ابزار برقیلوازم خانگی برقی

جارو برقی صنعتی و نیمه‌صنعتی ارزان+راهنمای خرید اینترنتی

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید جارو برقی صنعتی باید به آن ها توجه داشته باشید.

یکی از ابزار مهم و ضروری در کارواش‌ها، هتل‌ها، مراکز تجاری و مکان‌هایی که نیاز به جارو زدن در حجم وسیع دارند، جارو برقی صنعتی است. معمولا جارو برقی‌های خانگی برای جارو زدن مساحت‌های کوچک طراحی شده‌اند و اگر به وسیله آن‌ها مکان بزرگی را جارو بکشید به موتور آن فشار زیادی وارد می‌شود و ممکن است همان روز اول موتور آن بسوزد. بنابراین برای جارو کشیدن مکان‌های بزرگ نیاز به یک جارو برقی صنعتی دارید. جارو برقی صنعتی موتور قوی‌تری دارد، کیسه آن بزرگتر بوده و دیرتر پر می‌شود. اما جارو برقی خانگی موتور ضعیف‌تری دارد و کیسه آن زودتر پر خواهد شد. این‌جاست که به اهمیت این وسیله برقی باارزش پی‌می‌بریم.

شاید با شنیدن اسم جارو برقی صنعتی شما فکر کنید که با یک جارو برقی خیلی بزرگ و قول آسا سروکار دارید، اما این یک تصور اشتباه و نادرست است و این مدل تنها یک مقدار از جارو برقی خانگی بزرگتر می‌باشد. حتما برای شما هم پیش آمده که برای شستشوی خودرو خود به کارواش بروید و هنگام جارو کشی موکت کف خودرو جارو برقی ان‌ها را دیده باشید. معمولا در کارواش از این مدل یعنی جارو برقی صنعتی استفاده می‌‌کنند به این مدل جارو برقی سطلی هم گفته می‌شود زیرا شباهت زیادی به یک سطل بزرگ دارد. در هتل‌ها هم احتمالا جارو برقی صنعتی را کنار میز خدمات نظافت هتل دیده‌اید که بدنه فلزی استیل دارند و شبیه به یک سطل فلزی هستند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که روزانه حجم بالایی را قرار است جارو بزنید و استراحت دادن به جارو برقی خانگی وقت شما را زیاد تلف می‌کند و قصد خرید جارو برقی صنعتی دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله برقی با ارزش با مشکل مواجه شده‌اید، اصلا نگران نباشید. زیرا ما در این مقاله به شما انواع جارو برقی صنعتی را معرفی کرده و به شما یک سری نکات مهم را آموزش می‌دهیم که به وسیله آن‌ها می‌توانید به راحتی جارو برقی صنعتی مورد نظر خود را خریداری نمایید.

جاروبرقی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

یک وسیله پر کاربرد برای جارو کشیدن مکان‌های صنعتی و نیمه صنعتی است. جارو برقی‌های صنعتی معمولا داری موتور بسیار قدرتمندی هستند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل جارو برقی می‌توان به مکش فوق العاده قوی و جمع آوری هر نوع زباله‌ای در مکان‌های صنعتی اشاره کرد. بر خلاف مدل‌های خانگی که آلودگی ناشی از زباله‌ها را در محیط منتشر می‌کند، این مدل بسیار کم خطر است. زیرا آلودگی ناشی از زباله‌های صنعتی و نیمه صنعتی را در محیط پخش نمی‌کند. زباله مکان‌های صنعتی و نیمه صنعتی معمولا با زباله خانگی متفاوت است.

حتما بخوانید: راهنمای خرید آچار بکس بادی قوی

اجزای اصلی تشکیل دهنده جاروبرقی صنعتی:

پمپ مکش

مهم‌ترین قسمت یک جارو برقی صنعتی است، زمان خراب شدن جارو‌های صنعتی اولین قطعه‌ای را که باید مورد بررسی قرار دهید همین قطعه می‌باشد. توان مصرفی و قدرت موتور پمپ مکش را هنگام خرید مورد نقد و بررسی قرار دهید.

فیلتر جارو برقی

بعد از پمپ مکش اصلی‌ترین قسمت یک جارو برقی فیلتر آن است که باید به آن توجه داشته باشید. در واقع تفاوت جاروبرقی‌های صنعتی در نوع فیلتر آن‌ها است که چه موادی را می‌توانند به خود جذب نمایند. همچنین یک فیلتر خوب می‌تواند در برابر مکش هوای ورودی و خروجی از جارو برقی به خوبی مقاومت کند.

مخزن جارو برقی

به مخزن جارو برقی هم باید توجه ویژه‌ای داشته باشید زیرا تمام موادی را که به وسیله جارو برقی جذب می‌شود مستقیم وارد مخزن آن می‌شود. پس باید توانایی لازم در برابر خوردگی و پاره شدن در برابر مواد جذب شده را داشته باشد. همچنین در صورت خراب شدن باید قابلیت تعویض شدن را داشته باشد و مخزن آن به راحتی در بازار پیدا شود.

انواع جارو برقی سطلی:

 • جارو برقی سطلی کوچک: این جارو برقی از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک سطل فلزی استیل چرخدار دارد. این مدل با قدرت‌های موتور متفاوت در بازار وجود دارد. مدل‌هایی که قدرت موتور کمتری هستند و اندازه کوچکتری دارند را برای جارو کشی منازل‌ بزرگ و ویلاها استفاده می‌کنند.
 • جارو برقی سطلی متوسط: این مدل هم از نظر ظاهری با نمونه قبلی یکی است. تنها تفاوتی که با نمونه کوچک دارند، اندازه آن و قدرت موتور جارو می‌باشد. اندازه این جارو‌ها مقداری از مدل کوچک بزرگتر بوده و تقریبا متوسط است و به علت داشتن دو عدد موتور قدرت آن‌ها دو برابر نمونه قبلی می‌باشد.
 • جارو برقی سطلی بزرگ: همان طور که از نام این جارو برقی پیداست دارای یک سطل خیلی بزرگ می‌باشد. این جارو یک جارو برقی معمولی نیست و برای جاهای خیلی بزرگ استفاده می شود. این جارو برقی دارای سه عدد موتور بسیار قوی است که مکش این دستگاه را فوق‌العاده قوی می‌کند. این مدل یک جارو برقی صنعتی تمام عیار می‌باشد.
 • جارو برقی نیمه صنعتی: این مدل جارو برقی در واقع همان نمونه سطلی کوچک است و برای استفاده خانگی و نیمه صنعتی کاربرد دارد. به دلیل اینکه این جارو برقی در دسته‌ جدا توضیح داده شد این است که برخی این مدل را با نام جارو برقی نیمه صنعتی می‌شناسند. واژه نیمه صنعتی به این معنا است که از این مدل به طور کامل در صنعت استفاده نمی‌شود و علاوه بر صنعت استفاده خانگی هم دارد.

مزایای استفاده از جارو برقی صنعتی:

 • قیمت آن‌ها در مقایسه با میزان کاری که برای شما انجام می‌دهند کاملا باصرفه است و دارای ارزش خرید بالایی هستند.
 • قدرت موتور این جارو برقی‌ها دو تا سه برابر جارو برقی‌های خانگی است. به طوری که می‌توان از این جارو به صورت مداوم حتی چند ساعت استفاده نمود.
 • ظرفیت کیسه آن‌ها خیلی زیاد است و خیلی دیر به دیر نیاز به خالی کردن دارند. اگر اندازه کیسه این مدل را با یک جارو برقی معمولی مقایسه کنیم تقریبا پنج برابر کیسه جارو برقی خانگی است.
 • داغ شدن در کار این مدل جارو برقی نیست و شما به هر اندازه که بخواهید می‌توانید با آن جارو بزنید. زیرا جاروهای صنعتی به همین منظور طراحی و ساخته شده‌اند.

انواع جارو برقی صنعتی:

 1. جاروبرقی صنعتی خاک: یکی از قدرتمندترین مدل‌های جاروبرقی صنعتی این مدل می‌باشد که با داشتن موتوری قدرتمند قادر به جمع کردن خاک و سایر ذرات روی زمین است. از جاروبرقی خاک می‌توان برای غبار رویی محیط صنعتی هم استفاده کرد.
 2. جاروبرقی صنعتی دستی: این مدل جارو برقی به دلیل کم صدا بودن بیشترین میزان طرفدار در بین ایرانیان را دارد. این مدل جارو برای جارو زدن محیط‌های صاف و هموار مانند: فرش، موکت و گلیم در محیط‌های خانگی و صنعتی استفاده می‌شود.
 3. جاروبرقی صنعتی آب و خاک: اگر محیط کار شما علاوه بر خاک به وسیله سایر مایعات کثیف می‌شود. این مدل جارو بهترین گزینه برای شما است. ظرفیت این جارو برقی بین ۲۰ تا ۷۰ لیتر می‌باشد که توانایی استفاده در محیط‌های کوچک و بزرگ را دارد. در این مدل یک فیلتر وجود دارد که برای جلوگیری از نشت مایعات به داخل موتور دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد هرچند که موتور و دیگر تجهیزات دستگاه عایق کاری شده‌اند.
 4. جاروبرقی صنعتی ضد انفجار: اگر در محیط کار خود با مواد خطرناک سرو کار دارید این مدل گزینه مناسبی است. خیلی وقت‌ها موادی را که جارو می‌کنید بر اثر اصطکاک و ایجاد جرقه منفجر می‌شوند. این جاروبرقی به گونه‌ای طراحی شده که کم‌ترین میزان اصطکاک را ایجاد کند، همچنین تمامی قطعات آن به وسیله سیم ارت به هم وصل شده و در نهایت به زمین متصل می‌شوند. تا از جرقه و انفجار جلوگیری شود.
 5. جاروبرقی صنعتی غبارهای خطرناک: اگر در محیط کار خود با ذرات سمی و خطرناک سرو‌کار دارید باید این مواد از روی زمین جمع‌آوری شوند. تا سلامت شما و سایر کسانی که در آن محیط کار می‌کنند به خطر نیافتد. از جمله این مواد سمی و خطرناک می‌توان به سیلیس، ارسنیک، مواد سمی، سرطانزا و سایر مواد دارویی و شیمیایی خطرناک اشاره کرد. مهم‌ترین قسمت این جارو برقی‌ها فیلتر آن‌هاست.
 6. جاروبرقی صنعتی ایمنی و بهداشت: در کل مواد و ریزگردهای آلوده کننده محیط به سه دسته: L یاسطح پایین، M یا سطح متوسط، H یاسطح سطح بالا تقسیم می‌شوند. از بین بردن آلودگی محیط حتی در سطح پایین از اهمیت خاصی برخوردار است. به طوری که بیمارستان ‌ها، مراکز دارو سازی و مراکز بهداشتی درمانی از جارو برقی صنعتی ایمنی و بهداشت استفاده می‌کنند، زیرا بالاترین ایمنی و بهداشت را دارند.
 7. جارو‌برقی صنعتی تراشه و مواد روغنی: این جارو برقی بیشتر در نراشکاری‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دارای دو مخزن جداگانه به منظور جدا کردن تراشه و مایع خنک کننده به صورت جداگانه هستند. مکش مایع و تراشه همزمان صورت می‌گیرد و تراشه‌ها درون یک صافی باقی مانده و مایع خنک کننده در یک مخزن جداگانه قرار می‌گیرد. شما می‌توانید بعد از اتمام کار از مایع خنک کننده مجدد استفاده کنید.
 8. جاروبرقی صنعتی صنایع غذا و دارو: در کارخانه‌های تولید غذا و دارو یک سری مواد دارویی و غذایی گران قیمت روی نوار نقاله و شیارهای آن باقی می‌ماند. این مدل جارو این مواد را به درون یک محفظه ضد آب و گرد و غبار جمع آوری می‌کند و شما می‌توانید به راحتی مجدد از آن‌ها استفاده نمایید. با این کار شما از اتلاف مواد اولیه کارخانه خود جلوگیری می‌کنید.
 9. جاروبرقی صنعتی بسته‌بندی: در کارخانه‌ها محصول بعد از تولید وارد مرحله بسته‌بندی می‌شود. به هیچ عنوان نباید گرد‌ و غبار و سایر ذرات با جنس مورد نظر بسته‌بندی شود. از این جارو برقی در کارخانه‌های تولید پارچه، کاغذ، پلاستیک و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 10. جاروبرقی صنعتی انتقال مواد: این مدل جارو برقی به منظور جمع آوری و انتقال موادی مانند: قرص، کپسول خالی و پودر‌ها از طریق دو فرآیند دمندگی یا مکندگی به درون دستگاه و ماشین‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس همیشه هدف جارو برقی تمیز کردن محیط نیست و در برخی موارد به عنوان دستگاه انتقال دهنده مواد استفاده می‌شود.
 11. جاروبرقی صنعتی هوا‌کار: سیستم و مکانیسم این جارو برقی‌ها با مدل‌های قبلی کاملا متفاوت است. این جارو‌ها از مکانیسم ونتوری یعنی فاقد موتور و بدون نیاز به برق و دریافت مکش از کمپرسور مرکزی یا سیار مورد تغذیه قرار می‌گیرند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید پمپ آب صنعتی

نکات مهم هنگام خرید جارو برقی صنعتی:

 • نوع و قدرت موتور: جاروبرقی صنعتی انواع مختلفی دارد که از نظر قدرت موتور هم با هم تفاوت دارند. برخی از آن‌ها تک موتوره و دو موتوره و برخی دیگر سه موتوره می‌باشند. طبیعی است که هر چه تعداد موتور بیشتر باشد قدرت مکش جارو برقی بیشتر است و برق بیشتری هم مصرف می‌کند. پس اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، تعداد موتور و قدرت مکش جارو برقی است.
 • جنس بدنه جارو: جاروبرقی که در محیط خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد باید از بدنه‌ای با جنس محکم و مقاومت بالا ساخته شده باشد تا بتواند در برابر ضربه‌هایی که در محیط کار به آن وارد می شود به خوبی از خود مقاومت نشان دهد به همین جهت بدنه این جاروها از پلاستیک بسیار مقاوم و یا فلز ساخته می شود.
 • امکانات و لوازم جانبی: در کنار این جاروبرقی ها قسمت‌هایی وجود دارد که از آن‌ برای حمل وسایلی که برای نظافت محیط نیاز دارید استفاده می شود. همچنین شما می‌توانید سایر وسایل مخصوص نظافت را در کنار جاروبرقی همراه خود و در دسترس داشته باشید. این جاروها دارای یک یک سیار بزرگ و چرخ‌های بزرگ می‌باشند که جا‌به‌جایی آن‌ها را در محیط کار آسان می‌کند.
 • سطح صدا: به دلیل داشتن قدرت موتور بالا این جارو‌ها معمولا هنگام روشن شدن صدا تولید می‌کنند. در برخی جاها مانند: مراکز بهداشتی و درمانی که آرامش بیماران و مراجعه کنندگان در اولویت قرار دارد باید از مدل‌های کم صدا یا بی صدا استفاده کنید. شاید هم در محیط کار شما آلودگی صوتی مهم نباشد. پس این بستگی به نوع استفاده شما از جارو برقی دارد.
 • قدرت فیلتراسیون: مهم‌ترین قسمت جاروهای صنعتی نوع فیلتراسیون آن‌ها می‌باشد. که یک جاروی صنعتی قادر به حذف و فیلتر کردن چه موادی است. به عنوان مثال: برخی جاروها دارای فیلتر‌های مخصوص برای حذف مواد سمی و سرطانزا می‌باشند. پس اگر در محیط کار شما چنین موادی وجود دارد باید حتما به نوع فیلتراسیون جارو برقی خود توجه کنید.
 • قابلیت جا‌به‌جایی: یکی از مواردی که هنگام خرید جارو برقی صنعتی باید به آن توجه داشته باشید، جابه‌جایی آن دستگاه است. بهتر است جارو برقی مورد نظر شما دارای چرخ‌های بزرگ باشد، چرخ بزرگ به شما کمک می‌کند در سطوح مختلف به راحتی جارو برقی خود را جا‌به‌جا کنید.
 • قیمت جارو برقی: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، بهتر است با توجه به مقدار بودجه خود بهترین مدل جارو برقی صنعتی را برای خود انتخاب کنید. بد نیست بی‌خیال مدل‌های خیلی ارزان قیمت شوید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند. شما باید به سراغ مدل‌هایی با قیمت‌ متوسط بروید زیرا علاوه بر قیمت مناسب دارای ارزش خرید بالایی نیز هستند.

روش نگهداری از جارو برقی صنعتی:

 1. همیشه از هر دستگاه با توجه به توان موتوری آن استفاده کنید. از جارو زدن مواد سمی و خطرناک می‌تواند علاوه بر آسیب زدن به جارو برقی به سلامت شما هم آسیب وارد کند.
 2. بعد از هر بار استفاده از دستگاه بهتر است مخزن جارو را خالی کنید. موادی که درون مخزن جارو قرار دارند، می‌توانند در طولانی مدت به جارو برقی شما آسیب بزند.
 3. همیشه قبل از پر شدن مخزن جارو آن را به طور کامل خالی کنید. به خصوص اگر جارو برقی شما از نوع مایع و خاک باشد. زیرا پر شدن کامل مخزن به موتور دستگاه شما آسیب می‌زند.
 4. فراموش نکنید در مدل‌هایی که توانایی جارو زدن مایعات را دارند، تنها موتور و قسمت‌های داخلی آن ضد آب هستند. بنابراین از شستشو دادن قسمت‌های بیرونی آن خودداری نمایید.

با توجه با نکاتی که گفته شد، می‌توانید جارو برقی صنعتی مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای جارو برقی صنعتی ارزان، پرقدرت و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ جاروبرقی صنعتی زوتر مدل ۵۵۰۰

جاروبرقی صنعتی زوتر مدل 5500

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ابعاد مناسب و وزن کم
 • لوازم کامل
 • ابعاد
  ۴۰x40x55 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۴۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲
 • دبی هوا
  – مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۵ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۱۰ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  پایه‌ی چرخ‌دار , فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ جاروبرقی صنعتی بوش مدل AdvancedVac 20

جاروبرقی صنعتی بوش مدل AdvancedVac 20

مشخصات

 • اقلام همراه
  متعلقات از جمله:
 • – فیلتر اصلی
 • – فیلتر اولیه
 • – کیسه کاغذی
 • – نازل های مختلف
 • – آداپتور
 • سایر توضیحات
  – وزن محصول: ۷.۶ کیلوگرم
 • – میزان فشار مکش هوا ۲۶۰ میلی بار
 • – ظرفیت مخزن اصلی ۲۰ لیتر
 • – دارای قابلیت شستشوی فیلتر
 • -سیستم خودرکار روشن شدن مکش با روشن شدن ابزار برقی (پریز روی دستگاه)
 • – دارای سیستم هوشمند محافظت موتور
 • – طراحی ارگونومیک جهت کاربری آسان
 • – حداکثر جریان هوا: ۷۰ لیتر در دقیقه
 • – کاربرد خانگی، باغی، صنعتی و کاگاهی
 • – دارای سه کاربرد دمنده، مکش و جمع آوری آب
 • – اولین دمند و مکنده ی دنیا با فناوری خود تمیز شده ( فناوری نوآورانه خود تمیز شونده ویژه بوش)
 • – درای فناوری خود تمیزکنندگی فیلتر
 • – ایجاد فضای کار بدون گرد و غبار تا ۹۹.۹۵٪ گرد و غبار ریز تا ۰.۳ میکرون
 • – قابلیت مکش گرد غبار های فلزی و غیر فلزی
 • ابعاد
  ۳۶x36x49 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۲۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲ متر
 • دبی هوا
  ۷۴ مترمکعب بر ساعت
 • طول شلنگ
  ۲ متر
 • ظرفیت مخزن آب
  ۱۵ لیتر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۲۰ لیتر
 • میزان فشار مکش هوا
  ۲۰ بار
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  پایه‌ی چرخ‌دار , دارای لوله تلسکوپی , دستگیره جهت جابجایی , فیلتر , نشانگر پربودن مخزن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ جاروبرقی صنعتی ام تی کو مدل ۱۴۰۰

جاروبرقی صنعتی ام تی کو مدل 1400

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بسیار کم صدا
 • سبک و کوچک
 • موتور اروپایی
 • ابعاد
  ۴۰x34x40 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۴۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲.۵
 • دبی هوا
  – مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۶ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۸ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  پایه‌ی چرخ‌دار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ جاروبرقی صنعتی دی سی ای مدل avc 15

جاروبرقی صنعتی دی سی ای مدل avc 15

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x50 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۲۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲.۵
 • دبی هوا
  ۱۰۰ مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۶ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۱۵ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  بدنه فلزی , پایه‌ی چرخ‌دار , دارای لوله تلسکوپی , دستگیره جهت جابجایی , فیلتر , قابلیت شستشوی فیلتر
 • ولتاژ دستگاه
  ۱۲۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ جاروبرقی نیمه صنعتی آنا مدل :۵۲WD-eco

جاروبرقی نیمه صنعتی آنا مدل :52WD-eco

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله فلزی دو تیکه
 • برس صنعتی آب
 • برس صنعتی خاک
 • برس جاروبرقی خانگی
 • پد مخصوص فرش
 • مبل پاک کن
 • گوشه گیر
 • گردگیر مویی دار
 • برس پارویی
 • دفترچه راهنما دو زبانه
 • کارت گارانتی
 • ابعاد
  ۵۶x56x78 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۲
 • توان
  ۲۶۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲.۵
 • دبی هوا
  ۷۲ مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • طول شلنگ
  ۲.۵
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۵ لیتر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۵۰ لیتر
 • میزان صدای تولیدی
  ۷۲ دسی‌بل
 • نوع فیلتر
  نمدی نبافته
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  دستگیره جهت جابجایی , قابلیت جمع کردن آب , قابلیت شستشوی فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ جاروبرقی صنعتی گرین وکیوم مدل ۱۸۰۰

جاروبرقی صنعتی گرین وکیوم مدل 1800

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله خرطومی ۲.۵ متر
 • لوله استیل دو تکه
 • پارویی مکش آب
 • پاوریی مکش خاک
 • پارویی فرش و موکت
 • سایر توضیحات
  تخلیه بسیار راحت
 • حجم مخزن بیشتر
 • شاسی مقاوم فلزی
 • چرخ های بزرگ
 • کلید های صنعتی
 • ابعاد
  ۶۰x50x110 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۳
 • توان
  ۳۷۵۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲.۵
 • دبی هوا
  – مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۸۰ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  بدنه فلزی , پایه‌ی چرخ‌دار , دستگیره جهت جابجایی , فیلتر , قابلیت جمع کردن آب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ جاروبرقی صنعتی سران مدل ۱۳۰۰

جاروبرقی صنعتی سران مدل 1300

مشخصات

 • اقلام همراه
  خرطومی ۲ متری (قطر ۳۶)
 • لوله استیل تلسکوپی
 • پارویی مکنده
 • پارویی شیشه ای
 • گوشه گیر
 • مبل پاک کن
 • گرد گیر
 • سایر توضیحات
  موتور اروپایی DOMEL
 • ابعاد مناسب
 • متعلقات کامل
 • مکش آب و خاک
 • ابعاد
  ۳۷x37x60 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۲۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲
 • دبی هوا
  – مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۶ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۲۰ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  بدنه فلزی , پایه‌ی چرخ‌دار , دستگیره جهت جابجایی , فیلتر , قابلیت جمع کردن آب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ جاروبرقی صنعتی ام تی کو مدل توسان

جاروبرقی صنعتی ام تی کو مدل توسان

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۸x46x90 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۲۰۰ وات
 • شناسه کالا
  ۳۸۲۱۱۰۰۳۷۰۳۸۰۰۰۳
 • طول سیم و کابل
  ۶ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۲۷ لیتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ جاروبرقی صنعتی سازه البرز مدل V-4000S

جاروبرقی صنعتی سازه البرز مدل V-4000S

مشخصات

 • اقلام همراه
  دارای لوله تلسکوپی
 • دارای خرطومی ۱.۸۰ متری با دو سر کوبلینگ
 • دارای برس جمع آوری خاک
 • دارای گوشه گیر
 • دارای مبل پاک کن
 • سایر توضیحات
  این محصول مناسب استفاده در ویلاها ؛ مساجد ؛ حسینیه ها ؛ادارات ؛ شرکتها و … مورد استفاده قرار میگیرد.
 • ابعاد
  ۳۸x38x72 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۲
 • توان
  ۴۰۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۹۰
 • شناسه کالا
  V-4000S
 • طول سیم و کابل
  ۴.۵ متر
 • طول شلنگ
  ۱.۸۰
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۳۵ لیتر
 • میزان صدای تولیدی
  ۸۰ دسی‌بل
 • میزان فشار مکش هوا
  ۲۰ بار
 • نوع فیلتر
  کاغذی ۳ لایه
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ جاروبرقی صنعتی پاکتین مدل ۱۲۰

جاروبرقی صنعتی پاکتین مدل 120

مشخصات

 • سایر توضیحات
  اتصالات مقاوم و کاربردی
 • ابعاد
  ۳۷x31x59 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۴۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲
 • دبی هوا
  – مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۵ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۲۱ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  پایه‌ی چرخ‌دار , جمع‌کننده‌ کابل خودکار , دستگیره جهت جابجایی , فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ جاروبرقی صنعتی آنا مدل ۲۶۰۰eco

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 2600eco

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۲ عدد لوله فلزی
 • برس صنعتی آب
 • برس صنعتی خاک
 • برس مخصوص زباله های خشک (خانگی)
 • پد مخصوص شستشوی فرش
 • مبل پاک کن
 • پرده پاک کن
 • برس پارویی مخصوص مکش مایعات
 • ابعاد
  ۶۸x57x99 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۲
 • توان
  ۲۶۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۱۲۰
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۷۴۹۹۰۰۲۰۱
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • طول شلنگ
  ۲.۵
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۸۰ لیتر
 • میزان صدای تولیدی
  ۷۲ دسی‌بل
 • نوع فیلتر
  دائمی
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ جاروبرقی صنعتی کرشر مدل WD 5 P Premium

جاروبرقی صنعتی کرشر مدل WD 5 P Premium

مشخصات

 • اقلام همراه
  – دارای جایگاه مخصوص به منظور قرار گیری لوازم جانبی
 • – گیره نازل خشک و مرطوب همراه با دو لاستیک و برس
 • – لوله پلاستیکی ۲ عدد، ۰.۵ متری (با قطر ۳۵ میلی متر)
 • – لوله خرطومی مکش ۲.۲ متری (با قطر ۳۵ میلی متر)
 • – مجهز به فیلتر کارتریجی فلت
 • – مجهز به نازل نظافت گوشه ها و زوایا
 • – نازل نظافت سطوح کف
 • سایر توضیحات
  – جاروبرقی صنعتی خشک و تر کرشر مدل WD 5 P Premium
 • – قدرت مکش فوق العاده ۲۴۰ Airwatt
 • – موتور با راندمان بسیار بالا و توان مصرفی ۱۱۰۰ وات
 • – قابلیت استفاده به صورت دمنده (بلوور)
 • – طراحی ارگونومیک جهت کاربری آسان
 • – ظرفیت مخزن اصلی ۲۵ لیتر
 • – مخزن از جنس استیل ضد زنگ
 • – فیلتر مخصوص کرشر با قابلیت نظافت سریع
 • – سیستم خودرکار روشن شدن مکش با روشن شدن ابزار برقی (پریز روی دستگاه)
 • – کاربرد خانگی، باغی، صنعتی و کارگاهی
 • – دارای سه کاربرد مکنده، دمنده و جمع آوری آب
 • – طول کابل برق: ۵ متر
 • – وزن: ۸.۷ کیلوگرم بدون متعلقات
 • – ساخت رومانی (تحت لیسانس کرشر آلمان)
 • ابعاد
  ۴۲x38x65 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۱۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲
 • دبی هوا
  ۱ مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۵ متر
 • طول شلنگ
  ۲.۲
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۲۵ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  بدنه فلزی , پایه‌ی چرخ‌دار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ جاروبرقی صنعتی عیسی مدل ۳۳۰۰A

جاروبرقی صنعتی عیسی مدل 3300A

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قدرت مکش ۴۰ لیتر در دقیقه
 • ابعاد
  ۸۰x59x90 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۳
 • توان
  ۳۰۰۰ وات
 • شناسه کالا
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۴۵ لیتر
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۳۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ جارو برقی نیمه صنعتی آنا مدل ۵۳WD

جارو برقی نیمه صنعتی آنا مدل 53WD

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله فلزی دو تیکه
 • برس صنعتی آب
 • برس صنعتی خاک
 • پد مخصوص فرش برس صنعتی
 • مبل پاک کن
 • گوشه گیر
 • برس خاک گیر
 • برس چند منظوره خانگی
 • لوله خرطومی ۲.۵ متری
 • دفترچه راهنمای دو زبانه
 • ابعاد
  ۵۶*۵۶*۷۸ سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۳
 • توان
  (۱۳۰۰*۳)-۳۹۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۱۲۰
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۷۴۹۹۰۰۰۵۸
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • طول شلنگ
  ۲.۵
 • ظرفیت مخزن آب
  ۵۰ لیتر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۵۰ لیتر
 • میزان صدای تولیدی
  ۷۵ دسی‌بل
 • میزان فشار مکش هوا
  (۲۲۰mb(0.22 بار
 • نوع فیلتر
  پارچه نمدی نبافته صنعتی
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ جاروبرقی صنعتی گرین وکیوم مدل ۱۷۰۰

جاروبرقی صنعتی گرین وکیوم مدل 1700

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله خرطومی ۲.۵ متری
 • لوله استیل دو تکه
 • پارویی آب
 • پارویی خاک
 • سایر توضیحات
  سیستم تعویض موتور اتوماتیک
 • شیر تخلیه آب
 • سبد نگهداری لوازم جاروبرقی
 • جدا شدن راحت مخزن
 • ابعاد
  ۵۲x50x92 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۳
 • توان
  ۳۶۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲.۵
 • دبی هوا
  – مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۶۰ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  بدنه فلزی , پایه‌ی چرخ‌دار , دستگیره جهت جابجایی , فیلتر , قابلیت جمع کردن آب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ جاروبرقی صنعتی مدل ۱۳۰۰

جاروبرقی صنعتی مدل 1300

مشخصات

 • اقلام همراه
  خرطومی ۲ متر
 • لوله پلاستیکی ۲ تکه
 • پارویی خاک
 • گوشه گیر
 • سایر توضیحات
  قیمت مناسب
 • حجم مخزن بالا
 • دسته حمل و چرخ های مناسب
 • ابعاد
  ۵۶x50x103 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۳
 • توان
  ۳۰۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲
 • دبی هوا
  – مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۶۰ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  بدنه فلزی , پایه‌ی چرخ‌دار , فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ جاروبرقی صنعتی بوش مدل GAS 15 PS

جاروبرقی صنعتی بوش مدل GAS 15 PS

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت جمع آوری رطوبت بدون هیچ خطر با استفاده از سیستم ایمنی پیشرفته بوش
 • قابلیت دو کاره بسیار ویژه مکش و دمیدن
 • دارای سیستم نیمه اتوماتیک جهت تمیز کردن فیلتر
 • قدرت مکش ۲۲ کیلو پاسکال
 • جریان هوا: ۵۳ لیتر در ثانیه
 • ابعاد
  ۳۶x30x44 سانتی‌متر
 • توان
  ۱۱۰۰ وات
 • شناسه کالا
  ۰۶۰۱۹E5100
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸ لیتر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۱۰ لیتر
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ جاروبرقی صنعتی توسن مدل ۱۰۴۰VCW

جاروبرقی صنعتی توسن مدل 1040VCW

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله خرطومی
 • لوله تلسکوپی
 • فیلتر HEPA
 • فیلتر کیسه ای گرد و غبار
 • ابزار تمیز کننده درز و شکاف
 • برس گردگیر
 • سرمخصوص کف/سرامیک
 • سر مخصوص جمع آوری مایعات
 • سایر توضیحات
  موتور ارتقاء یافته و پرقدرت با طول عمر بالا
 • بدنه تمام استیل ضد زنگ
 • دارای محل قرارگیری برس های جاروبرقی
 • دارای فیلتر HEPA13 و امکان حذف ذرات معلق تا ۹۹.۹۵ %
 • دارای لوازم جانبی با کیفیت و کاربردی
 • دارای چرخ های بزرگ و با کیفیت جهت سهولت در حمل و جا به جایی آسان
 • لوله تلسکوپی مقاوم از جنس استیل
 • لوله خرطومی با کیفیت و مقاوم
 • مجهز به سوکت برق جهت اتصال همزمان ابزار به جارو برقی
 • دارای کابل ۵ متری صنعتی و مقاوم
 • دارای کیسه خاک، گرد و غبار
 • دارای سوییچ محافظت شده در برابر رطوبت و جلوگیری از شوک الکتریکی
 • مجهز به دسته ارگونومیک فلزی و مقاوم با سافت گریپ جهت جلوگیری از خستگی دست کاربر
 • ابعاد
  ۷۵x36x40 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۴۰۰ وات
 • شناسه کالا
 • طول سیم و کابل
  ۵ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۴۰ لیتر
 • میزان صدای تولیدی
  ۷۵ دسی‌بل
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ جاروبرقی صنعتی سوران مدل H201

جاروبرقی صنعتی سوران مدل H201

مشخصات

 • اقلام همراه
  پارویی ساده خانگی
 • پارویی شیشه ای جهت مکش آب از روی مبل و صنعتی
 • لوله تلکسوپی
 • گوشه گیر
 • گرد گیر
 • سایر توضیحات
  موتور صنعتی دوپروانه آب و خاک
 • شاسی و بدنه مقاوم
 • کارکرد صنعتی
 • ابعاد
  ۳۷x37x60 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۲۰۰ وات
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۳۶۹۶۰۰۲۴
 • طول سیم و کابل
  ۵ متر
 • طول شلنگ
  ۲
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۲۰ لیتر
 • نوع فیلتر
  پارچه ای non woven
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  دارای لوله تلسکوپی
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ جارو برقی صنعتی بوش مدل GAS 12-25 PL Professional

جارو برقی صنعتی بوش مدل GAS 12-25 PL Professional

مشخصات

 • سایر توضیحات
  اولین جاروبرقی دنیا با فناوری خود تمیز شده و مکش برتر ( فناوری نوآورانه خود تمیز شونده ویژه بوش)
 • درای فناوری خود تمیزکنندگی فیلتر
 • ایجاد فضای کار بدون گرد و غبار تا ۹۹.۹۵٪ گرد و غبار ریز تا ۰.۳ میکرون
 • فیلتر ویژه H13 HEPA
 • برترین جاروبرقی صنعتی تر وخشک دنیا در نگاه کاربران شرکت و فروشگاه های آمازون آمریکا
 • کسب نمره کیفی ۹.۹ از ۱۰ در بین کاربران آمازون
 • برترین برترین جاروبرقی صنعتی به انتخاب شرکت و فروشگاه اینترنتی ای بی (eBay) آمریکا
 • برترین طراحی و ارگونومی ساخت در نگاه سایت Canadian Tire کانادا
 • طراحی و تکنولوژی و قطعات صد درصد آلمان و مونتاژ چین
 • قابلیت مکش گرد غبار های فلزی و غیر فلزی
 • قبال استفاده خانگی – گارگاهی و صنعتی
 • ابعاد
  ۴۹x48x36 سانتی‌متر
 • توان
  ۱۲۵۰ وات
 • شناسه کالا
  ۰۶۰۱۹۷C100
 • ظرفیت مخزن آب
  ۱۶ لیتر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۲۵ لیتر
 • نوع فیلتر
  H13 HEPA خود تمیز شده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ جاروبرقی صنعتی نورآئین تهران مدل ۵۰۲d

جاروبرقی صنعتی نورآئین تهران مدل 502d

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۲x39x63 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۲
 • توان
  ۲۶۰۰ وات
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۲۵۵۸۳۰۰۰۹۱
 • طول سیم و کابل
  ۵.۵ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۲۰ لیتر
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۳۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ جاروبرقی صنعتی نورآئین تهران مدل ۱۰۳wd

جاروبرقی صنعتی نورآئین تهران مدل 103wd

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۳x55x88 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۳
 • توان
  ۳۶۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲.۵
 • دبی هوا
  ۲۵۹ مترمکعب بر ساعت
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۲۵۵۸۳۰۰۰۵۳
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۶۰ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  پایه‌ی چرخ‌دار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ جاروبرقی صنعتی آنا مدل ۸۳AT- eco

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 83AT- eco

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله فلزی دو تکه
 • برس صنعتی آب
 • برس صنعتی خاک
 • پد مخصوص فرش برس صنعتی
 • مبل پاک کن
 • گوشه گیر
 • برس خاک گیر
 • برس چند منظوره خانگی
 • لوله خرطومی ۲.۵ متری
 • دفترچه راهنمای دو زبانه
 • سایر توضیحات
  دارای مدار اتوماتیک
 • ابعاد
  ۵۹x71x98 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۲
 • توان
  ۲۶۰۰ – (۲×۱۳۰۰) وات
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۷۴۹۹۰۰۲۱۸
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • طول شلنگ
  ۲.۵
 • ظرفیت مخزن آب
  ۶۰ لیتر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۸۰ لیتر
 • میزان صدای تولیدی
  ۷۵ دسی‌بل
 • میزان فشار مکش هوا
  ۰.۲۲ بار
 • نوع فیلتر
  نمد نبافته قابل شستشو
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ جاروبرقی صنعتی آنا مدل اتوماتیک P82WD

جاروبرقی صنعتی آنا مدل اتوماتیک P82WD

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله فلزی دو تیکه
 • برس صنعتی آب
 • برس صنعتی خاک
 • پد مخصوص فرش برس صنعتی
 • مبل پاک کن
 • گوشه گیر
 • برس خاک گیر
 • برس چند منظوره خانگی
 • لوله خرطومی ۲.۵ متری
 • دفترچه راهنمای دو زبانه
 • طول شلنگ
  ۲.۵
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  بدنه فلزی
 • نوع فیلتر
  پارچه نمدی نبافته صنعتی
 • میزان فشار مکش هوا
  (۲۲۰mb(0.22 بار
 • میزان صدای تولیدی
  ۷۲ دسی‌بل
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۸۰ لیتر
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • سایر توضیحات
  دارای کالسکه فلزی محکم
 • قابلیت اتصال اسکوییچی(تی) جهت سهولت کار
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۷۴۹۹۰۰۱۰۲
 • دبی هوا
  مترمکعب بر ساعت
 • حداکثر طول لوله
  ۱۲۰
 • توان
  ۲۶۰۰-(۲×۱۳۰۰) وات
 • تعداد موتور
  ۲
 • ابعاد
  ۵۲x69x93 سانتی‌متر
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ جاروبرقی نیمه صنعتی آنا مدل ۴۱WD-E

جاروبرقی نیمه صنعتی آنا مدل 41WD-E

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۸*۴۸*۶۵ سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۱
 • توان
  ۱۳۰۰ وات
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۷۴۹۹۰۰۰۱۰
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۴۰ لیتر
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ جاروبرقی صنعتی گرین وکیوم مدل ۱۶۰۰

جاروبرقی صنعتی گرین وکیوم مدل 1600

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله خرطومی ۲.۵ متر
 • لوله استیل دو تکه
 • پارویی مکش آب
 • پاوریی مکش خاک
 • پارویی فرش و موکت
 • سایر توضیحات
  دارای سیستم تعویض موتور اتوماتیک
 • شلنگ تخلیه آب
 • تخلیه سطل برگردان
 • موتور پر قدرت صنعتی آب و خاک
 • ابعاد
  ۷۰x56x93 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۳
 • توان
  ۳۷۵۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۲.۵
 • دبی هوا
  – مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۷۰ لیتر
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  بدنه فلزی , پایه‌ی چرخ‌دار , دستگیره جهت جابجایی , فیلتر , قابلیت جمع کردن آب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ جاروبرقی نیمه صنعتی آنا مدل :۵۳WD-eco

جاروبرقی نیمه صنعتی آنا مدل :53WD-eco

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله فلزی دو تیکه
 • برس صنعتی آب
 • برس صنعتی خاک
 • برس جاروبرقی خانگی
 • پد مخصوص فرش
 • مبل پاک کن
 • گوشه گیر
 • گردگیر مویی دار
 • برس پارویی
 • دفترچه راهنما دو زبانه
 • کارت گارانتی
 • ابعاد
  ۵۶x56x78 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۳
 • توان
  ۳۹۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۱۲۰
 • دبی هوا
  ۲۲۰ مترمکعب بر ساعت
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۵ لیتر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۵۰ لیتر
 • میزان صدای تولیدی
  ۷۲ دسی‌بل
 • نوع فیلتر
  نمد نبافته
 • ویژگی‌های جاروبرقی صنعتی
  دستگیره جهت جابجایی , قابلیت جمع کردن آب , قابلیت شستشوی فیلتر
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۴۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ جاروبرقی صنعتی آنا مدل P82WD-E

جاروبرقی صنعتی آنا مدل P82WD-E

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله فلزی دو تیکه
 • برس صنعتی آب
 • برس صنعتی خاک
 • پد مخصوص فرش برس صنعتی
 • مبل پاک کن
 • گوشه گیر
 • برس خاک گیر
 • برس چند منظوره خانگی
 • لوله خرطومی ۲.۵ متری
 • دفترچه راهنمای دو زبانه
 • سایر توضیحات
  اتوماتیک
 • ابعاد
  ۵۹x71x98 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۲
 • توان
  ۲۶۰۰ – (۲×۱۳۰۰) وات
 • حداکثر طول لوله
  ۱۲۰
 • شناسه کالا
 • طول سیم و کابل
  ۱۰ متر
 • طول شلنگ
  ۲.۵
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۸۰ لیتر
 • میزان صدای تولیدی
  ۷۵ دسی‌بل
 • میزان فشار مکش هوا
  (۲۲۰mb(0.22 بار
 • نوع فیلتر
  پارچه نمدی نبافته صنعتی
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ جاروبرقی صنعتی سازه البرز مدل WD-4000S

جاروبرقی صنعتی سازه البرز مدل WD-4000S

مشخصات

 • اقلام همراه
  لوله استیل دو تیکه
 • خرطومی ۲.۵ متری با دو سر کوبلینگ
 • برس خاک و برس جمع آوری آب
 • گوشه گیر
 • مبل پاک کن
 • سایر توضیحات
  این محصول مناسب استفاده در کارواش ها ؛مبلشویی ها ؛مساجد؛ادارات و …می باشد.
 • ابعاد
  ۶۵x53x85 سانتی‌متر
 • تعداد موتور
  ۲
 • توان
  ۴۰۰۰ وات
 • حداکثر طول لوله
  ۹۰
 • شناسه کالا
  ۵۶۰۰۰۵
 • طول سیم و کابل
  ۸ متر
 • طول شلنگ
  ۲.۵
 • ظرفیت مخزن آب
  ۵۰ لیتر
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۵۰ لیتر
 • میزان صدای تولیدی
  ۷۵ دسی‌بل
 • میزان فشار مکش هوا
  ۲۰ بار
 • نوع فیلتر
  کاغذی ۳ لایه
 • ولتاژ دستگاه
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ جاروبرقی صنعتی بوش مدل Universal Vac 15 + Extra

جاروبرقی صنعتی بوش مدل Universal Vac 15 + Extra

مشخصات

 • اقلام همراه
  یک ست ۴۶ عددی سرپیچ گوشتی و آچاربکس بوش
 • سایر توضیحات
  کاربرد خانگی و کاگاهی
 • دارای سه کاربرد دمنده . مکش و جمع آوری آب
 • برترین جارو برقی دنیا از نگاه کاربران سایت و فروشگاه آمازون آمریکا
 • کسب نمره کیفی ۹.۹ از ۱۰ در بین کاربران آمازون
 • برترین جارو برقی دنیا به انتخاب شرکت و فروشگاه Ebay آمریکا
 • قطعات صد در صد آلمان و آمریکا و مونتاژ چین
 • دارای سیستم هوشمند محافظت موتور
 • طراحی ارگونومیک بسیار زیبا و عالی جهت کاربری آسان
 • ابعاد
  ۳۶x36x43 سانتی‌متر
 • توان
  ۱۰۰۰ وات
 • شناسه کالا
  ۰۶۰۳۳D1170
 • ظرفیت مخزن اصلی
  ۱۵ لیتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید جارو برقی صنعتی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کابل برق صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا