آشپزخانهخواب و حماملوازم خانگی برقی

آبگرمکن، راهنمای خرید انواع آبگرمکن گازی و برقی ارزان+قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید آبگرمکن باید به آن ها توجه داشته باشید.

بدون شک یکی از بهترین اختراعات دست بشر آبگرمکن است. زندگی بدون داشتن آبگرم ممکن نیست، شاید شما بتوانید خیلی از کارهای روزمره خود مانند: شستن لباس و ظروف خود را با آب سرد انجام دهید، اما هرگز بدون داشتن آبگرم نمی‌توانید استحمام کنید. این موضوع در فصل زمستان بیشتر خود را نشان می‌دهد. این‌جاست که شما به اهمیت آبگرمکن پی‌می‌برید. در واقع شما هیچ خانه‌ای را پیدا نمی‌کنید که دارای آبگرمکن نباشد. زیرا مهم‌ ترین وسیله در هر خانه‌ای بدون شک آبگرمکن است.

هیچ لذتی در دنیا بالاتر از دوش گرفتن با آب گرم نیست به خصوص اگر هوا سرد باشد و بدن شما بعد از انجام کارهای روزانه خسته باشد. دوش آب گرم کاملا خستگی را از تن شما بیرون می‌کند. داشتن آب گرم راحت و لی درد سر مستلزم داشتن یک آبگرمکن خوب و باکیفیت می‌باشد. در واقع یک آبگرمکن خوب است که می‌تواند آرامش و آسایش را برای خانه شما به ارمغان بیاورد. شاید خیلی از منازل به پکیج دیواری مجهز شده باشند و همیشه آبگرم در دسترس داشته باشند، اما بهتر است بدانید که این وسیله نسبت به آبگرمکن نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتری دارد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید آبگرمکن دارند، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع آبگرمکن آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید آبگرمکن باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

آبگرمکن‌چیست و چه کاربردی دارد؟

هر دستگاهی که توان گرم کردن آب تا نقطه جوش را داشته باشد می‌توان آبگرمکن نامید. آبگرمکن‌ها معمولا یا به وسیله سوخت‌های فسیلی مانند: نفت، گاز و گازوئیل آب را گرم می‌کنند و یا به وسیله جریان برق که شما باید با توجه به سوختی که به میزان بیشتر و همیشه در دسترس شما است آن را خریداری نمایید. آبگرمکن انواع مختلفی دارد که در ادامه تک تک آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگیره درب

انواع آبگرم‌کن‌ در منازل:

 • آب‌گرم‌کن نفتی: این نوع از آبگرم‌کن که به آن گالنی هم گفته می‌شود. یک نمونه قدیمی است که تا قبل از ورود گاز شهری در منازل مورد استفاده قرار می‌گرفت. سوخت مورد نیاز در این آبگرمکن‌ها نفت سفید است. امروزه این مدل در روستاها هم استفاده نمی‌شود زیرا همه به امتیازگاز شهری مجهز هستند و تقریبا منسوخ شده اند.
 • آبگرم‌کن برقی: یک نمونه بسیار عالی از آبگرم‌کن هستند که همیشه و در هر زمان آبگرم را بدون دردسر در اختیار شما قرار می‌دهند. متاسفانه به دلیل اینکه مصرف برق بالایی دارند و قیمت گاز در کشور ما از برق ارزان‌تر است. کمتر کسی را پیدا می‌کنید که از این مدل استفاده کند. متاسفانه زمانی که برق شهری قطع می‌شود، کارایی لازم را ندارند و نیاز به تعمیر و نگهداری دارند.
 • آبگرم‌کن گازی: رایج‌ترین نمونه آبگرم‌کن در ایران هستند. زیرا در هر نقطه‌ای از ایران گاز به فراوانی یافت می‌شود. قیمت گاز طبیعی در ایران بسیار مقرون به صرفه است یعنی شما می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه از گاز شهری بهره‌مند شوید. این مدل دارای مدل‌های زیادی است که در ادامه تک تک آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.
 • آبگرم‌کن خورشیدی: بدون شک نور خورشید یکی از سوخت‌های پاک و رایگان موجود در جهان است. شما با خرید یک آبگرم‌کن خورشیدی می‌توانید خود را از پرداخت حامل‌های گران قیمت انرژی معاف کنید. به این نکته هم توجه داشته باشید که فقط در طول روز با نور خورشید و روزهای آفتابی امکان استفاده از آن‌ها وجود دارد. پس با این مدل قید شب حمام رفتن را باید بزنید.

انواع آبگرم‌کن‌ گازی:

 1. آبگرمکن گازی دیواری: اگر به دنبال یک ‌آبگرم‌کن گازی کم حجم هستید که با داشتن اندازه کوچک همیشه آب گرم را بدون محدودیت داشته باشید بدون شک این نمونه است. نمونه‌های دیگر آن بعد از مدتی که از آب گرم استفاده می‌کنید آب سرد شده و باید مدتی منتظر بمانید تا مجدد آب گرم شود اما نمونه دیواری آن مدام آبگرم در اختیار شما قرار می‌دهد.
 2. آبگرمکن گازی ایستاده: در واقع اولین نمونه‌ای آبگرم‌کن گازی هستند. از روی همان آبگرم‌کن‌های نفتی قدیمی ساخته شدند. در اندازه‌های بزرگ و به صورت ایستاده قرار می‌گرفتند. می‌توان گفت که تنها مشعل آن‌ها تغییر شکل داد و از سوخت نفت سفید به گاز طبیعی تغییر کرد. بعد از تمام شدن آب داغ درون مخزن باید شما چند دقیقه صبر می‌کردید تا آب مجدد داغ شود. همیشه آبگرم در اختیار شما قرار نداشت و حتما باید چند ساعت قبل از استفاده آن‌ها را روشن می‌کردید.

مزایای استفاده از آبگرمکن:

 • شما با خرید این وسیله در هر زمانی به آب داغ دسترسی خواهید داشت.
 • افزایش بهداشت محیط به دلیل اینکه آبگرم همیشه برای شستشو در اختیار است.
 • نیاز به تعمیر و نگهداری زیادی ندارند و شما می‌توانید سالیان سال بدون پرداخت هزینه از آن‌ها استفاده کنید.
 • نسبت به وسایل مشابه مانند: پکیج قیمت آن‌ها بسیار ارزان‌تر است. در واقع با پول یک پکیج می‌توان دو یا سه عدد آبگرم‌کن خریداری کرد.
 • استفاده از آن‌ها بسیار ساده است و نیاز به تخصص خاصی ندارند. در واقع شما با هر سطح از اطلاعات می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

آبگرمکن برقی یا گازی کدام بهتر است؟

این بستگی به سلیقه شما دارد که کدام یک را خریداری کنید. اما با توجه به نقاط ضعف و قدرت نمونه گازی بهتر است. برق شهری در کشور ایران خیلی بیشتر از گاز دچار قطعی می‌شود، پس زمانی که برق قطع است شما به آب گرم دسترسی نخواهید داشت و در صورت استفاده از یو پی اس نیاز به یک یو پی اس آمپر بالا دارید که قیمت آن چند برابر آبگرم‌کن است. گاز در کشور ایران خیلی از برق ارزان‌تر بوده و همیشه در دسترس می‌باشد. خیلی کم اتفاق می‌افتد که گاز قطع شود بنابراین شما در بیشتر مواقع آب گرم در اختیار دارید.

آبگرمکن برقی در کجا استفاده می‌شود؟

برای مناطقی که از امتیاز گاز شهری محروم هستند بهترین گزینه می‌باشند. برخلاف نمونه نفتی نیاز به دودکش ندارند با باز کردن آب همیشه آبگرم در اختیار دارید. برای نگهداری به فضای زیادی نیاز ندارند و به راحتی در آشپزخانه نصب می‌شوند. قیمت برق از نفت سفید و گازوئیل ارزان‌تر بوده بنابراین از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه هستند. آب آن‌ها هیچ وقت سرد نمی‌شود و بدون محدودیت می‌توانید از آب گرم استفاده کنید.

آبگرمکن مخزن‌دار یا بدون مخزن:

همان طور که می‌دانید آبگرمکن‌های مخزن دار حجم مشخصی از آب یا همان آب داخل مخزن خود را گرم می‌کنند. همیشه قبل از استفاده باید یک ساعت تا چند دقیقه زودتر آن‌ها را روشن کرد. بعد از اتمام آب گرم داخل مخزن آب آن‌ها سرد شده و باید مدتی را صبر کنید تا مجدد داغ شود. پس می‌توان نتیجه گرفت که انتخاب خوبی نخواهد بود. آبگرمکن‌های بدون مخزن یا همان دیواری دارای یک رادیاتور هستند که تنها زمانی که به آب گرم نیاز دارید روشن شده و سریع آب گرم را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بهترین مارک آبگرمکن:

اینکه بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک آبگرمکن به شما معرفی کنیم، کار چندان درستی نیست. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را به شما معرفی کرد و از آنجایی که سایت کیمیک یک سایت معرفی محصول است و نه یک سایت تبلیغاتی به همین علت در ادامه لیستی از بهترین برندهای آبگرمکن موجود در بازار را به شما معرفی می‌کنیم.

 • آبگرم‌کن بوتان
 • آبگرم‌کن آزمون‌کار
 • آبگرم‌کن لرد
 • آبگرم‌کن خروشان اصفهان
 • آبگرم‌کن ایران شرق
 • آبگرم‌کن فردوس
 • آبگرم‌کن ویتو
 • آبگرم‌کن کاوه
 • آبگرم‌کن ایمن گاز
 • آبگرم‌کن سوزان
 • آبگرم‌کن جی ام اچ
 • آبگرم‌کن ویلدون
 • آبگرم‌کن بتین
 • آبگرم‌کن لورچ

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه واکس زن کفش

نکات مهم هنگام خرید آبگرمکن:

 1. قیمت آبگرم‌کن: قیمت نقش مهمی در انتخاب دارد در واقع قیمت است که مشخص می‌کند، می‌توانید چه مدل‌هایی را خریداری نمایید. بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید آبگرم‌کن را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و خرید برای شما آسان‌تر می‌شود.
 2. نوع آبگرم‌کن: آبگرم‌کن انواع مختلفی دارد اینکه کدام یک را خریداری کنید به میزان بودجه شما و دسترسی به سوخت آن دارد. به عنوان مثال: اگر شما به گاز شهری دسترسی دارید بهترین گزینه برای شما آبگرم‌کن گازی است و اگر در جایی زندگی می‌کنید که به گاز شهری دسترسی نیست اما برق به فراوانی وجود دارد به سراغ آبگرم‌کن‌های برقی بروید. برای جاهایی که دسترسی به برق هم وجود ندارد آبگرمکن‌های نفتی و گازوئیلی گزینه مناسبی هستند.
 3. فضای استفاده: با توجه به محل قرار گرفتن آبگرم‌کن اندازه آن را مشخص کنید. اگر فضای کمی برای نگهداری از آبگرم‌کن وجود دارد، بهتر است بی خیال مدل‌های ایستاده یا همان مخزن‌دار شوید. زیرا این آبگرمکن‌ها فضای زیادی را اشغال می‌کنند. برای این موارد استفاده از آبگرمکن‌های دیواری بهترین انتخاب است زیرا فضای کمی را اشغال می‌کنند و روی دیوار نصب می‌شوند. آبگرمکن‌های دیواری هم در اندازه‌های مختلف وجود دارند و باید ابعاد آن را متناسب با فضای نصب انتخاب کنید.
 4. میزان فشار آب: این فاکتور بیشتر در مورد آبگرمکن‌های دیواری صدق می‌کند. اگر آبگرم‌کن شما کم فشار نباشد زمانی که فشار آب کم است روشن نمی‌شود، در نتیجه آب گرم هم نخواهید داشت. پس اگر در طبقات بالاتر زندگی می‌کنید یا در جایی هستید که بیشتر مواقع فشار آب کم است. انتخاب یک آبگرم‌کن کم فشار می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. زیرا این آبگرمکن‌ها با کمترین فشار آب هم روشن شده و کار خود را به درستی انجام می‌دهند.
 5. توان حرارتی آبگرم‌کن: به توان حرارتی دستگاه هم توجه داشته باشید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که سرویس بهداشتی شما با آبگرم‌کن فاصله زیادی داشته باشد. در این شرایط اگر توان حرارتی آبگرم‌کن شما پایین باشد باید مدت زمان زیادی آب را باز نگه دارید تا آب آن داغ شود که از نظر اقتصادی مصرف سوخت و آب افزایش پیدا می‌کند. بهتر است آبگرمکن را نزدیک به سرویس نصب کنید، اگر این امکان برای شما وجود ندارد، باید از آبگرمکن‌هایی با توان حرارتی بالا استفاده کنید تا آب زودتر داغ شود.
 6. مصرف انرژی: یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب آبگرم‌کن مصرف انرژی آن است. اگر به مصرف انرژی آبگرم‌کن خود توجه نکنید، با دیدن قبض حامل‌های انرژی شوکه خواهید شد. به برچسب انرژی آبگرم‌کن توجه کنید، هر چه به حرف لاتین A نزدیکتر باشد، سوخت کمتری مصرف می‌کند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر است. پس می‌توان نتیجه گرفت مهم‌ترین نکته هنگام خرید آبگرم‌کن توجه به مصرف انرژی آن است.
 7. مکانیسم روشن شدن: در کل آبگرمکن‌ها به دو صورت روشن می‌شوند. یا دارای شمعک هستند یا به وسیله سیستم جرقه زن روشن می‌شوند. در مدل‌های شمعک دار شمع آبگرم‌کن مدام روشن است و این خود باعث از دست رفتن سوخت بیشتر می‌شود. در برخی مواقع باد و کمبود اکسیژن هم باعث خاموش شدن شمعک و اگر به ترموکوپل مجهز نباشد نشتی گاز در محیط می‌شود. اما مدل‌های جرقه زن زمانی که شما آب را باز می‌کنید، شروع به جرقه زدن و روشن شدن می‌کنند.
 8. سیستم ترموکوپل: این سیستم مهم‌ترین قطعه در هم آبگرمکن‌های برقی و هم گازی است. در مدل‌های گازی اگر ترموکوپل وجود نداشته باشد زمانی که گاز قطع شود، خاموش شده و بعد از وصل شدن گاز، قطع نمی‌شوند و گاز در محیط پخش شده و خطر انفجار افزایش پیدا می‌کند. در مدل‌های برقی هم زمانی که دمای آب به میزان مشخصی می‌رسد ترموکوپل عمل کرده و خاموش می‌شوند. سپس زمانی که دما پایین می‌اید مجدد روشن می‌شوند، خرابی این قطعه می‌تواند فاجعه به بار آورد و شما شاهد انفجار در آبگرم‌کن خود باشید.

روش نگهداری از آبگرمکن:

 • همیشه دمای آب را روی یک درجه مطلوب قرار دهید اگر دمای آب را زیاد داغ کنید باعث کاهش طول عمر مخزن یا رادیاتور آبگرمکن خود می‌شوید.
 • هر چند وقت یک بار از سلامت ترموکوپل دستگاه خود اطمینان حاصل کنید. خرابی ترموستات و ترموکوپل می‌تواند باعث وقوع حادثه شود.
 • اگر آب منطقه زندگی شما دارای رسوب زیادی است حتما در محل ورودی آب آبگرم‌کن خود یک فیلتر قرار داده و هر چند ماه یکبار آن را رسوب گیری کنید.
 • در صورت وجود هوا در سیستم لوله‌کشی ساختمان هرچه سریع‌تر نسبت به هوا گیری آن اقدام کنید. ضربه‌های وارده از طریق هوای داخل لوله می‌تواند به آبگرمکن شما آسیب جدی وارد کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید آبگرمکن مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه آبگرمکن ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۷۳.۸*۴۵*۲۶.۵ سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۷ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۸۰*۵۰*۳۲ سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۸.۵ کیلوگرم
 • توان
  ۲۷۸۹۳ وات
 • حجم مخزن
  ۱۲ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۴۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۳.۹ – ۶.۹ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۱ بار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲.۵ لیتر بر دقیقه
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰ بار
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۵۰ – ۲۵ درجه سانتی‌گراد
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • قطر دودکش
  ۶ سانتی‌متر
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲.۵ مترمکعب در ساعت
 • مصرف گاز مایع
  ۱.۸ کیلوگرم در ساعت
 • فشار گاز طبیعی
  ۱۸۰ mbar
 • فشار گاز مایع
  ۲۸۰ mbar
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • سایر توضیحات
  تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان بسیار کم‌فشار
 • دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE
 • دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی
 • امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته
 • مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل
 • کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار
 • دارای شمعک دائمی
 • دارای فندک پیزوالکتریک ضربه ای
 • قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ آبگرمکن گازی بوتان مدل B4218i Turbo

آبگرمکن گازی بوتان مدل B4218i Turbo

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۶۵x36x24 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۲.۵ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۶۶x37x25 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۴.۵ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۵.۵ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۲.۳۰۰ – ۲۴.۵۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۳.۹ – ۶.۹ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۱ بار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲.۵ لیتر بر دقیقه
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰ بار
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۲۵ – ۵۰ درجه سانتی‌گراد
 • قطر دودکش
  ۱۵ سانتی‌متر
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲.۹ مترمکعب در ساعت
 • مصرف گاز مایع
  ۲.۲ کیلوگرم در ساعت
 • فشار گاز طبیعی
  ۲۰ mbar
 • فشار گاز مایع
  ۲۹ mbar
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد
 • ولوم ترموستات
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ آبگرمکن گازی آزمایش مدل AZ60 N

آبگرمکن گازی آزمایش مدل AZ60 N

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۴۹x49x178 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۳۵ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۱۶۵ لیتر
 • سایز لوله ورودی آب
  ۳/۴ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۳/۴ اینچ
 • سایر توضیحات
  ظرفیت مخزن :۱۶۵ لیتر
 • فشار آزمایش شده روی مخزن:۲۱ اتمسفر
 • رنگ رویه :سفید پودری الکترواستاتیک
 • نوع ورق مخزن :۳ میلی متر
 • نازل :گاز مایع ۱.۵mm گاز شهری ۲.۵mm
 • فشار گاز ورودی :۱۷۸ ستون آب
 • وزن مخزن:۵۶ کیلوگرم
 • قطر مخزن :۴۸ سانتی متر
 • قدرت حرارتی :۵۷۰۰ تا ۸۵۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ارتفاع با کلاهک : ۱۷۸ سانتی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ آبگرمکن برقی آزمون کار مدل Ev150

آبگرمکن برقی آزمون کار مدل Ev150

مشخصات

 • ابعاد کالا
  قطر ۴۲ و ارتفاع ۱۲۹ سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۵۵ کیلوگرم
 • توان
  ۲۵۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۱۵۰ لیتر
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • ولوم ترموستات
  دارد
 • سایر توضیحات
  – آبگرمکن برقی تمام اتوماتیک ایستاده
 • – دارای ترموستات فرانسوی
 • – جلوگیری از ورود اتصالات برقی در داخل آب
 • – رنگ پودری الکترواستاتیک
 • – مخزن گالوانیزه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ آبگرمکن بوتان مدل B4215i

آبگرمکن بوتان مدل B4215i

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳x32x60 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۰.۲ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۴.۵ لیتر
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ آبگرمکن برقی آزمون مدل EWH2

آبگرمکن برقی آزمون مدل EWH2

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۶x25x18 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۰.۵ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۱۵ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۵۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • سایز لوله ورودی آب
  ۳/۴ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۳/۴ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4115 Turbo

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4115 Turbo

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۹x31x23 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۰ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ندارد لیتر
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۱-۰.۱۵ بار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲.۵ لیتر بر دقیقه
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰ بار
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۲۵-۵۰ درجه سانتی‌گراد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲.۵ مترمکعب در ساعت
 • مصرف گاز مایع
  ۱.۹ کیلوگرم در ساعت
 • فشار گاز طبیعی
  ۲۰ mbar
 • فشار گاز مایع
  ۲۹ mbar
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ آبگرمکن برقی لورچ مدل LE150

آبگرمکن برقی لورچ مدل LE150

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۱۳.۵x۵۶.۵x۵۶.۵ سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۴۳ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۱۵۰ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۵۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • سایز لوله ورودی آب
  ۳/۴ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۳/۴ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ آبگرمکن برقی مدل سولار

آبگرمکن برقی مدل سولار

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۱۵x11x32 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۶x11x32 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱ کیلوگرم
 • توان
  ۳۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۱ لیتر
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  ۶۰ درجه سانتی‌گراد
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۰ لیتر بر دقیقه
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد
 • ولوم ترموستات
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۶x68x25 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۳ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۲x74x31 سانتی‌متر
 • حجم مخزن
  ۱۱ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۱۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۶.۱-۱۲.۱ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۱ بار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲.۵ لیتر بر دقیقه
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰ بار
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۲۵-۵۰ درجه سانتی‌گراد
 • قطر دودکش
  ۱۵ سانتی‌متر
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲.۵ مترمکعب در ساعت
 • مصرف گاز مایع
  ۱.۸ کیلوگرم در ساعت
 • فشار گاز طبیعی
  ۱۸۰ mbar
 • فشار گاز مایع
  ۲۸۰ mbar
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  ندارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد
 • ولوم ترموستات
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ آبگرمکن برقی آزمون مدل Ew Sun کد ۱۳۸۹۰۲۱۰

آبگرمکن برقی آزمون مدل Ew Sun کد 13890210

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۷*۳۴*۲۱ سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۰ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۶۳*۲۶*۴۰ سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰/۱۰۰ کیلوگرم
 • توان
  ۲۵۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۱۴ لیتر
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۴/۳ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۴/۳ اینچ
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • ولوم ترموستات
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۳۶x68x24.8 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۳ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۸x70x26 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۴ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۱,۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۲٫۱ – ۶٫۱ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰٫۱ بار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲٫۵ لیتر بر دقیقه
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰ بار
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۵۰ – ۲۵ درجه سانتی‌گراد
 • قطر دودکش
  ۱۵ سانتی‌متر
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲٫۵ مترمکعب در ساعت
 • مصرف گاز مایع
  ۱٫۸ کیلوگرم در ساعت
 • فشار گاز طبیعی
  ۱۸۰ mbar
 • فشار گاز مایع
  ۲۸۰ mbar
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • سایر توضیحات
  تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان بسیار کم‌فشار
 • دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE
 • دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی
 • امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته
 • مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل
 • کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار
 • دارای شمعک دائمی
 • دارای فندک پیزوالکتریک ضربه ای
 • قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ آبگرمکن برقی آزمایش مدل AZ15LE

آبگرمکن برقی آزمایش مدل AZ15LE

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۶x26x55 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۲.۳ کیلوگرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۱۵ لیتر
 • دمای آب گرم
  ۸۰ درجه سانتی‌گراد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایر توضیحات
  مخزن تمام لعاب ضد بخار
 • بدنه پوشش رنگ الکترو استاتیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ آبگرمکن برقی آزمون کار مدل Ev120

آبگرمکن برقی آزمون کار مدل Ev120

مشخصات

 • ابعاد کالا
  قطر ۴۲ و ارتفاع ۱۱۰ سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۵۰ کیلوگرم
 • توان
  ۲۵۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۹۰ لیتر
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • ولوم ترموستات
  دارد
 • سایر توضیحات
  – آبگرمکن برقی تمام اتوماتیک ایستاده
 • – دارای ترموستات فرانسوی
 • – جلوگیری از ورود اتصالات برقی در داخل آب
 • – رنگ پودری الکترواستاتیک
 • – مخزن گالوانیزه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ آبگرمکن برقی اطلس جواهر مدل AT-15

آبگرمکن برقی اطلس جواهر مدل AT-15

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۵۸x58x10 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۰ کیلوگرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۱۵ لیتر
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  ۹۰ درجه سانتی‌گراد
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایر توضیحات
  ورق مخزن از جنس گالوانیزه ضدزنگ
 • رنگ بدنه پودری الکترواستاتیک
 • زود جوش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3315if

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3315if

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۳۶*۶۸*۲۴.۸ سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۵ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۸*۷۰*۲۶ سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۶ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۱۲ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۱،۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۲٫۱ – ۶٫۱ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰٫۱ بار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲٫۵ لیتر بر دقیقه
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰ بار
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۵۰ – ۲۵ درجه سانتی‌گراد
 • قطر دودکش
  ۸ سانتی‌متر
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲٫۵ مترمکعب در ساعت
 • مصرف گاز مایع
  ۱٫۸ کیلوگرم در ساعت
 • فشار گاز طبیعی
  ۱۸۰ mbar
 • فشار گاز مایع
  ۲۸۰ mbar
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد
 • سایر توضیحات
  تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان بسیار کم‌فشار دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE
 • دارای راندمان بالا، بیش از ۸۷%
 • دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی
 • امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته
 • مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل
 • کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار
 • مجهز به فن تخلیه آلاینده ها
 • سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق
 • مجهز به سیستم آیونایز و کنترل هوشمند
 • بدون شمعک و دارای سیستم جرقه زن خودکار آسیب پذیری کم در مقابل سختی آب و رسوب گرفتن
 • مصرف بسیار کم گاز
 • قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع
 • برخوردار از فن آوری روز دنیا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ آبگرمکن گازی آزمون مدل GV50

آبگرمکن گازی آزمون مدل GV50

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۵۵x51x51 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۷۹ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۱۶۰ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۵۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • سایز لوله ورودی آب
  ۳/۴ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۳/۴ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ آبگرمکن برقی آزمون کار مدل EWQH

آبگرمکن برقی آزمون کار مدل EWQH

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۸.۱۸.۴۳ سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۹ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۱۰ لیتر
 • سایز لوله ورودی آب
  ۴/۳ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۴/۳ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ آبگرمکن برقی آزمون کار مدل Ew50

آبگرمکن برقی آزمون کار مدل Ew50

مشخصات

 • ابعاد کالا
  قطر ۳۴.۵ و ارتفاع ۸۲ سانتی‌متر
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • ولوم ترموستات
  دارد
 • سایر توضیحات
  – آبگرمکن برقی تمام اتوماتیک ایستاده
 • – دارای ترموستات فرانسوی
 • – جلوگیری از ورود اتصالات برقی در داخل آب
 • – رنگ پودری الکترواستاتیک
 • – مخزن گالوانیزه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۳۶*۶۸*۲۴.۸ سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۳.۵ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۸*۷۰*۲۶ سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۵ کیلوگرم
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۱،۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۲٫۱ – ۶٫۱ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰٫۱ بار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲٫۵ لیتر بر دقیقه
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰ بار
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۵۰ – ۲۵ درجه سانتی‌گراد
 • قطر دودکش
  ۱۵ سانتی‌متر
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲٫۵ مترمکعب در ساعت
 • مصرف گاز مایع
  ۱٫۸ کیلوگرم در ساعت
 • فشار گاز طبیعی
  ۱۸۰ mbar
 • فشار گاز مایع
  ۲۸۰ mbar
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد
 • سایر توضیحات
  تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان بسیار کم‌فشار
 • دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE
 • دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی
 • امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته
 • مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل
 • کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار
 • مجهز به سیستم آیونایز و کنترل هوشمند
 • بدون شمعک و دارای سیستم جرقه زن خودکار
 • مصرف بسیار کم گاز
 • قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع
 • برخوردار از فن آوری روز دنیا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ آبگرمکن گازی فردوس مدل KA60

آبگرمکن گازی فردوس مدل KA60

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۵x55x160 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۸۵ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۱۶۰ لیتر
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۶ بار
 • سایز لوله ورودی آب
  ۲.۵ سانتی‌متر
 • سایز لوله خروجی آب
  ۲.۵ سانتی‌متر
 • فشار گاز طبیعی
  ۲۰ mbar
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ آبگرمکن گازی فردوس مدل KA50

آبگرمکن گازی فردوس مدل KA50

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۲x52x170 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۸۵ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۱۷۰ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۷۵۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • سایز لوله ورودی آب
  ۲.۵ سانتی‌متر
 • سایز لوله خروجی آب
  ۲.۵ سانتی‌متر
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد
 • ولوم ترموستات
  دارد
 • سایر توضیحات
  دارای بدنه مستحکم و بادوام
 • دارای قطعات بکار رفته درجه یک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP15-1

آبگرمکن برقی خروشان اصفهان مدل IBP15-1

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۲۶x26x51 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۰ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۰x28x54 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰.۵ کیلوگرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۱۵ لیتر
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  ۸۰ درجه سانتی‌گراد
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ
 • ولوم ترموستات
  دارد
 • سایر توضیحات
  ورق مخزن از جنس گالوانیزه ضدزنگ
 • رنگ بدنه پودری الکترواستاتیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ آبگرمکن برقی مدل ۱۱۲۰

آبگرمکن برقی مدل 1120

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۷x13x15 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۳.۷ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۸x14x16 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۳.۸ کیلوگرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۳ لیتر
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  ۶۰ درجه سانتی‌گراد
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰ بار
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۵۰ درجه سانتی‌گراد
 • دمای آب گرم
  ۶۰ درجه سانتی‌گراد
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  – امکان استفاده بصورت سیار
 • – امکان نصب مستقیم شیر مخلوط روی بدن
 • – امکان نصب روی تانکر آب
 • – بدون نیاز به فشار و دبی راه انداز
 • – با کابل سه رشته و سیم ارت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ آبگرمکن برقی آزمایش مدل AZ20LE

آبگرمکن برقی آزمایش مدل AZ20LE

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۶۶x26x26 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۳.۸ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷۰x30x30 سانتی‌متر
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۲۰ لیتر
 • دمای آب گرم
  حداکثر ۸۰ درجه سانتی‌گراد
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایر توضیحات
  مخزن تمام لعاب ضد بخار
 • بدنه پوشش رنگ الکترو استاتیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ آبگرمکن بوتان مدل B3318if

آبگرمکن بوتان مدل B3318if

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۷۳x45x26 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۷ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷۳x45x26 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۸.۵ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۱۰ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۴.۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۶.۹ – ۱۳.۹ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۱ بار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲.۵ لیتر بر دقیقه
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰ بار
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۵۰-۱۵ درجه سانتی‌گراد
 • قطر دودکش
  ۶ سانتی‌متر
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲.۹ مترمکعب در ساعت
 • مصرف گاز مایع
  ۲.۲ کیلوگرم در ساعت
 • فشار گاز طبیعی
  ۲۰ mbar
 • فشار گاز مایع
  ۲۹ mbar
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد
 • ولوم ترموستات
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ آبگرمکن دیواری لرد مدل TK-50

آبگرمکن دیواری لرد مدل TK-50

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۴۰x40x110 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۳۳ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۵۰ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۴۰۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۵۰ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۲۰ بار
 • سایز لوله ورودی آب
  ۳/۴ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۳/۴ اینچ
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد
 • سایر توضیحات
  تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان بسیار کم‌فشار دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE
 • دارای راندمان بالا، بیش از ۸۷%
 • دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی
 • امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته
 • مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل
 • کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار
 • مجهز به فن تخلیه آلاینده ها
 • سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق
 • مجهز به سیستم آیونایز و کنترل هوشمند
 • بدون شمعک و دارای سیستم جرقه زن خودکار آسیب پذیری کم در مقابل سختی آب و رسوب گرفتن
 • مصرف بسیار کم گاز
 • قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع
 • برخوردار از فن آوری روز دنیا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ آبگرمکن بوتان مدل ۳۳۱۵if

آبگرمکن بوتان مدل 3315if

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۶x68x25 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۵ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  نامحدود لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۲۱۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۵ لیتر بر دقیقه
 • قطر دودکش
  ۱۰ سانتی‌متر
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۱/۲ اینچ
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲.۵ مترمکعب در ساعت
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد
 • ولوم ترموستات
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ آبگرمکن خورشیدی مدل FF200

آبگرمکن خورشیدی مدل FF200

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۹۲۰x1520x1700 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۰۸ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۰۰x100x100 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۱۰ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۲۰۰ لیتر
 • سایز لوله ورودی آب
  ۱/۲ اینچ
 • سایز لوله خروجی آب
  ۳/۴ اینچ
 • سایر توضیحات
  اجزا تشکیل دهنده ابگرمکن : مخزن اصلی ۲۰۰ لیتری – مخزن فلوتر به همراه شناور – ۲۲ عدد لوله خلا – پک پایه – یک گرمکن پشتیبان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل ۳۰۲۰

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل 3020

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۴۷x33x81 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۲۲ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۳۳ لیتر
 • ظرفیت حرارتی
  ۱۸۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۶ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۲ بار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲ لیتر بر دقیقه
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد
 • ولوم ترموستات
  دارد
 • سایر توضیحات
  شمعک دائم
 • قطع هوشمند گاز
 • شیر اطمینان
 • توان خروجی ۱۶لیتر
 • حداقل مقدار آب ورودی (۲ لیتر در دقیقه)
 • قابلیت کارکرد با فشار کم آب
 • کنترل هوشمند شعله متناسب با فشار آب خروجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۱ آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4118 Turbo

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4118 Turbo

مشخصات

 • جنس بدنه
  استیل
 • ابعاد کالا
  ۶۵x36x24 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱۲ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۶۶x37x25 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۳ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۵.۵ لیتر
 • ظرفیت تامین آب گرم
  ۱۳.۹ – ۶.۹ لیتر بر دقیقه
 • حداقل فشار آب ورودی (فشار راه اندازی)
  ۰.۱ بار
 • حداقل مقدار آب ورودی (دبی راه انداز)
  ۲.۵ لیتر بر دقیقه
 • حداکثر فشار آب ورودی
  ۱۰ بار
 • اختلاف دمای آب ورودی و خروجی
  ۵۰-۱۱ درجه سانتی‌گراد
 • قطر دودکش
  ۱۵ سانتی‌متر
 • مصرف گاز طبیعی
  ۲.۷ مترمکعب در ساعت
 • مصرف گاز مایع
  ۲ کیلوگرم در ساعت
 • فشار گاز طبیعی
  ۱۸۰ mbar
 • فشار گاز مایع
  ۲۸۰ mbar
 • سیستم جرقه‌زن خودکار
  دارد
 • امکان تنظیم شعله
  دارد
 • امکان تنظیم دبی آب (شیر تنظیم دما)
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۲ آبگرمکن برقی مدل بتین

آبگرمکن برقی مدل بتین

مشخصات

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ابعاد کالا
  ۲۰x30x12 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۱ کیلوگرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۲x22x31 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱.۱ کیلوگرم
 • توان
  ۳۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۰.۲ لیتر
 • سایز لوله ورودی آب
  ۲ سانتی‌متر
 • سایز لوله خروجی آب
  ۲.۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۳ آبگرمکن برقی مدل ۱۶۲۲

آبگرمکن برقی مدل 1622

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۵x18x26 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۸ کیلوگرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • حجم مخزن
  ۱۰ لیتر
 • میزان حرارت (گرمادهی)
  ۷۰ درجه سانتی‌گراد
 • تعداد المنت
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  – سبک و قابل حمل
 • – امکان نصب مستقیم شیر مخلوط روی بدنه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۴ آبگرمکن برقی گرم آوران مدل GAE-10

آبگرمکن برقی گرم آوران مدل GAE-10

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳x42x42 سانتی‌متر
 • وزن کالا
  ۸.۶۰ کیلوگرم
 • حجم مخزن
  ۹ لیتر
 • سایز لوله ورودی آب
  ۲ سانتی‌متر
 • سایز لوله خروجی آب
  ۲.۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید آبگرمکن در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید قهوه ساز برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا