لوازم خانگی برقی

جاروبرقی، راهنمای خرید جاروبرقی سامسونگ، ال جی، پارس خزر و بوش ارزان

همه ی آنچه که در مورد خرید جاروبرقی باید بدانید.

در حال حاضر جاروبرقی عضو جدانشدنی و ثابت هر خانه محسوب می شود. به گونه‌ای که خانم‌ها برای خرید جهیزیه؛ هیچ گاه آن را فراموش نمی کنند. پیشرفت علم و تکنولوژی، باعث شده است زندگی انسان‌ها به سمت و سوی آسایش و آرامش بیشتر پیش برود. شاید بتوان گفت، بی شک یکی از اصلی ترین اختراعات بشر، جاروبرقی است، چون استفاده از آن در عین راحتی، بسیار پرکاربرد هم خواهد بود.

گذشتگان ما برای نظافت منزل از جارو دستی استفاده می کردند. وسیله ای که کار کردن با آن بسیار طاقت فرسا بود، به گونه اب که فرد در آینده به مشکلاتی از قبیل: کمردرد، گردن درد و… دچار می شد. اما بهره بردن از جاروبرقی باعث می شود که در مدت زمان کم، منزلی پاکیزه و زیبا داشته باشید.

به دلیل تنوع بالای جنس و کیفیت این وسیله در بازار، انتخاب جاروبرقی باکیفیت و مقرون به صرفه تا حدودی سخت است. به همین دلیل کیمیک در این مطلب، قصد دارد که برای انتخاب درست جاروبرقی به شما کمک نماید. پس با ما همراه باشید.

جاروبرقی چیست؟

جاروبرقی وسیله ای است که به دلیل مکش بالایی که دارد، گرد، غبار و کثیفی های موجود روی سطوح مختلف را از بین می برد. اولین فردی که این وسیله را اختراع کرد، آیوز مک گافی آمریکایی در ۸ ژوئن ۱۸۶۹ بود. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، به وسیله‌ی نیروی برق کار می کند و در مدت خیلی کوتاهی محیط مورد نظر را پاک می نماید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ماشین لباسشویی

اجزای تشکیل دهنده‌ی جاروبرقی:

 • قسمت الکترونیکی دستگاه: استاتور، کلکتور و جاروبکها در این قسمت هستند. در واقع تمامی ایم موارد بخش های الکتریکی دستگاه می باشند.
 • قسمت مکانیکی دستگاه: قسمتی که سیم در آن جمع می شود، زباله دان و فیلتر جاروبرقی، جزو قسمت های مکانیکی این وسیله می باشند.

قطعات قسمت مکانیکی یک جاروبرقی مدرن شامل ده‌ها قطعه است که با هم کار می‌کنند. در زیر خواهید فهمید که نام هر قسمت چیست و چه کاری را انجام می‌دهند.

 • نشانگر تعویض کیسه: چراغی که در زمان تعویض کیسه به طور خودکار روشن می‌شود و کمک می‌کند جاروبرقی با حداکثر کارایی کار کند.
 • بدون کیسه: مدل‌های بدون کیسه هزینه خرید کیسه‌های جدید را کاهش می‌دهند و با برداشتن لیوان گرد و غبار راحت‌تر تخلیه می‌شوند.
 • تسمه: تسمه خلاء موتور را به سیستم برس متصل می‌کند. این باعث می‌شود که برس‌ها به سرعت بچرخند و زباله‌ها را پردازش کنند. دانستن نوع تسمه مدلی که در صورت جایگزینی انتخاب می‌کنید مهم است.
 • سیستم برس: این قلب یک پاک کننده عمیق است. هر مدل دارای یک یا چند برس چرخان می‌باشد که آب و صابون را روی فرش می‌مالد.
 • بخاری داخلی: بسیاری از پاک کننده‌های عمیق سوئیچ‌های حرارتی ارائه می‌دهند که به طور خودکار آب را گرم می‌کنند. این به ایجاد تمیز کردن کارآمدتر سطوح کمک می‌کند.
 • تنظیم ارتفاع فرش: این ویژگی برای مانور آسان، ارتفاع رول برس جاروبرقی را به ارتفاع فرش تغییر می‌دهد.
 • مسیر تمیز کردن: عرض جارو برقی و قابلیت جذب خاک و گرد و غبار. جاروبرقی با مسیر تمیز کردن بزرگتر مقدار زیادی کثیفی را با سرعت بیشتری جذب می‌کند.
 • بی سیم: این جارو برقی‌ها معمولاً سبک وزن هستند و در هنگام تمیز کردن کفپوش‌ها طیف وسیعی از تحرک را به شما می‌دهند. ایستگاه های اتصال شامل شارژ سریع می‌باشد.
 • ابزار شکاف: یک پیوست بلند و زاویه‌دار که مکان‌های دقیق و صعب العبور مانند گوشه‌ها را تمیز می‌کند.
 • برس گردگیری: ضمیمه برس مویی برای گردگیری سطوح سخت.
 • پاک کننده لبه: این ویژگی می‌تواند خاک را در زیر کل ناحیه تمیز کننده برای فرش دیوار به دیوار جمع کند.
 • فیلتراسیون: سیستم‌های فیلتراسیون به حذف کنه‌های گرد و غبار از کف و مبلمان کمک می کنند. این برای کاهش آلرژن‌های خانگی ایده آل است.
 • چراغ جلو: جارو برقی با چراغ جلو به شما این امکان را می‌دهد که اشیایی را که در فضاهای تاریک کمدها یا زیر تخت مانع از مسیر تمیز کردن می شوند، مشاهده کنید.
 • موتور: هرچه قدرت مکش در جارو برقی شما بیشتر باشد، زمان و تلاش کمتری برای تمیز کردن کف شما نیاز است. قدرت خلاء با آمپر، وات و ولت اندازه گیری می‌شود.
 • سیستم حفاظتی موتور: این موتور خلاء را از گرمای بیش از حد محافظت می کند، به خصوص در مواقعی که گیر یا گرفتگی وجود دارد.
 • ابزارهای داخلی: ابزارهای شکاف، برس‌های اثاثه یا لوازم داخلی و شیلنگ‌های لوکس تنها چند مورد هستند که می‌توانند تفاوت بزرگی در هنگام تمیز کردن ایجاد کنند. بسیاری از جاروبرقی‌ها و پاک کننده‌های عمیق شامل یک یا چند ابزار برای رسیدن به گوشه ها، پله ها و سایر مکان های کوچک هستند.
 • برس حیوان خانگی: برس مویی که برای از بین بردن مو و شوره حیوانات خانگی از مبلمان، پله ها یا دیگر فضاهای کوچک استفاده می‌شود.
 • سیم جمع کن: این یک ویژگی رایج در جارو برقی سطلی است که در آن سیم برای مانور و نگهداری آسان به داخل دستگاه می پیچد.
 • موتور خودکششی: قابلیتی که خلاء را به تنهایی برای مانور آسان به حرکت در می آورد.
 • ظرفیت مخزن: هر چه مخزن بزرگتر باشد، پاک کننده عمیق شما بدون نیاز به آب پر کردن مجدد کار می‌کند. مانند خود مدل‌ها، ظرفیت‌ها متفاوت است، اما استاندارد حدود یک گالن می‌باشد.
 • ابزار اثاثه یا لوازم داخلی: ضمیمه برس مویی که برای تمیز کردن مبلمان، پرده‌ها یا سایر سطوح پارچه‌ای استفاده می‌شود.

انواع جارو برقی:

 1. جارو برقی سطلی: جارو برقی سطلی بهترین کارکرد را روی سطوح سخت یا مناطق کوچکتر فرش شده مانند ماشین یا پله‌ها دارد. آن‌ها مجهز به یک شلنگ مکش و یک سیم جمع شونده برای مانور آسان هستند. مدل‌های سطلی دارای یک واحد مجزا برای موتور و مخزن برای مانور آسان، انعطاف پذیری و تطبیق پذیری می‌باشند. این باعث می‌شود که این جارو برقی‌ها برای مبلمان و استفاده چند سطحی بهترین گزینه باشند.
 2. تمیزکننده عمیق یا فرش شوی: پاک کننده‌های عمیق یا قالیشویی از آب گرم برای از بین بردن لکه‌ها و درمان فرش استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها که به آن دستگاه‌های موکت‌گیر یا شامپو فرش نیز می‌گویند، فرش را با آب صابون اسپری می‌کنند، سپس از فناوری خلاء برای برس کشیدن الیاف و مکش آب، کثیفی و لکه‌های فرش استفاده می‌کنند. این جاروبرقی های ویژه برای استفاده روزمره طراحی نشده اند و برای کفپوش‌های چوبی مناسب نیستند.
 3. جارو برقی عمودی: جاروبرقی‌های عمودی برای مناطق بزرگ و فرش شده خانه ایده آل هستند. آن‌ها از یک برس کوبنده موتوردار استفاده می کنند که از طریق مکش کثیفی را از بین می‌برد. اکثر جاروبرقی‌های ایستاده برای استفاده همه جانبه دارای ضمیمه‌های داخلی هستند. برخی از طرح‌ها بدون کیسه هستند در حالی که برخی دیگر کیسه‌هایی برای جذب گرد و غبار و زباله دارند. ویژگی‌ها می‌تواند شامل تنظیم ارتفاع برای انتقال آسان از تمیز کردن فرش متراکم به کف چوبی سخت با چرخاندن سوئیچ باشد. جاروبرقی‌های عمودی برای کفپوش‌های چوبی و فرش بهترین گزینه هستند.
 4. جارو برقی دستی: جاروبرقی‌های دستی می توانند مناطقی را که برای ایستادن شما خیلی بزرگ هستند را تمیز کنند. طراحی‌های قابل حمل و بی‌سیم آن‌ها را برای تمیز کردن مناطق کوچک ایده آل می‌کند. اینها برای تمیز کردن بعد از کودکان و حیوانات خانگی عالی هستند. استفاده از جاروبرقی‌های دستی سبک، بی صدا و آسان است. آن‌ها معمولاً با باتری کار می‌کنند، و آن‌ها را قابل حمل و برای تمیز کردن کثیفی های کوچک می‌کند.
 5. جارو برقی حد وسط: جاروبرقی‌های چوبی یا جارویی حد وسط بین جاروبرقی ایستاده و دستی هستند. سبک وزن و باتری دار، راحتی یک جارو دستی را ارائه می‌دهند، اما ساختار عمودی یک جاروبرقی سنتی را دارند که آن‌ها را برای تمیز کردن نشت روی کف چوب‌های سخت بهتر می‌کند. آن‌ها بیشتر برای تمیز کردن سریع مناطق مانند کف آشپزخانه و حمام استفاده می شوند. بیشتر جاروبرقی‌های چوبی، برخلاف کیسه‌ها، یک فنجان خاک برای جمع‌آوری زباله‌ها دارند.
 6. جارو برقی حیوانات خانگی: جارو برقی حیوانات خانگی برای جمع آوری موهای حیوانات خانگی و به حداقل رساندن بوی حیوانات خانگی در منزل شما طراحی شده است. چیزی که آن‌ها را از جارو برقی‌های سنتی جدا می کند، توانایی جدا کردن و تمیز کردن آسان بیتر برس یا برس چرخان زیر جارو برقی که فرش را تمیز می‌کند است که معمولاً هنگام مواجهه با مقدار زیادی موی حیوان خانگی مسدود می‌شود. جاروبرقی‌های دوستدار حیوانات خانگی معمولاً شامل پاک کننده‌های اثاثه یا لوازم داخلی هستند که به جمع آوری موهای حیوانات خانگی روی مبلمان کمک می کنند.
 7. جاروبرقی رباتیک: جاروبرقی‌های رباتیک نشان دهنده آخرین فناوری خلاء هستند. به سادگی مرزهای حسگر را تنظیم کنید، تنظیمات خود را انتخاب کنید و به جاروبرقی روباتیک خود اجازه دهید کف‌ها را برای شما تمیز کند. بی سیم و جمع و جور، این جاروبرقی‌ها با دقت تمیز می‌شوند و در زمان شما صرفه جویی می کنند. در حالی که به اندازه جاروبرقی‌های سنتی قدرتمند یا همه کاره نیست، تمیز کردن مداوم آن سهولت و راحتی را ارائه می‌دهد.

تقسیم بندی جاروبرقی بر اساس شکل ظاهری آنها:

 • جارو برقی خوابیده: این مدل از جاروبرقی ها همان شکل های ساده‌ای است که در هر خانه‌ای موجود می باشد‌. قسمت موتور جارو، بر روی زمین است و از طریق خرطومی که به آن وصل می شود، تمامی گرد و غبار و کثیفی ها با مکش زیاد تمیز و وارد قسمت زباله دان جارو خواهند شد.
 • جاروبرقی ایستاده: نام دیگر این مدل، جاروی عصایی می باشد. در این نوع از جاروبرقی ها زباله دان، پارو و دستگیره به بدنه وصل می شوند. این مدل معمولا خرطومی ندارد. مخزن زباله جاروی ایستاده کوچک است، برای مکان های بزرگ مناسب نخواهد بود. از این جاروها می توان به عنوان جارودستی هم استفاده کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید جارو شارژی

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید جاروبرقی باید به آنها توجه نمایید:

 • توان و قدرت جاروبرقی: در همه‌ی وسایل برقی میزان قدرت با وات مشخص خواهد شد‌. میزان قدرت جاروبرقی ها ۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰ وات است. همین وات می باشد که میزان مکندگی و قدرت دستگاه را کم یا زیاد می کند. به دلیل پیشرفتی که در حوزه‌ی تولید جاروبرقی رخ داده است، عملا مدل‌های ۱۰۰۰ وات کاربردی ندارند ود خال حاضر میزان قدرت جاروها ۱۳۰۰ تا ۲۲۰۰ وات می باشد. انتخاب میزان قدرت جاروبرقی به نیاز شما و کوچکی یا بزرگی منزلتان بستگی دارد.
 • توان مکش: بدیهی است که هرچه مکش جاروبرقی بالاتر باشد، قدرت پاک کنندگی آن هم بیشتر خواهد بود. برخی از جاروها قابلیت تغییر مکش دارند و برای سطوح مختلف می توان درجه‌ی مکش را کم یا زیاد کرد.
 • وزن دستگاه: حتما به سراغ خرید دستگاهی بروید که وزن زیادی نداشته باشد. چون در این صورت به مرور زمان شما دچار کمردرد، درد دست و پا و…. خواهید شد. پس هنگام خرید به وزن دستگاه دقت کنید تا هنگام استفاده اذیت نشوید.
 • صدای کم: دستگاهی را خریداری نمایید که سر و صدای زیادی نداشته باشد، چون بلند بودن صدا، شما را آزار می دهد، خصوصا اگر کودک در خانه دارید. پس حتما توجه داشته باشید که دستگاهتان قدرت بالا و صدای کمی داشته باشد.
 • حرکت آسان: چون در طول روز این وسیله هنگام استفاده، مدام در حال حرکت است. باید توجه داشته باشید که به راحتی جا به جا شود.
 • کیسه‌ی جارو: برخی از جاروها دارای کیسه هستند و هنگام جاروکشیدن، آشغال ها درون محفظه قرار می گیرند. برخی دیگر بدون کیسه می باشند و آشغال ها درون قسمتی از جاروبرقی، جمع می شوند. بعضی مدل ها هم وجود دارند که هم با کیسه کار می کنند و هم بدون کیسه. سعی کنید به دنبال خرید جارویی باشید که کیسه‌ی آن قابل تعویض باشد‌. تا در آینده به مشکلات تنفسی دچار نشوید.
 • میزان انرژی: به دنبال خرید جاروبرقی باشید که مصرف انرژی آن پایین باشد، چون این وسیله در طول روز و هفته، چندبار از آن استفاده می شود.
 • قیمت: حتما به قیمت جاروبرقی توجه داشته باشید. قیمت این وسیله از ارزان شروع می شود تا گران. خرید هر کدام از این مدل ها به سلیقه، کیفیت، طراحی ساخت و… بستگی دارد.
 • داشتن فیلتر cyclone: داشتن این فیلتر باعث می شود که گرد و غبار از قطعات درشت تر جدا شود. برای مثال اگر حواستان نباشد و قطعه ای ارزشمند درون جارو برقی برود، داشتن این فیلتر، سبب می شود که به راحتی قطعه را بیابید.
 • تکنولوژی نانوسیلور: این تکنولوژی به معنای برخورداری از ذرات نقره است و باعث می شود هنگام استفاده از جاروبرقی، دچار آلرژی و مشکلات تنفسی نشوید.
 • نشانگر وضعیت کیسه: اگر جاروی انتخابی شما دارای کیسه است، داشتن این قابلیت، سبب می شود که در صورتی کیسه پر باشد، شما از پر بودن آن آگاه شوید.
 • قابلیت مکش مایعات: برخی از جاروبرقی ها علاوه بر جمع کردن ذرات گرد و غبار، قادر به جمع آوری مایعات هم هستند.
 • داشتن سیم جمع کن: سعی کنید جاروبرقی را خریداری کنید که قسمتی برای جمع کردن سیم داشته باشد.
 • برس های مختلف: اگر جاروبرقی انتخابی شما دارای برس های مختلف باشد، به راحتی می توانید سطوح مختلف مانند: موکت، پرده، مبل، کف و… را تمیز کنید.

نحوه مراقبت و نگهداری از جاروبرقی:

 • تسمه جاروبرقی خود را عوض کنید: اکثر سبک‌های تسمه جارو برقی کشیده و فرسوده می‌شوند. این باعث می‌شود که برس غلتکی کُند شود یا اصلاً نچرخد. توصیه می‌کنیم هر سال تسمه را تعویض کنید.
 • برس غلتکی جاروبرقی خود را تمیز کنید: موها و نخ‌ها به دور غلتک می پیچند و باعث کشیده شدن تسمه و کاهش مکش جارو می‌شوند. آنها همچنین می توانند وارد یاتاقان‌ها شوند و در برخی موارد محفظه نازل را ذوب کنند و جارو را برای همیشه از بین ببرند.
 • کیسه جاروبرقی را وقتی پر شد تعویض کنید: اگر جارو شما مجهز به نشانگر پر شدن نیست، در حین حرکت بر عملکرد آن نظارت کنید. معمولاً کیسه جارو را زمانی که ۷۰ تا ۸۰ درصد پر شده باید تعویض کنید.
 • فیلترهای جاروبرقی را تمیز نگه دارید: اگر جارو بدون کیسه مانند دایسون یا کوسه دارید، تمیز کردن مکرر فیلترها برای سلامت و طول عمر دستگاه تاثیر می‌گذارد. اگر قابل شستشو باشند … هر ۳ ماه یکبار برای اکثر کاربران میانگین زمانی است که باید انجام شود. برخی از فیلترها باید تعویض شوند. با استفاده معمولی هر ۶ ماه یکبار و برای صاحبان حیوانات خانگی هر سال و استفاده سبک هر ۲ تا ۳ سال توصیه می شود.
 • مراقب عملکرد جاروبرقی خود باشید: اغلب موتورهای وکیوم سوخته‌ای را که می‌بینیم علت سوختن آن‌ها این است که از ماشین‌ها مدت‌ها پس از گرفتگی کار کرده‌اند. گرفتگی جریان هوا را متوقف می کند و موتورهای وکیوم را بیش از حد گرم می کند. یک چیز کوچک مانند یک بابی پین می تواند باعث ایجاد گرفتگی شود و حتی یک خلاء جدید را اگر مجهز به خاموش کننده های ایمنی نباشد از بین ببرد.
 • ارتفاع نازل را به درستی تنظیم کنید: جارو جریان هوا را از بین می‌برد. اگر نازل در پایین ترین حالت در فرش فرو رفته باشد، جریان هوا ندارید و احتمالاً به نوبه خود به فرش آسیب می زنید. اگر جارو شما تنظیم کننده ارتفاع دارد، آن را روی ارتفاع قرار دهید و سپس آن را تا جایی پایین بیاورید که می شنوید موها با پرز فرش تماس می گیرند. وقتی رسیدی، پایین تر نرو. این کار باعث حداکثر کارایی، تسمه طولانی شدن عمر برس غلتکی و همچنین جلوگیری از آسیب رسیدن به فرش می‌شود.
 • سرویس وکیوم منظم را برنامه ریزی کنید: تمیز کردن فنری را با سرویس کامل جارو خود شروع کنید. شما می‌توانید این کار را در خانه انجام دهید؛ یک دستگاه جارو یا کمپرسور هوا کمک می کند از آن عبور کنید، مجرا، طول موها را بررسی کنید، تسمه‌ها و فیلترها را تعویض کنید و آن را آزمایش کنید. ما قطعات مورد نیاز شما را داریم و همیشه خوشحالیم که نکات و توصیه هایی را ارائه می دهیم.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید جاروبرقی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۲۴ نمونه جاروبرقی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ جارو برقی فیلیپس مدل FC9176

جارو برقی فیلیپس مدل FC9176

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۹۵۹۰۰۰۸۳
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA 13
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • امکانات ظاهری
  کنترل روی دسته
 • شعاع عملکرد
  ۱۰ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۵ لیتر
 • توان مکش
  ۵۰۰ وات
 • قدرت موتور
  ۲۲۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۰ دسی‌بل
 • وزن
  ۶ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۵۰x330x280 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ جارو برقی جنرال فیت مدل Parastoo 5300

جارو برقی جنرال فیت مدل Parastoo 5300

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۳۴۱۹۰۰۰۳۶
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۰-۷۵ دسی بل
 • نوع جاروبرقی
  سطلی
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • سایر توضیحات
  دارای دبی هوای ۵۸ dm3/secمجهز به موتور دو پروانهبدون الکتریسیته ساکن
 • شعاع عملکرد
  ۷ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۲۱ لیتر
 • طول کابل برق
  ۶ متر
 • قدرت موتور
  ۱۳۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۰ دسی‌بل
 • اقلام همراه محصول
  مبل پاک کنفیلتر دواربرس تختگوشه پاک‌کنلوله خرطومی
 • وزن
  ۶.۲ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۵۰۰x370x415 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۴۷۵۶۳
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۱۰ تا ۱۵ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۰-۷۵ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • شعاع عملکرد
  ۱۵ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۵ لیتر لیتر
 • طول کابل برق
  ۱۳ متر
 • توان مکش
  ۱۸۰۰ وات
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  پاکت نوع G
 • قدرت موتور
  ۱۸۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۴ دسی‌بل
 • اقلام همراه محصول
  – برس مبلمان- ابزار مخصوص اثاثیه- ابزار بلند مخصوص درزها
 • وزن
  ۷.۸ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۸۰x320x280 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ جارو برقی مدل ُSC20M2510WB

جارو برقی مدل ُSC20M2510WB

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰ وات
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۵۰۰x300x265 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ جارو برقی ناسا الکتریک مدلNS-9096

جارو برقی ناسا الکتریک مدلNS-9096

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  زیر ۶۵ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  Anti Bacteria
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۳.۵ لیتر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توان مکش
  ۲۵۰۰ وات
 • قدرت موتور
  ۲۵۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۶۵ دسی‌بل
 • اقلام همراه محصول
  لوله خرطومی پارو
 • وزن
  ۸ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۵۴۰x350x300 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ جارو برقی پارس خزر مدل ECO 1900W

جارو برقی پارس خزر مدل ECO 1900W

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۶۸۹
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • سایر توضیحات
  دارای ضربه‌گیر در طرفین بدنهقابلیت تنطیم قدرت مکشدارای چراغ نشانگردارای میکروفیلتر مخصوص تصفیه‌ی گردوغبارقابلیت چرخش ۳۶۰ درجه‌ی لوله‌ی خرطومیدارای موتور پرقدرت و کم‌صدامخزن موتور دوجدارهمجهز به فیوز حرارتی و خازن مخصوص پارازیت‌گیر
 • شعاع عملکرد
  ۷ متر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  کاغذی
 • قدرت موتور
  ۱۹۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۵ دسی‌بل
 • وزن
  ۶.۲۰ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۵۰۰x300x200 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ جارو برقی مدل SC4570

جارو برقی مدل SC4570

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  بدون کیسه
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • شعاع عملکرد
  ۹ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۱.۳ لیتر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توان مکش
  ۲۰۰۰ وات
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۸۰ دسی‌بل
 • وزن
  ۴ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۵۰۰x350x200 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ جارو برقی ۶۰۰ وات جی پاس مدل GVC2596

جارو برقی 600 وات جی پاس مدل GVC2596

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  کم‌تر از ۵ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  بدون کیسه
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • سایر توضیحات
  قابلیت استفاده بدون دسته و با افزودن سری های همراه جهت تمیز کردن مبل و پرده و …
 • امکانات ظاهری
  کنترل روی دسته
 • شعاع عملکرد
  ۴ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۰.۸ لیتر
 • طول کابل برق
  ۴.۵ متر
 • توان مکش
  ۶۰۰ وات
 • قدرت موتور
  ۶۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۵ دسی‌بل
 • اقلام همراه محصول
  ۲ عدد سری برای تمیز کردن مبل و پرده و درزها ….
 • وزن
  ۲.۴ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۲۶۰x288x1123 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ جارو برقی نانیوا مدل NVC-9840

جارو برقی نانیوا مدل NVC-9840

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • سایر توضیحات
  ظرفیت کیسه ۶ لیتردارای فیلتر hepa
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۶ لیتر
 • طول کابل برق
  ۶ متر
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  دارای پاکت ۶ لیتری
 • قدرت موتور
  ۲۲۰۰ وات
 • وزن
  ۳.۴ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۵۵۰x350x300 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1800W

جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1800W

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۶۷۲
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  کم‌تر از ۵ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • سایر توضیحات
  ولوم جهت تنظیم میزان مکش دستگاه جهت مصرف بهینه انرژیلوله‌ی تلسکوپی از جنس استیل ضدزنگگردش ۳۶۰ درجه لوله خرطومیمحافظ حرارتی موتور در هنگام پر شدن پاکت جاروبرقی یا گرفتگی لوله خرطومیمحفظه دو جداره موتور جهت کاهش صدافیلتر ورودی (میکروفیلتر) و خروجی (اسفنجی) هواکیسه‌ی کاغذی یکبار مصرف
 • شعاع عملکرد
  ۷ متر
 • طول کابل برق
  ۴.۵ متر
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  کاغذی
 • قدرت موتور
  ۱۶۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۸ دسی‌بل
 • وزن
  ۵.۲ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۶۰x300x190 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ جارو برقی پارس خزر مدل Turbo 2000

جارو برقی پارس خزر مدل Turbo 2000

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۹۵۹۰۰۱۷۵-۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۸۲۵
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • سایر توضیحات
  دارای سیستم پارک افقیمجهز به میکروفیلتر مخصوص تصفیه‌ی گردوغبارمجهز به پاکت با دو لایه‌ی میکروفیلترسیم‌جمع‌کن پدالیمجهز به سیستم هوشمند کنترل حرارت جهت جلوگیری از گرم‌شدن بیش از حد موتورقابلیت چرخش ۳۶۰ درجه‌ی خرطومیدارای سیستم دمنده (Blower)امکان تنظیم قدرت مکشفیلتر قابل شست‌وشو
 • شعاع عملکرد
  ۸ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۶ لیتر
 • طول کابل برق
  حدود ۶.۷ متر
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  کاغذی
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  برس مخصوص مبل و گوشه‌پاک‌کن
 • وزن
  ۵.۴ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۷۰x300x240 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ جارو برقی پلار مدل ۲۰۰۰-۳G

جارو برقی پلار مدل 2000-3G

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۰-۷۵ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  سطلی
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • سایر توضیحات
  با لوله تلسکوپی کیسه دائمی جاروبرقیموتور تحت لیسانس AEG آلمانبا قابلیت دمیدن
 • شعاع عملکرد
  ۱۰ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۱۸ لیتر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توان مکش
  ۵۷۴ وات
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  کیسه دائمی
 • قدرت موتور
  ۱۸۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۵ دسی‌بل
 • اقلام همراه محصول
  لوله تلسکوپیبرس اصلیبرس گوشه گیربرس مبلبرس گردگیری
 • وزن
  ۶ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۳۰x570x360 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ جارو برقی روونتا مدل RQ3719

جارو برقی روونتا مدل RQ3719

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع جاروبرقی
  بدون کیسه
 • سایر توضیحات
  دارای ۲ نوع فیلتر هوا
 • شعاع عملکرد
  ۸.۸ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۱.۵ لیتر
 • قدرت موتور
  ۷۵۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۵ دسی‌بل
 • اقلام همراه محصول
  ۳ نوع سری: پارویی فرش، گوشه‌گیر، پارویی پارکت/سرامیک
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۱۰x290x275 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W

مشخصات

 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۸۱۸-۲۹۰۱۲۹۵۹۰۰۱۹۹
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • سایر توضیحات
  – ولوم جهت تنظیم میزان مکش دستگاه – برس ضمیمه مبل و درزگیر و پرده – مجهز به فیلتر جریان ورودی هوا – دستگیره جهت سهولت در حمل و نقل
 • شعاع عملکرد
  ۸ متر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  پاکت یکبار مصرف
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  – سری پارویی بزرگ – سری پارویی کوچک – سری لوله ای باریک – دفترچه راهنما
 • وزن
  ۸ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۶۰x300x260 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ جارو برقی بوش مدل BGL35MOV27

جارو برقی بوش مدل BGL35MOV27

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • سایر توضیحات
  فرکانس: ۵۰/۶۰ هرتزسیستم HighPower Airflow با عملکرد بسیار قدرتمند و آیرودینامیک بهینهمحور توپی ۳۶۰° BallConnection™ برای حداکثر انعطاف پذیری شلنگمجهز به کیسه گرد و غبار MegaAir SuperTEX قفل داردارای محل قرارگیری لوله برای نگهداری دستگاهفیلتر قابل شستشوقابلیت تنظیم قدرت مکش
 • شعاع عملکرد
  ۱۰ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۴ لیتر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توان مکش
  ۲۴۰۰ وات
 • قدرت موتور
  ۲۴۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۵ دسی‌بل
 • اقلام همراه محصول
  برس مبلمانسری مخصوص درزها
 • وزن
  ۶ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۲۷۰x318x395 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ جارو برقی فکر مدل DARKY OKO

جارو برقی فکر مدل DARKY OKO

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  بدون سری مجزا
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • نوع جاروبرقی
  بدون کیسه
 • سایر توضیحات
  دارای سری مثلثیدارای دسته راحت با طراحی ارگونومیکدارای فیلتر محافظ موتور برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبارمجهز به سیستم فیلتر هوا
 • شعاع عملکرد
  ۲۰ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۱.۲ لیتر
 • طول کابل برق
  ۶ متر
 • توان مکش
  ۲۰۰۰ وات
 • قدرت موتور
  ۸۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۸۰ دسی‌بل
 • وزن
  ۳ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۱۳۰x130x500 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ جارو برقی پلار مدل ۳۳۰۰-۱۰G

جارو برقی پلار مدل 3300-10G

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۳۵۹۰۰۰۰۴۹
 • تعداد چرخ
  چهار عدد
 • تعداد سری
  چهار عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  سطلی
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • سایر توضیحات
  با لوله تلسکوپی کیسه دائمی جاروبرقیموتور تحت لیسانس AEG آلمانبا قابلیت دمیدن
 • شعاع عملکرد
  ۱۰ متر متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۱۸ لیتر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توان مکش
  ۷۳۴ وات
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  کیسه دائمی
 • قدرت موتور
  ۱۶۰۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  لوله تلسکوپیبرس اصلیبرس گوشه گیربرس مبلبرس گردگیری
 • وزن
  ۶ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۳۰x570x360 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ جارو برقی آ ای سی مدل H.3000

جارو برقی آ ای سی مدل H.3000

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۹۴۵۰۰۱۰۹
 • تعداد سری
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • شعاع عملکرد
  ۸ متر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • قدرت موتور
  ۲۴۰۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  دارای سری گوشه و درزدارای پاکت اضافهرنگ خرطومی به صورت رندوم ارسال میشود و قابل تفکیک نیست
 • وزن
  ۶.۸۶۰ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۲۸۰x530x225 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ جارو برقی سایا مدل Lotus

جارو برقی سایا مدل Lotus

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۰۴۳۵۰۰۱۲۴
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • سایر توضیحات
  امکان تنظیم توان مکشدارای فیلتر محافظ موتورامکان استفاده به همراه کیسه کاغذی و پارچه‌ایدارای فیلترمیکروکربن فعالکلاس عایق الکتریکی ۲
 • شعاع عملکرد
  ۹ متر
 • طول کابل برق
  ۶ متر
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  کاغذی و پارچه‌ای
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  سری گوشه پاک‌کنبرس گردبرس کوچکنگهدارنده‌ی ملحقات
 • وزن
  ۴.۹ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۴۰x330x250 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ جارو برقی شارپ مدل EC-BG2205A-R

جارو برقی شارپ مدل EC-BG2205A-R

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۱۹۲۱۸
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • شعاع عملکرد
  ۷ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۵ لیتر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توان مکش
  ۲۲۰۰ وات
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  کیسه قابل شوستشو می باشد
 • قدرت موتور
  ۲۲۰۰ وات
 • وزن
  ۵.۱ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۲۴۷x310x504 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ جارو برقی کرشر مدل DS 5.800

جارو برقی کرشر مدل DS 5.800

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA 12
 • نوع جاروبرقی
  سطلی
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • سایر توضیحات
  موثر همانند توان ۱۴۰۰ واتدارای ۴ چرخفیلتر آب جداشدنیمجهز به فیلتر برای محافظت از موتوردارای فیلتر آبقابلیت تظین برای سطوح سخت یا فرش از روی سری اصلیدارای محفظه برای سریدارای کنترل هوا بر روی دسته
 • امکانات ظاهری
  کنترل روی دسته
 • شعاع عملکرد
  ۱۰.۲ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۴ لیتر
 • قدرت موتور
  ۹۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۶۹ دسی‌بل
 • اقلام همراه محصول
  دارای ۲ سری مکمل
 • وزن
  ۷.۵ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۳۴۵x289x535 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ جارو برقی پلار مدل ۲۷۰۰

جارو برقی پلار مدل 2700

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۳۵۹۰۰۰۰۷۰
 • تعداد سری
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  سطلی
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • سایر توضیحات
  با لوله تلسکوپی کیسه دائمی جاروبرقیموتور تحت لیسانس AEG آلمانبا قابلیت دمیدن
 • شعاع عملکرد
  ۱۰ متر
 • گنجایش مخزن جاروبرقی
  ۱۸ لیتر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توان مکش
  ۱۶۰۰ وات
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  کیسه دائمی
 • قدرت موتور
  ۲۷۰۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  لوله تلسکوپیسری های جارو برای پرده و سطوح سرامیکی
 • وزن
  ۸ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۳۰x570x360 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1900W

جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1900W

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۶۹۶
 • تعداد سری
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جاروبرقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • سایر توضیحات
  دارای دکمه تنظیم قدرت مکش و سیم جمع کن اتوماتیک دارای محافظ حرارتی موتور- مجهزبه میکرو فیلترهای ورودی و خروجی هوا- مجهز به نشانگرالکترونیکی پر شدن پاکت آشغال- قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه لوله خرطومی- مجهز به قسمت پارک لوله تلسکوپی در حالت ایستاده
 • شعاع عملکرد
  ۸ متر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توضیحات پاکت جاروبرقی
  قابل تعویض
 • قدرت موتور
  ۱۹۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۵ دسی‌بل
 • اقلام همراه محصول
  سری پاروییسری گردگیرسری باریک
 • وزن
  ۹۱۰۰ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۵۲x29x21 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ جارو برقی استیکو کد ۳۴۰۰

جارو برقی استیکو کد 3400

مشخصات

 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • نوع جاروبرقی
  سطلی
 • شعاع عملکرد
  ۷ متر
 • طول کابل برق
  ۵ متر
 • توان مکش
  ۳۴۰۰ وات
 • قدرت موتور
  ۳۴۰۰ وات
 • میزان صدا
  ۷۰ دسی‌بل
 • وزن
  ۸ کیلوگرم
 • ابعاد
  ۴۵۰x340x500 میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید جاروبرقی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کیسه جارو برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا