کوه‌نوردی و کمپینگلوازم ورزشیملزومات گردش و سفر

گتر کوهنوردی، راهنمای خرید انواع گتر کوهنوردی زنانه و مردانه ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خریدگتر کوهنوردی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از لوازم ورزشی مهم و ضروری در کوهنوردی و کمپینگ گتر کوهنوردی می‌باشد. این وسیله یک پوشش محافظ برای پاهای شما است و از پای شما در برابر یخ زدگی و سرما زدگی محافظت می‌کند. گتر کوهنوردی در واقع یک پارچه برزنتی ضد آب است که مانند یک محافظ روی ساق پا و کفش کوهنوردی شما قرار گرفته و مانع از ورود آب به داخل کفش شما می‌شود. این موضوع در زمستان اهمیت خود را نشان می‌دهد که اگر داخل کفش‌های شما خیس شود، پاهای شما سرما را بیشتر احساس می‌کنند. همچنین در مواردی مانع از آسیب رساندن صخره و شاخ و برگ درختان به ساق پای شما می‌شود. گتر کوهنوردی یک وسیله ارزان و کاربردی است که تا حد زیادی از آسیب دیدگی پاهای شما جلوگیری می‌کند.

بعد از کفش گتر کوهنوردی مهم‌ترین وسیله در این رشته ورزشی است که تا حد زیادی از آسیب دیدگی پا جلوگیری می‌کند. همچنین این وسیله از پاره شدن کفش و شلوار کوهنوردی شما جلوگیری کرده و با آن می‌توانید تا حد زیادی در هزینه‌ها صرف جویی کنید. گتر کوهنوردی از قسمت پایین و بالا دارای کش تنظیم است، به طوری که شما می‌توانید، با تنظیم کردن کش‌های آن مانع از ورود آب و باد به درون کفش‌های خود شوید. یکی از ویژگی‌های جالب این وسیله ورزشی این است که شما بدون بیرون آوردن کفش یا شلوار از پا می‌توانید آن را بپوشید. همچنین زمانی که شما قرار است از یک منطقه برف‌گیر عبور کنید، ممکن است پاهای شما تا زانو در برف فرو برود، به همین دلیل بدون داشتن گتر کوهنوردی شلوار شما خیس شده و کفش‌های شما پر از آب می‌شود.

اگر شما هم از علاقه‌مندان به رشته ورزشی کوهنوردی هستید و قصد خرید گتر کوهنوردی را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع گتر کوهنوردی زنانه و مردانه آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید گتر کوهنوردی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

گتر کوهنوردی‌چیست و چه کاربردی دارد؟

گتر در واقع یک پوشش محافظتی پا می‌باشد که از پاهای شما در برابر خیس شدن جلوگیری می‌کند. همان طور که می‌دانید، سنگ ریزه، برف و باران راهی برای ورود به داخل کفش پیدا می‌کنند، حتی اگر کفش شما ضد آب باشد. استفاده از یک گتر مناسب علاوه بر جلوگیری از ورود آب و سنگ‌ریزه به داخل کفش‌های شما از پای شما نیز در برابر خراشیده شدن با صخره‌های تیز و شاخ و برگ درختان جلوگیری می‌کند. گتر طوری طراحی شده که پاهای شما را از زیر زانو تا مچ پا پوشش می‌دهد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید زیر انداز سفری

انواع گتر کوهنوردی‌موجود در بازار:

 1. گتر پیاده روی: گترهایی که برای پیاده روی ساخته می‌شوند، معمولا وزن کمی دارند زیرا هوا به راحتی در آن‌ها جریان پیدا می‌کند و پاهای شما را به خوبی خنک می‌کند. توجه داشته باشید که مناسب باران‌های فصلی کوتاه هستند و از پای شما در برابر خیس شدن جلوگیری می‌کنند، اما برای باران‌های شدید اصلا توصیه نمی‌شوند.
 2. گتر کوهنوردی: برای کوهنوردی باید از گتری استفاده کنید که بیشترین خاصیت ضد آب را داشته باشند، همچنین علاوه بر جلوگیری از ورود باران و برف به داخل کفش باید طوری طراحی شده باشند که از پاهای شما در برابر صخره‌های تیز و شاخ و برگ درختان جلوگیری کند. شلوارهای کوهنوردی معمولا قیمت بالایی دارند و شما با استفاده از این وسیله می‌توانید طول عمر شلوار خود را افزایش دهید.
 3. گتر ورزش‌های برفی: این مدل‌ هم مانند نمونه کوهنوردی ضد آب است، اما به اندازه نمونه کوهنوردی قابل اعتماد نیست. زیرا قطعات برف نسبت به باران کمتر روی لباس مانده و ذوب می‌شوند. این گترها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که علاوه بر جلوگیری در برابر خیس شدن پاها از سرما زدگی پا هم جلوگیری می‌کنند. زیرا تنفس پذیری کمتری دارند و پا درون یک فضای بسته گرم نگهداری می‌شود.
 4. گتر یخ نوردی: متاسفانه شرایط جوی ایران به گونه‌ای نیست که بتوان در آن یخ نوردی کرد. اما این گترها خاصیت ضد آب فوق العاده‌ای دارند. به طوری که شما می‌توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از خیس شدن پاها از آن استفاده کنید. این مدل‌ هم پاهای شما را گرم نگهداری کرده و از سرما زدگی پا هم جلوگیری می‌کند. از آسیب دیدگی پا با یخ‌های تیز هم به شدت جلوگیری به عمل می‌آورد.
 5. گتر دوندگی: به این گترها تریل رانینگ هم گفته می‌شود. این نمونه برای دویدن در دل طبیعت طراحی شده‌اند. وزن آن‌ها به حدی سبک است که مانع از کم شدن سرعت دویدن شما شود. معمولا هنگام دویدن در طبیعت گرد و غبار و خاک وارد کفش شما می‌شود. استفاده از این گترها مانع از ورود گرد و غبار به درون کفش شده و از کثیف شدن شلوار شما هم تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.ارزان

مزایای استفاده از گتر کوهنوردی:

 • قیمت این وسیله نسبت به سایر لوازم کوهنوردی ارزان‌تر بوده و از ارزش خرید بالایی برخوردار است.
 • در روزهای بارانی و برفی مانع از ورود آب باران به داخل کفش می‌شود و طول عمر کفش‌های شما را افزایش می‌دهد.
 • هنگام حرکت و دویدن در مسیرهای خاکی از ورود خاک و شن به درون کفش‌های شما جلوگیری می‌کند.
 • هنگام عبور از قسمت‌هایی که دارای صخره‌های تیز هستند از پاهای شما در برابر آسیب دیدگی محافظت می‌کند.
 • از کثیف شدن و پاره شدن شلوار شما هنگام عبور از قسمت‌هایی که لبه‌های تیز دارند جلوگیری می‌کند.

بهترین مارک گتر کوهنوردی:

شاید کار غیر ممکنی باشد که بخواهیم یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک گتر به شما معرفی کنیم، زیرا محصولات باکیفیت زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند و معرفی یک برند خاص به عنوان بهترین مارک بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای گتر موجود در بازار را به شما معرفی می‌کنیم.

 • گتر اورست
 • گتر شیلر
 • گتر نیچرهایک
 • گتر همنورد
 • گتر کامفی
 • گتر جانگل کینگ
 • گتر دیوتر
 • گتر تتیس

گتر کوهنوردی از کجا بخریم؟

روش‌های زیادی برای خرید این وسیله وجود دارد، شما باید از یکی از این روش‌ها گتر خود را خریداری کنید. تفاوتی نمی‌کند که از چه روشی این کار را انجام می‌دهید، زیرا یک موضوع کاملا شخصی است. در واقع می‌توان گفت هیچ قاعده و قانونی وجود ندارد که مشخص کند از چه راهی این وسیله را خریداری کنید. اما از آنجایی که دو روش بیشتر از روش‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند این دو روش را به شما توضیح می‌دهیم.

 1. روش اول: خرید حضوری است، یعنی باید از محل کار یا زندگی خود خارج شده و به نزدیک‌ترین فروشگاه لوازم ورزشی مراجعه کرده و از میان تنوع کم محصولات یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. روش دوم: خرید اینترنتی است که دیگر با این روش نیازی به خروج از منزل یا محل کار خود ندارید، تنها باید به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کرده و از میان تنوع زیادی از مدل‌ها محصول مورد نظر خود خریداری کنید. در این روش شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چراغ پیشانی

نکات مهم هنگام خرید گتر کوهنوردی:

 1. قیمت محصول: اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید گتر توجه به قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید گتر را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در رنج قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما خارج شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع محصول: این وسیله ورزشی هم مانند سایر لوازم ورزشی انواع مختلفی دارد که شما باید با توجه به مکان و نوع استفاده خود یکی از آن‌ها را خریداری‌ کنید. اگر علاقه به یخ نوردی دارید به شما توصیه می‌کنم گتر یخ نوردی و اگر برای پیاده روی می‌خواهید گتر پیاده روی را انتخاب کنید. تفاوت اصلی این گترها با یکدیگر در میزان ضد آب بودن و تنفس پذیری آن‌ها می‌باشد.
 3. ارتفاع گتر: ارتفاع گتر شما بستگی به شرایط جوی و نوع استفاده شما از این محصول دارد. اگر قصد کوهنوردی در مسیرهای پوشیده از برف را دارید به شما پیشنهاد می‌کنم یک گتر با ارتفاع بیشتر را انتخاب کنید، زیرا در برخی جاها ارتفاع برف به حتی یک متر و بیشتر هم می‌رسد. اما اگر برای دویدن در دل طبیعت می‌خواهید باید گترهای کم ارتفاع را انتخاب کنید.
 4. انتخاب سایز مناسب: یکی از فاکتورهای مهمی که هنگام خرید این وسیله باید به آن توجه داشته باشید، سایز گتر می‌باشد. این وسیله ورزشی هم مانند سایر لباس‌های ورزشی سایز بندی متفاوتی دارد و شما باید سایز دقیق را انتخاب کنید. برای این منظور حتما باید گتر را روی شلوار و کفشی که قرار است از آن استفاده کنید، بپوشید و مطمئن شوید که اندازه آن مناسب شما است.
 5. میزان ضد آب بودن: با اینکه تمام گترهایی که در بازار مشاهده می‌کنید، ضد آب هستند، اما درصد ضد آب بودن آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال اگر گتر را برای مناطق پوشیده از برف می‌خواهید باید خاصیت ضد آب صد در صدی داشته باشد تا آب درون آن نفوذ نکند. برای دویدن در طبیعت ضد آب بودن اهمیت زیادی ندارد، اما اگر می‌خواهید باران‌های پراکنده را در نظر بگیرید، بهتر است درصدی خاصیت ضد آب داشته باشند.
 6. خاصیت دفع حشرات: یکی از کمیاب‌ترین نمونه‌های گتر در بازار می‌باشد، اگر به صورت اتفاقی این نمونه را پیدا کردید، این امکان را به شما می‌دهد که نگران نیش حشرات نباشید. اگر در کنار رودخانه و نواحی باتلاقی قرار است حرکت کنید، این مدل می‌تواند تا حد زیادی جلوی نیش حشرات را بگیرد. مالاریا یکی از حشرات خطرناک است که نیش آن می‌تواند در بدن شما عارضه‌های جدی ایجاد کند.

روش نگهداری از گتر کوهنوردی:

 • همیشه بعد از استفاده از گتر در شرایط بارانی و برفی آن را خیس نگهداری نکنید، بهتر است آن را خشک کرده و بعد نگهداری کنید.
 • بهتر است هنگام درست کردن آتش گتر را استفاده نکنید، زیرا پارچه آن از مواد پلاستیکی ساخته شده و گرمای آتش به آن آسیب وارد می‌کند.
 • هرگز برای خشک کردن این وسیله از گرمای بخاری و هیتر استفاده نکنید، زیرا به بافت لباس آسیب وارد می‌کند.
 • به هیچ عنوان از آب داغ و ماشین لباسشویی برای شستن گتر استفاده نکنید، زیرا باعث کاهش سایز و فرسوده شدن آن می‌شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید گتر کوهنوردی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای گتر کوهنوردی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ گتر کوهنوردی مدل camputeri مجموعه دو عددی

گتر کوهنوردی مدل camputeri مجموعه دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷x23x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • سایر توضیحات
  ضد آبجنس برزنت ضخیمنحوه بسته شدن: زیپ و چسب پارچه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ گتر کوهنوردی جانگل کینگ مدل A37 مجموعه ۲ عددی

گتر کوهنوردی جانگل کینگ مدل A37 مجموعه 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x15x0.1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  دو لایهجنس ضد آبدارای زیپ و چسبسایزبندی: Freeطول: ۴۰ سانتی مترقابلیت: سبک، ضدآب، ضدبرفوزن: ۳۰۰ گرمحجم هنگام بسته بندی: ۲۰×۱۵ممانعت از ورود آب و سنگریزه به داخل کفشتولید چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ گتر کوهنوردی کد ۱۰۲

گتر کوهنوردی کد 102

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x22x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۳۸ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  جنس گورتکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ گتر کوهنوردی کد ۰۱ بسته ۲ عددی

گتر کوهنوردی کد 01 بسته 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵*۲۰*۰.۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  ضد آب ، ضد برفطول ۴۵ سانتی مترممانعت از ورود آب و سنگریزه به داخل کفشزیپ با روکش چسبی ضد آب.نوار قابل رگراژ در بالای گترقلاب فلزی در جلوی گتر برای جلوگیری از حرکت گتر به سمت بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ گتر کوهنوردی زاگرس اسپرت مدل گرتکس بسته ۲ عددی

گتر کوهنوردی زاگرس اسپرت مدل گرتکس بسته 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲*۲۶*۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۳۰ گرم
 • سایر توضیحات
  – استفاده از پارچه GoreTex (کاملا ضدآب با تنفس بالا)- سیستم قفل : سیم بکسل- استفاده از سیستم زیپ ، چسب و دکمه ای برای بستن گتر- تعبیه کش در بالای گتر برای تنظیم گتر- مناسب برای سایز کفش ۳۸ تا ۴۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ گتر کوهنوردی مدل sh-1202

 گتر کوهنوردی مدل sh-1202

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۳x16x6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  لاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ گتر کوهنوردی مدل shakhobarg مجموعه دو عددی

 گتر کوهنوردی مدل shakhobarg مجموعه دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷x25x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • سایر توضیحات
  جنس برزنت ضخیمکاملا ضد آبنحوه بسته شدن: زیپ و چسب پارچه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ گتر کوهنوردی مدل E20

گتر کوهنوردی مدل E20

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۳x20x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  فری سایز (کشی)مناسب برای برنامه های زمستانه، گام برداری در برف و مناطق مرطوب و گل آلود.زیپ با روکش چسبیبند قابل تنظیم در بالای گتربست کشی بادوامقلاب فلزی در جلوی گتر برای جلوگیری از حرکت گتر به سمت بالا.پارچه ضد خش و ضد آب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ گتر کوهنوردی مدل neyzar مجموعه دو عددی

گتر کوهنوردی مدل neyzar مجموعه دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷x23x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • سایر توضیحات
  داری بست چسبی و زیپی و بندجنس برزنت درجه یک ضخیم کاملا ضد آبمقاوم در برابر ضربات شاخ و برگ درختان و دیگر عوامل محیطیقابل استفاده در هر نوع شرایط اب و هواییطرح نیزار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ گتر کوهنوردی اورست کد ۰۴

گتر کوهنوردی اورست کد 04

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x22x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  گتر گورتکس مقوام دربرار آب و برفدارای فیکسر زیرین ضد یخزدگی.دارای دولایه شامل:لایه اول از جنس کوردورا و گورتکس و لایه داخلی از جنس پرتکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ گتر کوهنوردی دیوتر مدل camp

گتر کوهنوردی دیوتر مدل camp

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  نایلون

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ گتر کوهنوردی صخره مدل کامفی TC211-L/XL

گتر کوهنوردی صخره مدل کامفی TC211-L/XL

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x20x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  سایز L / XL مناسب برای سایز کفش ۴۲ الی ۴۶ مشخصات:زیپ با کیفیت با روکش چسبی ضد آب.نوار تسمه‌ای قابل رگراژ به دور ساق پا.استفاده از پارچه سوزنی ضد خش و ضد آب.تسمه‌ زیر کفش از پلی پروپیلن بسیار بادوام.قلاب فلزی مقاوم در جلوی گتر برای جلوگیری از حرکت گتر به سمت بالا.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ گتر کوهنوردی کد ۱۰۱

گتر کوهنوردی کد 101

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x22x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۳۸ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  جنس گورتکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ گتر مدل GT-03 بسته ۲ عددی

گتر مدل GT-03 بسته 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹x16x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  پارچه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ گتر کوهنوردی اورست کد ۰۱

گتر کوهنوردی اورست کد 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x22x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  گتر گورتکس مقوام دربرار آب و برفدارای فیکسر زیرین ضد یخزدگی.دارای دولایه شامل:لایه اول از جنس کوردورا و گورتکس و لایه داخلی از جنس پرتکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ گتر کوهنوردی مدل Cheriktr مجموعه دو عددی

گتر کوهنوردی مدل Cheriktr مجموعه دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷x24x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • سایر توضیحات
  جنس برزنت ضخیمکاملا ضد آبنحوه بسته شدن زیپ و چسب پارچه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ گتر کوهنوردی اورکوردرا مدل Orlak

گتر کوهنوردی اورکوردرا مدل Orlak

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷x25x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت
 • سایر توضیحات
  ضد آبجنس برزنت ضخیم درجه یکنحوه بسته شدن: زیپ و چسب پارچه ایمقاوم در برابر غوامل محیطی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ گتر کوهنوردی کد ۱۱۳۰

گتر کوهنوردی کد 1130

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۱x3x47 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  پارچه از نوع گورتکس ضدآب کره ای استقابلیت: سبک، ضدآب، ضد برفسایزبندی: فری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ گتر کوهنوردی مدل deu1000

گتر کوهنوردی مدل deu1000

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵x20x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۵ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  – جنس گتر از پارچه واتر پروف ( ضد آب ) و قابل شستشو- مناسب کوهنوردی در شرایط آب و هوایی نامناسب و طی مسیر در برف- ضد آب و مانع نفوذ خاک و سنگریزه- حفظ کننده گرمای پا در هوای سرد- سبک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ گتر کوهنوردی اورست کد ۰۲

گتر کوهنوردی اورست کد 02

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x22x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  گتر گورتکس مقوام دربرار آب و برفدارای فیکسر زیرین ضد یخزدگی.دارای دولایه شامل:لایه اول از جنس کوردورا و گورتکس و لایه داخلی از جنس پرتکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ گتر کوهنوردی نیچرهایک مدل NH19XT001

گتر کوهنوردی نیچرهایک مدل NH19XT001

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴x14x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۵ گرم
 • جنس
  پلی‌استر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ گتر کوهنوردی اورست کد ۰۱

گتر کوهنوردی اورست کد 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x22x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ گتر کوهنوردی مدل sh-1202

 گتر کوهنوردی مدل sh-1202

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۲x18x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ گتر کوهنوردی پاندا مدل PandaB مجموعه دو عددی

گتر کوهنوردی پاندا مدل PandaB مجموعه دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x24x0.2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  صد در صد ضد آبجنس کورتکس ضخیم به همراه آستر دوخته شده برای ضخامت و دوام بیشتر نحوه بسته شدن: زیپ و چسب پارچه ایمقاوم در برابر عوامل محیطیدارای کاور مخصوص حملبرند پاندا وارداتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید گتر کوهنوردی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ژل شستشوی صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا