کوه‌نوردی و کمپینگ

کوله پشتی کوهنوردی، راهنمای خرید بهترین کوله پشتی کوهنوردی ارزان

هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی به این چند نکته توجه کنید.

علاقه مندان به طبیعت و کسانی که مدت زیادی را در طبیعت سپری می کنند، می دانند که حمل کردن تجهیزات مورد نیاز، بدون داشتن کوله پشتی کوهنوردی کاری غیر ممکن است. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید برای سفر در دل طبیعت و کوهنوردی نیاز به یک کوله پشتی کوهنوردی دارید. این کوله پشتی قادر است تمامی تجهیزات مورد نیاز شما برای سفر را در خود جای دهد و وزن تجهیزات را بر روی قسمت های مختلف بدن شما تقسیم کند. این کار باعث می شود که وزن کمتری حس کنید و کمترین فشار به ستون فقرات شما وارد شود.

در واقع می توان گفت یکی از مهم ترین ابزار برای کوهنوردی و کمپینگ، کوله پشتی کوهنوردی می باشد. کوله پشتی مخصوص کوهنوردی انواع مختلفی دارد. این تنوع بالای مدل ها باعث می شود انتخاب برای شما سخت شود. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، نگران نباشید کیمیک به شما کمک خواهد کرد تا بهترین کوله پشتی کوهنوردی را برای خود انتخاب و با خیالی آسوده خریداری نمایید. پس با ما همراه باشید تا به شما نکات ضروری هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی را آموزش دهیم.

کوله پشتی کوهنوردی چیست؟

به وسیله ای که توانایی نگهداری تمامی تجهیزات مورد نیاز شما برای طبیعت گردی و کوهنوردی را دارد، کوله‌پشتی کوهنوردی می گویند. مهم ترین ویژگی این نوع کوله پشتی ضد آب بودن آن می باشد تا در شرایط بد آب و هوایی، تجهیزات و لباس های اضافی شما که درون کوله قرار دارند، خیس نشوند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید تبر یخ نوردی

اجزاء تشکیل دهنده کوله پشتی کوهنوردی:

 • باربرها: این تسمه‌های تنظیم ممکن است کوچک به نظر برسند، اما به درستی استفاده شوند، آنها تفاوت زیادی در راحتی کوله شما ایجاد می کنند. آنها بندهای شانه را به بالای قاب پک متصل می‌کنند و برای تغییر زاویه و فاصله پک نسبت به بدن شما استفاده شوند. این به جلوگیری از دور شدن یک کوله سنگین از شما کمک می‌کند و بار وزن کوله را روی باسن‌تان متمرکز می‌کند.
 • پانل پشتی: معمولاً برای راحتی شما کانتور و پددار می‌شوند، پانل‌های پشتی دارای طیف وسیعی از طرح ها هستند. اکثر آنها قابل تنظیم بوده و برخی از آنها اندازه می‌باشند تا بتوانید به آن تناسب کامل دست پیدا کنید. کانال‌های فوم باعث ایجاد بالش می‌شوند و می‌توانند تنفس را بهبود بخشند، اگرچه برای راه رفتن در هوای گرم باید مراقب سیستم‌های مش معلقی باشید که سطح بالایی از تهویه را ارائه می دهند.
 • کمربند باسن: یک کوله پشتی با کمربند باسنی انتخاب کنید که به درستی روی کمر شما جا شود و به خوبی شما را در راه رسیدن به یک تجربه پیاده روی عالی یاری کند. معمولاً هر چه بسته بزرگتر باشد، بالشتک قوی‌تر است و حداکثر پشتیبانی و راحتی را هنگام حمل بارهای سنگین ارائه می‌کند. بالشتک باید روی استخوان‌های لگن گرد شود تا اطمینان حاصل شود که وزن بسته به طور مساوی توزیع می شود. بهترین کار این است که چند بسته را امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما راحت تر است.
 • تسمه‌های شانه‌ای: مانند کمربند‌های باسن، ضخامت و نوع پد استفاده‌شده روی تسمه‌های شانه اغلب با اندازه بسته تغییر می‌کند. تسمه های ضخیم بالشتکی، راحتی و پشتیبانی را فراهم می‌کند. تسمه‌های نازک تر انعطاف پذیری بهتری را ارائه می‌دهند و تسمه‌های مشبک با بالشتک بریده برای تهویه عالی هستند.
 • تسمه جناغ سینه یا بند سینه: بند جناغ سینه به تسمه‌های شانه وصل می‌شود و پس از اتمام کار روی سینه می‌نشیند. در حالت ایده آل هم موقعیت و هم طول بند قابل تنظیم خواهد بود. برای بهبود پایداری بسته و کمک به ثابت نگه داشتن تسمه‌های شانه و جلوگیری از لیز خوردن کوله باید از آن‌ها استفاده کنید.

 • درب: درب اغلب دارای یک یا بیشتر از یک جیب برای ذخیره سازی آسان در بالای بسته شما است. در برخی موارد می توان درب را نیز برای کاهش وزن برداشت یا حتی به عنوان یک بسته کوچک باسن استفاده کرد.
 • دسترسی به پنل جلویی زیپ‌دار: یکی از ویژگی‌هایی که در بسته‌های کوله پشتی محبوب تر شده است، این است که می‌توان پانل جلویی را برای دسترسی آسان به محفظه اصلی باز کرد.
 • جیب مخفی جلویی: در آب و هوای متغیر عالی است، از آن برای نگهداری ژاکت، کتاب راهنما، دوربین و موارد دیگر می‌توانید، استفاده کنید.
 • محفظه کیسه خواب: دو محفظه سازماندهی بسته‌های بزرگ را بسیار آسان می‌کند. از آن معمولاً برای نگهداری کیسه خواب استفاده می شود، محفظه پایه اغلب توسط یک تقسیم کننده داخلی از بسته اصلی جدا می‌شود. این را می‌توان به راحتی واگرد کرد و به جای آن یک بخش کامل ایجاد کرد.
 • تسمه رول تشک: اغلب برای محکم کردن رول تشک فوم در قسمت بیرونی بسته استفاده می شود، اینها همچنین می‌توانند به عنوان نقاط عمومی استفاده شوند.
 • جیب‌های کمربند باسن: این جیب‌ها برای دسترسی سریع برای تنقلات، ژل‌های انرژی‌زا، تلفن، کیف پول، دستکش و سایر لوازم ضروری بسیار عالی هستند.
 • جیب های جانبی کشی: جیب‌های کناری معمولاً برای نگهداری بطری‌های آب استفاده می‌شوند و اغلب از مواد کشی برای یک جا در دسترس و در عین حال مطمئن ساخته می شوند.
 • تسمه‌های فشرده سازی: از تسمه‌های فشرده سازی می‌توانید برای کاهش حجم بسته خود استفاده کنید. آنها به ویژه در صورتی مفید هستند که بسته شما پر نباشد زیرا به ثابت نگه داشتن بار کمک می‌کنند.
 • حلقه‌های تبر یخ و عصای کوهنوردی: شما از این حلقه‌ها می‌توانید برای حمل عصای کوهنوردی یا تبرهای یخ خود استفاده کنید.

انواع کوله پشتی کوهنوردی:

 1. کوله‌پشتی‌های کوهنوردی با قاب داخلی: اکثر کوله پشتی‌هایی که امروزه در بازار فروخته می‌شوند، دارای بسته‌هایی با قاب داخلی هستند که بدن را در آغوش می‌گیرند و ساختار آن در پانل پشتی پنهان شده است. آنها برای پایدار نگه داشتن یک کوهنورد در زمین‌های ناهموار و دور از پیچ طراحی شده‌اند، ممکن است از انواع فن آوری‌های پشتیبانی بار استفاده کنند که همگی برای انتقال بار به باسن فرد استفاده کننده عمل می‌کنند.
 2. کوله پشتی با فریم خارجی: با یک بسته فریم خارجی، می توانید ساختاری را که بار زیادی را تحمل می‌کند را مشاهده کنید. سخت افزار آلومینیومی معمولاً در بیرون از آنجایی که فریم فراتر از کوله پشتی است قرار می‌گیرد. اگر بار سنگین و نامنظمی مانند چادر بزرگ یا کایاک بادی حمل می‌کنید، این کوله پشتی‌ها ممکن است انتخاب مناسبی باشند. بسته‌های قاب خارجی نیز تهویه خوب و گزینه‌های زیادی برای سازمان دهی چرخ دند‌‌ها را ارائه می‌دهند.
 3. کوله پشتی‌های بدون قاب: طرفداران وزن کم که دوست دارند سریع و سبک پیاده روی کنند، ممکن است یک کوله بدون قاب یا یک کوله کوهنوردی را انتخاب کنند که در آن قاب قابل جابجایی باشد تا وزن خود را کاهش دهند. اما بسته‌های بدون قاب تحت بارهای سنگین بسیار ناراحت کننده‌تر هستند.

انواع کوله پشتی کوهنوردی بر اساس ظرفیت:

 • آخر هفته (۱ تا ۳ شب؛ ۳۰-۵۰ لیتر): بسته‌ ‌بندی‌های کارآمد که از وسایل جدیدتر و کم حجم‌تر استفاده می‌کنند، واقعاً می‌توانند با استفاده از بسته‌هایی در این محدوده، وسایل شما را در سفرهای ۱ تا ۳ شب سبک نگه دارند. توجه داشته باشید که بسته بندی نیاز به نظم و انضباط شخصی و برنامه ریزی دقیق دارد. با این حال، اگر بتوانید از پس آن برآیید، جایزه وزن سبک کوله را روی پای خود احساس می‌کنید.
 • چند روزه (۳-۵ شب؛ ۵۰-۸۰ لیتر): اینها محبوب ترین بسته‌های کوله پشتی هستند که در بازار فروخته می‌شوند و برای سفرهای ۳ روزه یا بیشتر در هوای گرم انتخابی عالی هستند. بسته‌های ۵۰ تا ۸۰ لیتری نیز برای سفرهای کوتاه‌تر که در آن‌ها کمی مجلل‌تر بسته‌بندی می‌کنید یا برای فعالیت‌های چند ورزشی مانند اسکی برون‌کانتری عالی هستند.
 • سفر طولانی مدت (بیشتر از ۵ شب؛ ۷۰ لیتر یا بیشتر): برای سفرهای ۵ روزه یا بیشتر معمولا بسته‌های ۷۰ لیتری یا بیشتر مورد نیاز است. اینها معمولاً برای سفرهای زمستانی که بیش از یک شب طول می‌کشد، انتخاب ارجح هستند. بسته‌های بزرگ‌تر می‌توانند راحت‌تر لباس‌های اضافی، یک کیسه خواب گرم‌تر و یک چادر ۴ فصل را در خود جای دهند. آنها همچنین گزینه خوبی برای افرادی هستند که بچه‌های کوچک را با کوله‌پشتی می‌برند، زیرا مامان و بابا وسایل زیادی حمل می‌کنند.

برای خرید کوله پشتی چگونه طول کمر خود را اندازه گیری کنیم؟

برای این کار چیزهایی که نیاز دارید: یک دوست و یک نوار چسب انعطاف پذیر

تاج ایلیاک خود را پیدا کنید:

دست‌هایتان را روی استخوان‌های باسن، معروف به تاج ایلیاک قرار دهید. انگشتان را رو به جلو و شست‌تان را رو به عقب قرار دهید. یک خط خیالی بین انگشتان شست خود بکشید. این پایه طول نیم تنه شما را مشخص می‌کند.

مهره C7 خود را پیدا کنید:

برجستگی استخوانی را در پایه گردن خود پیدا کنید. اگر سر خود را به سمت جلو خم کنید، پیدا کردن آن آسان تر است. این مهره C7 هفتمین مهره گردن شماست و همچنین بالای طول تنه شما را مشخص می‌کند.

بین آنها را اندازه گیری کنید:

با استفاده از متر، از دوستی بخواهید که فاصله بین مهره C7 و خط فرضی بین انگشتان شست را روی باسن اندازه گیری کند. مطمئن شوید که صاف ایستاده‌اید، این اندازه گیری طول تنه شما را نشان می‌دهد.

روش اصولی استفاده از کوله پشتی کوهنوردی، تا کمترین فشار به کمر شما وارد شود:

بر روی زمین بشینید و کوله پشتی را بر دوش خود قرار دهید. این کار باعث کاهش فشار بر ستون فقرات شما می شود. کمربند کوله می بایست بالاتر از باسن شما قرار بگیرد. این کار باعث می شود که کمربند آن محکم بسته شود.

در مرحله بعدی بندهایی که روی دوش شما قرار دارند را به خوبی محکم کنید. اگر بین شانه شما و بند های کوله شکاف وجود دارد، نشانه این است که نیم تنه کوله برای شما بلند است و اگر حس کردید که بندهای کوله باعث ناراحتی در کمر شما می شود به معنای این است که نیم تنه‌ی کوله برای شما کوتاه است. پس می بایست سایز بزرگتری تهیه کنید. همیشه قبل از خرید در فروشگاه کوله پشتی را امتحان کنید، تا بهترین سایز را برای خود انتخاب نمایید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید طناب کوهنوردی

نکات مهمی که هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی باید به آن ها توجه کنید:

 • مدت زمان صعود خود را مشخص کنید. اگر قصد دارید کوهنوردی و صعود های طولانی مدت داشته باشید و در طول روز مشغول کوهنوردی خواهید بود، مطمئنا نسبت به کوهنوردی های ۱ یا ۲ ساعته به کوله پشتی تخصصی و حرفه ای تری نیاز دارید.
 • شرایط آب و هوایی منطقه ای که قرار است به آنجا بروید را مورد بررسی قرار دهید، منطقه ای که قرار است در آن کوهنوردی کنید هوای سرد و برفی دارد یا هوای گرم و مرطوب. برای هر کدام از این صعود‌ها، کوله پشتی خاصی طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد صعود به منطقه گرم و مرطوب دارید می بایست کوله پشتی انتخاب کنید، که قابلیت جابه جایی و جریان هوا بین کمر شما و کوله پشتی را داشته باشد. با این کار کمر شما عرق نخواهد کرد. اگر قصد صعود به منطقه ای را دارید، که اب و هوای سرد و برفی دارد می بایست به دنبال کوله پشتی های ضد آب بروید؛ چون اگر کوله شما ضد آب نباشد تمامی تجهیزات شما خیس خواهد شد.
 • مشخص کنید که فقط قصد صعود به ارتفاع دارید یا می خواهید در طبیعت قدم بزنید و از طبیعت لذت ببرید. بهتر است کوله پشتی را انتخاب کنید که جای کمربند داشته باشد و به وسیله کمربند بتوانید تجهیزات خود را به کوله پشتی اضافه کنید.
 • مهم ترین فاکتور هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی سایز کوله پشتی می باشد. اگر بخواهیم حجم یک کوله پشتی معمولی را در نظر بگیریم ۴۰ لیتر حجم دارد. حجم کوله پشتی بر اساس فعالیت های شما سنجیده می شود. در ادامه حجم های مختلف کوله پشتی کوهنوردی با کاربردهای آن ها را به شما توضیح می دهیم.
 • اگر قصد دارید مسیری کوتاه در زیر نور خورشید را طی نمایید، بدوید و دوچرخه سواری کنید، کوله پشتی ۱۰ لیتری و کمتر از ۱۰ لیتر برای شما مناسب است.
 • اگر قصد دارید مسیر طولانی تری را سپری کنید و در کوهستان بدوید و دوچرخه سواری نمایید، کوله پشتی با حجم ۱۱ تا ۲۰ لیتر مناسب شما خواهد بود.
 • اگر قصد دارید کوهنوردی طولانی مدت در مسیر های ناهموار داشته باشید به شما توصیه می کنیم، کوله پشتی با حجم ۲۱ تا ۳۵ لیتر تهیه کنید.
 • برای فعالیت هایی مانند صخره نوردی که نیاز به تجهیزات و لباس های بیشتری دارد، می بایست از کوله پشتی با حجم های بزرگتری استفاده کرد، برای این منظور کوله پشتی هایی با حجم ۳۶ تا ۵۰ لیتر تولید شده است.

روش تمیز کردن کوله پشتی کوهنوردی:

احتمالا برای شما هم پیش آمده که کوله پشتی خود را در مسیر، در گل و لای، در غبار، روی چمن‌ها، در انبار چمدان‌های اتوبوس کشیده‌اید و درخشش خود را از دست داده‌اند. الان زمان تمیز کردن آن فرا رسیده است.

ایده خوبی نیست: مهمتر از همه، هرگز کوله پشتی خود را در ماشین لباسشویی قرار ندهید. اگر آن را در آنجا قرار دهید، این بهترین راه برای آسیب رساندن به پوشش یا کف کوله شما است.

۸ مرحله برای تمیز کردن کوله پشتی:

 1. کوله پشتی را کاملا خالی کنید.
 2. اگر کوله شما اجازه می‌دهد فوم و قاب را بردارید و اگر مطمئن هستید می‌توانید آنها را برگردانید.
 3. سرتاسر کوله را جاروبرقی بکشید تا گرد و غبار روی کوله و زیپ‌ها از بین برود.
 4. کوله را در حمام، زیر دوش یا تشت آب قرار دهید.
 5. یک برس سفت بگیرید.
 6. کوله را با آب صابون به خوبی بشویید و لکه‌ها را با برس بمالید.
 7. اگر کف‌های حمل هنوز روی کوله هستند، آنها را خوب بشویید و آب آن را بگیرید.
 8. سپس کف‌ها و بقیه کوله را با استفاده از یک پارچه میکروفیبر پاک کنید.

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که کیف خود را بگذارید تا در هوای تازه و در مکانی خشک شود، به طور ایده آل دور از نور خورشید زیرا اشعه ماوراء بنفش پارچه را از بین می‌برد.

اگر نمی‌خواهید فوم‌های بند شانه خیس شود، می توانید از خنثی کننده بو نیز استفاده کنید.
اگر زمانی نیاز به احیای خاصیت دفع آب کیف خود دارید، می توانید پس از خشک شدن کامل کوله از اسپری فعال کننده مجدد استفاده کنید.

روش نگهداری از کوله پشتی کوهنوردی:

 • ابتدا با رعایت دستورالعمل های بالا، مطمئن شوید که کیف شما کاملا تمیز است.
 • سپس تمام تسمه‌های کوله پشتی را ببندید تا حجم کوله شما تا حد امکان کاهش پیدا کند، حیف است که کوله شما در کمد گرد و خاک به خود بگیرد.
 • برای نگهداری آن، فضایی خشک و سایه دار را انتخاب کنید. زیرا اشعه خورشید عملیات پوسیده شدن پارچه شما را تسریع می‌کند.

اگر فقط در انبار فضا دارید و آنجا مرطوب است، کوله خود را نزدیک دیوار نگذارید و حتما آن را در قفسه بگذارید. تا برای بازگشت به روزهای خوب از رطوبت محافظت ‌شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کوله پشتی کوهنوردی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۳۰ نمونه کوله پشتی کوهنوردی پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل NEW198

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل NEW198

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۵۸×۴۰×۱۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • تعداد جیب داخلی
  صفر
 • توضیحات جیب
  دارای یک فضای اصلی بزرگدارای یک جیب بزرگ در جلوی کاردارای دو جیب بغل قمقمه
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  چهار عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو بند طبی عرقگیردارای دو دسته در بالای کار
 • سایر توضیحات
  دارای برزنت ضدآب دارای تودوزی تمام آستردارای زیپ های رواندارای شکم بند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل FP011

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل FP011

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۰x30x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه حمل
  رودوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کوله پشتی کوهنوردی مدل کاترپیلار ۵۰ لیتری

کوله پشتی کوهنوردی مدل کاترپیلار 50 لیتری

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۰x17x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۸۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۵۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • توضیحات جیب
  محفظه های آن شامل یک جیب بزرگ و اصلی، یک جیب با سایز کوچک تر، یک جیب رویی، یک جیب افقی و کوچک روی کوله، دو جیب عمودی برای قرار دادن وسایل کوچک و ضروری، دو جیب توری و کشسان در دو طرف کوله برای قرار دادن بطری یا قمقمه، می باشد
 • نحوه حمل
  دو بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری طرح ارتشی کد ۱۱۹۱

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری طرح ارتشی کد 1191

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۰x30x60 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۴۵ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر شوک های ضربه ای
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  پنج عدد
 • توضیحات جیب
  دارای یک جیب بزرگ زیپی جهت قرار دادن وسایل اصلی دارای یک جیب زیپی در قسمت بالایی کوله دارای یک جیب پاکتی برچسب دار در قسمت جلویی کوله دارای یک جیب زیپی در قسمت جلویی کوله دارای دو جیب پاکتی در دو طرف کوله جهت قرار دادن بطری نوشیدنی و سایر وسایل
 • نحوه حمل
  تک بند
 • تعداد دسته
  یک عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستی دارای دو بند دوشی جهت حمل به صورت کوله
 • سایر توضیحات
  دارای دو نوار قفل دار جهت قرار دادن پتو ، زیرانداز و…. در قسمت بالای کوله دارای دو نوار قفل دار جهت قرار دادن پتو ، زیرانداز و…. در قسمت پایینی کوله

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ کوله پشتی کوهنوردی ۸۰ لیتری میلت مدل PROLIGHTER کد F2021

کوله پشتی کوهنوردی 80 لیتری میلت مدل PROLIGHTER کد F2021

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۷۲x35x26 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۵۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۸۰ لیتر
 • جنس
  پلی‌آمید
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه حمل
  رودوشی
 • سایر توضیحات
  دارای دسته بالابربند سینه قابل تنظیمتسمه ارگونومیک و قابل تنظیم۴ تسمه فشاری جانبیتسمه های تنظیم کننده بارنگهدارنده اسکی جانبینگهدارنده طنابنگهدارنده تبر یخی FPP™بست سگک فلپدسترسی جلو زیپ داردارای محفظه اضافه ۲۰ لیتری۲ جیب مشبک کناری۱ جیب زیپی روی درب۱ جیب زیپ دار زیر دریچهمحفظه سیستم هیدراتاسیون (کمل بک یا کیسه آب)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کوله پشتی کوهنوردی ۲۵ لیتری کریویت مدل US002

کوله پشتی کوهنوردی 25 لیتری کریویت مدل US002

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۵۲ ×۳۶×۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۲۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • محفظه
  جیب بیرونی
 • تعداد جیب خارجی
  هشت عدد
 • تعداد جیب داخلی
  دو عدد
 • نحوه حمل
  دستی
 • تعداد دسته
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کوله پشتی کوهنوردی ۳۶ لیتری آندر آرمور مدل TRAVELER

کوله پشتی کوهنوردی 36 لیتری آندر آرمور مدل TRAVELER

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۵۰x30x15 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۳۶ لیتر
 • جنس
  پلی‌استر
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • نحوه حمل
  رودوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کوله پشتی کوهنوردی ۶۵ لیتری مدل KHZ

کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری مدل KHZ

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۰×۳۵×۶۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • توضیحات جیب
  جیب جلو یک عدد سرزیپ ۸ و جیب اصلی دو عدد سرزیپ ۱۰ دارد
 • نحوه حمل
  دستی
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • توضیحات دسته
  یک دسته از جنس بدنه و قسمت تحتانی دسته اسفنجی نرم است.دسته دیگر از نوار ۲.۵ سانتی متری ساخته شده است.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کوله پشتی کوهنوردی مدل FK0398

کوله پشتی کوهنوردی مدل FK0398

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۳x34x59 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • نحوه حمل
  دو بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کوله پشتی کوهنوردی ۴۰ لیتری مدل ۹۲۵۲

کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری مدل 9252

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۸x29x49 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۴۰ لیتر
 • جنس
  پلی‌استر
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • نحوه حمل
  دو بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل CT1400

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل CT1400

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۰x34x55 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • توضیحات دسته
  یک دسته ساده برای آویزان کردن کوله و یک دسته ابردوزی شده برای حمل آسان کوله با دست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ کوله پشتی کوهنوردی ۵۰ لیتری پکینیو مدل everest

کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری پکینیو مدل everest

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۶*۳۰*۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۵۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  پوشش ضدآب و ضدآلودگی بلبرینگ
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • تعداد جیب خارجی
  پنج عدد
 • تعداد جیب داخلی
  یک عدد
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  دارای کاور ضد باران فسفری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری  کد ۰۲۱

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری  کد 021

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۵x32x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ کوله پشتی کوهنوردی ۵۰ لیتری فری نایت مدل FK0396

کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری فری نایت مدل FK0396

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۳۶x21x56 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۳۶-۵۵ لیتر
 • جنس
  پلی‌استر
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • نحوه حمل
  دو بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کوله پشتی کوهنوردی ۳۰ لیتری کاراکال مدل ka_6015

کوله پشتی کوهنوردی 30 لیتری کاراکال مدل ka_6015

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۳۰x15x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۳۰ لیتر
 • جنس
  کوردورا
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه حمل
  رودوشی
 • اقلام همراه
  کاور باران
 • سایر توضیحات
  برخورداری از سیستم تعلیق SUSPENSION SYSTEM (تهویه و گردش هوای حرفه ای و در نتیجه کاهش تعریق کاربراستفاده از بالشتک نرمPADDED HIP BELTدارای بند روی سینه STERNUMSTRAP ( ایجاد پایداری و تثبیت هرچه بهتر کوله پشتی بر روی بدن کاربر )تسمه های اضافی برای بستن تجهیزات روی کوله (مثل زیر انداز و ….)دارای دسته بر قسمت فوقانی جهت حمل دستی کوله پشتی کاراکالدارای جیب بر روی بندهای کوله پشتی برا بطری با زیبپ و بندکشی فیکس و کشیده می شود تا مانع افتادن اقلام گردد.دارای جیب بالای کوله پشتی برا گوشی موبایلجیب های زیپ دار بروی پد های پهلودارای جیب بزرگ در قسمت جلو کوله پشتی KA-1721دارای دو جیب کشسانی استرجی در پهلو هادارای حلقه های کشی HIKING POLE ATTACHMENT جهت نصب لوازم فنی مانند باتوم و عصای کوهنوردیجنس بدنه: Nylon 420Dجنس کف: Naylon 600Dکلیپس: YNSنوع زیپ: SBS

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ کوله پشتی کوهنوردی ۶۵ لیتری کد D33

کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری کد D33

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۳۴x19x66 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • توضیحات جیب
  سترسی به همه ی جیب های این کوله پشتی به وسیله زیپ می باشد و این زیپ ها در مقایسه با انواع دیگر دارای امنیت بیشتری برای وسایل می باشند. محفظه ها و جیب های این کوله شامل: یک جیب اصلی و بزرگ، یک جیب کوچکتر در جلوی کوله، یک جیب عمودی روی کوله پشتی برای نگهداری وسایل کوچکتر، دو جیب کشسان در طرفین و دو جیب زیپ دار کوچک که بر روی بندهای کمری تعبیه شده است، می باشد
 • نحوه حمل
  دو بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ کوله پشتی کوهنوردی ۳۰ لیتری هاورگلاید مدل متحرک لغزان ۰۰۱

کوله پشتی کوهنوردی 30 لیتری هاورگلاید مدل متحرک لغزان 001

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۳۵x20x60 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۳۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه حمل
  دو بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ کوله پشتی کوهنوردی ۷۰ لیتری دیوتر مدل FUTURA AIR TREK 60+10

کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری دیوتر مدل FUTURA AIR TREK 60+10

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۷۶x34x26 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۵۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۷۰ لیتر
 • جنس
  پلی‌آمید
 • قابلیت‌های مقاومتی
  پوشش ضدآب و ضدآلودگی بلبرینگ
 • روکش ضد باران
  قابل اضافه شدن
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • محفظه
  جیب بیرونی
 • مناسب برای لپ‌تاپ‌های
  ۱۷ اینچ و بزرگتر
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • تعداد جیب داخلی
  دو عدد
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • حجم داخلی سایز بزرگ
  ۷۰ لیتر
 • ابعاد خارجی سایز بزرگ
  ۸۵x40x28 سانتی‌متر
 • وزن سایز بزرگ
  ۲۱۵۰ گرم
 • ابعاد خارجی سایز متوسط
  ۷۰x40x15 سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل ابردوزی کد ۰۲۱

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل ابردوزی کد 021

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۰x34x55 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • توضیحات دسته
  یک دستهساده برای آویزان کردن کوله و یک دسته ابردوزی شده برای حمل آسان کوله با دست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کوله پشتی کوهنوردی ۴۵ لیتری مدل FUTURA PRO کد ۰۰۷۷

کوله پشتی کوهنوردی 45 لیتری مدل FUTURA PRO کد 0077

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۳۰x17x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۴۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • تعداد جیب داخلی
  یک عدد
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  سه عدد
 • اقلام همراه
  کاور ضد باران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کوله پشتی کوهنوردی ۸۵ لیتری فوروارد کد FCLT404-2 به همراه کیف دستی

کوله پشتی کوهنوردی 85 لیتری فوروارد کد FCLT404-2 به همراه کیف دستی

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۸۵x45x22 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۸۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۸۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  بست
 • تعداد جیب خارجی
  هفت عدد
 • تعداد جیب داخلی
  دو عدد
 • توضیحات جیب
  دارای یک محفظه اصلی به حجم ۷۰لیتر با قابلیت افزایش حجم به میزان ۸۰ لیتر بوسیله کلاهیدارای یک جیب زیپی بزرگ در قسمت جلویی کوله پشتیدارای دو جیب توری در دو طرف کوله جهت حمل وسایل و یا بطری نوشیدنیدارای دو جیب زیپی بزرگ در دو طرف بالایی کولهدارای یک جیب زیپی مجزا در قسمت پایینی کوله پشتی جهت قرار دادن کفش و یا سایر وسایلدارای یک جیب مخفی در قسمت کلاهی کوله پشتیدارای دو جیب زیپی در قسمت بند کمری کولهدارای یک ساک در قسمت کف کوله جهت حمل کیسه خواب,پتو و … قابل استفاده به عنوان ساک ورزشی
 • نحوه حمل
  تک بند
 • تعداد دسته
  سه عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستیدارای دو بند جهت حمل به صورت تک بند و دو بندیدارای یک بند بلند دوشی قابل جدا شدن جهت استفاده ساک ورزشی
 • سایر توضیحات
  قابلیت افزایش حجم تا ۸۵ لیترامکان افزایش حجم کولخ با اضافه کردن حجم محل نگهداری کیسه خواب و قسمت بالایی کولهدارای پالت شلاقی PVC در سر تا سر قسمت پشتی کوله جهت افزایش ایستایی کولهدارای پد تهویه هوا در سر تا سر قسمت پشتی کوله پشتیدارای پد تهویه هوا در سر تا سر بند دوشیدارای پد تهویه هوا در قسمت بند کمری کولهدارای بند مرکز ثقل سینه جهت کاهش فشار از شانه هادارای بند مرکز ثقل کمری جهت کاهش فشار از کمردارای بند های کمکی و دوخت الیک و دوبل جهت افزایش مقاومت کولهدارای ابر و آستر در سر تا سر کوله پشتیدارای پارچه ضد آب و قایل شست و شودارای نوار های مخصوص جهت حمل کیسه خواب , پتو و ..

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کوله پشتی کوهنوردی ۷۰ لیتری دی سی میلون کد M44

کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری دی سی میلون کد M44

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۴۰x13x56 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۷۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  شش عدد
 • توضیحات جیب
  ۴ عدد در قسمت جلو یک عدد در قسمت زیر کوله جهت نگهداری لباس خیس و دو عدد جیب توری برای نگهداری قمقمه و … .
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • سایر توضیحات
  دوخته شده از برزنت نرم و باکیفیتمحل قرار گیری لباس خیس دوخت دقیق و مستحکمزیپ های روان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ کوله پشتی کوهنوردی ۱۰ لیتری کچوا مدل SAD100

کوله پشتی کوهنوردی 10 لیتری کچوا مدل SAD100

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۳۵x25x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۱۰ لیتر
 • جنس
  کوردورا
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • محفظه
  جیب بیرونی
 • تعداد جیب خارجی
  یک عدد
 • تعداد جیب داخلی
  یک عدد
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کوله پشتی کوهنوردی برساد مدل +Bb 103 tactical

کوله پشتی کوهنوردی برساد مدل +Bb 103 tactical

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  – سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  پنج عدد
 • تعداد جیب داخلی
  سه عدد
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  دو عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری فوروارد کد ۰۰۴۰۳

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری فوروارد کد 00403

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۵۹x23x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • توضیحات جیب
  دارای یک محفظه اصلی به حجم ۶۰لیتر با قابلیت افزایش حجم به میزان ۷۰ لیتر بوسیله کلاهی دارای یک جیب زیپی بزرگ در قسمت جلویی کوله پشتی دارای دو جیب توری در دو طرف کوله جهت حمل وسایل و یا بطری نوشیدنی دارای دو جیب زیپی بزرگ در دو طرف بالایی کوله دارای یک جیب زیپی مجزا در قسمت پایینی کوله پشتی جهت قرار دادن کفش و یا سایر وسایل دارای یک جیب مخفی در قسمت کلاهی کوله پشتی دارای دو جیب زیپی در قسمت بند کمری کوله
 • نحوه حمل
  تک بند
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستی دارای دو بند جهت حمل به صورت تک بند و دو بندی
 • سایر توضیحات
  دارای پالت شلاقی PVC در سر تا سر قسمت پشتی کوله جهت افزایش ایستایی کوله دارای پد تهویه هوا در سر تا سر قسمت پشتی کوله پشتی دارای پد تهویه هوا در سر تا سر بند دوشی دارای پد تهویه هوا در قسمت بند کمری کوله دارای بند مرکز ثقل سینه جهت کاهش فشار از شانه ها دارای بند مرکز ثقل کمری جهت کاهش فشار از کمر دارای بند های کمکی و دوخت الیک و دوبل جهت افزایش مقاومت کوله دارای ابر و آستر در سر تا سر کوله پشتی دارای پارچه ضد آب و قایل شست و شو دارای نوار های مخصوص جهت حمل کیسه خواب , پتو و ..

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کوله پشتی کوهنوردی ۴۵ لیتری پکینیو مدل aries

کوله پشتی کوهنوردی 45 لیتری پکینیو مدل aries

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۷۰*۳۵*۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۴۵ لیتر
 • جنس
  نیمه سخت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  پوشش ضدآب و ضدآلودگی بلبرینگ
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • محفظه
  جیب داخلی
 • تعداد جیب خارجی
  شش عدد
 • تعداد جیب داخلی
  دو عدد
 • نحوه حمل
  رودوشی
 • تعداد دسته
  یک عدد
 • اقلام همراه
  کاور ضد باران
 • سایر توضیحات
  – دارای سیستم AIR SPEED جهت تهویه هوا در پشت کمر- دارای بند شانه جهت تنظیم کوله بر روی دوش- دارای جیب های متنوع برای گذاشتن اشیاء مختلف- دارای کمربند قابل تنظیم- دارای دو جیب بر روی بدنه ی کوله پشتی- دارای بند های مقاوم چفت شونده- دارای بند های مخصوص جهت آویزان کردن وسایل اضافی- دارای محفظه بطری آب- طراحی فوق العاده نسبت به آناتومی بدن- دارای دوجیب روی کمربند کوله- دارای زیپ پایین کوله برای دسترسی اشیاء ته کوله- دارای جایگاه مخصوص کیسه خواب و چادر- دارای استخوان بندی فلزی از نوع آلیاژ سبک در قسمت زین کوله جهت ثبات ساختار و شکل کوله- دارای حلقه های مخصوص جهت حمل باتوم (عصا) و کلنگ- دارای جیب مخصوص در قسمت بیرونی بالای کوله

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کوله پشتی کوهنوردی ۶۵ لیتری فوروارد کد FCLT8020

کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری فوروارد کد FCLT8020

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۴۶x25x58 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۷۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • تعداد جیب داخلی
  یک عدد
 • توضیحات جیب
  دارای یک محفظه اصلی زیپی تمام باز شو چمدانی جهت قرار دادن وسایل اصلی سفر و یا کوه نوردی دارای دو جیب زیپی در دو طرف کوله جهت قرار دادن وسایل و یا بطری نوشیدنی تا ۱.۵ لیتر دارای یک جیب زیپی شبرنگ در قسمت جلوی کوله جهت دسترسی آسان به وسایل دارای یک جیب زیپی در قسمت پایین کوله جهت قرار دادن وسایل ضروری
 • نحوه حمل
  رودوشی
 • تعداد دسته
  سه عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته با نوار دوزی دوبل و دوخت الیک جهت حمل کوله به صورت دستیدارای یک دسته از جنس نوار جهت آویزان کردن کولهدارای دو بند کولی همراه با دوخت الیک و نوار دوزی جهت حمل به صورت کوله
 • سایر توضیحات
  دارای یک محفظه اصلی زیپی تمام باز شو چمدانی جهت قرار دادن وسایل اصلی سفر و یا کوه نوردی دارای دو جیب زیپی در دو طرف کوله جهت قرار دادن وسایل و یا بطری نوشیدنی تا ۱.۵ لیتر دارای یک جیب زیپی شبرنگ در قسمت جلوی کوله جهت دسترسی آسان به وسایل دارای یک جیب زیپی در قسمت پایین کوله جهت قرار دادن وسایل ضروریدارای یک دسته با نوار دوزی دوبل و دوخت الیک جهت حمل کوله به صورت دستیدارای یک دسته از جنس نوار جهت آویزان کردن کولهدارای دو بند کولی همراه با دوخت الیک و نوار دوزی جهت حمل به صورت کولهدارای ابر و آستر در سر تاسر کوله پشتی دارای دوخت الیک در تمامی قسمت های کوله جهت استحکام بخشیدن و ایستایی کوله دارای ۴ عدد پایه استوک در قسمت کف کوله دارای بند های مخصوص در کف کوله جهت حمل کیسه خواب و کاپشن و زیر انداز و …دارای بند مرکز ثقل قابل تنظیم شانه جهت کاهش فشار از شانه ها دارای بند مرکز ثقل کمری جهت کاهش فشار از کمر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ کوله پشتی کوهنوردی ۶۵ لیتری مدل MSK

کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری مدل MSK

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۰×۳۵×۶۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • نحوه حمل
  دستی
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • توضیحات دسته
  یک دسته از جنس بدنه و ابری و دسته دیگر از نوار ۲.۵ سانتی متری تولید شده است

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ کوله پشتی کوهنوردی ۷۵ لیتری فری نایت مدل FK0393

کوله پشتی کوهنوردی 75 لیتری فری نایت مدل FK0393

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۲x32x80 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۵ گرم
 • حجم داخلی
  ۵۶-۷۵ لیتر
 • جنس
  پلی‌استر
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  هفت عدد
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • اقلام همراه
  کاور باران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ کوله پشتی کوهنوردی ۵۵ لیتری فوروارد کد FCLT422-1

کوله پشتی کوهنوردی 55 لیتری فوروارد کد FCLT422-1

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۵۶x36x22 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۵۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  بست
 • محفظه
  جیب بیرونی
 • توضیحات جیب
  دارای یک محفظه اصلی به میزان ۵۵ لیتر با قابلیت افزایش حجم تا ۱۰ لیتر بوسله افزایش ارتفاع کلاهی دارای یک جیب زیپی در قسمت کلاهی کوله دارای دو جیب زیپی در دو طرف کوله جهت حمل وسایل و بطری نوشیدنی تا ۱.۵ لیتر دارای یک جیب در قسمت جلویی کوله
 • نحوه حمل
  تک بند
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستی دارای دو بند جهت حمل به صورت تک بند و دو بندی
 • سایر توضیحات
  دارای پالت شلاقی PVC در سر تا سر قسمت پشتی کوله جهت افزایش ایستایی کوله دارای پد تهویه هوا در سر تا سر قسمت پشتی کوله پشتی دارای پد تهویه هوا در سر تا سر بند دوشی دارای پد تهویه هوا در قسمت بند کمری کوله دارای بند مرکز ثقل سینه جهت کاهش فشار از شانه ها دارای بند مرکز ثقل کمری جهت کاهش فشار از کمر دارای بند های کمکی و دوخت الیک و دوبل جهت افزایش مقاومت کوله دارای ابر و آستر در سر تا سر کوله پشتی دارای پارچه ضد آب و قابل شست و شو دارای نوار های مخصوص جهت حمل کیسه خواب , پتو و ..

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کوله پشتی کوهنوردی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش کوهنوردی مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا