کوه‌نوردی و کمپینگملزومات گردش و سفر

راهنمای خرید و معرفی انواع استند و ساج سفری ارزان+قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید استند و ساج سفری باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از تجهیزات مهم و ضروری که در کوهنوردی و کپمینگ باید حتما باید همراه خود داشته باشید، استند و ساج سفری است. در واقع این وسیله یک ابزار همه کاره برای آشپزی در دل طبیعت می‌باشد و بدون این وسیله شما کار شما لنگ می‌‌شود و قادر به پخت نان و آشپزی کردن برای خود نمی‌باشید. شاید با خود بگوئید تا زمانی که غذاهای آماده و کنسرو شده در بازار وجود دارد چه کاری است که به آشپزی در طبیعت مشغول شویم. اما شما با این کار لذت آشپزی کردن در طبیعت را از دست می‌دهید. این لذت با سایر لذت های دنیا قابل مقایسه نیست و در هیچ جای دنیا نمونه آن را پیدا نخواهید کرد. هیچ چیز مانند یک نان گرم و تازه که دست پخت خودتان باشد و خوردن یک غذای گرم نمی‌تواند شما را روی وجد بیاورد.

برای پختن نان در شرایط عادی شما نیاز به یک تنور برای پخت نان دارید. متاسفانه زمانی که شما در دل طبیعت هستید مکان اسکان و کمپ شما جای مشخصی ندارد پس از قبل نمی‌توان برای آن نقطه تنور ساخت که در این شرایط بهترین کار استفاده از استند و ساج سفری است. شما به راحتی می‌توانید زیر استند یا همان سه پایه ایستاده آتش روشن کنید و زمانی که دما به حد مطلوب رسید ساج را روی استند آویز کنید و بدون داشتن تنور روی ساج خود شروع به پختن نان کنید. همچنین برخی استندها دارای کتری سفری نیز هستند که شما در صورت تمایل می‌توانید با آن آب را بجوشانید و دمنوش یا چای مورد نظر خود را دم کنید. پس اگر اهل خوردن چای و دمنوش هستید، حتما به سراغ مدل‌های دارای کتری بروید زیرا نسبت به نمونه قبلی کارایی بیشتری دارند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به سفر به طبیعت دارید و تصمیم گرفته‌اید برای خود یک عدد استند و ساج سفری خریداری نمایید. اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. زیرا ما در این مقاله به شما یک سری نکات مهم را آموزش می‌دهیم که به وسیله این نکات می‌توانید به راحتی برای خود یک استند و ساج سفری خوب خریداری نمایید.

منظور از استند و ساج سفری چیست و چه کاربردی دارند؟

استند یا stand یک کلمه لاتین است که معنای آن ایستادن می‌باشد. امروزه شاید این کلمه بیشتر به گوش شما برسد. زیرا در گذشته به اندازه امروز کلمات لاتین وارد زبان فارسی نشده بود. در واقع استند یک سه پایه فلزی است که بدون نیاز به شی دیگر قابلیت ایستادن دارد. حال به سراغ ساج می‌رویم، کلمه ساج از تاکستان شهری در استان همدان شروع شد در این شهر به یک دیگ یا صفحه فلزی که برای پختن نان ساجی (نوعی نان نازک) از آن استفاده می‌شود. امروزه با اختراع استند ساج به یک وسیله جدید برای پخت نان در سفر تبدیل شد. شما می‌توانید همراه با استند و ساج سفری یک کتری سفری هم خریداری کرده و مجموعه خود را کامل‌تر کنید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید اجاق گاز سفری

مزایای استفاده از استند و ساج سفری:

 • قیمت این وسیله نسبت به سایر وسایل مشابه مانند: پیک نیک و اجاق گاز سفری ارزان‌تر بوده بنابراین با هر میزان بودجه و درآمد می‌توانید برای خود آن را خریداری نمایید.
 • به علت داشتن وزن خیلی کم و پایه‌های تاشو می‌توانید این وسیله پر کاربرد را به راحتی با خود به هر نقطه‌ای جا‌به‌جا کنید.
 • با این وسیله در اصل در شهر تاکستان در استان همدان برای پخت نان استفاده می‌شود. بنابراین به وسیله آن می‌توانید برای خود در طبیعت نان گرم و تازه داشته باشید.
 • در قسمت‌های جنوب کشور از این دستگاه به منظور سرخ کردن ماهی و یک ماهیتابه بزرگ استفاده می‌شود. پس استند و ساج سفری را می‌توان برای سرخ کردن هر مواد غذایی استفاده کرد.
 • به علت عمق مناسبی که ساج این استند دارد می‌توان داخل آن مواد غذایی مختلف را پخت. حتی اگر یک توری مخصوص داشته باشید می‌توانید ساج را به یک بخار پز حرفه‌ای تبدیل نمایید.

انواع استند سفری مناسب کوهنوردی و کمپینگ:

 1. استند و ساج سفری: این مدل دارای یک سه پایه و یک عدد ساج جهت اتصال به استند می‌باشد. این مدل خود دارای دو نمونه پایه ساده و پایه تاشو است. پایه تاشو به اندازه خیلی کوچکی تبدیل می‌شود و به راحتی می‌توان آن را درون کوله پشتی کوهنوردی خود قرار داد.
 2. استند و ساج و کتری سفری: این نوع استند علاوه در واقع همان نمونه قبلی است با این تفاوت که یک کتری جهت درست کردن چای، دمنوش و آب جوش با یک محل برای قرار گرفتن کتری سفری روی استند به آن اضافه شده است. یکی از معایب مدل قبلی نداشتن کتری بود که در این مدل اصلاح شد.
 3. استند سفری منقل‌دار: این استند می‌تواند همان نمونه اولی که شامل استند و ساج است باشد و هم می‌تواند شبیه نمونه دوم یعنی دارای ساج و کتری سفری باشد. نکته جالب توجهی که در این مدل می‌توان پیدا کرد قابلیت اضافه کردن قابلمه دسته‌دار و در نهایت تبدیل پایه‌های استند به منقل سفری است. این مدل استند را می‌توان یک ابزار همه کاره برای کوهنوردی و کمپینگ دانست.
 4. استند و ساج گریل سفری: با روی کار آمدن تابه‌های گریل استفاده از روغن به حداقل میزان خود رسید و کسانی که رژیم غذایی داشتند به شدت از این تابه‌ها استقبال کردند. امروزه به دلیل استقبال از تابه گریل استند و ساج گریل هم ساخته شد تا شما در گردش و سفر هم بتوانید رژیم غذایی خود را کنترل نمایید.

جنس ساج کوهنوردی و کمپینگ:

ساج معمولا از فلز و سفال ساخته می‌شود. در نمونه سفری ساج مورد نظر از فلز تولید می‌شود زیرا در جنس سفال احتمال لب‌پر شدن و شکستگی ساج به دور از انتظار نیست. ساج فلزی را معمولا از استیل ضد زنگ، فولاد تفلون شده و آهن یا چدن سیزن گیاهی شده تهیه می‌کنند. در واقع سیزن یک تکنولوژی نچسب کردن تابه با روغن گیاهی است که بیشتر در مورد تابه آهن و چدن کارایی دارد. برای این منظور تابه را خوب تمیز می‌کنند، سپس آن را حرارت داده و یک روغن گیاهی به خوبی چرب می‌کنند، تابه را آنچنان حرارت می‌دهند که روغن روی تابه بسوزد.

قیمت استند و ساج سفری:

قیمت این وسیله به یک سری فاکتورها بستگی دارد، به عنوان مثال: تعداد وسایل، اگر شما فقط یک استند را به همراه ساج آن خریداری نمایید به طور قطع قیمت آن از نمونه سه تیکه که دارای کتری هم هست ارزان‌تر است. جنس ساج را هم در نظر بگیرید. اگر از استیل ضد زنگ و فولاد تفلون شده ساخته شده باشد قیمت آن بالا‌تر می‌باشد زیرا مانند نمونه آهنی زنگ نمی‌زند و نیاز به سیزینگ کردن هم ندارد. جهت اطلاع از قیمت روز این محصول به انتهای همین مطلب مراجعه نمایید.

علت سیزینگ کردن ساج آهنی و چدنی با روغن گیاهی سیزن چیست؟

همان طور که می‌دانید آشپزی کردن با یک ساج نچسب کار بسیار دشواری است، زیرا مواد غذایی به آن می‌چسبد و شستن آن را مشکل می‌کند. بنابراین لازم است که هر چند وقت یکبار ساج خود را به این روش به نچسب تبدیل کنید. ساج آهنی و چدنی در اثر رطوبت هوا و تماس با آب هنگام شستشو دچار زنگ زدگی می‌شود و مزه غذا درون آن تغییر می‌کند بنابراین باید برای جلوگیری از زنگ زدگی ساج و تغییر طعم غذا آن را به وسیله روغن سیزن، سیزینگ نمود.

ساج سه پایه و کتری را از کجا بخریم:

خوشبختانه خرید لوازم کوهنوردی و کمپینگ کار بسیار ساده‌ای است. شما در هر استان و شهری که زندگی می‌کنید یک یا چند مغازه فروش تجهیزات شکار و کوهنوردی وجود دارد که شما می‌توانید از این مغازه‌ها به صورت حضوری انواع آن را مشاهده کرده و خریداری نمایید‌. اگر به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا و یا دلایل شخصی تمایلی به خرید حضوری محصول ندارید، می‌توانید به انتهای مطلب مراجعه کرده و بهترین مارک سه پایه ساج و کتری سفری را برای خود خریداری نمایید. در صورتی که جنس مورد نظر شما با چیزی که خرید کرده‌اید متفاوت بود و چیزی که مد نظرتان بود از آب در نیامد. شما می‌توانید تا هفت روز جنس مورد نظر را مرجوع کرده و وجه خود را دریافت نمایید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چاقو سفری

نکات مهم و کاربردی هنگام خرید استند و ساج سفری:

 • قیمت ساج و سه‌پایه: قیمت نقش مهم و بسزایی را در انتخاب شما ایفا می‌کند. قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید ساج و سه‌پایه آن را مشخص نمایید. با مشخص شدن مقدار بودجه خیلی از مدل‌هایی که در رنج قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و خرید برای شما آسان‌تر می‌شود.
 • نوع استند و ساج: همان طور که می‌دانید استند و ساج سفری انواع مختلفی دارد. این بسته به انتخاب و نوع استفاده شما است که چه نمونه‌ای از آن را خریداری کنید. اگر نمی‌خواهید حجم زیادی از کوله پشتی شما گرفته شود و علاقه‌ای به میل کردن چای در سفر ندارید می‌توانید نمونه بدون کتری آن را خریداری نمایید. اما اگر دوست دارید که وسایل سفر شما کامل باشد و مشکلی با جدا دادن وسایل خود ندارید می‌توانید نمونه کتری‌دار و تاشو منقل‌دار آن را خریداری کنید.
 • اندازه ساج: ساج سفری هم مانند ماهیتابه در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. این بستگی به تعداد افرادی دارد که قرار است از آن استفاده کنند. اگر تنها دو نفر هستید بهتر است ساج دو نفره را خریداری کنید و اگر تعداد شما بیشتر است. می‌توانید با توجه به جمعیت همسفران خود اندازه ساج را در نظر بگیرد. هرگز هر نفر یک ساج و استند را درون کوله پشتی خود حمل نکند زیرا با تقسیم وسایل می‌توانید تجهیزات بیشتری را با خود داشته باشید.
 • جنس تابه یا ساج: همان گونه که در قسمت ابتدایی مطلب توضیح داده شده این ساج از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود. به دلیل اینکه سفال شکننده است قید جنس سفال را بزنید و به سراغ جنس فلزی بروید. با توجه به میزان بودجه خود از میان استیل و فولاد ضد زنگ و نچسب و آهن و چدن معمولی یکی را انتخاب کنید. شما می‌توانید طبق دستوری که در ابتدای مطلب ذکر شد ساج آهن و چدن معمولی را ضد زنگ و نچسب کنید.
 • نوع پایه استند: پایه استند در دو نمونه معمولی و تاشو تولید می‌شود. این بستگی به سلیقه و نوع انتخاب شما دارد که کدام پایه را انتخاب کنید. پایه ساده سه عدد میله بلند است که جا‌به‌جایی آن را مقداری دشوار می‌کند، اما نمونه تاشو با اینکه مقاومت بالایی ندارد، تغییر اندازه می‌دهد و می‌توان آن را به راحتی درون کوله پشتی قرار داد و حمل کرد.
 • دسته و درب ساج: این نکته یک قانون کلی نیست و بستگی به سلیقه فرد مورد نظر دارد. قبل از هر چیزی بهتر است بدانید که ۹۹ درصد از ساج‌های بازار فاقد درب هستند. شاید بد نباشد که ساج مورد نظر شما حداقل دارای یک دسته با روکش نسوز و ضد گرما باشد. این مورد کار با این وسیله و جا‌به‌جایی آن را آسان‌تر می‌کند.
 • از فروشگاه معتبر خرید: متاسفانه روزانه حجم زیادی از اجناس تقلبی روانه بازار می‌شوند که از نظر ظاهری شباهت زیادی به جنس اصلی دارند. تشخیص جنس تقلبی از اصلی مستلزم داشتن تجربه و دانش بالا در این زمینه است. به عنوان مثال ممکن است ساج مورد نظر شما تقلبی باشد و تفلون روی آن خیلی سریع از بین برود و یا اینکه ضد زنگ نباشد و بعد از مدتی زنگ بزند. پس اگر تخصص کافی در این زمینه را ندارید، از فروشگاه معتبر خرید کنید.

روش نگهداری از استند و ساج سفری:

 1. این نکته را فراموش نکنید که فقط ساج شما می‌تواند خاصیت ضد زنگ داشته باشد و امکان زنگ زدگی در پایه استند وجود دارد. بنابراین از قرار دادن استند در محل مرطوب جدا خودداری کنید.
 2. ساج‌هایی که به وسیله تفلون نچسب شده‌اند را باید بیشتر مراقبت کرد. یعنی به جای استفاده از قاشق فلزی از یک قاشق چوبی موقع آشپزی استفاده نمایید تا به تفلون آن آسیب وارد نشود.
 3. در مورد ساج‌های آهنی و چدنی که به وسیله فرآیند سیزینگ ضد زنگ و نچسب شده‌اند باید گفت که هر چند وقت یکبار باید آن‌ها را به وسیله روغن مخصوص سیزینگ کرد. در غیر این صورت خاصیت نچسب خود را از دست داده و به راحتی زنگ می‌زنند.
 4. بعد از هر بار استفاده ساج را با مایع ظرفشویی و یک اسکاچ نرم شستشو دهید. به هیچ عنوان از سیم ظرفشویی استفاده نکنید زیرا باعث از بین رفتن لایه تفلونی آن می‌شود. بهتر است بلافاصله بعد از استفاده آن را شستشو دهید و اجازه ندهید چربی و مواد غذایی روی ساج خشک شود.
 5. فراموش نکنید که ساج یک ورقه فلزی است و گرمای زیاد می‌تواند به آن آسیب جدی وارد کند. بنابراین از قرار دادن ساج روی دمای خیلی زیاد آتش خودداری فرمائید. چون ممکن است ساج شما خم شده و یا سوراخ شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید استند و ساج سفری مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای استند و ساج سفری ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ استند و ساج سفری مدل A37

استند و ساج سفری مدل A37

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قابلیت تنظیم ارتفاع
 • – استفاده جهت آویزان کردن کتری و لوازم پخت و پز
 • – دارای زنجیر و قلاب جهت قرار دادن ظروف پخت، کتری و ساج
 • – دارای یک عدد سینی با ابعاد: ۵۳×۴۳×۵ سانتی‌متر
 • – جنس ساج از گرانیت
 • ابعاد
  ۶۰x60x90 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ استند و کتری سفری کد ۴۰۰۰

استند و کتری سفری کد 4000

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ابعاد کتری ۲۸x20x30 سانتی‌متر
 • حجم ۴ لیتر
 • دارای دسته چوبی
 • مناسب آتش
 • قابلیت نصب روی سه پایه آتش یا استند سفری
 • ابعاد
  ۱۱۰x60x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ استند و ساج سفری مدل A102

استند و ساج سفری مدل A102

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای زنجیر و قلاب جهت قرار دادن ظروف پخت، کتری و ساج
 • – زنجیر با قابلیت تنظیم ارتفاع
 • – زنجیر به طول: ۶۰ سانتی‌متر
 • – دارای ساج با ابعاد:۷×۳۵×۵۲ سانتی‌متر و وزن: ۷۷۵ گرم
 • – امکان اتصال و جدا کردن ساج از طریق زنجیر و قلاب
 • ابعاد
  ۸۳x60x90 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۱۸۵ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ استند و کتری سفری کد ۲۰۰۰

استند و کتری سفری کد 2000

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ابعاد کتری ۲۲x16x25 سانتی‌متر
 • حجم۲ لیتر
 • دارای دسته چوبی
 • مناسب آتش
 • قابلیت نصب روی سه پایه آتش یا استند سفری
 • ابعاد
  ۱۱۰x60x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ استند و کتری سفری کد ۳۰۰۰

استند و کتری سفری کد 3000

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ابعاد کتری ۲۲x16x25 سانتی‌متر
 • حجم۳ لیتر
 • دارای دسته چوبی
 • مناسب آتش
 • قابلیت نصب روی سه پایه آتش یا استند سفری
 • ابعاد
  ۱۱۰x60x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ استند و کتری سفری کد ۱۰۰۰

استند و کتری سفری کد 1000

مشخصات

 • سایر توضیحات
  حجم ۱ لیتر
 • قابلیت استفاده از کتری به صورت تکی یا متصل به استند
 • وزن کم
 • نقطه جوش بالا در کمترین زمان
 • قابل استفاده در سفر-کوهنوردی و کمپینگ
 • قابل استفاده مستقیم در آتش
 • ابعاد
  ۱۱۰x60x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ استند و ساج سفری مدل A36

استند و ساج سفری مدل A36

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قابلیت تنظیم ارتفاع
 • – استفاده جهت آویزان کردن کتری و لوازم پخت و پز
 • – دارای زنجیر و قلاب جهت قرار دادن ظروف پخت، کتری و ساج
 • – دارای یک عدد سینی با ابعاد: ۵۴×۴۳×۵ سانتی‌متر
 • – جنس ساج از تفلون
 • – استفاده از رنگ استاتیک در قسمت زیرین ساج برای ضدزنگ بودن و مقاومت آن در برابر حرارت
 • ابعاد
  ۶۵x65x89 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ استند و کتری سفری مدل ۲۰۱

استند و کتری سفری مدل 201

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۲x22x24 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ استند و ساج سفری مدل E101

استند و ساج سفری مدل E101

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای ساج با ابعاد: ۹×۴۳×۵۱ سانتی‌متر با وزن: ۹۷۵ گرم
 • – قابلیت شستشوی آسان
 • – قابل اتصال از طریق حلقه فلزی به استند سفری
 • ابعاد
  ۸۲x55x90 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۳۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ استند و ساج گریل سفری کد ۰۰۱

استند و ساج گریل سفری کد 001

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سه پایه آتش سفری
 • به همراه گریل
 • با میله هایی در هم رونده
 • قابلیت تنظیم ارتفاع گریل یا ساج
 • امکان آویز کتری
 • دستگیره ساج دارای قابلیت جداشدن
 • دارای انبر دستی برای توری گریل
 • دارای کیف
 • روکش گیاهی از جنس سیزن
 • جنس توری چدن با رویه سیزن
 • ابعاد
  ۱۰۴ × ۶۴ × ۶۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۱۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ استند و کتری سفری مدل ۰۱

استند و کتری سفری مدل 01

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای کیف
 • به همراه کتری ۴ لیتری
 • ابعاد
  ۸۰x40x100 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ استند و ساج سفری مدل A34

استند و ساج سفری مدل A34

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قابلیت تنظیم ارتفاع
 • – استفاده جهت آویزان کردن کتری و لوازم پخت و پز
 • – دارای زنجیر و قلاب جهت قرار دادن ظروف پخت، کتری و ساج
 • – دارای یک عدد سینی با ابعاد: ۵۴×۴۳×۵ سانتی‌متر
 • – دارای یک عدد گریل با ابعاد: ۳۹×۳۹×۱۰ سانتی‌متر
 • ابعاد
  ۶۲x62x93 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ استند و ظرف سفری مدل ۴

استند و ظرف سفری مدل 4

مشخصات

 • سایر توضیحات
  استند و ساج سایز بزرگ همراه یک عدد کتری یک و نیم لیتری
 • همچنین آویز زنجیری و قلاب برای استفاده از کتری رو آتش
 • جهت نوشیدن چای آتیشی و لذت بردن از طبیعت …..
 • ابعاد
  ۴۵x45x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ استند و ساج سفری کد ۳۲۵

استند و ساج سفری کد 325

مشخصات

 • سایر توضیحات
 • ابعاد
  ۶۰x60x110 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ استند و ظرف سفری ساج وک کد ۸۱۲۱۰

استند و ظرف سفری ساج وک کد 81210

مشخصات

 • سایر توضیحات
  محصولی با طراحی کاملا ایرانی
 • دارای درب لولادار قابل جدا شدن که از آن به عنوان ساج پخت نان استفاده می شود.
 • قابلیا پخت و گریل انتواع پیتزا و کباب داخل تنور
 • دارای پایه های تنظیم ارتفاع
 • قابلیت استفاده زغالی یا گازی
 • ابعاد
  ۵۰x50x85 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ استند و ساج سفری مدل M401

استند و ساج سفری مدل M401

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قابلیت تنظیم ارتفاع
 • – استفاده جهت آویزان کردن کتری و لوازم پخت و پز
 • – دارای یک عدد سینی
 • – دارای یک عدد گریل
 • ابعاد
  ۸۰x62x86 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ استند و ساج سفری کد ۰۱

استند و ساج سفری کد 01

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سه پایه آتش و ساج سفری
 • روکش ساج از جنس سیزن نچسب
 • قطر ۴۵ سانتی متر
 • دارای کاور حمل
 • قابلیت جدا شدن دسته ها به آسانی
 • قابلیت اتصال به سه پایه
 • ابعاد
  ۱۰۰*۴۰*۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ استند و ساج سفری مدل G405

استند و ساج سفری مدل G405

مشخصات

 • سایر توضیحات
  _ ویژگی های منقل و ساج سفری مدلG405 به همراه گریل
 • • مجهز به پایه های فلزی مقاوم و مستحکم به ارتفاع ۹۰ سانتی‌متر
 • • مجهز به سه عدد زنجیر مستحکم جهت نگهداری توری گریل و ساج بر روی سه پایه
 • • مجهز به سه پایه فلزی مقاوم و مستحکم
 • • وزن ساج ۹۹۰گرم
 • • جنس ساج از تفلون و دارای قطر ۴۳ سانتیمتر و عمق ۹ سانتیمتر
 • • ساج مجهز به دو عدد دستگیره با دسته فلزی مقاوم در برابر حرارت
 • • دارای حلقه فلزی برای اتصال ساج به سه پایه
 • • دارای توری گریل نچسب برای گریل کردن استیک ، مرغ ، ماهی و …
 • • وزن توری گریل ۷۰۰ گرم
 • • توری گریل دارای قطر ۴۰ سانتیمتر و ارتفاع ۱۰ سانتیمتر
 • • استفاده از متریال با کیفیت و مقاوم در ساختار توری ، ساج و پایه ها
 • • مجهز به کاور مخصوص حمل برای پایه ها، ساج و توری گریل
 • ابعاد
  ۸۰x63x90 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۹۹۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ استند و آتشدان سفرى مدل شایسته

استند و آتشدان سفرى مدل شایسته

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۰x100x100 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰۰ گرم
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید استند و ساج سفری در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کاناپه بادی مسافرتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا