لوازم ورزشی

راهنمای خرید و معرفی انواع کفش فوتبال پسرانه ارزان+قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کفش فوتبال پسرانه باید به آن ها توجه داشته باشید.

یکی از ورزش‌های جذاب و دوست داشتنی برای پسر بچه‌ها ورزش فوتبال است. این ورزش هم مانند سایر رشته‌های ورزشی نیاز به یک سری امکانات و وسایل دارد. یکی از این لوازم کفش فوتبال پسرانه است که روی سرعت و نوع بازی شما تاثیر فراوانی می‌گذارد. اگر شما یک بازیکن حرفه‌ای می‌خواهید باید یک کفش مخصوص فوتبال حرفه‌ای در اختیار او قرار بدهید. شاید شما هم به این موضوع فکر کرده باشید که تا زمانی که فوتبال را به صورت حرفه‌ای یاد نگرفته‌اید نیازی به کفش فوتبال پسرانه حرفه‌ای نخواهید داشت. در واقع این یک تصور کاملا اشتباه است.

اگر شما به ورزش فوتبال علاقه دارید و می‌خواهید این ورزش را به صورت حرفه‌ای بیاموزید، بهتر است برای خود از همان روز اول یک کفش فوتبال پسرانه حرفه‌ای هم خریداری نمایید. همان طور که گفته شد بهترین بازیکنان فوتبال جهان هم بدون داشتن کفش مناسب بازی خوبی را ارائه نخواهد کرد. پس کفش فوتبال ارتباط مستقیمی با نوع بازی شما دارد. به همین جهت در انتخاب و خرید این وسیله مهم باید نهایت دقت را داشته باشید. لازمه پیشرفت در هر رشته ورزشی داشتن مهارت، پشتکار و داشتن لوازم ورزشی خوب و استاندارد است. این‌جاست که شما به اهمیت این وسیله ورزشی بیشتر از همیشه پی‌می‌برید.

اگر شما هم قصد خریداری کفش فوتبال پسرانه را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل ها و قیمت ها با خرید این وسیله ورزشی ارزشمند به مشکل برخورده اید، اصلاً نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع کفش فوتبال پسرانه آشنا می کنیم و به شما یک سری نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کفش فوتبال پسرانه باید به آن ها توجه داشته باشید را آموزش می دهیم.

منظور از کفش‌فوتبال پسرانه چیست؟

نوعی کفش ورزشی سبک و راحت پسرانه که به منظور فوتبال روی چمن طبیعی و مصنوعی بدون کم کردن سرعت بازیکن و افزایش مهارت آن بدون خسته کردن فوتبالیست در زمین بازی به کار می رود. در واقع به عبارت دیگر نوعی کفش که به منظور فوتبال پسربچه‌ها در ورزشگاه چمن و سالن ورزشی به کار می رود. کفش فوتبال پسرانه انواع مختلفی دارد که در ادامه به توضیح تک تک آنها می پردازیم.

تاریخچه ورزش فوتبال:

اولین ورزش گروهی که شباهت زیادی به فوتبال امروزی داشت با یک توپ سنگی در فرهنگ مایا مربوط به سه هزار سال پیش بود. در این فوتبال توپ را نماد خورشید می‌دانستند و کاپیتان تیم بازنده را قربانی خدایان خود می‌کردند. اولین نمونه فوتبالی که در آن شوت زدن وجود داست به دو و سه هزار سال قبل از میلاد مسیح بر می‌گردد که در کشور چین به وجود آمد. در آن زمان توپ از جنس تکه‌های چرمی بود که داخل آن را با مو و پشم پر می‌کردند. بعدها فوتبال به ژاپن کشیده شد و ان را با آیین و مراسم خاصی انجام می‌دادند. در واقع حدود ۱۰۰ سال پیش اولین فوتبالی که به شکل امروزی و با توپ بادی انجام شد در کشور انگلستان بود.

حتما بخواهید: راهنمای خرید فوتبال دستی

انواع کفش فوتبال پسرانه:

 • کفش فوتبال استوک بلند: برای فوتبال کردن روی یک زمین چمن طبیعی که دارای گل نرم است برای اینکه فوتبالیست بتواند تعادل خود را روی زمین حفظ کند، نیاز است که استوک یا میخ‌های کف کفش بلند باشند. به منظور اینکه سرعت فوتبالیست کم نشود تعداد استوک‌ها را کاهش داده و به شش عدد رسانده‌اند. یعنی دو عدد در قسمت جلو و چهار عدد در قسمت عقب کفش قرار گرفته‌اند.
 • کفش فوتبال استوک‌ریز: این مدل از کفش فوتبال پسرانه برای فوتبال کردن روی چمن مصنوعی طراحی شده است. بر خلاف مدل قبلی تعداد استوک‌ها بیشتر می‌باشد که دلیل آن سفت بودن چمن مصنوعی نسبت به طبیعی است. چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی لغزنده تر بوده و دلیل افزایش استوک‌های کف کفش نیز همین موضوع است.
 • کفش‌های چنج استوک: کفش‌های فوتبالی هستند که برای آن‌ها دو نمونه استوک طراحی شده است. استوک کوتاه و استوک بلند، در حالت معمولی استوک کفش کوتاه بوده و مناسب استفاده در چمن مصنوعی می‌باشد. در صورت نیاز به استفاده در چمن طبیعی تعدادی استوک پیچی درون جعبه آن‌ها قرار دارد که به وسیله آچار مخصوص رو استوک‌های کوتاه پیچ شده و طول ان‌ها را افزایش می‌دهد.
 • کفش فوتبال سالنی: این نوع کفش فاقد هر گونه استوک در زیره کفش است. اما جنس زیره کفش از نوعی لاستیک می‌باشد که چسبندگی لازم برای جلوگیری از لیز خوردن بازیکن در زمین صاف سالن را محیا می‌کند. این کفش‌ها روی زمین مقداری سر و صدا می‌کنند و مقداری از سرعت بازیکن را به علت اصطکاک با سطح زمین کاهش می‌دهند.
 • کفش فوتبال خیابانی: خیلی از پسر بچه‌ها که امکان رفتن به ورزشگاه فوتبال یا استفاده از زمین چمن طبیعی و مصنوعی یا سالن ورزشی را ندارند در کوچه و خیابان به فوتبال مشغول هستند. نیاز به نوعی کفش فوتبال دارند که زیره آن‌ها دارای مقداری برجستگی با جهت‌های مختلف باشد.‌ این موضوع به حفظ تعادل فوتبالیست روی آسفالت کمک زیادی می‌کند.
 • کفش فوتبال کلاسیک: اولین نمونه کفش فوتبال که در ایران شناخته می‌شود. با اینکه وزن این کفش‌ها نسبت به کفش‌های دیگر مقداری بیشتر است. با این حال خیلی از افراد باز هم تمایل به پوشیدن این مدل از کفش فوتبال پسرانه دارند. این مدل کفش فاقد استوک است و بیشتر در مدرسه و دانشگاه به منظور ورزش کردن استفاده می شود.

قیمت کفش فوتبال پسرانه:

این موضوع بستگی به نوع کفش و سبک بازی شما دارد. اینکه شما در زمین چمن مصنوعی بازی می‌کنید یا زمین چمن طبیعی، همچنین بستگی به سبک بازی کردن شما دارد. ایا در خط حمله هستید یا میانه زمین، شاید آن را برای خط دفاعی می‌خواهید. در هر صورت تمام این مسائل در قیمت کفش فوتبال شما نقش ایفا می‌کنند. شما می‌توانید در زمان نوشتن این مطلب با قیمت ۱۰۰ هزار تومان تا چند میلیون تومان برای خود یک کفش فوتبال تهیه نمایید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ساک ورزشی

هنگام خرید کفش فوتبال پسرانه به این نکات توجه کنید:

 • قیمت کفش فوتبال پسرانه: قیمت در انتخاب شما نقش مهمی دارد. بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید کفش فوتبال را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 • نوع کفش فوتبال پسرانه: کفش فوتبال انواع مختلفی دارد این بستگی به نوع و جنس زمین فوتبال دارد که از چه کفشی استفاده کنید. برای چمن طبیعی و گل‌دار از کفش استوک بلند، برای زمین سفت و چمن مصنوعی کفش استوک ریز و برای زمین سالن از کفش بدون استوک استفاده می‌شود. برای فوتبال‌های کوچه و خیابان از کفش‌هایی با آج‌های چپ و راست و برای فوتبال در مدرسه و دانشگاه از کفش فوتبال کلاسیک استفاده می‌شود.
 • سایز کفش فوتبال پسرانه: بعد از انتخاب نوع کفش نوبت به انتخاب سایز کفش فوتبال می‌رسد. دقت داشته باشید که کفش فوتبال نسبت به کفش‌های معمولی کمتر جا باز می‌کند. بنابراین شما باید دقیقا سایز پای خود را انتخاب کنید. برای این کار بعدازظهر که پاها ورم کمتری دارند برای خرید اقدام نمایید و حتما قبل از شروع مسابقه کفش‌های خود را چند دقیقه درون آب گرم قرار داده و درون ان را با روزنامه پر کنید.
 • نوع استوک کفش: تفاوت عمده کفش‌های فوتبال نسبت به کفش‌های معمولی در نوع استوک آن‌ها می‌باشد. برخی از کفش‌های ورزشی دارای استوک بلند بوده و در چمن مصنوعی و زمین نرم استفاده می‌شوند و برخی دیگر استوک ریز و در زمین سفت و چمن مصنوعی به کار می‌روند. برخی از کفش‌های کلاسیک، سالنی و خیابانی نیز فاقد استوک در زیره خود می‌باشند.
 • جنس لایه میانی: جنس لایه میانی باید انعطاف پذیری لازم را داشته باشد. لایه میانی لایه‌ای است که ما بین زیره و کفی کفش قرار می‌گیرد. برای تست انعطاف پذیری لایه میانی کفش کفی است دو طرف کفش را گرفته و به هم نزدیک کنید اگر به راحتی خم شود، کفش مورد نظر شما انعطاف‌پذیری لازم را دارد.
 • جنس آستری کفش: داخل کفش ورزشی یعنی جایی که قسمت‌های کفش به هم دوخته شده‌اند با یک پارچه و ابری دوخته می‌شود. این قسمت بیشترین تماس را با پاهای شما دارد. برای کفش فوتبال که بیشتر پا درون کفش جا‌به‌جا می‌شود. باید جنس آستر رویه کفش نرم و لطیف باشد.
 • زبانه کفش: در واقع به علت اینکه برخورد پا با کفش سایر بازیکنان به دور از انتظار نیست، زبانه کفش شما باید حالت بالشی داشته باشد. تا از پای شما در برابر ضربه محافظت نماید. همچنین زمان شوت کردن توپ ضربه بیشتری به پای شما وارد می‌شود و در این شرایط زبانه کفش ضربه وارده را خنثی می‌کند.
 • کفی کفش: وظیفه اصلی کفی کفش پر کردن قسمت گودی پا می‌باشد. هنگام دویدن فوتبالیست اگر گودی کف پا خالی باشد فشار و ضربه زیادی به پای شما وارد می‌شود. بنابراین یک کفی مناسب علاوه بر داشتن حالت اسفنجی باید توانایی پر کردن قسمت گودی پای شما را هم داشته باشد.
 • جنس رویه: به جنس رویه کفش هم دقت کنید، این قسمت باید قابلیت چرخش هوا را داشته باشد. زیرا ورزش فوتبال یک ورزش سرعتی است و پاهای شما بیشتر از مقدار عادی عرق می‌کنند. اگر چرخش هوا به خوبی صورت نگیرد، پاهای شما عرق کرده و بوی نامطبوعی خواهند گرفت.

روش نگهداری از کفش فوتبال پسرانه:

 • همیشه بعد از انجام ورزش فوتبال بند آن‌ها را کاملا باز کرده و با دست از پای خود خارج نمایید. برای در آوردن کفش از قرار دادن پا پشت کفشی که بند آن باز نشده و فشار بی‌هوده خودداری کنید.
 • بعد از تمام شدن هر بازی بهتر است کفش‌های خود را با آب سرد و صابون شستشو دهید. این کار به بهداشت پاهای شما کمک می‌کند و باعث افزایش طول عمر کفش شما می‌شود.
 • برای تمیز کردن کفش‌های گل مالی شده از تراشیدن گل با اجسام تیز که به کفش آسیب می‌زند، اجتناب فرمایید. بهتر است این کار را به وسیله یک مسواک نرم انجام داده و با پارچه نم دار کاملا تمیز کنید.
 • از قرار دادن کفش فوتبال مقابل نور مستقیم خورشید خودداری کنید. زیرا باعث پوسیده شدن کفش‌های شما می‌شود. بهتر است کفش خود را درون جاکفشی و در سایه نگهداری نمایید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کفش فوتبال پسرانه مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای کفش فوتبال پسرانه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ کفش فوتبال پسرانه مدل بتیس استوک غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل بتیس استوک غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • جنس زیره
  ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کفش فوتبال پسرانه مدل استوک دار کد YA100 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل استوک دار کد YA100 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • توضیحات جنس
  بسیار مستحکم و منعطف
 • کاملا جذب پا(فیت پا)
 • قابلیت استفاده در چمن طبیعی و مصنوع

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کفش فوتبال پسرانه کد C-3000 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه کد C-3000 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , انعطاف پذیر
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , انعطاف پذیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ کفش مخصوص فوتبال پسرانه آدیداس سری PREDATOR 18.3 مدل CP9010

کفش مخصوص فوتبال پسرانه آدیداس سری PREDATOR 18.3 مدل CP9010

مشخصات

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • جزئیات
  – کفش فوتبال پسرانه
 • – دارای فرم جورابی
 • – دارای تکنیک فشرده سازی فوقانی در قسمت رویه برای تماس بهتر توپ با پا و کنترل بهتر آن
 • – زیره دارای گریپ های متعدد برای حفظ تعادل فرد هنگام بازی در چمن
 • – لایه میانی مجهز به TPU برای راحتی بیشتر پا در کفش
 • – نحوه بسته شدن با بند
 • – مناسب برای بازی فوتبال در زمین چمن
 • کد کالای محصول
  Black-CP9010
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ کفش فوتبال پسرانه کد C-3006 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه کد C-3006 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  قابلیت ارتجاعی , مقاوم در برابر سایش , آج دار , انعطاف پذیر
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , انعطاف پذیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کفش فوتبال پسرانه ۳۶۱ درجه کد ۷۱۸۱۱۲۰۳-۳

کفش فوتبال پسرانه 361 درجه کد 71811203-3

مشخصات

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش
 • کد کالای محصول
  ۷۱۸۱۱۲۰۳-۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کفش فوتبال پسرانه مدل Merc FGB غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل Merc FGB غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  قابلیت گردش هوا
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کفش فوتبال پسرانه کد k2006 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه کد k2006 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  مواد مصنوعی , الیاف مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , انعطاف پذیر
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  انعطاف پذیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کفش فوتبال پسرانه مدل Mercurial TFG غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل Mercurial TFG غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  قابلیت گردش هوا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کفش فوتبال پسرانه کد C-3008 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه کد C-3008 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  قابلیت ارتجاعی , مقاوم در برابر سایش , آج دار
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , انعطاف پذیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کفش فوتبال پسرانه کد C-3007 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه کد C-3007 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  قابلیت ارتجاعی , مقاوم در برابر سایش , آج دار , انعطاف پذیر
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ کفش فوتبال پسرانه کد C-3013 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه کد C-3013 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  قابلیت ارتجاعی , مقاوم در برابر سایش , آج دار , انعطاف پذیر
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , انعطاف پذیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کفش فوتبال پسرانه مدل استوک دار YA 002 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل استوک دار YA 002 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • توضیحات جنس
  بسیار مستحکم و منعطف
 • کاملا جذب پا(فیت پا)
 • قابلیت استفاده در چمن طبیعی و مصنوعی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ کفش فوتبال پسرانه مدل چمنی ۰۰۱ رنگ مشکی غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل چمنی 001 رنگ مشکی غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی , فوم
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  کاهش فشارهای وارده
 • توضیحات جنس
  کفش دارای رویه محکم زیره نرم و محکم
 • جزئیات
  رنگ کفش مشکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کفش فوتبال پسرانه مدل N200 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل N200 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پی‌وی‌سی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ کفش فوتبال پسرانه مدل چمنی کد ۰۰۱ رنگ سبز فسفری غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل چمنی کد 001 رنگ سبز فسفری غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی , فوم
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  کاهش فشارهای وارده
 • توضیحات جنس
  کفش دارای رویه محکم زیره نرم و محکم
 • جزئیات
  رنگ کفش سبز فسفری
 • سایز ۴۰ تا ۴۵ با بند سبز فسفری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ کفش فوتبال پسرانه مدل ۰۰۱ غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل 001 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • جنس زیره
  پلاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , انعطاف پذیر , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  قابلیت گردش هوا , کاهش فشارهای وارده , انعطاف پذیر
 • نگهداری
  دور از نور آفتاب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ کفش فوتبال پسرانه مدل GR4 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل GR4 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کفش فوتبال پسرانه مدل MAGISTA1 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل MAGISTA1 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کفش فوتبال پسرانه کد C-4001 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه کد C-4001 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , انعطاف پذیر
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , انعطاف پذیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کفش فوتبال پسرانه مدل بتیس استوک ۱ غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل بتیس استوک 1 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • جنس زیره
  ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  انعطاف پذیر , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کفش فوتبال پسرانه مدل k2001 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل k2001 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , انعطاف پذیر
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  انعطاف پذیر
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ کفش فوتبال پسرانه مدل بتیس استوک ۲ غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل بتیس استوک 2 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • جنس زیره
  ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کفش فوتبال استوک دار پسرانه کد AD700 غیر اصل

کفش فوتبال استوک دار پسرانه کد AD700 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جزئیات
  رویه تماما از جنس TPU
 • بسیار مستحکم و منعطف
 • کاملا جذب پا(فیت پا)
 • قابلیت استفاده در چمن طبیعی و مصنوعی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کفش فوتبال پسرانه مدل میخ ریز غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل میخ ریز غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  TPU (ترموپلاستیک پلی اورتان)
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  قابلیت ارتجاعی , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  کاهش فشارهای وارده , انعطاف پذیر
 • توضیحات جنس
  با پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساخت و تولید کفش مخصوص فوتبال شاهد تنوع، در مدل ها و برند های تولید کننده کفش های فوتبال هستیم در این راستا کمپانی ها تولید کننده متناسب با نوع زمین های فوتبال اقدام به ساخت کفش های مخصوص برای بازی در هر نوع زمینی (زمین چمن طبیعی – زمین چمن مصنوعی) نموده اند.
 • زمین TF در واقع همان چمن مصنوعی است که از لحاظ ساختاری شباهت زیادی به زمین AG- ARTIFICIAL دارد.
 • این نوع زمین شبیه به زمین HG نیاز به نفوذ کم میخ های کفش به سطح زمین دارد.
 • میخ های کفش مخصوص زمین TF از جنس لاستیک خشک است که دارای تراکم بسیار بالایی است.
 • فرق بین زمین TF و زمین AG که هر دو از جنس چمن مصنوعی هستند در این است که زمین AG دارای ارتفاع چمنی شبیه به چمن طبیعی مثل FG است و فقط جنس آن پلاستیکی است ، ولی TF دارای ارتفاع چمنی کوتاه و خشک است.
 • مناسب برای : چمن مصنوعی کوتاه و سفت
 • طراحی شده برای : افزایش کشش ، راحتی و نرمی
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کفش فوتبال پسرانه کد ۰۲۴ غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه کد 024 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  قابلیت ارتجاعی , مقاوم در برابر سایش , انعطاف پذیر
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , انعطاف پذیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کفش مخصوص فوتبال پسرانه آدیداس سری X 16.4 FxG مدل S75701

کفش مخصوص فوتبال پسرانه آدیداس سری X 16.4 FxG مدل S75701

مشخصات

 • جنس
  پارچه , مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا
 • توضیحات جنس
  – رویه تهیه شده از پارچه و مواد مصنوعی و زیره تهیه شده از لاستیک
 • جزئیات
  – کفش فوتبال مردانه مدل X 16.4 FxG
 • – رویه قابلیت گردش هوا
 • – زیره برجسته و مقاوم در برابر سایش
 • – دارای پد محافظت از پا
 • – مناسب برای بازی روی چمن
 • کد کالای محصول
  S75701
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ کفش فوتبال پسرانه کد C-3112 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه کد C-3112 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  قابلیت ارتجاعی , آج دار , کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , انعطاف پذیر
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ کفش فوتبال پسرانه کد k2008 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه کد k2008 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , انعطاف پذیر , کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  انعطاف پذیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ کفش فوتبال پسرانه مدل G20 غیر اصل

کفش فوتبال پسرانه مدل G20 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پی‌وی‌سی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  قابلیت گردش هوا , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کفش فوتبال پسرانه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش فوتسال مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا