کوه‌نوردی و کمپینگ

کوله پشتی کوهنوردی، راهنمای خرید بهترین کوله پشتی کوهنوردی ارزان

هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی به این چند نکته توجه کنید.

علاقه مندان به طبیعت و کسانی که مدت زیادی را در طبیعت سپری می کنند، می دانند که حمل کردن تجهیزات مورد نیاز، بدون داشتن کوله پشتی کوهنوردی کاری غیر ممکن است. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید برای سفر در دل طبیعت و کوهنوردی نیاز به یک کوله پشتی کوهنوردی دارید. این کوله پشتی قادر است تمامی تجهیزات مورد نیاز شما برای سفر را در خود جای دهد و وزن تجهیزات را بر روی قسمت های مختلف بدن شما تقسیم کند. این کار باعث می شود که وزن کمتری حس کنید و کمترین فشار به ستون فقرات شما وارد شود.

در واقع می توان گفت یکی از مهم ترین ابزار برای کوهنوردی و کمپینگ، کوله پشتی کوهنوردی می باشد. کوله پشتی مخصوص کوهنوردی انواع مختلفی دارد. این تنوع بالای مدل ها باعث می شود انتخاب برای شما سخت شود. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، نگران نباشید کیمیک به شما کمک خواهد کرد تا بهترین کوله پشتی کوهنوردی را برای خود انتخاب و با خیالی آسوده خریداری نمایید. پس با ما همراه باشید تا به شما نکات ضروری هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی را آموزش دهیم.

کوله پشتی کوهنوردی چیست؟

به وسیله ای که توانایی نگهداری تمامی تجهیزات مورد نیاز شما برای طبیعت گردی و کوهنوردی را دارد، کوله‌پشتی کوهنوردی می گویند. مهم ترین ویژگی این نوع کوله پشتی ضد آب بودن آن می باشد تا در شرایط بد آب و هوایی، تجهیزات و لباس های اضافی شما که درون کوله قرار دارند، خیس نشوند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید تبر یخ نوردی

اجزاء تشکیل دهنده کوله پشتی کوهنوردی:

 • باربرها: این تسمه‌های تنظیم ممکن است کوچک به نظر برسند، اما به درستی استفاده شوند، آنها تفاوت زیادی در راحتی کوله شما ایجاد می کنند. آنها بندهای شانه را به بالای قاب پک متصل می‌کنند و برای تغییر زاویه و فاصله پک نسبت به بدن شما استفاده شوند. این به جلوگیری از دور شدن یک کوله سنگین از شما کمک می‌کند و بار وزن کوله را روی باسن‌تان متمرکز می‌کند.
 • پانل پشتی: معمولاً برای راحتی شما کانتور و پددار می‌شوند، پانل‌های پشتی دارای طیف وسیعی از طرح ها هستند. اکثر آنها قابل تنظیم بوده و برخی از آنها اندازه می‌باشند تا بتوانید به آن تناسب کامل دست پیدا کنید. کانال‌های فوم باعث ایجاد بالش می‌شوند و می‌توانند تنفس را بهبود بخشند، اگرچه برای راه رفتن در هوای گرم باید مراقب سیستم‌های مش معلقی باشید که سطح بالایی از تهویه را ارائه می دهند.
 • کمربند باسن: یک کوله پشتی با کمربند باسنی انتخاب کنید که به درستی روی کمر شما جا شود و به خوبی شما را در راه رسیدن به یک تجربه پیاده روی عالی یاری کند. معمولاً هر چه بسته بزرگتر باشد، بالشتک قوی‌تر است و حداکثر پشتیبانی و راحتی را هنگام حمل بارهای سنگین ارائه می‌کند. بالشتک باید روی استخوان‌های لگن گرد شود تا اطمینان حاصل شود که وزن بسته به طور مساوی توزیع می شود. بهترین کار این است که چند بسته را امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما راحت تر است.
 • تسمه‌های شانه‌ای: مانند کمربند‌های باسن، ضخامت و نوع پد استفاده‌شده روی تسمه‌های شانه اغلب با اندازه بسته تغییر می‌کند. تسمه های ضخیم بالشتکی، راحتی و پشتیبانی را فراهم می‌کند. تسمه‌های نازک تر انعطاف پذیری بهتری را ارائه می‌دهند و تسمه‌های مشبک با بالشتک بریده برای تهویه عالی هستند.
 • تسمه جناغ سینه یا بند سینه: بند جناغ سینه به تسمه‌های شانه وصل می‌شود و پس از اتمام کار روی سینه می‌نشیند. در حالت ایده آل هم موقعیت و هم طول بند قابل تنظیم خواهد بود. برای بهبود پایداری بسته و کمک به ثابت نگه داشتن تسمه‌های شانه و جلوگیری از لیز خوردن کوله باید از آن‌ها استفاده کنید.

 • درب: درب اغلب دارای یک یا بیشتر از یک جیب برای ذخیره سازی آسان در بالای بسته شما است. در برخی موارد می توان درب را نیز برای کاهش وزن برداشت یا حتی به عنوان یک بسته کوچک باسن استفاده کرد.
 • دسترسی به پنل جلویی زیپ‌دار: یکی از ویژگی‌هایی که در بسته‌های کوله پشتی محبوب تر شده است، این است که می‌توان پانل جلویی را برای دسترسی آسان به محفظه اصلی باز کرد.
 • جیب مخفی جلویی: در آب و هوای متغیر عالی است، از آن برای نگهداری ژاکت، کتاب راهنما، دوربین و موارد دیگر می‌توانید، استفاده کنید.
 • محفظه کیسه خواب: دو محفظه سازماندهی بسته‌های بزرگ را بسیار آسان می‌کند. از آن معمولاً برای نگهداری کیسه خواب استفاده می شود، محفظه پایه اغلب توسط یک تقسیم کننده داخلی از بسته اصلی جدا می‌شود. این را می‌توان به راحتی واگرد کرد و به جای آن یک بخش کامل ایجاد کرد.
 • تسمه رول تشک: اغلب برای محکم کردن رول تشک فوم در قسمت بیرونی بسته استفاده می شود، اینها همچنین می‌توانند به عنوان نقاط عمومی استفاده شوند.
 • جیب‌های کمربند باسن: این جیب‌ها برای دسترسی سریع برای تنقلات، ژل‌های انرژی‌زا، تلفن، کیف پول، دستکش و سایر لوازم ضروری بسیار عالی هستند.
 • جیب های جانبی کشی: جیب‌های کناری معمولاً برای نگهداری بطری‌های آب استفاده می‌شوند و اغلب از مواد کشی برای یک جا در دسترس و در عین حال مطمئن ساخته می شوند.
 • تسمه‌های فشرده سازی: از تسمه‌های فشرده سازی می‌توانید برای کاهش حجم بسته خود استفاده کنید. آنها به ویژه در صورتی مفید هستند که بسته شما پر نباشد زیرا به ثابت نگه داشتن بار کمک می‌کنند.
 • حلقه‌های تبر یخ و عصای کوهنوردی: شما از این حلقه‌ها می‌توانید برای حمل عصای کوهنوردی یا تبرهای یخ خود استفاده کنید.

انواع کوله پشتی کوهنوردی:

 1. کوله‌پشتی‌های کوهنوردی با قاب داخلی: اکثر کوله پشتی‌هایی که امروزه در بازار فروخته می‌شوند، دارای بسته‌هایی با قاب داخلی هستند که بدن را در آغوش می‌گیرند و ساختار آن در پانل پشتی پنهان شده است. آنها برای پایدار نگه داشتن یک کوهنورد در زمین‌های ناهموار و دور از پیچ طراحی شده‌اند، ممکن است از انواع فن آوری‌های پشتیبانی بار استفاده کنند که همگی برای انتقال بار به باسن فرد استفاده کننده عمل می‌کنند.
 2. کوله پشتی با فریم خارجی: با یک بسته فریم خارجی، می توانید ساختاری را که بار زیادی را تحمل می‌کند را مشاهده کنید. سخت افزار آلومینیومی معمولاً در بیرون از آنجایی که فریم فراتر از کوله پشتی است قرار می‌گیرد. اگر بار سنگین و نامنظمی مانند چادر بزرگ یا کایاک بادی حمل می‌کنید، این کوله پشتی‌ها ممکن است انتخاب مناسبی باشند. بسته‌های قاب خارجی نیز تهویه خوب و گزینه‌های زیادی برای سازمان دهی چرخ دند‌‌ها را ارائه می‌دهند.
 3. کوله پشتی‌های بدون قاب: طرفداران وزن کم که دوست دارند سریع و سبک پیاده روی کنند، ممکن است یک کوله بدون قاب یا یک کوله کوهنوردی را انتخاب کنند که در آن قاب قابل جابجایی باشد تا وزن خود را کاهش دهند. اما بسته‌های بدون قاب تحت بارهای سنگین بسیار ناراحت کننده‌تر هستند.

انواع کوله پشتی کوهنوردی بر اساس ظرفیت:

 • آخر هفته (۱ تا ۳ شب؛ ۳۰-۵۰ لیتر): بسته‌ ‌بندی‌های کارآمد که از وسایل جدیدتر و کم حجم‌تر استفاده می‌کنند، واقعاً می‌توانند با استفاده از بسته‌هایی در این محدوده، وسایل شما را در سفرهای ۱ تا ۳ شب سبک نگه دارند. توجه داشته باشید که بسته بندی نیاز به نظم و انضباط شخصی و برنامه ریزی دقیق دارد. با این حال، اگر بتوانید از پس آن برآیید، جایزه وزن سبک کوله را روی پای خود احساس می‌کنید.
 • چند روزه (۳-۵ شب؛ ۵۰-۸۰ لیتر): اینها محبوب ترین بسته‌های کوله پشتی هستند که در بازار فروخته می‌شوند و برای سفرهای ۳ روزه یا بیشتر در هوای گرم انتخابی عالی هستند. بسته‌های ۵۰ تا ۸۰ لیتری نیز برای سفرهای کوتاه‌تر که در آن‌ها کمی مجلل‌تر بسته‌بندی می‌کنید یا برای فعالیت‌های چند ورزشی مانند اسکی برون‌کانتری عالی هستند.
 • سفر طولانی مدت (بیشتر از ۵ شب؛ ۷۰ لیتر یا بیشتر): برای سفرهای ۵ روزه یا بیشتر معمولا بسته‌های ۷۰ لیتری یا بیشتر مورد نیاز است. اینها معمولاً برای سفرهای زمستانی که بیش از یک شب طول می‌کشد، انتخاب ارجح هستند. بسته‌های بزرگ‌تر می‌توانند راحت‌تر لباس‌های اضافی، یک کیسه خواب گرم‌تر و یک چادر ۴ فصل را در خود جای دهند. آنها همچنین گزینه خوبی برای افرادی هستند که بچه‌های کوچک را با کوله‌پشتی می‌برند، زیرا مامان و بابا وسایل زیادی حمل می‌کنند.

برای خرید کوله پشتی چگونه طول کمر خود را اندازه گیری کنیم؟

برای این کار چیزهایی که نیاز دارید: یک دوست و یک نوار چسب انعطاف پذیر

تاج ایلیاک خود را پیدا کنید:

دست‌هایتان را روی استخوان‌های باسن، معروف به تاج ایلیاک قرار دهید. انگشتان را رو به جلو و شست‌تان را رو به عقب قرار دهید. یک خط خیالی بین انگشتان شست خود بکشید. این پایه طول نیم تنه شما را مشخص می‌کند.

مهره C7 خود را پیدا کنید:

برجستگی استخوانی را در پایه گردن خود پیدا کنید. اگر سر خود را به سمت جلو خم کنید، پیدا کردن آن آسان تر است. این مهره C7 هفتمین مهره گردن شماست و همچنین بالای طول تنه شما را مشخص می‌کند.

بین آنها را اندازه گیری کنید:

با استفاده از متر، از دوستی بخواهید که فاصله بین مهره C7 و خط فرضی بین انگشتان شست را روی باسن اندازه گیری کند. مطمئن شوید که صاف ایستاده‌اید، این اندازه گیری طول تنه شما را نشان می‌دهد.

روش اصولی استفاده از کوله پشتی کوهنوردی، تا کمترین فشار به کمر شما وارد شود:

بر روی زمین بشینید و کوله پشتی را بر دوش خود قرار دهید. این کار باعث کاهش فشار بر ستون فقرات شما می شود. کمربند کوله می بایست بالاتر از باسن شما قرار بگیرد. این کار باعث می شود که کمربند آن محکم بسته شود.

در مرحله بعدی بندهایی که روی دوش شما قرار دارند را به خوبی محکم کنید. اگر بین شانه شما و بند های کوله شکاف وجود دارد، نشانه این است که نیم تنه کوله برای شما بلند است و اگر حس کردید که بندهای کوله باعث ناراحتی در کمر شما می شود به معنای این است که نیم تنه‌ی کوله برای شما کوتاه است. پس می بایست سایز بزرگتری تهیه کنید. همیشه قبل از خرید در فروشگاه کوله پشتی را امتحان کنید، تا بهترین سایز را برای خود انتخاب نمایید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید طناب کوهنوردی

نکات مهمی که هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی باید به آن ها توجه کنید:

 • مدت زمان صعود خود را مشخص کنید. اگر قصد دارید کوهنوردی و صعود های طولانی مدت داشته باشید و در طول روز مشغول کوهنوردی خواهید بود، مطمئنا نسبت به کوهنوردی های ۱ یا ۲ ساعته به کوله پشتی تخصصی و حرفه ای تری نیاز دارید.
 • شرایط آب و هوایی منطقه ای که قرار است به آنجا بروید را مورد بررسی قرار دهید، منطقه ای که قرار است در آن کوهنوردی کنید هوای سرد و برفی دارد یا هوای گرم و مرطوب. برای هر کدام از این صعود‌ها، کوله پشتی خاصی طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد صعود به منطقه گرم و مرطوب دارید می بایست کوله پشتی انتخاب کنید، که قابلیت جابه جایی و جریان هوا بین کمر شما و کوله پشتی را داشته باشد. با این کار کمر شما عرق نخواهد کرد. اگر قصد صعود به منطقه ای را دارید، که اب و هوای سرد و برفی دارد می بایست به دنبال کوله پشتی های ضد آب بروید؛ چون اگر کوله شما ضد آب نباشد تمامی تجهیزات شما خیس خواهد شد.
 • مشخص کنید که فقط قصد صعود به ارتفاع دارید یا می خواهید در طبیعت قدم بزنید و از طبیعت لذت ببرید. بهتر است کوله پشتی را انتخاب کنید که جای کمربند داشته باشد و به وسیله کمربند بتوانید تجهیزات خود را به کوله پشتی اضافه کنید.
 • مهم ترین فاکتور هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی سایز کوله پشتی می باشد. اگر بخواهیم حجم یک کوله پشتی معمولی را در نظر بگیریم ۴۰ لیتر حجم دارد. حجم کوله پشتی بر اساس فعالیت های شما سنجیده می شود. در ادامه حجم های مختلف کوله پشتی کوهنوردی با کاربردهای آن ها را به شما توضیح می دهیم.
 • اگر قصد دارید مسیری کوتاه در زیر نور خورشید را طی نمایید، بدوید و دوچرخه سواری کنید، کوله پشتی ۱۰ لیتری و کمتر از ۱۰ لیتر برای شما مناسب است.
 • اگر قصد دارید مسیر طولانی تری را سپری کنید و در کوهستان بدوید و دوچرخه سواری نمایید، کوله پشتی با حجم ۱۱ تا ۲۰ لیتر مناسب شما خواهد بود.
 • اگر قصد دارید کوهنوردی طولانی مدت در مسیر های ناهموار داشته باشید به شما توصیه می کنیم، کوله پشتی با حجم ۲۱ تا ۳۵ لیتر تهیه کنید.
 • برای فعالیت هایی مانند صخره نوردی که نیاز به تجهیزات و لباس های بیشتری دارد، می بایست از کوله پشتی با حجم های بزرگتری استفاده کرد، برای این منظور کوله پشتی هایی با حجم ۳۶ تا ۵۰ لیتر تولید شده است.

روش تمیز کردن کوله پشتی کوهنوردی:

احتمالا برای شما هم پیش آمده که کوله پشتی خود را در مسیر، در گل و لای، در غبار، روی چمن‌ها، در انبار چمدان‌های اتوبوس کشیده‌اید و درخشش خود را از دست داده‌اند. الان زمان تمیز کردن آن فرا رسیده است.

ایده خوبی نیست: مهمتر از همه، هرگز کوله پشتی خود را در ماشین لباسشویی قرار ندهید. اگر آن را در آنجا قرار دهید، این بهترین راه برای آسیب رساندن به پوشش یا کف کوله شما است.

۸ مرحله برای تمیز کردن کوله پشتی:

 1. کوله پشتی را کاملا خالی کنید.
 2. اگر کوله شما اجازه می‌دهد فوم و قاب را بردارید و اگر مطمئن هستید می‌توانید آنها را برگردانید.
 3. سرتاسر کوله را جاروبرقی بکشید تا گرد و غبار روی کوله و زیپ‌ها از بین برود.
 4. کوله را در حمام، زیر دوش یا تشت آب قرار دهید.
 5. یک برس سفت بگیرید.
 6. کوله را با آب صابون به خوبی بشویید و لکه‌ها را با برس بمالید.
 7. اگر کف‌های حمل هنوز روی کوله هستند، آنها را خوب بشویید و آب آن را بگیرید.
 8. سپس کف‌ها و بقیه کوله را با استفاده از یک پارچه میکروفیبر پاک کنید.

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که کیف خود را بگذارید تا در هوای تازه و در مکانی خشک شود، به طور ایده آل دور از نور خورشید زیرا اشعه ماوراء بنفش پارچه را از بین می‌برد.

اگر نمی‌خواهید فوم‌های بند شانه خیس شود، می توانید از خنثی کننده بو نیز استفاده کنید.
اگر زمانی نیاز به احیای خاصیت دفع آب کیف خود دارید، می توانید پس از خشک شدن کامل کوله از اسپری فعال کننده مجدد استفاده کنید.

روش نگهداری از کوله پشتی کوهنوردی:

 • ابتدا با رعایت دستورالعمل های بالا، مطمئن شوید که کیف شما کاملا تمیز است.
 • سپس تمام تسمه‌های کوله پشتی را ببندید تا حجم کوله شما تا حد امکان کاهش پیدا کند، حیف است که کوله شما در کمد گرد و خاک به خود بگیرد.
 • برای نگهداری آن، فضایی خشک و سایه دار را انتخاب کنید. زیرا اشعه خورشید عملیات پوسیده شدن پارچه شما را تسریع می‌کند.

اگر فقط در انبار فضا دارید و آنجا مرطوب است، کوله خود را نزدیک دیوار نگذارید و حتما آن را در قفسه بگذارید. تا برای بازگشت به روزهای خوب از رطوبت محافظت ‌شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کوله پشتی کوهنوردی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۳۰ نمونه کوله پشتی کوهنوردی پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری طرح ارتشی کد ۱۱۹۳

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری طرح ارتشی کد 1193

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۰x30x60 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۴۵ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر شوک های ضربه ای
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  پنج عدد
 • توضیحات جیب
  دارای یک جیب بزرگ زیپی جهت قرار دادن وسایل اصلی دارای یک جیب زیپی در قسمت بالایی کوله دارای یک جیب پاکتی برچسب دار در قسمت جلویی کوله دارای یک جیب زیپی در قسمت جلویی کوله دارای دو جیب پاکتی در دو طرف کوله جهت قرار دادن بطری نوشیدنی و سایر وسایل
 • نحوه حمل
  تک بند
 • تعداد دسته
  یک عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستی دارای دو بند دوشی جهت حمل به صورت کوله
 • سایر توضیحات
  دارای دو نوار قفل دار جهت قرار دادن پتو ، زیرانداز و…. در قسمت بالای کوله دارای دو نوار قفل دار جهت قرار دادن پتو ، زیرانداز و…. در قسمت پایینی کوله

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کوله پشتی کوهنوردی ۷۰ لیتری گوگانا مدل ۳۰۳۳۶

کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری گوگانا مدل 30336

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۶x44x27 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۶۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۷۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • محفظه
  جیب بیرونی
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • سایر توضیحات
  امکان افزایش حجم کولهپالت شلاقی سرتاسریبندهای مرکز ثقل کمر و شانه هاقابل شست و شوسرزیپ های فلزی مقاوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل NEW198

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل NEW198

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۵۸×۴۰×۱۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • تعداد جیب داخلی
  صفر
 • توضیحات جیب
  دارای یک فضای اصلی بزرگدارای یک جیب بزرگ در جلوی کاردارای دو جیب بغل قمقمه
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  چهار عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو بند طبی عرقگیردارای دو دسته در بالای کار
 • سایر توضیحات
  دارای برزنت ضدآب دارای تودوزی تمام آستردارای زیپ های رواندارای شکم بند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ کوله پشتی کوهنوردی ۶۵ لیتری مدل C198

کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری مدل C198

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۱۸*۳۶*۶۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • تعداد جیب داخلی
  صفر
 • توضیحات جیب
  دارای یک جیب بزرگ جلوی محصولدارای دو جیب کناری برای قمقمهدارای یک فضای اصلی بزرگ با تودوزی تمام آستر
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  چهار عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو بند کوله پشتی ابر دوزی شده طبی عرق گیردارای دو دسته در بالای کوله پشتی
 • سایر توضیحات
  دارای برزنت ضد آب مقاومدارای تودوزی تمام آستردارای زیپ های رواندارای بندهای مقاومدارای شکم بند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل ابردوزی کد ۰۲۱

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل ابردوزی کد 021

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۰x34x55 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • توضیحات دسته
  یک دستهساده برای آویزان کردن کوله و یک دسته ابردوزی شده برای حمل آسان کوله با دست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل CT1400

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل CT1400

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۰x34x55 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • توضیحات دسته
  یک دسته ساده برای آویزان کردن کوله و یک دسته ابردوزی شده برای حمل آسان کوله با دست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کوله پشتی کوهنوردی ۲۰ لیتری مدل حمله

کوله پشتی کوهنوردی 20 لیتری مدل حمله

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۴۴x16x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۲۰ لیتر
 • جنس
  الیاف مصنوعی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  پوشش ضدآب و ضدآلودگی بلبرینگ
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  یک عدد
 • تعداد جیب داخلی
  سه عدد
 • نحوه حمل
  آویزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری فیرو پلاس مدل FP010

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری فیرو پلاس مدل FP010

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۰x30x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  قابلیت مقاومت در برابر نفوذ عوامل بیماری‌زا
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه حمل
  رودوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کوله پشتی کوهنوردی ۷۰ لیتری گوگانا کد ۱-۱۰۰۰۲۶

کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری گوگانا کد 1-100026

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۸۰x40x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۷۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  بند
 • تعداد جیب خارجی
  نه عدد
 • توضیحات جیب
  دارای یک محفظه اصلی به حجم ۷۰ لیتر – دارای یک جیب زیپی بزرگ در قسمت جلویی کوله پشتی – دارای دو جیب توری در دو طرف کوله جهت حمل وسایل و یا بطری نوشیدنی – دارای دو جیب زیپی بزرگ در دو طرف بالایی کوله – دارای یک جیب زیپی مجزا در قسمت پایینی کوله پشتی جهت قرار دادن کفش و یا سایر وسایل – دارای یک جیب مخفی در قسمت کلاهی کوله پشتی – دارای دو جیب زیپی در قسمت بند کمری کوله
 • نحوه حمل
  تک بند
 • تعداد دسته
  سه عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستی – دارای دو بند جهت حمل به صورت تک بند و دو بندی
 • سایر توضیحات
  دارای پد تهویه هوا در سر تا سر قسمت پشتی کوله پشتی – دارای پد تهویه هوا در سر تا سر بند دوشی – دارای پد تهویه هوا در قسمت بند کمری کوله – دارای بند مرکز ثقل کمری جهت کاهش فشار از کمر – دارای بند مرکز ثقل سینه جهت کاهش فشار از شانه ها – دارای بند های کمکی و دوخت الیک و دوبل جهت افزایش مقاومت کوله – دارای ابر و آستر در سر تا سر کوله پشتی – دارای پارچه ضد آب و قایل شست و شو – دارای نوار های مخصوص جهت حمل کیسه خواب , پتو و .. – دارای محفظه مجزا جهت قراردادن کیسه خواب، پتو و …

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل ۰۱

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل 01

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۴x40x60 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر شوک های ضربه ای
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • محفظه
  جیب بیرونی
 • تعداد جیب خارجی
  شش عدد
 • نحوه حمل
  پوشیدنی
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • توضیحات دسته
  این کوله دارای دستگیره مدل پددار قوی برای حمل دستی و نیز دستگیره مجزا برای آویزان کردن کوله است

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کوله پشتی کوهنوردی برساد مدل +Bb 103 tactical

کوله پشتی کوهنوردی برساد مدل +Bb 103 tactical

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  – سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  پنج عدد
 • تعداد جیب داخلی
  سه عدد
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  دو عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری فری نایت مدل FK0392

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری فری نایت مدل FK0392

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۷۳x34x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۵ گرم
 • حجم داخلی
  ۵۶-۷۵ لیتر
 • جنس
  پلی‌استر
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • نحوه حمل
  دو بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کوله پشتی کوهنوردی ۷۰ لیتری مدل ضدآب کد GG1402

کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری مدل ضدآب کد GG1402

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۵x40x80 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۷۰ لیتر
 • جنس
  الیاف مصنوعی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • تعداد جیب خارجی
  نه عدد
 • نحوه حمل
  پوشیدنی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ کوله پشتی کوهنوردی ۵۰ لیتری فوروارد کد ۰۰۱

کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری فوروارد کد 001

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۳x33x25 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۹۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۵۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  پنج عدد
 • تعداد جیب داخلی
  یک عدد
 • توضیحات جیب
  یک جیب بزرگ زیپی برای قرار دادن وسایل اصلییک جیب زیپی در قسمت بالای کولهیک جیب پاکتی برچسب دار در قسمت جلویی کولهیک جیب زیپی در قسمت جلویی کولهدارای دو جیب پاکتی در دو طرف کوله برای قرار دادن بطری و لوازم دیگر
 • نحوه حمل
  تک بند
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته جهت حمل بصورت دستیدارای دو بند دوشی جهت حمل بصورت کوله
 • سایر توضیحات
  دارای بند مرکز ثقل کمری جهت کاهش فشار از کمردارای پد تهویه هوا در قسمت پشتی بند های کولهدارای دوخت الیک در تمامی قسمت های کوله جهت افزایش مقاومت اتصالات کولهدارای پارچه ضد آب و قابل شست و شودارای ابر و آستر در تمامی قسمت های کولهدارای دو نوار قفل دار جهت قرار دادن پتو ، زیرانداز و…. در قسمت بالای کولهدارای دو نوار قفل دار جهت قرار دادن پتو ، زیرانداز و…. در قسمت پایینی کوله

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کوله پشتی کوهنوردی ۵۰ لیتری کد ۲۰۱۷۰

کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری کد 20170

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۰x35x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۵۰ لیتر
 • جنس
  پلی‌استر
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر شوک های ضربه ای
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه حمل
  پوشیدنی
 • تعداد دسته
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ کوله پشتی کوهنوردی ۴۵ لیتری فوروارد کد FCLT8019

کوله پشتی کوهنوردی 45 لیتری فوروارد کد FCLT8019

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۵x35x55 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۵۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۴۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  پنج عدد
 • تعداد جیب داخلی
  یک عدد
 • توضیحات جیب
  دارای یک محفظه بزرگ زیپی آستر دار جهت قرار دادن وسایل اصلی و بزرگدارای یک جیب زیپی در قسمت بالایی کوله جهت دسترسی آسان به وسایلدارای دو جیب زیپی در دو طرف کوله جهت دادن موبایل و …دارای یک جیب زیپی در قسمت جلویی وسط کوله جهت قرار دادن موبایل و … دارای یک جیب نقاب دار در قسمت پایین کوله
 • نحوه حمل
  تک بند
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستیدارای دو بند جهت استفاده به صورت کوله
 • سایر توضیحات
  دارای یک محفظه بزرگ زیپی آستر دار جهت قرار دادن وسایل اصلی و بزرگدارای یک جیب زیپی در قسمت بالایی کوله جهت دسترسی آسان به وسایلدارای دو جیب زیپی در دو طرف کوله جهت دادن موبایل و …دارای یک جیب زیپی در قسمت جلویی وسط کوله جهت قرار دادن موبایل و … دارای یک جیب نقاب دار در قسمت پایین کوله دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستیدارای دو بند جهت حمل به صورت کولهدارای نوار کشی در قسمت پشتی کوله جهت افزایش مقاومت دسته هادارای نوار کشی در قسمت بالای کوله جهت حمل کیسه خواب و پتو و …دارای نوار کشی در قسمت پایین کوله جهت حمل زیر انداز و …دارای بند مرکز ثقل کمر جهت کاهش فشار از کمردارای پد تهویه هوا در قسمت پشتی بند های کولهدارای ابر و آستر در سر تا سر کوله پشتی پارچه ضد آب و قابل شست و شو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ کوله پشتی کوهنوردی ۴۵ لیتری مدل FUTURA PRO کد ۰۰۷۷

کوله پشتی کوهنوردی 45 لیتری مدل FUTURA PRO کد 0077

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۳۰x17x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۴۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • تعداد جیب داخلی
  یک عدد
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  سه عدد
 • اقلام همراه
  کاور ضد باران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ کوله پشتی کوهنوردی ۴۵ لیتری کد ABCD-308

کوله پشتی کوهنوردی 45 لیتری کد ABCD-308

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۵۵*۲۵*۳۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۴۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • تعداد جیب داخلی
  یک عدد
 • تعداد دسته
  دو عدد
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کوهنوردی، سفر و پیک‌نیکدارای بند مرکز ثقل شانه‌ای و کمردارای پد ضد تعریق در بخش پشتی کوله

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کوله پشتی کوهنوردی ۸۵ لیتری ویلسون مدل W 700

کوله پشتی کوهنوردی 85 لیتری ویلسون مدل W 700

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۳۰×۴۰×۷۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۸۵ لیتر
 • جنس
  پلی‌استر
 • قابلیت‌های مقاومتی
  پوشش ضدآب و ضدآلودگی بلبرینگ
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  بست
 • تعداد جیب خارجی
  سه عدد
 • نحوه حمل
  دستی
 • تعداد دسته
  دو عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کوله پشتی کوهنوردی فری نایت مدل FK0399

کوله پشتی کوهنوردی فری نایت مدل FK0399

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۲x28x77 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۵۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۵۶-۷۵ لیتر
 • جنس
  پلی‌استر
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • نحوه حمل
  دو بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کوله پشتی کوهنوردی ۵۰ لیتری کد isp 2022

کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری کد isp 2022

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۰x30x60 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۵۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • توضیحات جیب
  دو جیب در پهلوها که مناسب قراردادن فلاسک و قمقمه کوهنوردی است. جیب بزرگ در پشت کوله و قسمت جاگیری بر روی کمر که جایی امن برای نگهداری وسایل مهم و شخصی خواهد بود. دو جیب بزرگ جلوی کوله و یک جیب بر روی سر کوله که زیپ آن از محفظه بزرگ اصلی جداست.
 • نحوه حمل
  دو بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کوله پشتی کوهنوردی ۳۱ لیتری مدل Army bl

کوله پشتی کوهنوردی 31 لیتری مدل Army bl

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۱۸×۳۱×۵۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۳۱ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  شش عدد
 • توضیحات جیب
  دارای یک محفظه زیپی جهت قراردادن وسایل کوهنوردی و سفر.دارای یک جیب زیپی در قسمت جلویی کوله پشتی.دارای دو جیب زیپی جهت قراردادن بطری نوشیدنی در دوطرف کوله پشتی
 • نحوه حمل
  دستی
 • تعداد دسته
  یک عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته از جنس نوار الگانس جهت حمل به صورت دستی.دارای دو بند کولی جهت استفاده به صورت تک بندی یا دوبندی
 • سایر توضیحات
  دارای یک دسته از جنس نوار الگانس جهت حمل به صورت دستی.دارای دو بند کولی جهت استفاده به صورت تک بندی یا دو بندی.دارای ابر و آستر با کیفیت در سرتاسر کوله پشتی جهت افزایش مقاومت و ایستایی.دارای پارچه ضد آب.دارای نوار و قفل مخصوص حمل کیسه خواب و پتو و عصا و…در قسمت کف کوله پشتی دارای نوار و سگگ مخصوص در دوطرف کوله پشتی جهت حمل کاپشن،عصا،پتوو…مناسب جهت کوهنوردی ،باشگاه،سفر و کمپینگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ کوله پشتی کوهنوردی ۷۵ لیتری فری نایت مدل FK0393

کوله پشتی کوهنوردی 75 لیتری فری نایت مدل FK0393

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۲۲x32x80 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۵ گرم
 • حجم داخلی
  ۵۶-۷۵ لیتر
 • جنس
  پلی‌استر
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  هفت عدد
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • اقلام همراه
  کاور باران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل FP011

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل FP011

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۰x30x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه حمل
  رودوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کوله پشتی کوهنوردی مدل Goal

کوله پشتی کوهنوردی مدل Goal

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۱۸×۳۱×۵۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مناسب برای لپ‌تاپ‌های
  ۱۵ تا ۱۷ اینچ
 • تعداد جیب خارجی
  شش عدد
 • تعداد جیب داخلی
  صفر
 • توضیحات جیب
  دارای یک محفظه زیپی جهت قرار دادن وسایل کوه نوردی و سفردارای یک جیب زیپی در قسمت جلویی کولهدارای دو جیب زیپی جهت قرار دادن بطری نوشیدنی در دو طرف کوله
 • نحوه حمل
  دستی
 • تعداد دسته
  یک عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته از جنس نوار الگانس جهت حمل به صورت دستیدارای دو بند کولی جهت استفاده به صورت تک بندی یا دو بندی
 • وزن سایز کوچک
  ۰.۸ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری کد Gry

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری کد Gry

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۵x32x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر شوک های ضربه ای
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • نحوه حمل
  پوشیدنی
 • تعداد دسته
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کوله پشتی کوهنوردی ۵۰ لیتری کد nas-4

کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری کد nas-4

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۶۴x34x22 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه حمل
  دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل تاکتیکال APP-173 چهار جیب

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل تاکتیکال APP-173 چهار جیب

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۴۰x20x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  پلی‌استر
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  چهار عدد
 • تعداد جیب داخلی
  یک عدد
 • نحوه حمل
  رودوشی
 • تعداد دسته
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ کوله پشتی کوهنوردی ۶۵ لیتری مدل Army bl

کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری مدل Army bl

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۱۸×۳۱×۵۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۵ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  با زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  شش عدد
 • توضیحات جیب
  دارای یک محفظه زیپی جهت قرار دادن وسایل کوه نوردی و سفردارای یک جیب زیپی در قسمت جلویی کولهدارای دو جیب زیپی جهت قرار دادن بطری نوشیدنی در دو طرف کوله
 • نحوه حمل
  دستی
 • تعداد دسته
  یک عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته از جنس نوار الگانس جهت حمل به صورت دستیدارای دو بند کولی جهت استفاده به صورت تک بندی یا دو بندی
 • سایر توضیحات
  دارای یک دسته از جنس نوار الگانس جهت حمل به صورت دستیدارای دو بند کولی جهت استفاده به صورت تک بندی یا دو بندیدارای ابر و آستر با کیفیت در سر تا سر کوله پشتی جهت افزایش مقاومت و ایستاییدارای پارچه ضد آبدارای نوار و قفل مخصوص حمل کیسه خواب و پتو و … در قسمت کف کوله پشتیدارای نوار و سگگ مخصوص در دو طرف کوله پشتی جهت حمل کاپشن, عصا, پتو و …مناسب جهت کوهنوردی , باشگاه , سفر و کمپینگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری مدل C298

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری مدل C298

مشخصات

 • ابعاد خارجی
  ۱۸*۳۶*۶۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس
  برزنت
 • قابلیت‌های مقاومتی
  پوشش ضدآب و ضدآلودگی بلبرینگ
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد جیب خارجی
  هفت عدد
 • تعداد جیب داخلی
  یک عدد
 • توضیحات جیب
  دارای یک جیب بزرگ و سه جیب کوچک در جلوی کوله پشتیدارای دو جیب کناری برای قمقمهدارای یک فضای اصلی بزرگ با تودوزی تمام آستر و ضربه گیر لپ تاپ
 • نحوه حمل
  دو بندی
 • تعداد دسته
  چهار عدد
 • توضیحات دسته
  دارای دو بند کوله پشتی ابر دوزی شده طبی عرق گیر ماساژوردارای دو دسته در بالای کوله پشتی
 • اقلام همراه
  کاور بارانرابط هندزفری و پاوربانک
 • سایر توضیحات
  دارای برزنت ضد آب مقاومدارای تودوزی تمام آستردارای زیپ های رواندارای بندهای مقاوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کوله پشتی کوهنوردی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش کوهنوردی مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا