لوازم خانگی برقی

جاروبرقی، راهنمای خرید جاروبرقی سامسونگ، ال جی، پارس خزر و بوش ارزان

همه ی آنچه که در مورد خرید جاروبرقی باید بدانید.

در حال حاضر جاروبرقی عضو جدانشدنی و ثابت هر خانه محسوب می شود. به گونه‌ای که خانم‌ها برای خرید جهیزیه؛ هیچ گاه آن را فراموش نمی کنند. پیشرفت علم و تکنولوژی، باعث شده است زندگی انسان‌ها به سمت و سوی آسایش و آرامش بیشتر پیش برود. شاید بتوان گفت، بی شک یکی از اصلی ترین اختراعات بشر، جاروبرقی است، چون استفاده از آن در عین راحتی، بسیار پرکاربرد هم خواهد بود.

گذشتگان ما برای نظافت منزل از جارو دستی استفاده می کردند. وسیله ای که کار کردن با آن بسیار طاقت فرسا بود، به گونه اب که فرد در آینده به مشکلاتی از قبیل: کمردرد، گردن درد و… دچار می شد. اما بهره بردن از جاروبرقی باعث می شود که در مدت زمان کم، منزلی پاکیزه و زیبا داشته باشید.

به دلیل تنوع بالای جنس و کیفیت این وسیله در بازار، انتخاب جاروبرقی باکیفیت و مقرون به صرفه تا حدودی سخت است. به همین دلیل کیمیک در این مطلب، قصد دارد که برای انتخاب درست جاروبرقی به شما کمک نماید. پس با ما همراه باشید.

جاروبرقی چیست؟

جاروبرقی وسیله ای است که به دلیل مکش بالایی که دارد، گرد، غبار و کثیفی های موجود روی سطوح مختلف را از بین می برد. اولین فردی که این وسیله را اختراع کرد، آیوز مک گافی آمریکایی در ۸ ژوئن ۱۸۶۹ بود. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، به وسیله‌ی نیروی برق کار می کند و در مدت خیلی کوتاهی محیط مورد نظر را پاک می نماید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ماشین لباسشویی

اجزای تشکیل دهنده‌ی جاروبرقی:

 • قسمت الکترونیکی دستگاه: استاتور، کلکتور و جاروبکها در این قسمت هستند. در واقع تمامی ایم موارد بخش های الکتریکی دستگاه می باشند.
 • قسمت مکانیکی دستگاه: قسمتی که سیم در آن جمع می شود، زباله دان و فیلتر جاروبرقی، جزو قسمت های مکانیکی این وسیله می باشند.

قطعات قسمت مکانیکی یک جاروبرقی مدرن شامل ده‌ها قطعه است که با هم کار می‌کنند. در زیر خواهید فهمید که نام هر قسمت چیست و چه کاری را انجام می‌دهند.

 • نشانگر تعویض کیسه: چراغی که در زمان تعویض کیسه به طور خودکار روشن می‌شود و کمک می‌کند جاروبرقی با حداکثر کارایی کار کند.
 • بدون کیسه: مدل‌های بدون کیسه هزینه خرید کیسه‌های جدید را کاهش می‌دهند و با برداشتن لیوان گرد و غبار راحت‌تر تخلیه می‌شوند.
 • تسمه: تسمه خلاء موتور را به سیستم برس متصل می‌کند. این باعث می‌شود که برس‌ها به سرعت بچرخند و زباله‌ها را پردازش کنند. دانستن نوع تسمه مدلی که در صورت جایگزینی انتخاب می‌کنید مهم است.
 • سیستم برس: این قلب یک پاک کننده عمیق است. هر مدل دارای یک یا چند برس چرخان می‌باشد که آب و صابون را روی فرش می‌مالد.
 • بخاری داخلی: بسیاری از پاک کننده‌های عمیق سوئیچ‌های حرارتی ارائه می‌دهند که به طور خودکار آب را گرم می‌کنند. این به ایجاد تمیز کردن کارآمدتر سطوح کمک می‌کند.
 • تنظیم ارتفاع فرش: این ویژگی برای مانور آسان، ارتفاع رول برس جاروبرقی را به ارتفاع فرش تغییر می‌دهد.
 • مسیر تمیز کردن: عرض جارو برقی و قابلیت جذب خاک و گرد و غبار. جاروبرقی با مسیر تمیز کردن بزرگتر مقدار زیادی کثیفی را با سرعت بیشتری جذب می‌کند.
 • بی سیم: این جارو برقی‌ها معمولاً سبک وزن هستند و در هنگام تمیز کردن کفپوش‌ها طیف وسیعی از تحرک را به شما می‌دهند. ایستگاه های اتصال شامل شارژ سریع می‌باشد.
 • ابزار شکاف: یک پیوست بلند و زاویه‌دار که مکان‌های دقیق و صعب العبور مانند گوشه‌ها را تمیز می‌کند.
 • برس گردگیری: ضمیمه برس مویی برای گردگیری سطوح سخت.
 • پاک کننده لبه: این ویژگی می‌تواند خاک را در زیر کل ناحیه تمیز کننده برای فرش دیوار به دیوار جمع کند.
 • فیلتراسیون: سیستم‌های فیلتراسیون به حذف کنه‌های گرد و غبار از کف و مبلمان کمک می کنند. این برای کاهش آلرژن‌های خانگی ایده آل است.
 • چراغ جلو: جارو برقی با چراغ جلو به شما این امکان را می‌دهد که اشیایی را که در فضاهای تاریک کمدها یا زیر تخت مانع از مسیر تمیز کردن می شوند، مشاهده کنید.
 • موتور: هرچه قدرت مکش در جارو برقی شما بیشتر باشد، زمان و تلاش کمتری برای تمیز کردن کف شما نیاز است. قدرت خلاء با آمپر، وات و ولت اندازه گیری می‌شود.
 • سیستم حفاظتی موتور: این موتور خلاء را از گرمای بیش از حد محافظت می کند، به خصوص در مواقعی که گیر یا گرفتگی وجود دارد.
 • ابزارهای داخلی: ابزارهای شکاف، برس‌های اثاثه یا لوازم داخلی و شیلنگ‌های لوکس تنها چند مورد هستند که می‌توانند تفاوت بزرگی در هنگام تمیز کردن ایجاد کنند. بسیاری از جاروبرقی‌ها و پاک کننده‌های عمیق شامل یک یا چند ابزار برای رسیدن به گوشه ها، پله ها و سایر مکان های کوچک هستند.
 • برس حیوان خانگی: برس مویی که برای از بین بردن مو و شوره حیوانات خانگی از مبلمان، پله ها یا دیگر فضاهای کوچک استفاده می‌شود.
 • سیم جمع کن: این یک ویژگی رایج در جارو برقی سطلی است که در آن سیم برای مانور و نگهداری آسان به داخل دستگاه می پیچد.
 • موتور خودکششی: قابلیتی که خلاء را به تنهایی برای مانور آسان به حرکت در می آورد.
 • ظرفیت مخزن: هر چه مخزن بزرگتر باشد، پاک کننده عمیق شما بدون نیاز به آب پر کردن مجدد کار می‌کند. مانند خود مدل‌ها، ظرفیت‌ها متفاوت است، اما استاندارد حدود یک گالن می‌باشد.
 • ابزار اثاثه یا لوازم داخلی: ضمیمه برس مویی که برای تمیز کردن مبلمان، پرده‌ها یا سایر سطوح پارچه‌ای استفاده می‌شود.

انواع جارو برقی:

 1. جارو برقی سطلی: جارو برقی سطلی بهترین کارکرد را روی سطوح سخت یا مناطق کوچکتر فرش شده مانند ماشین یا پله‌ها دارد. آن‌ها مجهز به یک شلنگ مکش و یک سیم جمع شونده برای مانور آسان هستند. مدل‌های سطلی دارای یک واحد مجزا برای موتور و مخزن برای مانور آسان، انعطاف پذیری و تطبیق پذیری می‌باشند. این باعث می‌شود که این جارو برقی‌ها برای مبلمان و استفاده چند سطحی بهترین گزینه باشند.
 2. تمیزکننده عمیق یا فرش شوی: پاک کننده‌های عمیق یا قالیشویی از آب گرم برای از بین بردن لکه‌ها و درمان فرش استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها که به آن دستگاه‌های موکت‌گیر یا شامپو فرش نیز می‌گویند، فرش را با آب صابون اسپری می‌کنند، سپس از فناوری خلاء برای برس کشیدن الیاف و مکش آب، کثیفی و لکه‌های فرش استفاده می‌کنند. این جاروبرقی های ویژه برای استفاده روزمره طراحی نشده اند و برای کفپوش‌های چوبی مناسب نیستند.
 3. جارو برقی عمودی: جاروبرقی‌های عمودی برای مناطق بزرگ و فرش شده خانه ایده آل هستند. آن‌ها از یک برس کوبنده موتوردار استفاده می کنند که از طریق مکش کثیفی را از بین می‌برد. اکثر جاروبرقی‌های ایستاده برای استفاده همه جانبه دارای ضمیمه‌های داخلی هستند. برخی از طرح‌ها بدون کیسه هستند در حالی که برخی دیگر کیسه‌هایی برای جذب گرد و غبار و زباله دارند. ویژگی‌ها می‌تواند شامل تنظیم ارتفاع برای انتقال آسان از تمیز کردن فرش متراکم به کف چوبی سخت با چرخاندن سوئیچ باشد. جاروبرقی‌های عمودی برای کفپوش‌های چوبی و فرش بهترین گزینه هستند.
 4. جارو برقی دستی: جاروبرقی‌های دستی می توانند مناطقی را که برای ایستادن شما خیلی بزرگ هستند را تمیز کنند. طراحی‌های قابل حمل و بی‌سیم آن‌ها را برای تمیز کردن مناطق کوچک ایده آل می‌کند. اینها برای تمیز کردن بعد از کودکان و حیوانات خانگی عالی هستند. استفاده از جاروبرقی‌های دستی سبک، بی صدا و آسان است. آن‌ها معمولاً با باتری کار می‌کنند، و آن‌ها را قابل حمل و برای تمیز کردن کثیفی های کوچک می‌کند.
 5. جارو برقی حد وسط: جاروبرقی‌های چوبی یا جارویی حد وسط بین جاروبرقی ایستاده و دستی هستند. سبک وزن و باتری دار، راحتی یک جارو دستی را ارائه می‌دهند، اما ساختار عمودی یک جاروبرقی سنتی را دارند که آن‌ها را برای تمیز کردن نشت روی کف چوب‌های سخت بهتر می‌کند. آن‌ها بیشتر برای تمیز کردن سریع مناطق مانند کف آشپزخانه و حمام استفاده می شوند. بیشتر جاروبرقی‌های چوبی، برخلاف کیسه‌ها، یک فنجان خاک برای جمع‌آوری زباله‌ها دارند.
 6. جارو برقی حیوانات خانگی: جارو برقی حیوانات خانگی برای جمع آوری موهای حیوانات خانگی و به حداقل رساندن بوی حیوانات خانگی در منزل شما طراحی شده است. چیزی که آن‌ها را از جارو برقی‌های سنتی جدا می کند، توانایی جدا کردن و تمیز کردن آسان بیتر برس یا برس چرخان زیر جارو برقی که فرش را تمیز می‌کند است که معمولاً هنگام مواجهه با مقدار زیادی موی حیوان خانگی مسدود می‌شود. جاروبرقی‌های دوستدار حیوانات خانگی معمولاً شامل پاک کننده‌های اثاثه یا لوازم داخلی هستند که به جمع آوری موهای حیوانات خانگی روی مبلمان کمک می کنند.
 7. جاروبرقی رباتیک: جاروبرقی‌های رباتیک نشان دهنده آخرین فناوری خلاء هستند. به سادگی مرزهای حسگر را تنظیم کنید، تنظیمات خود را انتخاب کنید و به جاروبرقی روباتیک خود اجازه دهید کف‌ها را برای شما تمیز کند. بی سیم و جمع و جور، این جاروبرقی‌ها با دقت تمیز می‌شوند و در زمان شما صرفه جویی می کنند. در حالی که به اندازه جاروبرقی‌های سنتی قدرتمند یا همه کاره نیست، تمیز کردن مداوم آن سهولت و راحتی را ارائه می‌دهد.

تقسیم بندی جاروبرقی بر اساس شکل ظاهری آنها:

 • جارو برقی خوابیده: این مدل از جاروبرقی ها همان شکل های ساده‌ای است که در هر خانه‌ای موجود می باشد‌. قسمت موتور جارو، بر روی زمین است و از طریق خرطومی که به آن وصل می شود، تمامی گرد و غبار و کثیفی ها با مکش زیاد تمیز و وارد قسمت زباله دان جارو خواهند شد.
 • جاروبرقی ایستاده: نام دیگر این مدل، جاروی عصایی می باشد. در این نوع از جاروبرقی ها زباله دان، پارو و دستگیره به بدنه وصل می شوند. این مدل معمولا خرطومی ندارد. مخزن زباله جاروی ایستاده کوچک است، برای مکان های بزرگ مناسب نخواهد بود. از این جاروها می توان به عنوان جارودستی هم استفاده کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید جارو شارژی

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید جاروبرقی باید به آنها توجه نمایید:

 • توان و قدرت جاروبرقی: در همه‌ی وسایل برقی میزان قدرت با وات مشخص خواهد شد‌. میزان قدرت جاروبرقی ها ۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰ وات است. همین وات می باشد که میزان مکندگی و قدرت دستگاه را کم یا زیاد می کند. به دلیل پیشرفتی که در حوزه‌ی تولید جاروبرقی رخ داده است، عملا مدل‌های ۱۰۰۰ وات کاربردی ندارند ود خال حاضر میزان قدرت جاروها ۱۳۰۰ تا ۲۲۰۰ وات می باشد. انتخاب میزان قدرت جاروبرقی به نیاز شما و کوچکی یا بزرگی منزلتان بستگی دارد.
 • توان مکش: بدیهی است که هرچه مکش جاروبرقی بالاتر باشد، قدرت پاک کنندگی آن هم بیشتر خواهد بود. برخی از جاروها قابلیت تغییر مکش دارند و برای سطوح مختلف می توان درجه‌ی مکش را کم یا زیاد کرد.
 • وزن دستگاه: حتما به سراغ خرید دستگاهی بروید که وزن زیادی نداشته باشد. چون در این صورت به مرور زمان شما دچار کمردرد، درد دست و پا و…. خواهید شد. پس هنگام خرید به وزن دستگاه دقت کنید تا هنگام استفاده اذیت نشوید.
 • صدای کم: دستگاهی را خریداری نمایید که سر و صدای زیادی نداشته باشد، چون بلند بودن صدا، شما را آزار می دهد، خصوصا اگر کودک در خانه دارید. پس حتما توجه داشته باشید که دستگاهتان قدرت بالا و صدای کمی داشته باشد.
 • حرکت آسان: چون در طول روز این وسیله هنگام استفاده، مدام در حال حرکت است. باید توجه داشته باشید که به راحتی جا به جا شود.
 • کیسه‌ی جارو: برخی از جاروها دارای کیسه هستند و هنگام جاروکشیدن، آشغال ها درون محفظه قرار می گیرند. برخی دیگر بدون کیسه می باشند و آشغال ها درون قسمتی از جاروبرقی، جمع می شوند. بعضی مدل ها هم وجود دارند که هم با کیسه کار می کنند و هم بدون کیسه. سعی کنید به دنبال خرید جارویی باشید که کیسه‌ی آن قابل تعویض باشد‌. تا در آینده به مشکلات تنفسی دچار نشوید.
 • میزان انرژی: به دنبال خرید جاروبرقی باشید که مصرف انرژی آن پایین باشد، چون این وسیله در طول روز و هفته، چندبار از آن استفاده می شود.
 • قیمت: حتما به قیمت جاروبرقی توجه داشته باشید. قیمت این وسیله از ارزان شروع می شود تا گران. خرید هر کدام از این مدل ها به سلیقه، کیفیت، طراحی ساخت و… بستگی دارد.
 • داشتن فیلتر cyclone: داشتن این فیلتر باعث می شود که گرد و غبار از قطعات درشت تر جدا شود. برای مثال اگر حواستان نباشد و قطعه ای ارزشمند درون جارو برقی برود، داشتن این فیلتر، سبب می شود که به راحتی قطعه را بیابید.
 • تکنولوژی نانوسیلور: این تکنولوژی به معنای برخورداری از ذرات نقره است و باعث می شود هنگام استفاده از جاروبرقی، دچار آلرژی و مشکلات تنفسی نشوید.
 • نشانگر وضعیت کیسه: اگر جاروی انتخابی شما دارای کیسه است، داشتن این قابلیت، سبب می شود که در صورتی کیسه پر باشد، شما از پر بودن آن آگاه شوید.
 • قابلیت مکش مایعات: برخی از جاروبرقی ها علاوه بر جمع کردن ذرات گرد و غبار، قادر به جمع آوری مایعات هم هستند.
 • داشتن سیم جمع کن: سعی کنید جاروبرقی را خریداری کنید که قسمتی برای جمع کردن سیم داشته باشد.
 • برس های مختلف: اگر جاروبرقی انتخابی شما دارای برس های مختلف باشد، به راحتی می توانید سطوح مختلف مانند: موکت، پرده، مبل، کف و… را تمیز کنید.

نحوه مراقبت و نگهداری از جاروبرقی:

 • تسمه جاروبرقی خود را عوض کنید: اکثر سبک‌های تسمه جارو برقی کشیده و فرسوده می‌شوند. این باعث می‌شود که برس غلتکی کُند شود یا اصلاً نچرخد. توصیه می‌کنیم هر سال تسمه را تعویض کنید.
 • برس غلتکی جاروبرقی خود را تمیز کنید: موها و نخ‌ها به دور غلتک می پیچند و باعث کشیده شدن تسمه و کاهش مکش جارو می‌شوند. آنها همچنین می توانند وارد یاتاقان‌ها شوند و در برخی موارد محفظه نازل را ذوب کنند و جارو را برای همیشه از بین ببرند.
 • کیسه جاروبرقی را وقتی پر شد تعویض کنید: اگر جارو شما مجهز به نشانگر پر شدن نیست، در حین حرکت بر عملکرد آن نظارت کنید. معمولاً کیسه جارو را زمانی که ۷۰ تا ۸۰ درصد پر شده باید تعویض کنید.
 • فیلترهای جاروبرقی را تمیز نگه دارید: اگر جارو بدون کیسه مانند دایسون یا کوسه دارید، تمیز کردن مکرر فیلترها برای سلامت و طول عمر دستگاه تاثیر می‌گذارد. اگر قابل شستشو باشند … هر ۳ ماه یکبار برای اکثر کاربران میانگین زمانی است که باید انجام شود. برخی از فیلترها باید تعویض شوند. با استفاده معمولی هر ۶ ماه یکبار و برای صاحبان حیوانات خانگی هر سال و استفاده سبک هر ۲ تا ۳ سال توصیه می شود.
 • مراقب عملکرد جاروبرقی خود باشید: اغلب موتورهای وکیوم سوخته‌ای را که می‌بینیم علت سوختن آن‌ها این است که از ماشین‌ها مدت‌ها پس از گرفتگی کار کرده‌اند. گرفتگی جریان هوا را متوقف می کند و موتورهای وکیوم را بیش از حد گرم می کند. یک چیز کوچک مانند یک بابی پین می تواند باعث ایجاد گرفتگی شود و حتی یک خلاء جدید را اگر مجهز به خاموش کننده های ایمنی نباشد از بین ببرد.
 • ارتفاع نازل را به درستی تنظیم کنید: جارو جریان هوا را از بین می‌برد. اگر نازل در پایین ترین حالت در فرش فرو رفته باشد، جریان هوا ندارید و احتمالاً به نوبه خود به فرش آسیب می زنید. اگر جارو شما تنظیم کننده ارتفاع دارد، آن را روی ارتفاع قرار دهید و سپس آن را تا جایی پایین بیاورید که می شنوید موها با پرز فرش تماس می گیرند. وقتی رسیدی، پایین تر نرو. این کار باعث حداکثر کارایی، تسمه طولانی شدن عمر برس غلتکی و همچنین جلوگیری از آسیب رسیدن به فرش می‌شود.
 • سرویس وکیوم منظم را برنامه ریزی کنید: تمیز کردن فنری را با سرویس کامل جارو خود شروع کنید. شما می‌توانید این کار را در خانه انجام دهید؛ یک دستگاه جارو یا کمپرسور هوا کمک می کند از آن عبور کنید، مجرا، طول موها را بررسی کنید، تسمه‌ها و فیلترها را تعویض کنید و آن را آزمایش کنید. ما قطعات مورد نیاز شما را داریم و همیشه خوشحالیم که نکات و توصیه هایی را ارائه می دهیم.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید جاروبرقی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۲۴ نمونه جاروبرقی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ جاروبرقی درما مدل DX115C

جاروبرقی درما مدل DX115C

مشخصات

 • سایر توضیحات
  -قدرت مکش ۱۴۰۰۰ پاسکال- قابل استفاده به صورت دستی و ایستاده- ظرفیت مخزن زباله: ۱.۲ لیتر- سبک و قابل حمل- مکش عالی، قدرتمند و موثر- دارای فیلتر HEPA- قابلیت شستشوی فیلتر- دارای سه سری متفاوت جهت تمیزکاری موثر انواع سطوح و گوشه ها- دارای فیلتر سه لایه- مناسب برای انواع سطوح سنگی، چوبی، کاشی، فرش و …- قابلیت تمیز کردن درزها، گوشه و کنارها، مبلمان، زیر تختخواب، کیبورد و …- مجهز به برس نرم برای از بین بردن مایت ها و موهای روی مبلمان، ملحفه ها و پرده ها- چرخش ۹۰ درجه برس اصلی و تمیز کردن اطراف پایه های میز و مبلمان و گوشه های دیوارها- دارای سیستم خنک کننده سریع خروجی هوا برای محافظت از عملکرد موثر موتور
 • ابعاد
  ۱۰۱۹x206x128 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱.۸ گرم
 • اقلام همراه محصول
  جاروبرقیبرس جارو میله نازلدستگیرهبرس گرددفترچه راهنما
 • قدرت موتور
  ۶۰۰
 • طول کابل برق
  ۵
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۱.۲
 • امکانات ظاهری
  کنترل روی دسته
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه
 • محدوده توان مصرفی
  زیر ۱۰۰۰ وات
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • تعداد سری
  چهار عدد
 • تعداد چرخ
  چهار عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ جاروبرقی شیائومی مدل Mop 2 lite

جاروبرقی شیائومی مدل Mop 2 lite

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ظرفیت :۲۷۰ میلی‌لیتر, ۴۵۰ میلی‌لیتر توان :۳۵ واتقدرت مکش :۲۲۰۰ پاسکالسنسور: تشخیص ارتفاع, تشخیص مانع,ناوبری لیزری ،قابلیت تی کشیباتری: ۲۶۰۰ میلی‌آمپرساعت, لیتیومیاستاندارد عملکرد :۹۰ دقیقه
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • محدوده توان مصرفی
  زیر ۱۰۰ وات
 • امکانات جاروبرقی
  سری جمع‌آوری مو
 • قدرت موتور
  ۳۵ وات
 • عملکرد جارو برقی
  سری جمع‌آوری مو
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۱۲۰ متر
 • توان مکش
  ۲۲۰۰ پاسکال
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۲۲۸۶۲۱۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای فناوری Quattro Powerدارای فیلتر HEPA قابل شستشولوله خرطومی با روکش کنفیقابلیت Double Filtration برای تصفیه کامل هوای خروجی به فضای اتاقنشانگر برای نمایش پر شدن کیسه آشغالدارای برچسب انرژی A
 • ابعاد
  ۴۷۰x270x210 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵.۴ گرم
 • قدرت موتور
  ۲۵۰۰
 • طول کابل برق
  ۱۴
 • شعاع عملکرد
  ۱۴
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • محدوده طول کابل برق
  ۱۰ تا ۱۵ متر
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۹۵۹۰۰۱۱۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ جارو برقی پارس خزر مدل VC-2200W

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2200W

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ولوم جهت تنظیم میزان مکش دستگاه، برس ضمیمه مبل و درزگیر، مجهز به فیلتر جریان ورودی هوا، مجهز به پاکت هوا و فیلتر اسفنجی برای جریان خروجی هوا
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • شعاع عملکرد
  ۷
 • ابعاد
  ۵۲۰x320x250 سانتی‌متر
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۸
 • طول کابل برق
  ۵
 • توان مکش
  ۲۲۰۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  سه نوع پاکت دائمی، یکبار مصرف و ضد آلرژی هوا
 • قدرت موتور
  ۲۲۰۰
 • اقلام همراه محصول
  – سری پارویی – سری دو طرفه – دفترچه راهنما
 • وزن
  ۸.۲ گرم
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۹۹۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ جاروبرقی بوش مدل BGN2CHAMP

جاروبرقی بوش مدل BGN2CHAMP

مشخصات

 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  زیر ۱۰۰۰ وات
 • امکانات جاروبرقی
  لوله تلسکوپی
 • میزان صدا
  ۸۰ دسی بل
 • طول کابل برق
  ۸ متر
 • توان مکش
  ۶۰۰ وات
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۶۳۹۵۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1900W

جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1900W

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای دکمه تنظیم قدرت مکش و سیم جمع کن اتوماتیک دارای محافظ حرارتی موتور- مجهزبه میکرو فیلترهای ورودی و خروجی هوا- مجهز به نشانگرالکترونیکی پر شدن پاکت آشغال- قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه لوله خرطومی- مجهز به قسمت پارک لوله تلسکوپی در حالت ایستاده
 • تعداد سری
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • ابعاد
  ۵۲x29x21 سانتی‌متر
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۸
 • طول کابل برق
  ۵
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  قابل تعویض
 • قدرت موتور
  ۱۹۰۰
 • میزان صدا
  ۷۵
 • اقلام همراه محصول
  سری پاروییسری گردگیرسری باریک
 • وزن
  ۹۱۰۰ گرم
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۶۹۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ جاروبرقی فکر مدل STARKY OKO

جاروبرقی فکر مدل STARKY OKO

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ابعاد کوچک و سبک – تخلیه راحت – ساخت آلمان (مونتاژ شده ترکیه ) – توان موتور ۸۰۰ وات – دارای پارویی استاندارد و گوشه گیر – کلید روشن و خاموش با ولوم کاهش یا افزایش قدرت موتور روی دسته قرار دارد – دارای فیلتر HEPA – قابلیت شستشوی فیلتر بصورت دستی و ماشینی – بسیار سبک و راحتی در استفاده – دارای سه سری متفاوت جهت تمیزکاری موثر انواع سطوح و گوشه ها
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA 10
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه
 • ابعاد
  ۲۵x25x120 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • امکانات ظاهری
  کنترل روی دسته
 • شعاع عملکرد
  تا ۱۰ متر
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۱ لیتر
 • طول کابل برق
  ۶ متر
 • قدرت موتور
  زیر ۱۰۰۰ وات
 • وزن
  ۱۹۰۰ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۲۱۰۹۵۱۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ جاروبرقی بوش مدل BSGL3MULT3

جاروبرقی بوش مدل BSGL3MULT3

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – جنس لوله فلزی- فیلتر قابل شستشو‌ی Hygienic- سه حالت تنظیم مکش سرامیک/پارکت، فرش و مبل- دارای موتور قدرتمند HiSpin- پاکت با گنجایش XL- قابلیت جایگذاری قطعات درون جاروبرقی- سیستم پارک لوله
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • ابعاد
  ۴۸۰x287x260 سانتی‌متر
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • طول کابل برق
  ۱۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  کیسه‌ی قابل تعویض
 • قدرت موتور
  ۲۱۰۰-۲۷۰۰
 • اقلام همراه محصول
  سری گوشه‌گیرسری مخصوص مبلسری پاروییدفترچه‌ی راهنمالوله‌ی تلسکوپی و نازل
 • وزن
  ۴.۳ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۲۰۶۶۶۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1800W

جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1800W

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ولوم جهت تنظیم میزان مکش دستگاه جهت مصرف بهینه انرژیلوله‌ی تلسکوپی از جنس استیل ضدزنگگردش ۳۶۰ درجه لوله خرطومیمحافظ حرارتی موتور در هنگام پر شدن پاکت جاروبرقی یا گرفتگی لوله خرطومیمحفظه دو جداره موتور جهت کاهش صدافیلتر ورودی (میکروفیلتر) و خروجی (اسفنجی) هواکیسه‌ی کاغذی یکبار مصرف
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  کم‌تر از ۵ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ابعاد
  ۴۶۰x300x190 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۷
 • طول کابل برق
  ۴.۵
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  کاغذی
 • قدرت موتور
  ۱۶۰۰
 • میزان صدا
  ۷۸
 • وزن
  ۵.۲ گرم
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۹۶۷۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25501G

جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25501G

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای فیلتر HEPA قابلیت تنظیم توان کیسه قابل تعویض گرید انرژی ++A
 • تعداد سری
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۱۰ تا ۱۵ متر
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA 13
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • ابعاد
  ۴۸۰x320x275 سانتی‌متر سانتی‌متر
 • شعاع عملکرد
  ۱۵
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۵
 • طول کابل برق
  ۱۲
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  پاکت یکبار مصرف
 • قدرت موتور
  ۲۵۰۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  سری دوسلدرف، کیف لوازم جانبی شامل چهار کیسه ضد حساسیت و سه سری متفاوت
 • وزن
  ۷.۷ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۸۹۰۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ جاروبرقی شیائومی مدل mop 2 pro

جاروبرقی شیائومی مدل mop 2 pro

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قدرت مکش:۳۰۰۰ paظرفیت مخزن:آب : ۲۵۰ میلی لیتر ، گرد و غبار : ۵۵۰ میلی لیترباتری:۵۲۰۰ میلی آمپرسایر امکانات:سیستم طی کشی ضربه ای، نسل جدید سیستم ناوبری LDS،
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • نوع جارو برقی
  رباتیک
 • توان مکش
  ۳۰۰۰ pa
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر قابل تعویض
 • امکانات ظاهری
  پایه، استند یا سینی
 • شناسه کالا
  ۸۴۶۷۹۳۴۵۶۱

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ جاروبرقی بوش مدل BGC21X300

جاروبرقی بوش مدل BGC21X300

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – مجهز به موتور کمپرسور با مصرف برق ۵۵۰ وات و مکشی معادل جارو های ۲۲۰۰ وات موتور معمولی (جاروهای نسل قدیم)، موتور جاروبرقی ساخت کشور آلمان، طول عمر بالا موتور با سیستم جدید خنک شوندگی موتور در حین استفاده، لوله تلسکوپی از جنس کربن (سبک و مقاوم)، طول سیم ۷ متر با شعاع کارکرد تا ۱۰ متر، مخزن زباله با گنجایش ۲ لیتر جداشو و قابل شستشو، دارای چرخ بزرگ جهت حرکت آسان بر روی انواع سطوح، میزان صدا ۷۶ دسی بل، طراحی و مهندسی در کشور آلمان ساخت کشور لهستان
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • میزان صدا
  ۷۶ دسی بل
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر قابل تعویض
 • شعاع عملکرد
  ۸
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۲ لیتر
 • طول کابل برق
  ۷
 • شناسه کالا
  ۲۶۲۰۱۵۳۱۶۷۲۶۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۸۰x320x280 سانتی‌متر
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۱۰ تا ۱۵ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۰-۷۵ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • وزن
  ۷.۸ گرم
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۱۵
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۵ لیتر
 • طول کابل برق
  ۱۳
 • توان مکش
  ۱۸۰۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  پاکت نوع G
 • قدرت موتور
  ۱۸۰۰
 • میزان صدا
  ۷۴
 • اقلام همراه محصول
  – برس مبلمان- ابزار مخصوص اثاثیه- ابزار بلند مخصوص درزها
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۴۷۵۶۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای فناوری Quattro Powerدارای فیلتر HEPA قابل شستشولوله خرطومی با روکش کنفیقابلیت Double Filtration برای تصفیه کامل هوای خروجی به فضای اتاقنشانگر برای نمایش پر شدن کیسه آشغالدارای برچسب انرژی A
 • تعداد سری
  چهار عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۱۰ تا ۱۵ متر
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • ابعاد
  ۴۷۰x270x210 سانتی‌متر
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۱۴
 • طول کابل برق
  ۱۴
 • قدرت موتور
  ۲۴۰۰
 • وزن
  ۵۴۰۰ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۹۵۹۰۰۱۱۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۲۰x366x325 سانتی‌متر
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  زیر ۶۵ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA 13
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • وزن
  ۲.۳ گرم
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۱۲۰
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۳.۵
 • طول کابل برق
  ۷
 • توان مکش
  ۷۵۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  یک بار مصرف
 • قدرت موتور
  ۲۲۰۰
 • میزان صدا
  ۶۲
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۰۴۳۵۰۰۰۱۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ جاروبرقی درما مدل Dx700S

جاروبرقی درما مدل Dx700S

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۲۳x298x260 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲.۲ گرم
 • قدرت موتور
  ۶۰۰
 • امکانات ظاهری
  کنترل روی دسته
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه
 • محدوده توان مصرفی
  زیر ۱۰۰۰ وات
 • محدوده طول کابل برق
  کم‌تر از ۵ متر
 • تعداد سری
  سه عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174/01

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174/01

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – بازدهی بالا در مدت زمان کارکرد زیاد- میزان جریان هوا ۴۷ لیتر در ثانیه
 • تعداد سری
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۰-۷۵ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA 13
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • ابعاد
  ۵۴۵x480x354 سانتی‌متر
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۱۰
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۴
 • طول کابل برق
  ۹
 • قدرت موتور
  ۲۲۰۰
 • میزان صدا
  ۷۵
 • وزن
  ۶.۳ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۰۰۳۴۸۴۷۸۹۳۳۹

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ جاروبرقی میله مدل Boost CX1-SNRF0

جاروبرقی میله مدل Boost CX1-SNRF0

مشخصات

 • سایر توضیحات
  عملکرد تمیز کردن قدرتمند به لطف فناوری vortex / دارای فیلتر Hygiene AirClean / جابجایی آسان به لطف چرخ با تکنولوژی TrackDrive / نوع موتور PowerLine /
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده توان مصرفی
  زیر ۱۰۰۰ وات
 • امکانات جاروبرقی
  لوله تلسکوپی
 • قدرت موتور
  ۸۹۰
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • شعاع عملکرد
  ۱۰
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۱
 • طول کابل برق
  ۶.۵
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۴۳۷۴۹۹۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ جاروبرقی بوش مدل BGLS48GOLD

جاروبرقی بوش مدل BGLS48GOLD

مشخصات

 • سایر توضیحات
  موتور با توان ۲۲۰۰ وات، پارویی مجزا مخصوص پارکت و سنگ و سرامیک، دارای فیلتر هپا، دارای سری مخصوص مو حیوانات خانگی، دارای لوله با روکش کنف با مقاومت بسیار بالا در برابر کشیده شدن، پاکت با گنجایش ۴ لیتر، ساخت کشور آلمان
 • تعداد پارویی
  دو عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۵-۸۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۱۸۵۰ تا ۲۲۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • امکانات جاروبرقی
  لوله تلسکوپی
 • اقلام همراه محصول
  پارویی پارکت و سری مو جمع کن
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۴
 • طول کابل برق
  ۱۰
 • توان مکش
  ۲۲۰۰ وات
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  یکبار مصرف
 • قدرت موتور
  ۲۲۰۰
 • میزان صدا
  ۸۰ دسی بل
 • شناسه کالا
  ۲۶۲۵۱۶۸۵۹۶۵۰۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ جاروبرقی شیائومی مدل Mop 2C

جاروبرقی شیائومی مدل Mop 2C

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵.۳x35x8.1 سانتی‌متر
 • عملکرد جارو برقی
  سری جمع‌آوری مو
 • تعداد چرخ
  سه عدد
 • تعداد سری
  بدون سری مجزا
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  بدون کابل برق
 • محدوده میزان صدا
  زیر ۶۵ دسی بل
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  رباتیک
 • امکانات جاروبرقی
  سری جمع‌آوری مو
 • وزن
  ۳۳۰۰ گرم
 • دستگاه نمایش وضعیت
  معمولی
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • امکانات ظاهری
  پایه، استند یا سینی
 • شعاع عملکرد
  ۱۵۰
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۴۷۰ میلی لیتر
 • طول کابل برق
  ۱ متر
 • توان مکش
  ۲۲۰۰ پاسکال
 • قدرت موتور
  ۴۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  -جاروبرقی رباتیک Mop 2C – داک شارژ – کابل برق – دفترچه راهنمای محصول – فیلتر -برس اصلی -پد طی -برس جانبی
 • شناسه کالا
  ۲۶۲۰۱۵۳۱۷۴۱۵۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR

جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – کلاس مصرف انرژی A- دارای دسته ارگونومیک- دارای کنترل مکش الکترونیکی- ویژگی های مختلف نگهداری و پارک آسان- کلاس عملکرد تمیزکنندگی روی سطوح سخت A- هشدار دهنده الکترونیکی تعویض کیسه گردوغبار- ۶۰% قدرت مکش بیشتر برای عملکرد بهتر جاروبرقی- سیستم AirBumper: شفاف برای محافظت از مبلمان و دیوار- قابلیت مانور بالا، با بدنه ای نرم برای حفاظت از سطوح حساس – سیستم Quattro Power: تکنولوژی کارای بوش برای تمیزی فوق العاده با کمترین مصرف انرژی- سیستم Power Protect: برای نهایت کارایی تمیزکنندگی، حتی زمانی که کیسه گردوغبار پر باشد- بهره مندی از سیستم Silence Sound که دارای مواد عایق کاملا جدید است که باعث ایجاد جریان هوای بهینه و کاهش صدای تولیدی، در نتیجه عملکرد باصدای بسیار پایینی می شود
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • تعداد چرخ
  چهار عدد
 • تعداد سری
  دو عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۱۰ تا ۱۵ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۷۰-۷۵ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع فیلتر خروجی
  HEPA
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • ابعاد
  ۴۶۵x307x240 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • شعاع عملکرد
  ۱۵
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۵
 • طول کابل برق
  ۱۲
 • توان مکش
  ۲۲۰۰
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  از نوع G ALL به ظرفیت XXL
 • قدرت موتور
  ۲۲۰۰
 • اقلام همراه محصول
  – نازل توربو- نازل شکاف- نازل داخلی- برس مبلمان- ابزار قابل تنظیم سطوح
 • وزن
  ۷.۵ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۰۶۳۲۵۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰۰x320x270 سانتی‌متر
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • تعداد سری
  سه عدد
 • تعداد پارویی
  یک عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  زیر ۶۵ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • وزن
  ۹.۸ گرم
 • شعاع عملکرد
  ۱۰
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۶
 • طول کابل برق
  ۷
 • توضیحات پاکت جارو برقی
  پاکت دائمی
 • قدرت موتور
  ۲۳۰۰
 • میزان صدا
  ۶۰
 • اقلام همراه محصول
  – سری پارویی – سری گرد گیر – سری باریک – دفترچه راهنما
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۰۵۴۳۲۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ جاروبرقی بوش مدل BGL8POW2

جاروبرقی بوش مدل BGL8POW2

مشخصات

 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۶۲۷۱۴۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم قدرت مکشمجهز به لوله تلسکوپی جادوییمجهز به فیلتر آنتی باکتریالدارای دستگیره جدید سابر
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشانگر پر بودن مخزن
 • تعداد سری
  سه عدد
 • محدوده طول کابل برق
  ۵ تا ۱۰ متر
 • محدوده میزان صدا
  ۶۵-۷۰ دسی بل
 • محدوده توان مصرفی
  ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار
 • مدل طراحی
  سیم جمع کن خودکار
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر بهداشتی
 • ابعاد
  ۵۰۰x320x265 سانتی‌متر
 • شعاع عملکرد
  ۸
 • گنجایش مخزن جارو برقی
  ۶.۰
 • طول کابل برق
  ۵
 • قدرت موتور
  ۲۰۰۰
 • میزان صدا
  ۶۵
 • اقلام همراه محصول
  ۲ عدد (گردگیری / درز)
 • وزن
  ۸ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۰۵۳۸۸۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید جاروبرقی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کیسه جارو برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا