لوازم خانگی برقی

مبدل برق سه به دو، راهنمای خرید مبدل برق سه به دو ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید مبدل برق سه به دو باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل مهم و ضروری که هنگام خرید وسایل برقی وارداتی به داخل کشور به آن احتیاج دارید مبدل برق سه به دو است. همان طور که می‌دانید در بیشتر کشورهای جهان پریزهای برق سه شاخه‌ای هستند و تولید کنندگان لوازم خانگی برقی وسایل خود را متناسب با این پریزهای برق تولید می‌کنند. مشکل زمانی به وجود می‌آید که شما یکی از این وسایل را خریداری می‌کنید و قرار است آن را در یکی از کشورهایی که پریز برق آن‌ها دو شاخه می‌باشد استفاده کنید. یکی از راه‌های ساده و راحت که بدون دستکاری در سیم وسیله می‌توانید از آن استفاده کنید، استفاده از مبدل برق سه به دو است.

البته بیشتر وارد کنندگان لوازم برقی در ایران و سایر کشوها این وسایل را به سفارش کشور خود وارد می‌کنند، یعنی آن وسیله متناسب با سیستم برق این کشورها طراحی می‌شود. متاسفانه یکی از وسایلی که به سفارش کشور ما وارد نمی‌شود، تلفن همراه است. شما بعد از خرید موبایل‌های وارداتی هنگام شارژ کردن وسیله متوجه می‌شوید که شارژر آن با سیستم برق ایران یا کشورهای همسایه سازگاری ندارد به همین علت نیاز به یک مبدل برق سه به دو دارید تا سه شاخه اروپایی را به دو شاخه آسیایی تبدیل کند. این یک وسیله مهم است و شاید خرید آن از خود دستگاه مهم‌تر باشد. در صورت خرید مبدل برق سه به دو ارزان و بی‌کیفیت ممکن است به دستگاه گران قیمت خود آسیب وارد کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید مبدل برق سه به دو را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع مبدل برق سه به دو آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید مبدل برق سه به دو باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

مبدل‌برق سه به دو چیست و چه کاربردی دارد؟

همان طور که از نام این وسیله پیداست از آن برای تبدیل سه شاخه برق به دو شاخه استفاده می‌شود. در کشورهای اروپایی خبری از دو شاخه برق نیست و تمام وسایل برقی دارای سه شاخه هستند. شرکت‌هایی که این وسایل را وارد می‌کنند، آن را به سفارش کشور خود یعنی با دو شاخه وارد می‌کنند. اما در مواردی که یک وسیله خاص نمایندگی و وارد کننده داخلی ندارد، به همان شکل اصلی یعنی سه شاخه وارد می‌شوند و شما برای روشن کردن این وسایل نیاز به این تبدیل کننده برق سه به دو دارید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چند راهی برق

انواع مبدل‌برق سه به دو:

  1. مبدل‌برق سه به دو خانگی: این تبدیل کننده برق برای لوازم برقی کم مصرف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسایل هنگام استفاده آمپر کمتری می‌کشند و دوشاخه آن‌ها داغ نمی‌شود. پس تفاوتی ندارد که جنس این مبدل معمولی با شد یا نسوز، مهم ایجاد یک ارتباط میان برق و دستگاه شما است.
  2. مبدل‌برق سه به دو صنعتی: گاهی شما برای روشن کردن یک وسیله صنعتی پر مصرف که آمپر بالایی می‌کشد، نیاز به این تبدیل کننده دارید. اگر شما از تبدیل کننده معمولی استفاده کنید سه شاخه درون تبدیل شما ذوب شده و امکان آتش سوزی هم به دور از انتظار نیست. به همین علت شما باید از تبدیل کننده برق صنعتی استفاده کنید، زیرا جنس آن‌ها نسوز بوده و با گرم شدن مشکلی برای آن‌ها ایجاد نمی‌شود.
  3. مبدل‌برق سه به دو فیوز دار: گاهی اوقات شما فقط به ایجاد یک ارتباط میان سه شاخه به دو شاخه نیاز ندارید و به دنبال یک ارتباط سالم هستید که دستگاه شما علاوه بر ارتباط با برق تا حدودی محافظت شود. به همین منظور یک سری تبدیل کننده وارد بازار شده که در مسیر سیم فاز آن‌ها یک عدد فیوز آمپر پایین نصب شده که با کوچکترین تغییر در ولتاژ این فیوز سوخته شده و ارتباط دستگاه با برق شهری را قطع می‌کند.

مزایای استفاده از مبدل برق سه به دو:

  • قیمت آن‌ها بسیار ارزان است و شما به راحتی می‌توانید یک وسیله سه شاخه را به پریز برق دو شاخه وصل کنید.
  • شما در صورت استفاده از این تبدیل کننده نیاز به قطع کردن سیم اصلی دستگاه یا تعویض کردن آن با سیم دیگر را نخواهید داشت.
  • وسیله شما از حالت فابریک خود خارج نمی‌شود و هر زمان که اراده کنید می‌توانید، دستگاه مورد نظر خود را به شکل اولیه خود تبدیل کنید.
  • جلوی هر گونه شوک به دستگاه و آتش سوزی گرفته می‌شود به عبارتی اگر دستگاه شما گران قیمت است و به نوسان برق حساس است باید از این تبدیل کننده استفاده کنید.

بهترین مارک مبدل برق سه به دو:

هیچ کس نمی‌تواند با اطمینان کامل یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک مبدل برق به شما معرفی کند. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که در زمینه تولید این محصول فعالیت می‌کنند. اگر شخصی چنین ادعایی را داشته باشد، مطمئن باشید که تبلیغ یک برند خاص را انجام می‌دهد و بابت این کار پول دریافت می‌کند. اما از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای مبدل‌ برق را به شما معرفی می‌کنیم.

  • تبدیل برق سه به دو مرکان
  • تبدیل برق سه به دو نگین
  • تبدیل برق سه به دو بافو
  • تبدیل برق سه به دو باکس لایت
  • تبدیل برق سه به دو اطلس
  • تبدیل برق سه به دو اکسسوریز
  • تبدیل برق سه به دو دیپلمات

تبدیل سه به دو از کجا بخرم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این محصول وجود دارد و شما به راحتی از طریق هر یک از روش‌ها می‌توانید این محصول را خریداری کنید. اگر بخواهیم تک تک این روش‌ها را به شما معرفی کنیم، کاری زمان‌بر بوده و شاید نیاز به یک مقاله جداگانه داشته باشد. از آنجایی که دو روش یعنی خرید حضوری و اینترنتی بیشتر از سایر روش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، در ادامه این دو روش را به طور کامل به شما معرفی می‌کنیم.

  1. خرید حضوری: در این روش شما باید حتما از منزل و محل کار خود خارج شوید و به یک الکتریکی مراجعه کنید و از میان مدل‌های موجود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. در این روش در انتخاب خود باید نهایت دقت را داشته باشید، زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
  2. خرید اینترنتی مبدل برق سه به دو: در این روش شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید، تنها کافی است به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید و از میان انبوهی از مدل‌ها تبدیل سه به دو برق مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت می‌توانید مبدل مورد نظر خود را مرجوع نموده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید محافظ ولتاژ

نکات مهم برای خرید مبدل برق سه به دو:

  1. قیمت مبدل: اولین و مهمترین نکته در مورد خرید این محصول توجه به قیمت آن می‌باشد. با توجه به اینکه این یک وسیله ارزان قیمت است، پیشنهاد می‌کنم از خرید محصولات خیلی ارزان خودداری نمائید. زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.
  2. نوع مبدل: همان طور که در ابتدای همین مقاله گفته شد، این وسیله هم انواع مختلفی دارد. این شما هستید که باید با توجه به نیاز و سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. به عنوان مثال وسایل کم مصرف با یک مبدل خانگی کار می‌کنند، اما برای وسایل صنعتی و پر مصرف شما نیاز به نمونه صنعتی دارید. برخی مبدل‌ها دارای فیوز داخلی هستند و از وسیله شما محافظت می‌کنند.
  3. جنس بدنه: جنس بدنه این محصول ارتباط مستقیمی با طول عمر آن دارد. هر چه جنس بدنه آن از مواد باکیفیت‌تری ساخته شده باشد، مبدل شما طول عمر بالاتری دارد. بهترین نوع این وسیله از جنس سرامیک است که علاوه بر تحمل حرارتی بالا به راحتی شکسته نمی‌شود‌. اگر به هر دلیل موفق به خرید جنس سرامیکی نشدید، می‌توانید پلاستیک نسوز را انتخاب کنید. زیرا در برابر گرم شدن مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهد.
  4. کیفیت پلاتین‌های داخلی: ارتباط داخلی سه شاخه به دو شاخه به وسیله پلاتین‌هایی صورت می‌گیرد که درون یک بدنه پلاستیکی یا سرامیکی قرار می‌گیرند. اگر این پلاتین‌ها از کیفیت لازم برخوردار نباشند، بر اثر جرقه خال زده و به مرور از بین می‌روند. مس یکی از بهترین رساناهای الکتریکی است. بنابراین مبدل‌هایی را خریداری نمائید که پلاتین داخلی آن‌ها از جنس فلز مس باشد. بدترین نمونه این پلاتین‌ها هم جنس آهنی است که به مرور زمان دچار زنگ زدگی می‌شوند.
  5. محافظت ولتاژ: برخی مبدل‌ها دارای سیستم محافظت از ولتاژ می‌باشند، یعنی ولتاژ قبل از ورود به دستگاه محافظت می‌شود. البته مدل‌های ارزانی هم وجود دارد که خیلی ساده با یک فیوز شیشه‌ای داخل خود از وسیله مورد نظر شما محافظت می‌کنند. در اثر سوختن فیوز شما به راحتی می‌توانید آن را با یک نمونه جدید جایگزین کنید و دوباره از آن استفاده کنید.
  6. برند محصول: اگر با توجه به توضیحاتی که داده شد باز هم با خرید این وسیله ارزشمند مشکل دارید، پیشنهاد می‌کنم، برندهای معروف و شناخته شده را خریداری کنید. این محصولات معمولا از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برندهای نا شناخته بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.

باتوجه به نکاتی که گفته شد، می توانید مبدل برق سه به دو مورد نظر خود را خریداری نمایید‌. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه مبدل برق سه به دو ارزان، با کیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ مبدل برق ۳ به ۲ مرکان مدل MS.20 بسته ۲ عددی

مبدل برق 3 به 2 مرکان مدل MS.20 بسته 2 عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    فاقد پریز
  • طول کابل
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۲۰
  • جنس بدنه
    ABS
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۴۰۰۰ ولت آمپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ مبدل برق بهداد الکتریک مدل ۳ به ۲ پنج کاره مجموعه دو عددی

مبدل برق بهداد الکتریک مدل 3 به 2 پنج کاره مجموعه دو عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    پنج عدد
  • توضیحات پریز
    منظور از پریز یعنی ورودی هایی که شامل انواع دوشاخه هایی که در خارج از کشور کاربرد دارند و روی دستگاه های الکتریکی و شارژرهای گوشی های وارداتی استفاده می شوند.
  • طول کابل
    بدون کابل
  • تعداد فاز
    تک فاز
  • محفظه
    پوشش محافظ کودک
  • ویژگی‌های مقاومتی
    مقاوم در برابر گرد و غبار
  • امکانات چندراهی برق
    ارت
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶ آمپر
  • جنس بدنه
    پلاستیک سخت با کیفیت بالا
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۳۵۰۰ وات
  • ولتاژ ورودی
    ۲۲۰/۲۵۰ ولت
  • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
    پکیج

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ مبدل برق مرکان کد KT-168 بسته دو عددی

مبدل برق مرکان کد KT-168 بسته دو عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
    بدون سیم
  • ویژگی‌های مقاومتی
    مقاوم در برابر گرد و غبار
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۵۰۰
  • ولتاژ ورودی
    ۲۲۰-۲۵۰ ولت
  • جریان ورودی
    ۱۶
  • سایر توضیحات
    – تبدیل ۳ به ۲ برای تامین جریان برق دوشاخه‌های تیغه‌ای و سه‌شاخه‌ها- مناسب برای شارژر گوشی ها و لپ تاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ مبدل برق ۳ به ۲ پاناتک مدل ۱۰۱۱۲۴۳

مبدل برق 3 به 2 پاناتک مدل 1011243

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶ آمپر
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۴۰۰VA
  • سایر توضیحات
    بدنه پلاستیکی، ولتاژ کاری حداکثر ۲۵۰ ولت و جریان انتقالی ۱۶ آمپرسازگار با انواع سوکت های سه شاخه موجود و تبدیل آنها به سوکت دو شاخه برق

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ مبدل برق ۳ به ۲ کد ۴۸

مبدل برق 3 به 2 کد 48

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
    کابل ندارد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۳۵۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ مبدل برق سه به دو پرهام مدل gan power بسته ۱۰ عددی

مبدل برق سه به دو پرهام مدل gan power بسته 10 عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
    بدون کابل
  • تعداد فاز
    تک فاز
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰A
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۲۰V
  • ولتاژ ورودی
    ۲۲۰ ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ مبدل برق مدل ۲۲۰ به ۱۱۰

مبدل برق مدل 220 به 110

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
  • تعداد فاز
    تک فاز
  • محفظه
    باکس
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰۰
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۰۰
  • ولتاژ ورودی
    ۲۲۰ ولت
  • سایر توضیحات
    – مناسب برای بخاری ژاپنی- تبدیل ۲۲۰ به ۱۱۰ ولت- سیم پیچ تمام مس- بدنه پلاستیکی با کیفیت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ مبدل برق ۳ به ۲ مدل SIMA SN- D1016

مبدل برق 3 به 2 مدل SIMA SN- D1016

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • توضیحات پریز
    بدون تغییر در ولتاژ
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰ آمپر
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۲۰ وات
  • ولتاژ ورودی
    ۱۰۰-۲۵۰ ولت ولت
  • سایر توضیحات
    سازگار با تمام دو شاخه و سه شاخه های سراسر دنیا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ مبدل برق ۳ به ۲ مدل SV21 مجموعه سه عددی

مبدل برق 3 به 2 مدل SV21 مجموعه سه عددی

مشخصات

  • توضیحات پریز
    تبدیل سه شاخه‌ به دوشاخه
  • طول کابل
    ندارد
  • درجه‌بندی الکتریکی
    b
  • توضیحات نشانگر LED
    ندارد
  • توضیحات درگاه‌های USB
    درگاه یو اس بی ندارد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶ آمپر
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۰-۱۶ آمپر
  • ولتاژ ورودی
    ۲۲۰ ولت
  • جریان ورودی
    ۲۲۰
  • زمان تاخیر
    ندارد
  • حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان
    ندارد
  • حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان
    ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ مبدل برق ۳ به ۲ سون مدل SHZ1

مبدل برق 3 به 2 سون مدل SHZ1

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶ آمپر
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۰-۱۶ آمپر
  • سایر توضیحات
    تبدیل سه شاخه‌ به دوشاخه استاندارد ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ مبدل برق سه به دو مدل KT168 بسته ۲۰ عددی

مبدل برق سه به دو مدل KT168 بسته 20 عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • توضیحات پریز
    تبدیل استاندارد برق اروپا و آمریکا و آسیا شرقی به استاندارد ایران
  • طول کابل
    ۰.۰
  • تعداد فاز
    تک فاز
  • امکانات چندراهی برق
    ارت
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶ آمپر
  • جنس بدنه
    پلاستیک سخت
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۶ آمپر
  • ولتاژ ورودی
    ۱۱۰-۲۴۰ ولت
  • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
    پکیج
  • سایر توضیحات
    قابلیت اتصال ۲ شاخه و سه شاخه.تبدیل ۳ به ۲ برای تامین جریان برق دوشاخه‌های تیغه‌ای و سه‌شاخه‌هاقابلیت اتصال به سوکت های دو پین آمریکاییمناسب برای شارژر گوشی ها ، تبلت و لپ تاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ مبدل برق سه به دو ارتدار تیراژه مدل sepid

مبدل برق سه به دو ارتدار تیراژه مدل sepid

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • توضیحات پریز
    – قابلیت تبدیل دوشاخه‌های type D، type B، type A و type G به دوشاخه‌ی استاندارد type C- استفاده از دوشاخه و تیغه‌های برنجی همراه با فنر با قابلیت ارتجاعی بالا جهت کاهش تلفات حرارتی ناشی از عبور جریان برق
  • طول کابل
    بدون سیم
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶
  • جنس بدنه
    ABS
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۳۵۰۰
  • ولتاژ ورودی
    ۲۵۰ ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ مبدل برق تیراژه مدل ۳ به ۲

مبدل برق تیراژه مدل 3 به 2

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
    بدون کابل
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶ آمپر
  • جنس بدنه
    ABS
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۰۰۰ وات
  • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
    تلفن همراه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ مبدل برق ۳ به ۲ سون مدل SH1Z1 بسته ۲۵ عددی

مبدل برق 3 به 2 سون مدل SH1Z1 بسته 25 عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶ آمپر
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۰-۱۶ آمپر
  • سایر توضیحات
    تبدیل سه شاخه‌ به دوشاخه استاندارد ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ مبدل برق ۳ به ۲ مارکه مدل KT168 بسته ۲ عددی

مبدل برق 3 به 2 مارکه مدل KT168 بسته 2 عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶ آمپر
  • جنس بدنه
    پلاستیک سخت
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۴۰۰
  • ولتاژ ورودی
    ۲۵۰ ولت ولت
  • سایر توضیحات
    دارای ورودی یونیورسالقابلیت اتصال به سوکت های دو پین آمریکایی تبدیل ۳ به ۲ برای تامین جریان برق دوشاخه‌های تیغه‌ای و سه‌شاخه‌ها مناسب برای شارژر گوشی ها ، تبلت و لپ تاپدارای ۲ تبدیل برق MARKEH در هر بسته

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ مبدل برق ۱۱۰ به ۲۲۰ ولت مدل ۲۰۰۲

مبدل برق 110 به 220 ولت مدل 2002

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
    ۱
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰a
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۰۵v
  • ولتاژ ورودی
    ۲۲۰v ولت
  • جریان ورودی
    ۱۰a
  • سایر توضیحات
    تبدیل برق ۲ به ۲- جریان خروجی: ماکزیمم ۱۰A- پشتیبانی از ولتاژ: ۱۰۰-۲۵۰V

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ مبدل برق مدل ۳ به ۲

مبدل برق مدل 3 به 2

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
    ندارد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶آمپر
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۶ آمپر
  • ولتاژ ورودی
    ۲۵۰حداکثر ولت ولت
  • سایر توضیحات
    تبدیل وسایل برقی دوشاخه و سه شاخه‌های نقاط مختلف جهان به دوشاخه استاندارد ایران از جمله لپ تاپ ، شارژر گوشی ها ، مایکروفر ، ماشین لباسشوئی و… می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ مبدل برق ۲ به ۲ آیوا مدل ۰۱ بسته ۲ عددی

مبدل برق 2 به 2 آیوا مدل 01 بسته 2 عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰ آمپر
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۰
  • سایر توضیحات
    دارای ۲ تبدیل برق ۲ به ۲ در هر بسته

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ مبدل برق ۳ به ۲ مدل MN

مبدل برق 3 به 2 مدل MN

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
    ۱
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰ آمپر
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۵۰V
  • سایر توضیحات
    تبدیل دوشاخه و سه شاخه‌های نقاط مختلف جهان به دوشاخه استاندارد ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ مبدل برق سه به دو مرکان کد G 87

مبدل برق سه به دو مرکان کد G 87

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • توضیحات پریز
    تبدیل استاندارد برق اروپا و آمریکا و آسیا شرقی به استاندارد ایران
  • ویژگی‌های مقاومتی
    مقاوم در برابر گرد و غبار
  • امکانات چندراهی برق
    ارت
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶آمپر
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۶ آمپر
  • ولتاژ ورودی
    ۱۱۰-۲۵۰ ولت ولت
  • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
    کامپیوتر
  • سایر توضیحات
    قابلیت اتصال ۲ شاخه و سه شاخه.تبدیل ۳ به ۲ برای تامین جریان برق دوشاخه‌های تیغه‌ای و سه‌شاخه‌ها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ مبدل ۳ به ۲ برق خیام الکتریک مدل KH875

مبدل 3 به 2 برق خیام الکتریک مدل KH875

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • امکانات چندراهی برق
    ارت
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۲۲۰V
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۲۰V
  • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
    کامپیوتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ مبدل برق سه به دو پرهام مدل gan power

مبدل برق سه به دو پرهام مدل gan power

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
    بدون کابل
  • تعداد فاز
    تک فاز
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰A
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۲۰V
  • ولتاژ ورودی
    ۲۲۰ ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ مبدل برق بهداد الکتریک مدل مبدل ۳ به ۲ مجموعه ۳ عددی

مبدل برق بهداد الکتریک مدل مبدل 3 به 2 مجموعه 3 عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    فاقد پریز
  • طول کابل
    ندارد
  • ویژگی‌های مقاومتی
    مقاوم در برابر ضربه
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶ آمپر
  • جنس بدنه
    ABS سخت
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۲۰۰ وات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ مبدل برق ۳ به ۲ کد۶

مبدل برق 3 به 2 کد6

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • تعداد فاز
    تک فاز
  • ویژگی‌های مقاومتی
    مقاوم در برابر گرد و غبار
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶
  • جنس بدنه
    پلاستیک مرغوب
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۶A
  • ولتاژ ورودی
    ۲۲۰ ولت
  • جریان ورودی
    ۱۶
  • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
    کامپیوتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ مبدل برق ۳ به ۲ بهداد الکتریک مدل الگانس

مبدل برق  3 به 2 بهداد الکتریک مدل الگانس

مشخصات

  • تعداد پریزها
    هفت عدد
  • طول کابل
    بدون سیم
  • تعداد فاز
    تک فاز
  • محفظه
    باکس
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶
  • جنس بدنه
    ABS
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۴۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ مبدل برق ۳ به ۲ مدل ۵TO1 بسته ۵ عددی

مبدل برق 3 به 2 مدل 5TO1 بسته 5 عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۵۰
  • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
    کامپیوتر
  • سایر توضیحات
    کاملا مطابق تصویر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ مبدل برق مدل ۲ شاخه به ۲ شاخه AIWA

مبدل برق مدل 2 شاخه به 2 شاخه AIWA

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
    فاقد کابل
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰
  • جنس بدنه
    پلاستیک سخت
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ مبدل برق ۳ به ۲ مدل SIMA-17

مبدل برق 3 به 2 مدل SIMA-17

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰ آمپر ۲۵۰ ولت
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۱۰ آمپر ۲۵۰ ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ مبدل برق سه به دو پرهام مدل gan power بسته ۶ عددی

مبدل برق سه به دو پرهام مدل gan power بسته 6 عددی

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • طول کابل
    بدون کابل
  • تعداد فاز
    تک فاز
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۰A
  • جنس بدنه
    پلاستیک
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۲۲۰V
  • ولتاژ ورودی
    ۲۲۰ ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ مبدل برق ۳ به ۲ نارکِن مدل ۱۶A

مبدل برق 3 به 2 نارکِن مدل 16A

مشخصات

  • تعداد پریزها
    یک عدد
  • حداکثر جریان انتقالی
    ۱۶آمپر
  • حداکثر توان قابل پشتیبانی
    ۴۰۰۰
  • ولتاژ ورودی
    ۲۲۰-۲۵۰ ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید مبدل برق سه به دو در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید زنگ اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا