لوازم خانگی برقی

جاروبرقی، راهنمای خرید جاروبرقی سامسونگ، ال جی، پارس خزر و بوش ارزان

همه ی آنچه که در مورد خرید جاروبرقی باید بدانید.

در حال حاضر جاروبرقی عضو جدانشدنی و ثابت هر خانه محسوب می شود. به گونه‌ای که خانم‌ها برای خرید جهیزیه؛ هیچ گاه آن را فراموش نمی کنند. پیشرفت علم و تکنولوژی، باعث شده است زندگی انسان‌ها به سمت و سوی آسایش و آرامش بیشتر پیش برود. شاید بتوان گفت، بی شک یکی از اصلی ترین اختراعات بشر، جاروبرقی است، چون استفاده از آن در عین راحتی، بسیار پرکاربرد هم خواهد بود.

گذشتگان ما برای نظافت منزل از جارو دستی استفاده می کردند. وسیله ای که کار کردن با آن بسیار طاقت فرسا بود، به گونه اب که فرد در آینده به مشکلاتی از قبیل: کمردرد، گردن درد و… دچار می شد. اما بهره بردن از جاروبرقی باعث می شود که در مدت زمان کم، منزلی پاکیزه و زیبا داشته باشید.

به دلیل تنوع بالای جنس و کیفیت این وسیله در بازار، انتخاب جاروبرقی باکیفیت و مقرون به صرفه تا حدودی سخت است. به همین دلیل کیمیک در این مطلب، قصد دارد که برای انتخاب درست جاروبرقی به شما کمک نماید. پس با ما همراه باشید.

جاروبرقی چیست؟

جاروبرقی وسیله ای است که به دلیل مکش بالایی که دارد، گرد، غبار و کثیفی های موجود روی سطوح مختلف را از بین می برد. اولین فردی که این وسیله را اختراع کرد، آیوز مک گافی آمریکایی در ۸ ژوئن ۱۸۶۹ بود. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، به وسیله‌ی نیروی برق کار می کند و در مدت خیلی کوتاهی محیط مورد نظر را پاک می نماید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ماشین لباسشویی

اجزای تشکیل دهنده‌ی جاروبرقی:

 • قسمت الکترونیکی دستگاه: استاتور، کلکتور و جاروبکها در این قسمت هستند. در واقع تمامی ایم موارد بخش های الکتریکی دستگاه می باشند.
 • قسمت مکانیکی دستگاه: قسمتی که سیم در آن جمع می شود، زباله دان و فیلتر جاروبرقی، جزو قسمت های مکانیکی این وسیله می باشند.

قطعات قسمت مکانیکی یک جاروبرقی مدرن شامل ده‌ها قطعه است که با هم کار می‌کنند. در زیر خواهید فهمید که نام هر قسمت چیست و چه کاری را انجام می‌دهند.

 • نشانگر تعویض کیسه: چراغی که در زمان تعویض کیسه به طور خودکار روشن می‌شود و کمک می‌کند جاروبرقی با حداکثر کارایی کار کند.
 • بدون کیسه: مدل‌های بدون کیسه هزینه خرید کیسه‌های جدید را کاهش می‌دهند و با برداشتن لیوان گرد و غبار راحت‌تر تخلیه می‌شوند.
 • تسمه: تسمه خلاء موتور را به سیستم برس متصل می‌کند. این باعث می‌شود که برس‌ها به سرعت بچرخند و زباله‌ها را پردازش کنند. دانستن نوع تسمه مدلی که در صورت جایگزینی انتخاب می‌کنید مهم است.
 • سیستم برس: این قلب یک پاک کننده عمیق است. هر مدل دارای یک یا چند برس چرخان می‌باشد که آب و صابون را روی فرش می‌مالد.
 • بخاری داخلی: بسیاری از پاک کننده‌های عمیق سوئیچ‌های حرارتی ارائه می‌دهند که به طور خودکار آب را گرم می‌کنند. این به ایجاد تمیز کردن کارآمدتر سطوح کمک می‌کند.
 • تنظیم ارتفاع فرش: این ویژگی برای مانور آسان، ارتفاع رول برس جاروبرقی را به ارتفاع فرش تغییر می‌دهد.
 • مسیر تمیز کردن: عرض جارو برقی و قابلیت جذب خاک و گرد و غبار. جاروبرقی با مسیر تمیز کردن بزرگتر مقدار زیادی کثیفی را با سرعت بیشتری جذب می‌کند.
 • بی سیم: این جارو برقی‌ها معمولاً سبک وزن هستند و در هنگام تمیز کردن کفپوش‌ها طیف وسیعی از تحرک را به شما می‌دهند. ایستگاه های اتصال شامل شارژ سریع می‌باشد.
 • ابزار شکاف: یک پیوست بلند و زاویه‌دار که مکان‌های دقیق و صعب العبور مانند گوشه‌ها را تمیز می‌کند.
 • برس گردگیری: ضمیمه برس مویی برای گردگیری سطوح سخت.
 • پاک کننده لبه: این ویژگی می‌تواند خاک را در زیر کل ناحیه تمیز کننده برای فرش دیوار به دیوار جمع کند.
 • فیلتراسیون: سیستم‌های فیلتراسیون به حذف کنه‌های گرد و غبار از کف و مبلمان کمک می کنند. این برای کاهش آلرژن‌های خانگی ایده آل است.
 • چراغ جلو: جارو برقی با چراغ جلو به شما این امکان را می‌دهد که اشیایی را که در فضاهای تاریک کمدها یا زیر تخت مانع از مسیر تمیز کردن می شوند، مشاهده کنید.
 • موتور: هرچه قدرت مکش در جارو برقی شما بیشتر باشد، زمان و تلاش کمتری برای تمیز کردن کف شما نیاز است. قدرت خلاء با آمپر، وات و ولت اندازه گیری می‌شود.
 • سیستم حفاظتی موتور: این موتور خلاء را از گرمای بیش از حد محافظت می کند، به خصوص در مواقعی که گیر یا گرفتگی وجود دارد.
 • ابزارهای داخلی: ابزارهای شکاف، برس‌های اثاثه یا لوازم داخلی و شیلنگ‌های لوکس تنها چند مورد هستند که می‌توانند تفاوت بزرگی در هنگام تمیز کردن ایجاد کنند. بسیاری از جاروبرقی‌ها و پاک کننده‌های عمیق شامل یک یا چند ابزار برای رسیدن به گوشه ها، پله ها و سایر مکان های کوچک هستند.
 • برس حیوان خانگی: برس مویی که برای از بین بردن مو و شوره حیوانات خانگی از مبلمان، پله ها یا دیگر فضاهای کوچک استفاده می‌شود.
 • سیم جمع کن: این یک ویژگی رایج در جارو برقی سطلی است که در آن سیم برای مانور و نگهداری آسان به داخل دستگاه می پیچد.
 • موتور خودکششی: قابلیتی که خلاء را به تنهایی برای مانور آسان به حرکت در می آورد.
 • ظرفیت مخزن: هر چه مخزن بزرگتر باشد، پاک کننده عمیق شما بدون نیاز به آب پر کردن مجدد کار می‌کند. مانند خود مدل‌ها، ظرفیت‌ها متفاوت است، اما استاندارد حدود یک گالن می‌باشد.
 • ابزار اثاثه یا لوازم داخلی: ضمیمه برس مویی که برای تمیز کردن مبلمان، پرده‌ها یا سایر سطوح پارچه‌ای استفاده می‌شود.

انواع جارو برقی:

 1. جارو برقی سطلی: جارو برقی سطلی بهترین کارکرد را روی سطوح سخت یا مناطق کوچکتر فرش شده مانند ماشین یا پله‌ها دارد. آن‌ها مجهز به یک شلنگ مکش و یک سیم جمع شونده برای مانور آسان هستند. مدل‌های سطلی دارای یک واحد مجزا برای موتور و مخزن برای مانور آسان، انعطاف پذیری و تطبیق پذیری می‌باشند. این باعث می‌شود که این جارو برقی‌ها برای مبلمان و استفاده چند سطحی بهترین گزینه باشند.
 2. تمیزکننده عمیق یا فرش شوی: پاک کننده‌های عمیق یا قالیشویی از آب گرم برای از بین بردن لکه‌ها و درمان فرش استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها که به آن دستگاه‌های موکت‌گیر یا شامپو فرش نیز می‌گویند، فرش را با آب صابون اسپری می‌کنند، سپس از فناوری خلاء برای برس کشیدن الیاف و مکش آب، کثیفی و لکه‌های فرش استفاده می‌کنند. این جاروبرقی های ویژه برای استفاده روزمره طراحی نشده اند و برای کفپوش‌های چوبی مناسب نیستند.
 3. جارو برقی عمودی: جاروبرقی‌های عمودی برای مناطق بزرگ و فرش شده خانه ایده آل هستند. آن‌ها از یک برس کوبنده موتوردار استفاده می کنند که از طریق مکش کثیفی را از بین می‌برد. اکثر جاروبرقی‌های ایستاده برای استفاده همه جانبه دارای ضمیمه‌های داخلی هستند. برخی از طرح‌ها بدون کیسه هستند در حالی که برخی دیگر کیسه‌هایی برای جذب گرد و غبار و زباله دارند. ویژگی‌ها می‌تواند شامل تنظیم ارتفاع برای انتقال آسان از تمیز کردن فرش متراکم به کف چوبی سخت با چرخاندن سوئیچ باشد. جاروبرقی‌های عمودی برای کفپوش‌های چوبی و فرش بهترین گزینه هستند.
 4. جارو برقی دستی: جاروبرقی‌های دستی می توانند مناطقی را که برای ایستادن شما خیلی بزرگ هستند را تمیز کنند. طراحی‌های قابل حمل و بی‌سیم آن‌ها را برای تمیز کردن مناطق کوچک ایده آل می‌کند. اینها برای تمیز کردن بعد از کودکان و حیوانات خانگی عالی هستند. استفاده از جاروبرقی‌های دستی سبک، بی صدا و آسان است. آن‌ها معمولاً با باتری کار می‌کنند، و آن‌ها را قابل حمل و برای تمیز کردن کثیفی های کوچک می‌کند.
 5. جارو برقی حد وسط: جاروبرقی‌های چوبی یا جارویی حد وسط بین جاروبرقی ایستاده و دستی هستند. سبک وزن و باتری دار، راحتی یک جارو دستی را ارائه می‌دهند، اما ساختار عمودی یک جاروبرقی سنتی را دارند که آن‌ها را برای تمیز کردن نشت روی کف چوب‌های سخت بهتر می‌کند. آن‌ها بیشتر برای تمیز کردن سریع مناطق مانند کف آشپزخانه و حمام استفاده می شوند. بیشتر جاروبرقی‌های چوبی، برخلاف کیسه‌ها، یک فنجان خاک برای جمع‌آوری زباله‌ها دارند.
 6. جارو برقی حیوانات خانگی: جارو برقی حیوانات خانگی برای جمع آوری موهای حیوانات خانگی و به حداقل رساندن بوی حیوانات خانگی در منزل شما طراحی شده است. چیزی که آن‌ها را از جارو برقی‌های سنتی جدا می کند، توانایی جدا کردن و تمیز کردن آسان بیتر برس یا برس چرخان زیر جارو برقی که فرش را تمیز می‌کند است که معمولاً هنگام مواجهه با مقدار زیادی موی حیوان خانگی مسدود می‌شود. جاروبرقی‌های دوستدار حیوانات خانگی معمولاً شامل پاک کننده‌های اثاثه یا لوازم داخلی هستند که به جمع آوری موهای حیوانات خانگی روی مبلمان کمک می کنند.
 7. جاروبرقی رباتیک: جاروبرقی‌های رباتیک نشان دهنده آخرین فناوری خلاء هستند. به سادگی مرزهای حسگر را تنظیم کنید، تنظیمات خود را انتخاب کنید و به جاروبرقی روباتیک خود اجازه دهید کف‌ها را برای شما تمیز کند. بی سیم و جمع و جور، این جاروبرقی‌ها با دقت تمیز می‌شوند و در زمان شما صرفه جویی می کنند. در حالی که به اندازه جاروبرقی‌های سنتی قدرتمند یا همه کاره نیست، تمیز کردن مداوم آن سهولت و راحتی را ارائه می‌دهد.

تقسیم بندی جاروبرقی بر اساس شکل ظاهری آنها:

 • جارو برقی خوابیده: این مدل از جاروبرقی ها همان شکل های ساده‌ای است که در هر خانه‌ای موجود می باشد‌. قسمت موتور جارو، بر روی زمین است و از طریق خرطومی که به آن وصل می شود، تمامی گرد و غبار و کثیفی ها با مکش زیاد تمیز و وارد قسمت زباله دان جارو خواهند شد.
 • جاروبرقی ایستاده: نام دیگر این مدل، جاروی عصایی می باشد. در این نوع از جاروبرقی ها زباله دان، پارو و دستگیره به بدنه وصل می شوند. این مدل معمولا خرطومی ندارد. مخزن زباله جاروی ایستاده کوچک است، برای مکان های بزرگ مناسب نخواهد بود. از این جاروها می توان به عنوان جارودستی هم استفاده کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید جارو شارژی

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید جاروبرقی باید به آنها توجه نمایید:

 • توان و قدرت جاروبرقی: در همه‌ی وسایل برقی میزان قدرت با وات مشخص خواهد شد‌. میزان قدرت جاروبرقی ها ۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰ وات است. همین وات می باشد که میزان مکندگی و قدرت دستگاه را کم یا زیاد می کند. به دلیل پیشرفتی که در حوزه‌ی تولید جاروبرقی رخ داده است، عملا مدل‌های ۱۰۰۰ وات کاربردی ندارند ود خال حاضر میزان قدرت جاروها ۱۳۰۰ تا ۲۲۰۰ وات می باشد. انتخاب میزان قدرت جاروبرقی به نیاز شما و کوچکی یا بزرگی منزلتان بستگی دارد.
 • توان مکش: بدیهی است که هرچه مکش جاروبرقی بالاتر باشد، قدرت پاک کنندگی آن هم بیشتر خواهد بود. برخی از جاروها قابلیت تغییر مکش دارند و برای سطوح مختلف می توان درجه‌ی مکش را کم یا زیاد کرد.
 • وزن دستگاه: حتما به سراغ خرید دستگاهی بروید که وزن زیادی نداشته باشد. چون در این صورت به مرور زمان شما دچار کمردرد، درد دست و پا و…. خواهید شد. پس هنگام خرید به وزن دستگاه دقت کنید تا هنگام استفاده اذیت نشوید.
 • صدای کم: دستگاهی را خریداری نمایید که سر و صدای زیادی نداشته باشد، چون بلند بودن صدا، شما را آزار می دهد، خصوصا اگر کودک در خانه دارید. پس حتما توجه داشته باشید که دستگاهتان قدرت بالا و صدای کمی داشته باشد.
 • حرکت آسان: چون در طول روز این وسیله هنگام استفاده، مدام در حال حرکت است. باید توجه داشته باشید که به راحتی جا به جا شود.
 • کیسه‌ی جارو: برخی از جاروها دارای کیسه هستند و هنگام جاروکشیدن، آشغال ها درون محفظه قرار می گیرند. برخی دیگر بدون کیسه می باشند و آشغال ها درون قسمتی از جاروبرقی، جمع می شوند. بعضی مدل ها هم وجود دارند که هم با کیسه کار می کنند و هم بدون کیسه. سعی کنید به دنبال خرید جارویی باشید که کیسه‌ی آن قابل تعویض باشد‌. تا در آینده به مشکلات تنفسی دچار نشوید.
 • میزان انرژی: به دنبال خرید جاروبرقی باشید که مصرف انرژی آن پایین باشد، چون این وسیله در طول روز و هفته، چندبار از آن استفاده می شود.
 • قیمت: حتما به قیمت جاروبرقی توجه داشته باشید. قیمت این وسیله از ارزان شروع می شود تا گران. خرید هر کدام از این مدل ها به سلیقه، کیفیت، طراحی ساخت و… بستگی دارد.
 • داشتن فیلتر cyclone: داشتن این فیلتر باعث می شود که گرد و غبار از قطعات درشت تر جدا شود. برای مثال اگر حواستان نباشد و قطعه ای ارزشمند درون جارو برقی برود، داشتن این فیلتر، سبب می شود که به راحتی قطعه را بیابید.
 • تکنولوژی نانوسیلور: این تکنولوژی به معنای برخورداری از ذرات نقره است و باعث می شود هنگام استفاده از جاروبرقی، دچار آلرژی و مشکلات تنفسی نشوید.
 • نشانگر وضعیت کیسه: اگر جاروی انتخابی شما دارای کیسه است، داشتن این قابلیت، سبب می شود که در صورتی کیسه پر باشد، شما از پر بودن آن آگاه شوید.
 • قابلیت مکش مایعات: برخی از جاروبرقی ها علاوه بر جمع کردن ذرات گرد و غبار، قادر به جمع آوری مایعات هم هستند.
 • داشتن سیم جمع کن: سعی کنید جاروبرقی را خریداری کنید که قسمتی برای جمع کردن سیم داشته باشد.
 • برس های مختلف: اگر جاروبرقی انتخابی شما دارای برس های مختلف باشد، به راحتی می توانید سطوح مختلف مانند: موکت، پرده، مبل، کف و… را تمیز کنید.

نحوه مراقبت و نگهداری از جاروبرقی:

 • تسمه جاروبرقی خود را عوض کنید: اکثر سبک‌های تسمه جارو برقی کشیده و فرسوده می‌شوند. این باعث می‌شود که برس غلتکی کُند شود یا اصلاً نچرخد. توصیه می‌کنیم هر سال تسمه را تعویض کنید.
 • برس غلتکی جاروبرقی خود را تمیز کنید: موها و نخ‌ها به دور غلتک می پیچند و باعث کشیده شدن تسمه و کاهش مکش جارو می‌شوند. آنها همچنین می توانند وارد یاتاقان‌ها شوند و در برخی موارد محفظه نازل را ذوب کنند و جارو را برای همیشه از بین ببرند.
 • کیسه جاروبرقی را وقتی پر شد تعویض کنید: اگر جارو شما مجهز به نشانگر پر شدن نیست، در حین حرکت بر عملکرد آن نظارت کنید. معمولاً کیسه جارو را زمانی که ۷۰ تا ۸۰ درصد پر شده باید تعویض کنید.
 • فیلترهای جاروبرقی را تمیز نگه دارید: اگر جارو بدون کیسه مانند دایسون یا کوسه دارید، تمیز کردن مکرر فیلترها برای سلامت و طول عمر دستگاه تاثیر می‌گذارد. اگر قابل شستشو باشند … هر ۳ ماه یکبار برای اکثر کاربران میانگین زمانی است که باید انجام شود. برخی از فیلترها باید تعویض شوند. با استفاده معمولی هر ۶ ماه یکبار و برای صاحبان حیوانات خانگی هر سال و استفاده سبک هر ۲ تا ۳ سال توصیه می شود.
 • مراقب عملکرد جاروبرقی خود باشید: اغلب موتورهای وکیوم سوخته‌ای را که می‌بینیم علت سوختن آن‌ها این است که از ماشین‌ها مدت‌ها پس از گرفتگی کار کرده‌اند. گرفتگی جریان هوا را متوقف می کند و موتورهای وکیوم را بیش از حد گرم می کند. یک چیز کوچک مانند یک بابی پین می تواند باعث ایجاد گرفتگی شود و حتی یک خلاء جدید را اگر مجهز به خاموش کننده های ایمنی نباشد از بین ببرد.
 • ارتفاع نازل را به درستی تنظیم کنید: جارو جریان هوا را از بین می‌برد. اگر نازل در پایین ترین حالت در فرش فرو رفته باشد، جریان هوا ندارید و احتمالاً به نوبه خود به فرش آسیب می زنید. اگر جارو شما تنظیم کننده ارتفاع دارد، آن را روی ارتفاع قرار دهید و سپس آن را تا جایی پایین بیاورید که می شنوید موها با پرز فرش تماس می گیرند. وقتی رسیدی، پایین تر نرو. این کار باعث حداکثر کارایی، تسمه طولانی شدن عمر برس غلتکی و همچنین جلوگیری از آسیب رسیدن به فرش می‌شود.
 • سرویس وکیوم منظم را برنامه ریزی کنید: تمیز کردن فنری را با سرویس کامل جارو خود شروع کنید. شما می‌توانید این کار را در خانه انجام دهید؛ یک دستگاه جارو یا کمپرسور هوا کمک می کند از آن عبور کنید، مجرا، طول موها را بررسی کنید، تسمه‌ها و فیلترها را تعویض کنید و آن را آزمایش کنید. ما قطعات مورد نیاز شما را داریم و همیشه خوشحالیم که نکات و توصیه هایی را ارائه می دهیم.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید جاروبرقی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۲۴ نمونه جاروبرقی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ جاروبرقی درما مدل DX115C

جاروبرقی درما مدل DX115C

مشخصات

 • سایر توضیحات
  -قدرت مکش ۱۴۰۰۰ پاسکال- قابل استفاده به صورت دستی و ایستاده- ظرفیت مخزن زباله: ۱.۲ لیتر- سبک و قابل حمل- مکش عالی، قدرتمند و موثر- دارای فیلتر HEPA- قابلیت شستشوی فیلتر- دارای سه سری متفاوت جهت تمیزکاری موثر انواع سطوح و گوشه ها- دارای فیلتر سه لایه- مناسب برای انواع سطوح سنگی، چوبی، کاشی، فرش و …- قابلیت تمیز کردن درزها، گوشه و کنارها، مبلمان، زیر تختخواب، کیبورد و …- مجهز به برس نرم برای از بین بردن مایت ها و موهای روی مبلمان، ملحفه ها و پرده ها- چرخش ۹۰ درجه برس اصلی و تمیز کردن اطراف پایه های میز و مبلمان و گوشه های دیوارها- دارای سیستم خنک کننده سریع خروجی هوا برای محافظت از عملکرد موثر موتور
 • ابعاد
  ۱۰۱۹x206x128 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱.۸ گرم
 • اقلام همراه محصول
  جاروبرقیبرس جارو میله نازلدستگیرهبرس گرددفترچه راهنما
 • قدرت موتور
  ۶۰۰
 • طول کابل برق
  ۵
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۱.۲
 • امکانات ظاهری
  کنترل روی دسته
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه
 • محدوده توان مصرفی
  زیر ۱۰۰۰ وات
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • تعداد سری
  چهار عدد
 • تعداد چرخ
  چهار عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ جاروبرقی سطلی کوپکس مدل VCC-3830

جاروبرقی سطلی کوپکس مدل VCC-3830

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – جاروبرقی سطلی آب و خاک دو منظوره- ظرفیت جارو نمودن ۱ لیتر آب و ۲۰ لیتر خاک با موتور waterproof- دارای سیم جمع کن اتوماتیک با طول سیم ۵ متر- دارای جدیدترین سیستم جمع کن اتوماتیک سیم – دارای ۵ چرخ روان برای جابجایی راحت جارو- لوله نایلونی کنفی با طول عمر بالا- لوله تلسکوپی استیل با قابلیت تنظیم ارتفاع دسته- دارای فیلتر دوار قابل نصب روی دسته جارو- بدنه فایبرگلاس نشکن با مقاومت استحکامی بالا- برنده جایزه بهترین طراحی سال- دارای جدیدترین سیستم هواگیری و ایجاد ۲.۵ بار خلا با مکش بالا- دارای ولوم تنظیم مکش از ۱۶۰۰ تا ۲۰۰۰ وات- رنگ شده توسط جدیدترین دستگاه های رنگ الکترو استاتیک خودرو – رنگ الکترواستاتیک خودرو با بهترین کیفیت- دارای دسته روی درب جاروبرقی برای حمل و نقل آسان- دارای دو کیسه دائمی نانو با ابعاد بزرگ- استفاده از جاروبرقی با کیسه و بدون کیسه- دارای سیستم ضد آب موتور با طول عمر بالا- ساخته شده از بهترین مواد اولیه با مقاومت و طول عمر بالا- دارای ۵ چرخ در زیر دستگاه برای انتقال راحت تر این جاروبرقی- دارای دو سری اضافه شامل گوشه گیر و برس پرزگیر در بسته بندی- دارای نشان استاندارد ۱۰ رقمی ایران ، CE اروپا ، ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۰۴ (رضایت مشتری)
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • تعداد چرخ
  چهار عدد
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  زیر ۶۵ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  سطلی
 • امکانات جاروبرقی
  پاکت جارو برقی
 • عملکرد جارو برقی
  جذب مایعات
 • دستگاه نمایش وضعیت
  معمولی
 • ابعاد
  ۴۵x45x60 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت نظافت آسان
 • امکانات ظاهری
  سری قابل تنظیم
 • شعاع عملکرد
  ۵ متر
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۲۰ لیتر خاک و ۱ لیتر آب
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توان مکش
  ۲۰۰۰ وات
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  قابلیت کار با پاکت و بدون پاکت
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  – جاروبرقی ایستاده آب و خاک دو منظوره- ظرفیت جارو نمودن ۱ لیتر آب و ۲۰ لیتر خاک با موتور waterproof- دارای سیم جمع کن اتوماتیک با طول سیم ۵ متر- دارای جدیدترین سیستم سیم جمع کن اتوماتیک- دارای ۴ چرخ روان برای جابجایی راحت جارو- لوله نایلونی کنفی با طول عمر بالا- لوله تلسکوپی استیل با قابلیت تنظیم ارتفاع دسته- دارای فیلتر دوار قابل نصب روی دسته جارو- بدنه فایبرگلاس نشکن با مقاومت استحکامی بالا- برنده جایزه بهترین طراحی سال- دارای جدیدترین سیستم هواگیری و ایجاد ۲.۵ بار خلا با مکش بالا- دارای ولوم تنظیم مکش از ۱۶۰۰ تا ۲۰۰۰ وات- رنگ شده توسط جدیدترین دستگاه های رنگ الکترواستاتیک خودرو – رنگ الکترواستاتیک خودرو با بهترین کیفیت- دارای دسته روی درب جاروبرقی برای حمل و نقل آسان- دارای دو کیسه دائمی نانو با ابعاد بزرگ- استفاده از جاروبرقی با کیسه و بدون کیسه- دارای سیستم ضد آب موتور با طول عمر بالا- ساخته شده از بهترین مواد اولیه با مقاومت و طول عمر بالا- دارای ۴ چرخ در زیر دستگاه برای انتقال راحت تر این جاروبرقی- دارای دو سری اضافه شامل گوشه گیر و برس پرزگیر در بسته بندی- دارای نشان استاندارد ۱۰ رقمی ایران ، CE اروپا ، ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۰۴ (رضایت مشتری)
 • وزن
  ۱۲۰۰۰ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۸۴۰۷۰۰۱۰۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ جارو برقی پارس خزر مدل VC-2200W

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2200W

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ولوم جهت تنظیم میزان مکش دستگاه، برس ضمیمه مبل و درزگیر، مجهز به فیلتر جریان ورودی هوا، مجهز به پاکت هوا و فیلتر اسفنجی برای جریان خروجی هوا
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • شعاع عملکرد
  ۷
 • ابعاد
  ۵۲۰x320x250 سانتی‌متر
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۸
 • طول کابل برق
  ۵
 • توان مکش
  ۲۲۰۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  سه نوع پاکت دائمی، یکبار مصرف و ضد آلرژی هوا
 • قدرت موتور
  ۲۲۰۰
 • اقلام همراه محصول
  – سری پارویی – سری دو طرفه – دفترچه راهنما
 • وزن
  ۸.۲ گرم
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۹۹۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم قدرت مکشمجهز به لوله تلسکوپی جادوییمجهز به فیلتر آنتی باکتریالدارای دستگیره جدید سابر
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • تعداد سری
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • ابعاد
  ۵۰۰x320x265 سانتی‌متر
 • شعاع عملکرد
  ۸
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۶.۰
 • طول کابل برق
  ۵
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰
 • میزان صدا
  ۶۵
 • اقلام همراه محصول
  ۲ عدد (گردگیری / درز)
 • وزن
  ۸ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۰۵۳۸۸۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO3IR

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO3IR

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – تمیزکنندگی بسیار کامل با استفاده از CompressorTechnology- سری مخصوص درزهای- سَری مخصوص اثاثیه- شلنگ با قدرت بالای مکش بافت های پارچه ای- سیم بلند با قابلیت کاربرد در شعاع ۱۵ متری
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • تعداد سری
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۱۰ تا ۱۵ متر
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • ابعاد
  ۴۸۰x320x275 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۱۵
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۵
 • طول کابل برق
  ۱۳
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  پاکت یک بار مصرف
 • قدرت موتور
  ۱۲۰۰w
 • میزان صدا
  ۷۵ دسی بل
 • اقلام همراه محصول
  ۴ عدد پاکت یک بار مصرف
 • وزن
  ۹ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۴۷۵۴۹

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ جاروبرقی سامسونگ مدل King-20

جاروبرقی سامسونگ مدل King-20

مشخصات

 • امکانات ظاهری
  دسته بی سیم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۲۶۵۰۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ جاروبرقی بوش مدل BSGL3MULT3

جاروبرقی بوش مدل BSGL3MULT3

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – جنس لوله فلزی- فیلتر قابل شستشو‌ی Hygienic- سه حالت تنظیم مکش سرامیک/پارکت، فرش و مبل- دارای موتور قدرتمند HiSpin- پاکت با گنجایش XL- قابلیت جایگذاری قطعات درون جاروبرقی- سیستم پارک لوله
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • ابعاد
  ۴۸۰x287x260 سانتی‌متر
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • طول کابل برق
  ۱۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  کیسه‌ی قابل تعویض
 • قدرت موتور
  ۲۱۰۰-۲۷۰۰
 • اقلام همراه محصول
  سری گوشه‌گیرسری مخصوص مبلسری پاروییدفترچه‌ی راهنمالوله‌ی تلسکوپی و نازل
 • وزن
  ۴.۳ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۲۰۶۶۶۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1800W

جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1800W

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ولوم جهت تنظیم میزان مکش دستگاه جهت مصرف بهینه انرژیلوله‌ی تلسکوپی از جنس استیل ضدزنگگردش ۳۶۰ درجه لوله خرطومیمحافظ حرارتی موتور در هنگام پر شدن پاکت جاروبرقی یا گرفتگی لوله خرطومیمحفظه دو جداره موتور جهت کاهش صدافیلتر ورودی (میکروفیلتر) و خروجی (اسفنجی) هواکیسه‌ی کاغذی یکبار مصرف
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  کم‌تر از ۵ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ابعاد
  ۴۶۰x300x190 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۷
 • طول کابل برق
  ۴.۵
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  کاغذی
 • قدرت موتور
  ۱۶۰۰
 • میزان صدا
  ۷۸
 • وزن
  ۵.۲ گرم
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۶۷۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – میزان صدا ۶۳ دسی‌بل – دارای نوار پلاستیکی نرم برای محافظت از دیوار
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  زیر ۶۵ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  Anti Bacteria
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • ابعاد
  ۵۰۰x320x270 سانتی‌متر
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۸
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۶
 • طول کابل برق
  ۵
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰
 • میزان صدا
  ۶۳
 • وزن
  ۹.۵ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۰۵۴۴۰۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ جاروبرقی سطلی دریم مدل Z10 Pro

جاروبرقی سطلی دریم مدل Z10 Pro

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قدرت مکش فوق العاده ۴۰۰۰pa مکش قویمخزن زباله بر روی داک شارژ با ظرفیت فوق العاده بالای ۴ لیترقابلیت جمع آوری گرد و غبار در کیسه جارو برقی تا ۶۵ روزسیستم نوین مجرای هوای دایره ای شکل بسیار کار آمد تر پیمایش عالی LiDAR و اجتناب از برخورد با موانع سه بعدیآنالیز بیش از ۱۰۰ مانع در فاصله ۳ تا ۵۰ سانتی متری جهت عدم برخوردنقشه برداری سریع ۱۲۰ متر مربع در ۵ دقیقهحالت قفل ایمنی کودک ، جلوگیری از برخورد تصادفی با کودک و حیوانات خانگیپشتیبانی از اپلیکیشن برای کنترل روشن / خاموش، شارژ مجدد، کنترل صدا، تنظیم حالت تمیز کردنقابلیت تمیز کردن منطقه خاص و تنظیم منطقه ممنوع قابلیت ایجاد دیوار مجازیناوبری دقیق و نقشه برداری محیط سه بعدی تشخیص و اجتناب از اشیاء بصورت هوشمندظرفیت باتری ۵۲۰۰ میلی آمپر ساعت است۲.۵ ساعت کار بدون وقفه حدود ۲۵۰ متر سطح پوشش دهیقابلیت افزایش قدرت مکش خودکار روی فرش برای تمیزی بهترقابلیت نقشه برداری سه پلان (برای خانه هایی که چند طبقه هست )سنسور های جانبی با قابلیت ضد برخورد با اجسامسنسور پیشگیری از سقوط پرتگاهعبور از موانع تا ۲ سانتی مترقابلیت تمیز کردن زیر اجسام با ارتقاع مناسب مثل مبل تختخواب قابلیت تمیز کردن لبه های دیواراستفاده از سیستم کاهش نویز پنچ گانه۴ حالت مکش برای برآوردن نیازهای مختلف تمیز کردن۴۰۰میلی لیتر مخزن گرد و غبار مخزن آب ۱۵۰ میلی لیتر ، کنترل هوشمند آبدارای قابلیت شارژ خودکار و از سرگیری تمیز کردنبرس اصلی با قابلیت ضد گره خوردن مو
 • عملکرد جارو برقی
  سری جمع‌آوری مو
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  بدون کابل برق
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  زیر ۱۰۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA 11
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه
 • امکانات جاروبرقی
  پاکت جارو برقی
 • اقلام همراه محصول
  ۱ عدد جاروبرقی Dreame Z10 Pro1 عدد داک شارژ و مخزن زباله ۴ لیتری۲ عدد کیسه گرد و غبار ۴ لیتری۱ عدد ابزار تمیز کردن۱ عدد کابل برق۱ عدد مخزن آب۱ عدد پد پارچه ای۱ عدد برس جانبی۱ x راهنمای کاربر
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر قابل شست‌وشو
 • شعاع عملکرد
  ۲۵۰ متر
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۴ لیتر
 • توان مکش
  ۴۰۰۰ پاسکال
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  ظرفت ۴ لیتر
 • قدرت موتور
  ۴۶ وات
 • میزان صدا
  ۶۵ دسیبل
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۱۵۲۱۲۷۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ولوم جهت تنظیم میزان مکش دستگاه – برس ضمیمه مبل و درزگیر و پرده – مجهز به فیلتر جریان ورودی هوا – دستگیره جهت سهولت در حمل و نقل
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • ابعاد
  ۴۶۰x300x260 سانتی‌متر
 • شعاع عملکرد
  ۸
 • طول کابل برق
  ۵
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  پاکت یکبار مصرف
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰
 • اقلام همراه محصول
  – سری پارویی بزرگ – سری پارویی کوچک – سری لوله ای باریک – دفترچه راهنما
 • وزن
  ۸ گرم
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۸۱۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ جاروبرقی تولیپس مدل VC-A610

جاروبرقی تولیپس مدل VC-A610

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سیم جمع کن خودکارلوله کنفی
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه
 • قدرت موتور
  ۲۴۰۰ وات
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۳ لیتر
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۷۸۸۰۰۳۷۹

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ جاروبرقی سطلی هیتاچی مدل CV950Y

جاروبرقی سطلی هیتاچی مدل CV950Y

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بدنه با مقاومت بالا کیفیت ساخت بسیار عالی مکش قدرتمند موتور ساخت ژاپن موتور کم صدا قطعات عالی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  زیر ۶۵ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA 13
 • نوع جارو برقی
  سطلی
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ابعاد
  ۳۵۵x355x410 سانتی‌متر
 • شعاع عملکرد
  ۱۹۰
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۱۸
 • طول کابل برق
  ۷
 • توان مکش
  ۲۱۰۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  سطلی
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰
 • میزان صدا
  ۶۳
 • وزن
  ۳.۶ گرم
 • تعداد چرخ
  سه عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۸x32x28 سانتی‌متر
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۱۰ تا ۱۵ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۰-۷۵ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • وزن
  ۷۸۰۰ گرم
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۱۵
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۵ لیتر
 • طول کابل برق
  ۱۳
 • توان مکش
  ۱۸۰۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  پاکت نوع G
 • قدرت موتور
  ۱۸۰۰
 • میزان صدا
  ۷۴
 • اقلام همراه محصول
  برس مبلمان – ابزار مخصوص اثاثیه – ابزار بلند مخصوص درزها
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۸۴۴۵۴۷

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ جاروبرقی دوو مدل DVC-S22W

جاروبرقی دوو مدل DVC-S22W

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ۸ مرحله فیلتراسیونتنظیم الکتریکی قدرت مکشکنترل پنل LED روی بدنهنشانگر دیجیتالی پر بودن کیسه زبالهلوله تلسکوپی قابل تنظیمگیره نگه دارنده متعلقاتفیلتر قابل شستشو HEPA 13دارای نشانگر پر بودن کیسه جاروبرقی
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • تعداد سری
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA 13
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • ابعاد
  ۴۵x25x20 سانتی‌متر
 • شعاع عملکرد
  ۱۱
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۴.۵
 • طول کابل برق
  ۸
 • توان مکش
  ۶۵۰
 • قدرت موتور
  ۲۱۰۰
 • میزان صدا
  ۷۰
 • اقلام همراه محصول
  کیسه جاروبرقیلوله تلسکوپی قابل تنظیمگیره نگه دارنده متعلقاتلوله خرطومی سه عدد برس مخصوص فعالیت های مختلفنازل تمیز کاری کناره ها و گوشه ها
 • وزن
  ۷ گرم
 • تعداد چرخ
  سه عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای غلتک نرم – دارای ضربه گیر نرم – نازل های ۳D-EZ – عملیات دمش
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده توان مصرفی
  بیش از ۲۵۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • ابعاد
  ۵۰۰x320x280 سانتی‌متر
 • شعاع عملکرد
  ۱۰
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۶
 • طول کابل برق
  ۷
 • قدرت موتور
  ۲۵۰۰
 • اقلام همراه محصول
  – سری پارویی – سری گرد گیر – سری باریک – دفترچه راهنما
 • وزن
  ۱۰ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۰۵۴۳۸۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ جاروبرقی پاناسونیک مدل VC-813

جاروبرقی پاناسونیک مدل VC-813

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – کلید ۴ حالته کنترل توان – برس جانبی مبل ، موکت و پرده – دارای محافظ حرارتی اتوماتیک موتور -شعاع عملکرد: ۸ متر
 • ابعاد
  ۶۰۷x372x345 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹.۴ گرم
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  کیسه پارچه ای دایم با گنجایش ۴ لیتر
 • طول کابل برق
  ۶
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۴
 • شعاع عملکرد
  ۸
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • تعداد سری
  سه عدد
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۷۸۸۰۰۰۲۷

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ جاروبرقی سطلی کهکشان مدل star5000

جاروبرقی سطلی کهکشان مدل star5000

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵۰x300x500 سانتی‌متر
 • تعداد سری
  بدون سری مجزا
 • محدوده طول کابل برق
  کم‌تر از ۵ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  سطلی
 • وزن
  ۶ گرم
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۱۰
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۱۲
 • طول کابل برق
  ۴
 • توان مکش
  ۱۲۰۰-۱۵۰۰
 • قدرت موتور
  ۱۴۰۰
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۲۷۲۳۲۰۰۰۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R

جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ۸ مرحله فیلتراسیوندارای برس توربوتنظیم الکتریکی قدرت مکشکنترل پنل LED روی بدنهنشانگر دیجیتالی پر بودن کیسه زبالهلوله تلسکوپی قابل تنظیمگیره نگه دارنده ملحقاتفیلتر قابل شستشو HEPA 13برس مبل، برس پرده و گوشه پاک کنکنترل روی دستهبُرس توربونشانگر وضعیت فیلتر HEPA
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • امکانات ظاهری
  کنترل روی دسته
 • ابعاد
  ۳۹۰x560x320 سانتی‌متر
 • شعاع عملکرد
  ۱۱
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۴.۵
 • طول کابل برق
  ۸
 • توان مکش
  ۶۵۰
 • قدرت موتور
  ۲۱۰۰
 • میزان صدا
  ۷۰
 • وزن
  ۱۰ گرم
 • تعداد سری
  سه عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۸۰x320x280 سانتی‌متر
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۱۰ تا ۱۵ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۰-۷۵ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • وزن
  ۷.۸ گرم
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۱۵
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۵ لیتر
 • طول کابل برق
  ۱۳
 • توان مکش
  ۱۸۰۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  پاکت نوع G
 • قدرت موتور
  ۱۸۰۰
 • میزان صدا
  ۷۴
 • اقلام همراه محصول
  – برس مبلمان- ابزار مخصوص اثاثیه- ابزار بلند مخصوص درزها
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۴۷۵۶۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای فناوری Quattro Powerدارای فیلتر HEPA قابل شستشولوله خرطومی با روکش کنفیقابلیت Double Filtration برای تصفیه کامل هوای خروجی به فضای اتاقنشانگر برای نمایش پر شدن کیسه آشغالدارای برچسب انرژی A
 • ابعاد
  ۴۷۰x270x210 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵.۴ گرم
 • قدرت موتور
  ۲۵۰۰
 • طول کابل برق
  ۱۴
 • شعاع عملکرد
  ۱۴
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • محدوده طول کابل برق
  ۱۰ تا ۱۵ متر
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۹۵۹۰۰۱۱۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ جارو برقی پارس خزر مدل Turbo 2000

جارو برقی پارس خزر مدل Turbo 2000

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای سیستم پارک افقیمجهز به میکروفیلتر مخصوص تصفیه‌ی گردوغبارمجهز به پاکت با دو لایه‌ی میکروفیلترسیم‌جمع‌کن پدالیمجهز به سیستم هوشمند کنترل حرارت جهت جلوگیری از گرم‌شدن بیش از حد موتورقابلیت چرخش ۳۶۰ درجه‌ی خرطومیدارای سیستم دمنده (Blower)امکان تنظیم قدرت مکشفیلتر قابل شست‌وشو
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • شعاع عملکرد
  ۸
 • ابعاد
  ۴۷۰x300x240 سانتی‌متر
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۶
 • طول کابل برق
  حدود ۶.۷
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  کاغذی
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰
 • اقلام همراه محصول
  برس مخصوص مبل و گوشه‌پاک‌کن
 • وزن
  ۵.۴ گرم
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۸۲۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ جاروبرقی تولیپس مدل VC-A610

جاروبرقی تولیپس مدل VC-A610

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سیم جمع کن خودکارلوله کنفی
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه
 • قدرت موتور
  ۲۴۰۰ وات
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۳ لیتر
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۷۸۸۰۰۳۷۹

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ جاروبرقی سطلی کوپکس مدل VCC3700

جاروبرقی سطلی کوپکس مدل VCC3700

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵۰x450x650 سانتی‌متر
 • تعداد چرخ
  چهار عدد
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  سطلی
 • وزن
  ۵.۷ گرم
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • طول کابل برق
  ۵
 • توان مکش
  ۱۶۰۰
 • قدرت موتور
  ۱۶۰۰
 • اقلام همراه محصول
  لوله تلسکوپی استیلپارو
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۸۴۰۷۰۰۰۱۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید جاروبرقی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کیسه جارو برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا