامت ترموکوپل دستگاه خود اطمینان حاصل کنید. خرابی ترموستات و ترموکوپل می‌تواند باعث وقوع حادثه شود.
 • اگر آب منطقه زندگی شما دارای رسوب زیادی است حتما در محل ورودی آب آبگرم‌کن خود یک فیلتر قرار داده و هر چند ماه یکبار آن را رسوب گیری کنید.
 • در صورت وجود هوا در سیستم لوله‌کشی ساختمان هرچه سریع‌تر نسبت به هوا گیری آن اقدام کنید. ضربه‌های وارده از طریق هوای داخل لوله می‌تواند به آبگرمکن شما آسیب جدی وارد کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید آبگرمکن مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه آبگرمکن ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ آبگرمکن برقی جنود مدل sj30

آبگرمکن برقی جنود مدل sj30

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۰x20x12 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۲۰۰ گرم
 • توان
  ۳۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۰.۲
 • جنس بدنه
  استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان بسیار کم‌فشاردارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CEدارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجیامکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوستهمجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیلکنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولاردارای شمعک دائمیدارای فندک پیزوالکتریک ضربه ایقابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲٫۵
 • فشار گاز مایع
  ۲۸۰
 • فشار گاز طبیعی
  ۱۸۰
 • مصرف گاز مایع
  ۱٫۸
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲٫۵
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۵۰ – ۲۵
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰٫۱
 • ابعاد
  ۳۶x68x24.8 سانتی‌متر
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۲٫۱ – ۶٫۱
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۱,۰۰۰
 • حجم مخزن
 • قطر دودکش
  ۱۵
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۴ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۸x70x26 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳ گرم
 • جنس بدنه
  استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ آبگرمکن برقی جنرال مدل ER15

آبگرمکن برقی جنرال مدل ER15

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۵×۲۵×۴۱ سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۶۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • جنس بدنه
  آهن
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  ترموستات
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4318if Turbo

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4318if Turbo

مشخصات

 • سایر توضیحات
  -حداکثر طول لوله مورد توصیه تا دورترین شیر آب گرم، ۱۰ متر-قطر دودکش مورد نیاز، ۶ سانتیمتر (استفاده الزامی از دودکش شرکتی)
 • دمای آب گرم
  ۵۰ – ۲۵ درجه سانتی گراد
 • قابلیت‌ها
  امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
 • نوع
  دیواری
 • جنس بدنه
  فلز
 • فشار گاز مایع
  ۲٫۲
 • فشار گاز طبیعی
  ۱۸۰
 • مصرف گاز مایع
  ۲۸۰
 • مصرف گاز طبیعی
  ۱۳٫۴
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۵۰ – ۲۵ درجه سانتی گراد
 • وزن
  ۱۳.۵۰۰ گرم
 • حداکثر فشار آب ورودی
  بسیار کم فشار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲٫۵ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۱۰ بار
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۳ – ۶٫۵ لیتر بر دقیقه
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۴٫۵۰۰
 • حجم مخزن
  ۱۸ لیتر در دقیقه
 • قطر دودکش
  ۶ سانتی متر
 • توان
  ۱۸ وات
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۴۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۵ در ۳۰ در ۷۵ سانتی متر سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ آبگرمکن گازی ایران شرق مدل دیواری لاله ظرفیت ۵۰ لیتر

آبگرمکن گازی ایران شرق مدل دیواری لاله ظرفیت 50 لیتر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  این مدل آبگرمکن فقط قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد .
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۱۰x38x45 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۴۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۲ وات
 • قطر دودکش
  ۱۰
 • حجم مخزن
  ۵۰ لیتر
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۵۰ لیتر
 • جنس بدنه
  فلز
 • قابلیت‌ها
  امکان تنظیم شعله

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل نرگس کد ۵۰

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل نرگس کد 50

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x40x123 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۴۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۰x40x123 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۴۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰ وات
 • قطر دودکش
  ۱۰
 • حجم مخزن
  ۵۰ لیتر
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۵۰ لیتر
 • جنس بدنه
  فلز
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ آبگرمکن برقی آزمایش مدل AZ20LE

آبگرمکن برقی آزمایش مدل AZ20LE

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مخزن تمام لعاب ضد بخاربدنه پوشش رنگ الکترو استاتیک
 • ابعاد
  ۶۶x26x26 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳.۸ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷۰x30x30 سانتی‌متر
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۲۰
 • دمای آب گرم
  حداکثر ۸۰
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ آبگرمکن گازی آزمایش مدل AZ35

آبگرمکن گازی آزمایش مدل AZ35

مشخصات

 • سایر توضیحات
  نوع سوخت گاز شهری -گاز مایعفشار آزمایش شده روی مخزن ۲۱ اتمسفرجنس رنگ رویه سفید پودری الکترواستاتیکضخامت ورق مخزن گالوانیزه ۳ میلی مترنازل گاز مایع ۱/۵ mm و گاز شهری ۲/۵ mmفشار گاز ورودی ۱۷۸ ستون آبوزن مخزن ۲۸ کیلوگرمبیشینه و کمینه قدرت حرارتی ۵۷۰۰ تا ۸۵۰۰ کیلو کالری بر ساعتقطر مخزن ۳۸ سانتی مترارتفاع با کلاهک ۱۲۸ سانتی متر
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۸x48x138 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۸۰۰۰ گرم
 • توان
  ۱۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۱۰۵ لیتر
 • جنس بدنه
  گالوانیزه
 • سایز لوله ورودی آب
  ۳/۴ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۳/۴ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ آبگرمکن برقی ایمن گاز مشهد مدل آرمین C

آبگرمکن برقی ایمن گاز مشهد مدل آرمین C

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۰x100x50 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۶۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • جنس بدنه
  استیل
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ آبگرمکن گازی جنرال مدل TK-50

آبگرمکن گازی جنرال مدل TK-50

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x38x115 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۰x40x118 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۴۰۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • فشار گاز طبیعی
  ۵۹۰۰
 • فشار گاز مایع
  ۵۹۰۰
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  ترموستات
 • سایز لوله ورودی آب
  ۴/۳ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ آبگرمکن گازی ایران شرق ظرفیت ۹۰ لیتر

آبگرمکن گازی ایران شرق ظرفیت 90 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x55x55 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۴۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۲۰x55x55 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۴۰۰۰ گرم
 • توان
  ۷ وات
 • قطر دودکش
  ۱۰
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ آبگرمکن برقی مدل بتین

آبگرمکن برقی مدل بتین

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x30x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۲x22x31 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱.۱ گرم
 • توان
  ۳۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۰.۲
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • سایز لوله ورودی آب
  ۲ سانتی‌متر
 • سایز لوله خروجی آب
  ۲.۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP15-3

آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP15-3

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x26x51 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۲x32x53 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۵۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۱۵ لیتر
 • دمای آب گرم
  ۸۰
 • جنس بدنه
  گالوانیزه
 • نوع
  دیواری
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  توموستات ایمنی
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ آبگرمکن گازی آزمایش مدل AZ50 N

آبگرمکن گازی آزمایش مدل AZ50 N

مشخصات

 • سایر توضیحات
  نوع سوخت :گاز شهری – گاز مایعظرفیت مخزن :۱۴۵ لیتریفشار آزمایش شده روی مخزن :۲۱ اتمسفررنگ رویه : سفید پودری الکترواستاتیکنوع ورق مخزن :گالوانیزه ۳ میلی مترنازل: گاز مایع ۱.۵ mmگاز شهری ۲.۵ mmفشار گاز ورودی :۱۷۸ ستون آبوزن مخزن:۳۸ سانتی مترقدرت حرارتی :۵۷۰۰ تا ۸۵۰۰ کیلو کالری بر ساعتارتفاع با کلاهک :۱۵۵ سانتی متر
 • ابعاد
  ۱۵۵x49x49 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۴ گرم
 • حجم مخزن
  ۱۴۵
 • سایز لوله ورودی آب
  ۳/۴ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۳/۴ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP30-1

آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP30-1

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ضخامت ورق مخزن ۲- ورق مخزن از جنس گالوانیزه ضد زنگ- رنگ بدنه پودری الکترواستاتیک
 • ابعاد
  ۲۶x26x83 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۰x28x85 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۶۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۳۰
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  ۸۰
 • جنس بدنه
  گالوانیزه
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ آبگرمکن برقی دیواری بهنام مدل P30

آبگرمکن برقی دیواری بهنام مدل P30

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۵x45x30 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۵۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • جنس بدنه
  فلز
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۴/۳ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۴/۳ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ آبگرمکن کاوه مدل ۵۰ دیواری برقی

آبگرمکن کاوه مدل 50 دیواری برقی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  آبگرمکن دیواری برقی ۱۵۰۰ وات کاوه کویرظرفیت ۳۵ لیتریجنس مخزن ورق ۲ میلیمتر گالوانیزهالمنت لعرانپوشش رنگ الکترواستاتیکبا نشان استاندارد ملی ایران
 • ابعاد
  ۴۴x 40x 67 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۴x 40x 67 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۷۰۰۰ گرم
 • توان
  ۱۵۰۰ وات
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  حداکثر ۹۹ درجه سانتی گراد
 • دمای آب گرم
  حداکثر ۹۹ درجه سانتی گراد
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ آبگرمکن برقی آزمایش مدل AZ 150 E

آبگرمکن برقی آزمایش مدل AZ 150 E

مشخصات

 • سایر توضیحات
  فشار آزمایش شده روی مخزن:۲۱ اتمسفرنوع ورق مخزن : گالوانیزه ۳ میلی مترفشار گاز ورودی : ۱۷۸ ستون آب
 • وزن
  ۳۹۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۶۵x45x 45 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۴۰۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۲۰ وات
 • جنس بدنه
  گالوانیزه
 • سایز لوله ورودی آب
  ۳/۴ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۳/۴ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ آبگرمکن کاوه مدل ۵۰ دیواری برقی

آبگرمکن کاوه مدل 50 دیواری برقی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  آبگرمکن دیواری برقی ۱۵۰۰ وات کاوه کویرظرفیت ۳۵ لیتریجنس مخزن ورق ۲ میلیمتر گالوانیزهالمنت لعرانپوشش رنگ الکترواستاتیکبا نشان استاندارد ملی ایران
 • ابعاد
  ۴۴x 40x 67 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۴x 40x 67 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۷۰۰۰ گرم
 • توان
  ۱۵۰۰ وات
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  حداکثر ۹۹ درجه سانتی گراد
 • دمای آب گرم
  حداکثر ۹۹ درجه سانتی گراد
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4215i Turbo

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4215i Turbo

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۱۴x592x227 سانتی‌متر
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۲۵-۵۰
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • قابلیت‌ها
  امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
 • فشار گاز مایع
  ۲۸۰
 • فشار گاز طبیعی
  ۱۸۰
 • مصرف گاز مایع
  ۱.۹
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲.۵
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰
 • وزن
  ۱۰.۲ گرم
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲.۵
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۱
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۱
 • ظرفیت حرارتی
  ۱۸۹۰۰
 • حجم مخزن
  نامحدود
 • قطر دودکش
  ۱۰
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ آبگرمکن دیواری ویلدون مدل Else24 کد ۲۷۰۶۶۸۷

آبگرمکن دیواری ویلدون مدل Else24 کد 2706687

مشخصات

 • سایر توضیحات
  آبگرمکن برقی ویلدون بر روی دیوار و بر روی شیر و دوش فابلیت نصب دارد. این محصول قابلیت حمل آسان را دارد. این محصول به راحتی نصب میشود. این محصول برقی است. و بسیار راحت کار میکند و برای شما درسخترین شرایط آب گرم درست میکند.این محصول به راحتی بر روی دوش و شیر آب وصل میشود. و حتی قابلیت استفاده دیواری را هم دارد آب این محصول را نباید در زمان روشن بودن قطع کرد وگرنه دستگاه به مشکل میخورد.
 • ابعاد
  ۹×۱۴×۲۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۶۵۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۲×۱۵×۲۱ سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۰.۸۹۰ گرم
 • توان
  ۵۵۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۰.۵
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۱۵
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۶
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • سایز لوله ورودی آب
  ۴/۳ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۴/۳ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل ۳۰۲۰

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل 3020

مشخصات

 • سایر توضیحات
  با فشار کم کار میکندشیر اطمینانقطع کن خودکار گاز شمعک دائم
 • ابعاد
  ۸۷×۳۸×۴۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱ گرم
 • حجم مخزن
  ۳۳
 • ظرفیت حرارتی
  ۱۸۰۰۰
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۷
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  ولوم ترموستات
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP15-1

آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP15-1

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ورق مخزن از جنس گالوانیزه ضدزنگرنگ بدنه پودری الکترواستاتیک
 • دمای آب گرم
  ۰-۸۰ درجه سانتی‌گراد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • نوع
  مخزنی
 • جنس بدنه
  گالوانیزه
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۵ لیتر
 • ابعاد
  ۲۶x26x51 سانتی‌متر
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  ۸۰
 • حجم مخزن
  ۱۵
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۵۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۰x28x54 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰ گرم
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ آبگرمکن کاوه مدل ۷۰ دیواری برقی

آبگرمکن کاوه مدل 70 دیواری برقی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  آبگرمکن دیواری برقی ۲۰۰۰ وات کاوه کویرظرفیت ۵۰ لیتریجنس مخزن ورق ۲ میلیمتر گالوانیزهالمنت لعرانپوشش رنگ الکترواستاتیکبا نشان استاندارد ملی ایران
 • ابعاد
  ۴۴x 40x 78 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۵x 41x 79 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۴۹۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  حداکثر ۹۹ درجه سانتی گراد
 • دمای آب گرم
  حداکثر ۹۹ درجه سانتی گراد
 • جنس بدنه
  گالوانیزه
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل ۳۰۲۰ کیانا

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل 3020 کیانا

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۱×۳۳×۴۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  گرم
 • توان
  وات
 • حجم مخزن
  ۳۳
 • جنس بدنه
  استیل
 • سایز لوله ورودی آب
  ۲ سانتی‌متر
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۶x70x38 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۰۰ گرم
 • توان
  ۱۰۰ وات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ آبگرمکن گازی ایران شرق مدل نسترن ۹۱۰

آبگرمکن گازی ایران شرق مدل نسترن 910

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۸*۴۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۶ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۵۵*۵۵ سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۷۱ گرم
 • حجم مخزن
  ۱۲۰
 • ظرفیت حرارتی
  ۶۵۰۰
 • مصرف گاز طبیعی
  ۰.۸
 • سایز لوله ورودی آب
  ۴/۳ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۴/۳ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل آیونایز فن دار

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل آیونایز فن دار

مشخصات

 • سایر توضیحات
  آبگرمکن های دارای فن برای محیطهای با متراژ کم توصیه می شود !
 • ابعاد
  ۷۰x21x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۸۱x33x47 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۲۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۲ وات
 • جنس بدنه
  فلز
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ آبگرمکن برقی سیار مدل آراتا ۲۰۲۲

آبگرمکن برقی سیار مدل آراتا 2022

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۶۰x16x6 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4115 Turbo

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4115 Turbo

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۹x31x23 سانتی‌متر
 • مصرف گاز مایع
  ۱.۹
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • قابلیت‌ها
  امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
 • فشار گاز مایع
  ۲۹
 • فشار گاز طبیعی
  ۲۰
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲.۵
 • وزن
  ۱۰ گرم
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۲۵-۵۰
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲.۵
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۱-۰.۱۵
 • حجم مخزن
  ندارد
 • توان
  وات
 • وزن بسته‌بندی
  گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  سانتی‌متر
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۱ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4118 Turbo

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4118 Turbo

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۷x65x27 سانتی‌متر
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲.۹
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  ولوم ترموستات
 • قابلیت‌ها
  امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
 • فشار گاز مایع
  ۲۸۰
 • فشار گاز طبیعی
  ۱۸۰
 • مصرف گاز مایع
  ۲.۲
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۲۵-۵۰
 • وزن
  ۱۲ گرم
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲.۵
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۱
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۳
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۲۳۰۰
 • حجم مخزن
  نامحدود
 • قطر دودکش
  ۱۰
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۲ آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP20-1

آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP20-1

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ورق مخزن از جنس ضخیم گالوانیزه ضدزنگرنگ بدنه سفید پودری الکترواستاتیکدارای محل نصب شیر اطمینان در بالای محصول
 • ابعاد
  ۲۶x26x63 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۳۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۲x32x65 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۲۵۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۲۰ لیتر
 • دمای آب گرم
  ۸۰
 • جنس بدنه
  فولاد ضدزنگ
 • نوع
  برقی
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  ولوم ترموستات
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۳ آبگرمکن برقی الکتروهاوس مدل ۸۰

آبگرمکن برقی الکتروهاوس مدل 80

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۵۰x50x150 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۵۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  ترموستات
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۴ آبگرمکن دیواری بوتان مدل توربو B4118

آبگرمکن دیواری بوتان مدل توربو B4118

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷۰x27x40 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۵۰۰۰ گرم
 • توان
  ۱۸۰۰۰ وات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۵ آبگرمکن برقی مدل ۱۱۲۰R

آبگرمکن برقی مدل 1120R

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – امکان استفاده بصورت سیار – همراه با شیر اطمینان- مناسب سرویس حیاط و روشوئی- امکان نصب مستقیم شیر مخلوط روی بدنه- امکان نصب روی تانکر آب – بدون نیاز به فشار و دبی راه انداز – با کابل برق سه رشته مجهز به سیم ارت
 • وزن
  ۳۸۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۸x14x19 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۴۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • دمای آب گرم
  ۸۰
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۶ آبگرمکن گازی ایران شرق مدل یکتا ظرفیت ۱۹۰ لیتر

آبگرمکن گازی ایران شرق مدل یکتا ظرفیت 190 لیتر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  این مدل آبگرمکن طرح یخچالی می باشد . درب بالا دکوری و درب پایین باز می شود .
 • ابعاد
  ۱۸۷x54x54 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۵۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۸۷x54x54 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۵۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۲ وات
 • قطر دودکش
  ۱۰
 • حجم مخزن
  ۱۹۰ لیتر
 • جنس بدنه
  فلز
 • قابلیت‌ها
  امکان تنظیم شعله

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۷ آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP50-2

آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP50-2

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x38x64 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۳x43x70 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۵۵۰۰ گرم
 • توان
  ۲۵۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۵۰ لیتر
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  ۸۰ درجه سانتیگراد
 • جنس بدنه
  گالوانیزه
 • نوع
  دیواری
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  ولوم ترموستات
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۲.۵ سانتی‌متر
 • سایز لوله خروجی آب
  ۲.۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۸ آبگرمکن برقی ویتو مدل V1100

آبگرمکن برقی ویتو مدل V1100

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بدون مخزن – زودجوش – ساخت ترکیه – قابل استفاده در هر مکانی – طریقه نصب خیلی اسان – به همراه دفترچه فارسی
 • ابعاد
  ۳۵x12x25 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۰x27x14 سانتی‌متر
 • حجم مخزن
  بدون مخزن
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۱
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۹ آبگرمکن برقی سیار مدل آراتا ۲۰۲۲

آبگرمکن برقی سیار مدل آراتا 2022

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۶۰x16x6 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۰۰ گرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید آبگرمکن در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید قهوه ساز برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا