لوازم آرایشی

رنگ ابرو، خرید اینترنتی و قیمت بهترین انواع رنگ ابرو جدید

راهنمای خرید رنگ ابرو به همراه نکات مهم هنگام خرید رنگ ابرو

خانم‌ها همیشه برای زیبا کردن چهره به فکر رنگ کردن موی سر خود هستند، بعد از رنگ کردن موی سر خود تازه متوجه می‌شوند که رنگ ابروها با موی سر آن‌ها هم‌خوانی ندارد. بنابراین از همان رنگ موی خود برای رنگ کردن ابروهای خود استفاده می‌کنند. شاید با این کار رنگ ابرو خود را تا حدودی به رنگ موی سر خود نزدیک کنید، اما هرگز به رنگ موی شما نزدیک نخواهد شد و آسیبی که به ابروهای شما وارد می‌شود از رنگ نکردن آن‌ها بیشتر است. امروزه رنگ ابرو به کمک شما آمده تا بدون نارنجی شدن ابروها آن‌ها را به رنگ دلخواه خود تبدیل کنید. پس شما همیشه باید علاوه بر خرید رنگ موی خود رنگ مناسب ابروهای خود را هم انتخاب و خریداری کنید.

خیلی از خانم‌های جوان برای رنگ کردن موهای سر خود میلیونی هزینه می‌کنند، اما به هر جهت یا به علت عدم آگاهی و یا بی‌تجربگی سالنی که در آن موهای خود را رنگ می‌کنند به ابروهای خود آسیب دائمی و جبران ناپذیر وارد می‌کنند. خیلی از خانم‌ها در زمان مجردی ابروهای پرپشت دارند، اما بعد از ازدواج با پدیده کم حجم شدن ابرو مواجه می‌شوند. این موضوع اصلا ربطی به اصلاح بد ابرو ندارد و مقصر اصلی آرایشگری است که برای رنگ کردن ابروها به جای استفاده از رنگ ابرو از رنگ مو استفاده می‌کند. موهای ابرو ضعیف‌تر از موی سر هستند و با یک بی‌احتیاطی ساده می‌توانید ابروهای خود را برای همیشه از دست بدهید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید رنگ ابرو را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این محصول آرایشی ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع رنگ ابرو آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید رنگ ابرو باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

رنگ ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقع نوعی رنگ مخصوص است که به منظور رنگ کردن ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از افراد برای پرداخت هزینه کمتر همان رنگ مو را روی ابروهای خود قرار می‌دهند، فارغ از اینکه چشم و ابرو نقاط حساس بدن هستند و رنگ مو مواد شیمیایی خیلی قوی دارد و به چشم و ابرو آن‌ها آسیب جدی وارد می‌کند. شما با خرید رنگ ابرو می‌توانید بدون آسیب رساندن به چشم و ابرو به رنگ دلخواه خود برسید. پیشنهاد می‌کنم برای رنگ کردن ابروهای خود همیشه به یک آرایشگر حرفه‌ای مراجعه کنید و این کار را خودتان انجام ندهید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کیت رنگ مو زنانه

انواع رنگ ابرو جدید:

این رنگ هم مانند رنگ موی سر مدل‌های مختلفی دارد، از رنگ‌های پایه روشن گرفته تا رنگ‌های خیلی تیره، این شما هستید که باید با توجه به رنگ موب خود بهترین پایه این رنگ را برای ابروهای خود انتخاب و خریداری نمائید.

 • رنگ ابرو مناسب موی مشکی: اگر به رنگ مشکی علاقه دارید و موهای خود را مشکی کرده‌اید، بهتر است رنگ ابروهای خود را ۳ درجه روشن‌تر انتخاب کنید تا جلوه بهتری به صورت شما بدهد. همان صور که می‌دانید هر چه شماره رنگ عدد کمتری باشد، آن رنگ تیره تر است. بنابراین شما اگر روی سر خود رنگ مشکی شماره ۱ را قرار داده‌اید، بهتر است ابروهای خود را با رنگ مشکی شماره ۳ یا ۴ رنگ کنید. با این کار چهره شما طبیعی‌تر به نظر خواهید رسید.
 • رنگ ابرو مناسب موی قهوه‌ای: قهوه‌ای یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های ابرو موجود در بازار است که بیشتر از رنگ‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رنگ هم در طیف روشن و تیره در بازار دیده می‌شود. رنگ قهوه‌ای خیلی تیره معمولا شما ۲ است و هرچه رنگ روشن‌تری بخواهیم باید عدد بزرگتری را انتخاب کنیم. رنگ قهوه‌ای مناسب کسانی است که رنگ موی آن‌ها کاراملی، قهوه‌ای متوسط، ماهگونی و یا فندقی می‌باشد. حتی شما برای رنگ بلوند هم می‌توانید از رنگ قهوه‌ای استفاده کنید که رنگ قهوه‌ای شماره ۴ بیشترین شباهت را به رنگ شما دارد.
 • رنگ ابرو مناسب موی خاکستری: اگر رنگ موهای شما خاکستری است به هیچ عنوان نباید، رنگ ابروهای خود را در طیف تیره انتخاب کنید. با این کار سن شما بیشتر به نظر می‌رسد و چهره شما را خشن و عصبانی نمایش می‌دهد. شما می‌توانید به جای استفاده از یک رنگ تیره یک رنگ قهوه‌ای روشن با توناژ سرد را انتخاب کنید. البته شما علاوه بر انتخاب رنگ مناسب با رنگ موی خود باید تناسب آن رنگ با پوست صورت خود را نیز در نظر بگیرید.
 • رنگ ابرو مناسب موی شرابی: طیف خاصی از افراد وجود دارند که همیشه موهای خود را شرابی می‌کنند. این افراد هرگز نباید برای رنگ کردن ابروهای خود از رنگ روشن استفاده کنند، زیرا ابروهای خود را قرمز می‌کنند و جلوه زیبای نخواهد داشت. بهتر است برای ابروهای خود از رنگ شرابی تیره یا قهوه‌ای متوسط استفاده کنید با این کار بیت ابرو و موهای شما یک بالانس طبیعی ایجاد می‌شود.
 • رنگ ابرو مناسب موی بلوند: بلوند یا همان طلایی یکی از پرطرفدارترین رنگ‌هایی است که خانم‌ها در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. برای رسیدن به رنگ بلوند خیلی روشن معمولا موهای خود را چندین مرحله دکلره می‌کنند تا به رنگ دلخواه برسد. اگر موهای شما بلوند خیلی روشن است باید ابروهای خود را هم روشن کنید، برای این کار شاید رنگ به تنهایی کافی نباشد و شما بخواهید ابروهای خود را نیز قبل از رنگ دکلره کنید تا به رنگ دلخواه خود نزدیک شوید.
 • رنگ ابرو مناسب موی دودی زیتونی: دودی زیتونی هم در دسته رنگ‌های روشن دسته بندی می‌شود،بنابراین انتخاب یک رنگ تیره برای ابرو نه تنها قیافه شما را خشن و عصبی نشان می‌دهد، بلکه سن شما را بیشتر از سن واقعی شما نشان می‌دهد. بنابراین برای این رنگ باید از طیف‌های روشن دودی و زیتونی استفاده کنید. برای اینکه به نتیجه دلخواه نزدیک شوید به شما توصیه می‌کنم، حتما برای این کار به یک آرایشگر ماهر مراجعه کنید تا رنگ شما را به چیزی که در کاتالوگ انتخاب کرده‌اید، برساند.

انتخاب رنگ ابرو با توجه به رنگ پوست صورت:

رنگ کردن ابروها می‌تواند چهره شما را زیباتر نمایش دهد، البته به شرط اینکه رنگ شما با رنگ مو و پوست صورت شما بیشترین تناسب را داشته باشد. انتخاب اشتباه رنگ نه تنها چهره شما را زیبا نمی‌کند، بلکه قیافه شما را خراب‌تر خواهد کرد. بنابراین در انتخاب رنگ خود بیشترین وسواس را داشته باشید.

 • رنگ ابرو برای خانم‌هایی که پوست سفید و روشن دارند: به این افراد توصیه می‌کنم هرگز از رنگ‌های خیلی تیره یا روشن استفاده نکنند. بهترین حالت برای کسانی که رنگ پوست سفید و روشن دارند، استفاده از رنگی است که فقط یک درجه روشن‌تر از رنگ موهای آن‌ها باشد. یعنی اگر رنگ موی شما شماره ۱۰ است بهترین کار ممکن استفاده از همان رنگ با شماره ۹ یعنی یک درجه روشن‌تر از رنگ اصلی است.
 • رنگ ابرو برای خانم‌هایی که پوست تیره و سبزه دارند: این افراد برای اینکه چهره بازتری داشته باشند، نه تنها برای ابرو بلکه برای موهای سر خود هم باید از رنگ‌های طیف روشن استفاده کنند. البته این موضوع به هیچ عنوان در مورد رنگ شرابی صدق نمی‌کند. اگر رنگ موهای شما شرابی است، چه رنگ پوست شما سفید و روشن باشد و چه رنگ پوست شما سبزه یا تیره باشد به هیچ عنوان نباید رنگ روشن را برای ابروهای خود انتخاب کنید. رنگ تیره به صورت شما ظاهر بهتری می‌دهد.

لوازم مورد نیاز برای رنگ کردن ابرو:

 • وازلین، کرم یا هر ماده چرب دیگری که از رنگ گرفتن پوست شما جلوگیری می‌کند.
 • رنگ مخصوص ابرو
 • اکسیدان مخصوص رنگ
 • ظرف کاسه یا شیشه‌ای که برای ترکیب رنگ با اکسیدان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • برس رنگ
 • گوش پاک‌کن
 • در نهایت پنه که با آن رنگ را از روی ابروهای خود پاک کنید.

انجام تست حساسیت قبل از رنگ کردن ابرو:

حتما ۲۴ ساعت قبل از استفاده از رنگ باید تست حساسیت رنگ را انجام دهید، تست هر رنگ با دیگری متفاوت است، پس بهتر است از دستور درون جعبه رنگ خود استفاده کنید. برای این کار مقداری از رنگ یعنی به اندازه نصب ناخن انگشت کوچک خود را روی بازو یا پشت گوش خود قرار دهید. در صورتی که به رنگ حساسیت نداشتید، می‌توانید از آن استفاده کنید. فراموش نکنید که چشم و ابرو دو قسمت حساس از بدن شما هستند و ممکن است به هر ماده‌ای حساسیت نشان دهند.

بهترین روش رنگ کردن ابرو:

 • قبل از شروع کار بهتر است، ابروهای خود را به شکل دلخواه اصلاح کنید.
 • قبل از انجام عملیات رنگ ابروهای خود را به خوبی شستشو دهید تا چربی پوست از روی ان‌ها برداشته شود.
 • به وسیله کرم، وازلین، روغن یا هر ماده چرب دیگری که در دسترس است دور تا دور ابروهای خود را چرب کنید، با این کار پوست صورت شما رنگ نمی‌شود.
 • اگر قرار است ابروهای خود را تیره کنید باید از شماره کمتر استفاده کنید و رنگ را بیشتر از ۲ دقیقه روی ابروی خود قرار ندهید چون خیلی تیره و غیر واقعی به نطر می‌رسد.
 • به مقدار یک سانت و سه برابر حجم رنگ از اکسیدان با هم مخلوط کنید. بعد از این کار دو ماده را به خوبی هم بزنید و آن را به مدت ۲ دقیقه روی ابروهای خود قرار دهید.
 • به هیچ عنوان برای روشن کردن ابرو از پودر دکلره استفاده نکنید، زیرا گازی از خود متصاعد می‌کند که به چشم آسیب می‌زند. برای این کار از رنگ سه صفر و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید.

بهترین مارک رنگ ابرو:

اینکه بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین برند این محصول به شما معرفی کنیم، شاید تا حد زیادی در حق سایر برندهای باکیفیت موجود در بازار کم لطفی کرده باشیم. زیرا برندهای باکیفیت زیادی در بازار وجود دارند که از نظر کیفیت حرف اول را می‌زنند، بنابراین در ادامه لیستی از بهترین برندهای این محصول را به شما معرفی می‌کنیم.

 • لورینت
 • داماسک
 • آتوسا
 • مارال
 • اسکاتکس
 • سانتکس
 • البورا
 • آرتوسو
 • سلیک کالر
 • استیل

راهنمای خرید رنگ ابرو:

همان طور که خرید رنگ مو کار ساده‌ای نیست و شما بدون مطالعه قبلی نمی‌توانید این محصول را خریداری کنید، رنگ‌های ابرو پیچیده‌تر هستند و بیشتر به یک راهنمای خرید نیاز دارند. در واقع شما باید رنگی را انتخاب کنید که علاوه بر تناسب با موی سر شما بیشترین تناسب با رنگ پوست شما را داشته باشد. رنگی که روی ابروهای خود قرار می‌دهید باید ۳ درجه روشن‌تر رنگ موی سر شما باشد. کسانی که پوست سفید و روشن‌تری دارند باید ابروهای خود را روشن‌تر کنند و کسانی که پوست تیره و سبزه‌ای دارند باید رنگ ابروهای خود را از طیف تیره انتخاب کنند.

برای رنگ ابرو از چه اکسیدانی استفاده کنیم؟

به طور کلی به علت حساس بودن پوست ابرو و ناحیه چشم نیاید از اکسیدان خیلی قوی استفاده کرد. پیشنها می‌کنم برای رنگ‌های خیلی تیره از اکسیدان شماره ۳ تا ۶ درصد و برای رنگ‌های روشن مثل بلوند از اکسیدان شماره ۹ درصد استفاده کنید. این باعث می‌شود به ریشه موهای ابرو شما آسیب وارد نشود و دچار ریزش نشوند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید موچین ابرو

نکات مهم هنگام خرید رنگ ابرو:

 1. قیمت رنگ: اولین نکته‌ای که هنگام خرید این محصول باید در نطر بگیرید، توجه به قیمت آن است. بهتر است، بی‌خیال رنگ‌های خیلی ارزان شوید، این رنگ‌ها معمولا از کیفیت لازم برخودار نیستند و سبب آسیب به چشم و ابروی شما می‌شوند. البته منظور ما این نیست که همیشه اجناس گران قیمت باکیفیت هستند، بلکه منظور ما دقیقا این است که اجناس خیلی ارزان فاقد کیفیت لازم هستند.
 2. نوع رنگ: رنگ‌های ابرو معمولا دو منشأ تولید دارند،یا از مواد شیمیایی تولید می‌شوند که قوی‌تر هستند و اثر بخشی بالاتری دارند. اما این رنگ‌ها ممکن است در برخی از افراد حساسیت ایجاد کنند،پس حتما قبل از استفاده از رنگ تست حساسیت بگیرید. در صورت حساسیت به این رنگ‌ها می‌توانید رنگ‌هایی با منشأ گیاهی را انتخاب کنید، شاید تنوع این رنگ‌ها زیاد نباشد، اما به پوست و ابرو شما آسیب وارد نمی‌کنند.
 3. تناسب با رنگ موی سر: شما حتما باید رنگی را انتخاب کنید که بیشترین تناسب را با رنگ موی سر شما داشته باشد. رنگ قهوه‌ای با بیشتر رنگ‌ها هماهنگ می‌شود و شما می‌توانید آن را با رنگ موی کاراملی، فندقی، بلوند و حتی خاکستری هماهنگ کنید. از طرفی برای موهای شرابی بهتر است از طیف رنگ‌های تیره همین رنگ استفاده کنید. برای رنگ دودی زیتونی هم می‌توانید از ترکیب این رو رنگ یا هر یک از این رنگ‌ها به صورت جداگانه استفاده کنید.
 4. تناسب رنگ با پوست صورت: علاوه بر انتخاب رنگ با توجه به رنگ موی سر باید رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما تناسب کامل داشته باشد. اگر پوست سفید و روشن دارید، نباید از رنگ خیلی تیره استفاده کنید، زیرا شما را عصبانی و اخمو جلوه می‌دهد. برای کسانی که پوست تیره و سبزه دارند باید از طیف تیره استفاده کنند، البته در مورد رنگ شرابی چه برای پوست تیره و چه برای پوست روشن نباید از رنگ روشن استفاده کنید، چون ابروهای شما قرمز می‌شوند.
 5. برند رنگ: همیشه برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید، این محصولات معمولا از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از طرفی هیچ وقت یک برند معروف و شناخته شده اعتبار خود را فدای سود بیشتر نمی‌کند و جنس باکیفیت در اختیار شما قرار می‌دهد. برندهای شناخته شده از قبل تست شده‌اند و امتحان خود را در بازار پس داده‌اند.
 6. از فروشگاه معتبر خرید کنید: امروزه روزانه حجم زیادی از محصولات تقلبی وارد بازار می‌شوند که تشخیص آن‌ها از یکدیگر کار ساده‌ای نیست و نیاز به دانش و تجربه لازم در این زمینه دارد. پس اگر در زمینه تشخیص جنس اصل از تقلبی با مشکل مواجه هستید، بهتر است، از یک فروشگاه معتبر خرید کنید. این فروشگاه‌ها معمولا اجناس اصلی و باکیفیت را به فروش می‌رسانند و در صورت خرید محصول تقلبی از این فروشگاه‌ها می‌توانید از آن فروشگاه شکایت کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید رنگ ابرو مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه رنگ ابرو ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره NE6-E7.7 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ نسکافه ای

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره NE6-E7.7 حجم 30 میلی لیتر رنگ نسکافه ای

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  نسکافه ای
 • شماره رنگ
  NE6-E7.7
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  کاسه رنگ ابرو و قلم رنگ ابرو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۶ درصد
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کیت رنگ ابرو دوماسی شماره ۶ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ هاوانا

کیت رنگ ابرو دوماسی شماره 6 حجم 15 میلی لیتر رنگ هاوانا

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • شماره رنگ
  ۶
 • مشخصات ویژه
  ضد حساسیت
 • شماره مجوز
  ۵۶ظ۶۱۹۷
 • حجم اکسیدان
  ۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ رنگ ابرو جوو مدل Excellence شماره ۹.۰ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ عسلی لاوازا

رنگ ابرو جوو مدل Excellence شماره 9.0 حجم 15 میلی لیتر رنگ عسلی لاوازا

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • شماره رنگ
  ۹
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶۱۸۲۳۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ رنگ ابرو لورینت شماره ۶ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ قهوه ای روشن

رنگ ابرو لورینت شماره 6 حجم 15 میلی لیتر رنگ قهوه ای روشن

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  قهوه ای روشن
 • شماره رنگ
  ۶
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۸۲۳۳
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ رنگ ابرو آلبورا مدل carasa شماره ۲ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ قهوه ای تیره

رنگ ابرو آلبورا مدل carasa شماره 2 حجم 15 میلی لیتر رنگ قهوه ای تیره

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • شماره رنگ
  ۲
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۸۵۹۹
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ رنگ ابرو آتوسا رویال شماره ۵ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ فندقی روشن

رنگ ابرو آتوسا رویال شماره 5 حجم 15 میلی لیتر رنگ فندقی روشن

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۹۸۵۱

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کیت رنگ ابرو دوماسی شماره ۴ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ مشکی

 کیت رنگ ابرو دوماسی شماره 4 حجم 15 میلی لیتر رنگ مشکی

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • شماره رنگ
  ۴
 • مشخصات ویژه
  بدون رایحه
 • شماره مجوز
  ۵۶/ظ/۶۱۹۷

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره SA8-E9.23 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ شنی خیلی روشن

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره SA8-E9.23 حجم 30 میلی لیتر رنگ شنی خیلی روشن

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  شنی خیلی روشن
 • شماره رنگ
  SA8-E9.23
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  کاسه رنگ ابرو و قلم رنگ ابرو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۶ درصد
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره N6-E7 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ بلوند متوسط

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره N6-E7 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند متوسط

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند متوسط
 • شماره رنگ
  N6-E7
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  کاسه رنگ ابرو و قلم رنگ ابرو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۶ درصد
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره CH7-E8.8 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ بلوند شکلاتی روشن

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره CH7-E8.8 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند شکلاتی روشن

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند شکلاتی روشن
 • شماره رنگ
  CH7-E8.8
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  کاسه رنگ ابرو و قلم رنگ ابرو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۶ درصد
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره E2 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ مشکی

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره E2 حجم 30 میلی لیتر رنگ مشکی

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  مشکی
 • شماره رنگ
  E2
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  امگا ۳
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • ترکیبات
  بدون آمونیاک
 • مشخصات ویژه
  ضد حساسیت و دارای خنثی کننده بو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ رنگ ابرو مارال شماره ۱۰ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ بلوند پلاتینه مجموعه ۴ عددی

رنگ ابرو مارال شماره 10 حجم 15 میلی لیتر رنگ بلوند پلاتینه مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند پلاتینه
 • شماره رنگ
  ۱۰
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۲۴۵۵۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره N7-E8 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ بلوند روشن

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره N7-E8 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند روشن

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند روشن
 • شماره رنگ
  N7-E8
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  کاسه رنگ ابرو و قلم رنگ ابرو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۶ درصد
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ رنگ ابرو مارال شماره ۶ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ بلوند کاکائویی تیره

رنگ ابرو مارال شماره 6 حجم 15 میلی لیتر رنگ بلوند کاکائویی تیره

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  کاکایویی
 • شماره رنگ
  ۶
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  E
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۹۸۵۱
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ مجموعه رنگ ابرو و مژه مکسی ۲ شماره ۰۲ حجم ۱۰ میلی لیتر رنگ مشکی

مجموعه رنگ ابرو و مژه مکسی 2 شماره 02 حجم 10 میلی لیتر رنگ مشکی

مشخصات

 • حجم
  ۱۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  مشکی
 • شماره رنگ
  ۰۲
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی
 • اقلام همراه
  همراه با اکسیدان، سلفون و براش مخصوص
 • شماره مجوز
  ۰۱۲۰۳۰۱۴
 • حجم اکسیدان
  ۱۰
 • کشور مبدا برند
  کره جنوبی
 • سایر توضیحات
  مخصوص ابرو و مژهرنگ مشکیاستفاده آسانهمراه با اکسیدان، سلفون و براش مخصوص

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ رنگ ابرو لورینت شماره ۶ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ قهوه ای

رنگ ابرو لورینت شماره 6 حجم 15 میلی لیتر رنگ قهوه ای

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۸۲۳۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ رنگ ابرو اسکاتس شماره R7 حجم ۲۰ میلی لیتر رنگ بلوند کاکائویی روشن

رنگ ابرو اسکاتس شماره R7 حجم 20 میلی لیتر رنگ بلوند کاکائویی روشن

مشخصات

 • حجم
  ۲۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند کاکائویی روشن
 • شماره رنگ
  R7
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  – ویتامین C- حاوی کراتین- حاوی نرم کننده- حاوی روغن آرگان، زیتون و بادام- قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت- حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • شماره مجوز
  ۵۶/۲۲۹۲۹
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ رنگ ابرو مارال شماره ۵ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ قهوه ای روشن

رنگ ابرو مارال شماره 5 حجم 15 میلی لیتر رنگ قهوه ای روشن

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • شماره رنگ
  ۵
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۴۵۶۷۴۳۳
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ رنگ ابرو آلبورا مدل Carasa شماره ۱۲ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ بلانش

 رنگ ابرو آلبورا مدل Carasa شماره 12 حجم 15 میلی لیتر رنگ بلانش

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • شماره رنگ
  بلانش
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۸۵۹۹
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره E8.9 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ کاپوچینو

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره E8.9 حجم 30 میلی لیتر رنگ کاپوچینو

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  کاپوچینو
 • شماره رنگ
  E8.9
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کیت رنگ ابرو داماسک رز کد ۸.۷۷ حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ بلوند کاپوچینو روشن

کیت رنگ ابرو داماسک رز کد 8.77 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند کاپوچینو روشن

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند کاپوچینو روشن
 • شماره رنگ
  ۸.۷۷
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • اقلام همراه
  کاسه مخصوص رنگ ابروفرچه مخصوص رنگ ابروکاتالوگ آموزشی نحوه انتخاب رنگ ابرو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۹
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره C5-E6.1 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ بلوند دودی تیره

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره C5-E6.1 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند دودی تیره

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند دودی تیره
 • شماره رنگ
  C5-E6.1
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  کاسه رنگ ابرو و قلم رنگ ابرو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۶ درصد
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ رنگ ابرو دنی وان شماره ۵.۰ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ قهوه ای روشن

رنگ ابرو دنی وان شماره 5.0 حجم 15 میلی لیتر رنگ قهوه ای روشن

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • شماره رنگ
  ۵.۰
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۹۸۵۱
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره N10-E11 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ بلوند سوپر پلاتینه

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره N10-E11 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند سوپر پلاتینه

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند سوپر پلاتینه
 • شماره رنگ
  N10-E11
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • اقلام همراه
  کاسه رنگ ابرو و قلم رنگ ابرو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۶%
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کیت رنگ ابرو داماسک رز کد ۱۰.۲ حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ بلوند دودی فوق العاده روشن

کیت رنگ ابرو داماسک رز کد 10.2 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند دودی فوق العاده روشن

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند دودی فوق العاده روشن
 • شماره رنگ
  ۱۰.۲
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • اقلام همراه
  کاسه مخصوص رنگ ابروفرچه مخصوص رنگ ابروکاتالوگ آموزشی نحوه انتخاب رنگ ابرو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۹
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کیت رنگ ابرو ویتامول شماره BS حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ بلوند دودی روشن

کیت رنگ ابرو ویتامول شماره BS حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند دودی روشن

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند
 • شماره رنگ
  BS
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • اقلام همراه آرایشی
  اکسیدان
 • ترکیبات
  دارای روغن
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  رنگ ابرو، اکسیدان ۹% و کاسه مخصوص
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۹
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ رنگ ابرو لورینت شماره ۷ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ قهوه ای

رنگ ابرو لورینت شماره 7 حجم 15 میلی لیتر رنگ قهوه ای

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  قهوه ای
 • شماره رنگ
  ۷
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۸۲۳۳
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره C7-E8.3 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ بلوند طلایی روشن

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره C7-E8.3 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند طلایی روشن

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  بلوند طلایی روشن
 • شماره رنگ
  C7-E8.3
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  کاسه رنگ ابرو و قلم رنگ ابرو
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • شماره اکسیدان
  ۶ درصد
 • حجم اکسیدان
  ۳۰
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ رنگ ابرو لورینت شماره ۷۷۷ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ بلوند کالبو

رنگ ابرو لورینت شماره 777 حجم 15 میلی لیتر رنگ بلوند کالبو

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۸۲۳۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ کیت رنگ ابرو سانتکس شماره CA8.E9.08 حجم ۳۰ میلی لیتر رنگ کاراملی

کیت رنگ ابرو سانتکس شماره CA8.E9.08 حجم 30 میلی لیتر رنگ کاراملی

مشخصات

 • حجم
  ۳۰ میلی‌لیتر
 • مشخصه رنگ
  کاراملی
 • شماره رنگ
  CA8.E9.08
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۷۷۸۹
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید رنگ ابرو در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید قفسه حمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا