کامپیوتر و تجهیزات جانبیلوازم خانگی برقی

چند راهی برق، راهنمای خرید انواع سه راهی و چند راهی برق ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید چند راهی برق باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل مهم و ضروری در منزل و محل کار چند راهی برق می‌باشد. همیشه پریز برق با توجه به سلیقه شخصی در قسمت های مختلف ساختمان قرار ندارد و شما برای اینکه با توجه به سلیقه خود دیزاین منزل را مرتب کنید مجبور به استفاده از چند راهی برق هستید. گاهی اوقات هم ممکن است به تعداد وسایل برقی که از آنها استفاده می‌کنید پریز برق وجود نداشته باشد به همین دلیل شما با این وسیله می‌توانید مشکل خود را برطرف کنید. البته به این نکته هم باید توجه داشته باشید که از هر پریز برق شما تنها مجاز به استفاده از یک چند راهی برق هستید و نه بیشتر زیرا خطر آتش سوزی افزایش پیدا می‌کند. حتی شما مجاز به استفاده از چند وسیله برقی با توان بالا از یک چند راهی برق نیستید، زیرا ممکن اس برق شما توان این میزان بار را نداشته باشد. پس همیشه قبل از خرید این وسیله پریز برق خود را بررسی کنید.

همانطور که می‌دانید هر وسیله برقی دارای یک توان الکتریکی خاص می‌باشد که بر حسب وات سنجیده می شود. اگر دستگاه شما میزان وات بالایی دارد مانند: ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر، ماشین ظرفشویی و هیتر برقی حتماً باید از چند راهی برق پایه سرامیکی استفاده کنید. استفاده از از چند راهی‌های معمولی باعث ذوب شدن دوشاخه وسیله درون چندراهی شده و خطر آتش سوزی افزایش پیدا می‌کند. پس همیشه با توجه به توان مصرفی دستگاه خود نوع چند راهی برق را مشخص کنید. این وسیله در دو نوع باسیم و بدون سیم موجود می‌باشد مدل با سیم معمولاً برای قسمتی استفاده می شود که پریز برق با مصرف کننده‌های شما فاصله زیادی دارد ونمونه بدون سیم برای فاصله کم مورد استفاده قرار می‌گیرد، البته ناگفته نماند که قیمت نمونه‌های با سیم مقداری از بیسیم گران‌تر است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید چند راهی برق را دارید، اما با توجه به تنوع زیاده مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلاً نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع چند راهی برق آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید چند راهی برق باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

چندراهی برق چیست و چه کاربردی دارد؟

چندراهی برق در واقع یک مبدل برای تبدیل یک پریز برق به چند پریز برای تغذیه چند مصرف کننده از یک پریز به صورت همزمان می‌باشد. البته شما فقط مجاز به استفاده از یک چند راهی از یک پریز برق می‌باشید. شما هرگز مجاز به وصل کردن چند عدد چندراهی به یکدیگر نیستید. توجه داشته باشید که چندراهی با محافظ ولتاژ کاملاً متفاوت است و هر یک دستگاهی جداگانه به شمار می‌آیند در ادامه این دو را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم. چندراهی مدل‌های مختلفی دارد که شما می‌توانید بسته به نوع نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری نمائید.

حتماً بخوانید: راهنمای خرید محافظ ولتاژ

انواع چندراهی برق موجود در بازار:

 1. چند‌راهی برق باسیم: نام دیگر این وسیله سیم‌سیار می‌باشد. یعنی شما به وسیله آن می‌توانید برق را از قسمتی که دارای پریز است به قسمتی که فاقد پریز برق می‌باشد انتقال دهید. همچنین در مواردی برای شما پیش می آید که می خواهید چند وسیله برقی را به یک پریز برق متصل کنید که برای این منظور شما باید از یک چند راهی استفاده کنید.
 2. چندراهی بدون سیم: اگر شما قرار است چند وسیله برقی مختلف را به یک پریز برق متصل کنید و فاصله پریز تا لوازم شما به حدی نیست که نیاز به سیم سیار داشته باشید، می‌توانید از چند راهی بدون سیم استفاده کنید. درست است که این چند راهی‌ها فاقد سیم می‌باشند اما دلیل بر این این نیست که شما مجاز به وصل کردن چند عدد از این وسیله به هم می باشید زیرا در صورت اضافه بار پلاتین‌های داخل این چند راهی‌ها ذوب می‌شوند.

انواع چند راهی برق از نظر نوع استفاده:

 • چندراهی برق معمولی: از این وسیله شما می توانید برای کامپیوتر، تلویزیون، گیرنده دیجیتال و انواع دستگاه پخش خانگی استفاده کنید. در واقع می توان گفت وسایلی که مصرف خیلی زیادی ندارند را می‌توان به این چند راهی متصل کرد. زیرا پلاتین های داخل آن که دو شاخه مستقیم با آنها در تماس است در یک یک محفظه پلاستیکی معمولی قرار دارند و در صورت افزایش ولتاژ و بالا رفتن دمای پلاتین‌ها محل قرارگیری پایه‌ها ذوب شده و خطر آتش سوزی افزایش پیدا می‌کند.
 • چندراهی برق صنعتی: این نمونه مناسب استفاده برای لوازم خانگی پرمصرف مانند: یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و دستگاه‌های صنعتی می‌باشد. برخلاف نمونه قبلی که پلاتین ها روی یک پایه پلاستیکی معمولی قرار داشتند. در این نمونه پلاتین ها به صورت مستقل درون یک محفظه سرامیکی با توان حرارتی بالا قرار گرفته‌اند که قادر به تحمل ولتاژ خیلی بالایی هستند. با این که تحمل حرارتی بالایی دارند اما باز هم نمی‌توان چند عدد از آن هارا به یکدیگر متصل کرد.

تفاوت چندراهی برق با محافظ ولتاژ:

ممکن است این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که تفاوت چندراهی با محافظ ولتاژ در چیست؟ پاسخ خیلی ساده است زیرا هر یک از این دستگاه ها برای کار خاصی طراحی شده‌اند. مثلاً: چندراهی فقط یک پریز برق را به چند پریز دیگر برای برق رسانی به دستگاه‌های برقی دیگر تبدیل می‌کند. یعنی اگر برق شهری قطع شود، هنگام وصل شدن‌ برق هیچ‌گونه تاخیری وجود ندارد و بلافاصله ولتاژ به لوازم برقی متصل به چند راهی اعمال می شود. محافظ ولتاژ یک چند راهی به حساب می‌آید با این تفاوت که دارای یک برد الکترونیکی برای محافظت از لوازم برقی که به آن متصل هستند می باشد. هنگامی که برق شهری قطع می‌شود زمان وصل شدن این برد الکترونیکی یک تاخیر کوتاه مدت ایجاد می‌کند تا ولتاژ برق شهری در یک رنج ثابت قرار بگیرد و لوازم متصل به آن به وسیله شوک الکتریکی صدمه نبینند.

مزایای استفاده از چند راهی برق:

 • این وسیله به شما این امکان را می دهد تا وسایل برقی خود را در قسمتی از منزل قرار دهید که فاقد پریز برق می باشد و با این وسیله برق آن‌ها را تامین کنید.
 • امکان استفاده از یک پریز برق برای چند وسیله برقی در یک نقطه مشخص را بدون ایجاد هیچ گونه تغییر در سیستم برق کشی ساختمان فراهم می‌کند.
 • این وسیله باعث می شود، سیم برق وسایل برقی تا حدودی از دید همگان مخفی شود و دیگران به جای مشاهده چند سیم و دوشاخه تنها یک سیم و دو شاخه که مربوط به چند راهی می‌باشد را مشاهده کنند.
 • قیمت آن خیلی ارزان‌تر از محافظ ولتاژ می باشد و اگر محافظت از وسایل برقی برای شما در اولویت نیست، بهترین گزینه برای شما می باشند. زیرا از ارزش خرید بالایی هم برخوردار هستند.

بهترین مارک چند راهی برق:

در واقع شما هیچ کس را پیدا نخواهید کرد که با اطمینان کامل بتواند یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک چندراهی برق به شما معرفی کند. زیرا برندهای با کیفیت زیادی وجود دارند که در زمینه تولید این وسیله فعالیت می کنند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. از آنجایی که وبسایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب شما را با بهترین برندهای چندراهی برق موجود در بازار آشنا می کنیم.

 • سه راهی برق صبا
 • سه راهی برق پرشین
 • سه راهی برق هامان
 • سه راهی برق ایران تکنیک
 • سه راهی برق چیران
 • سه راهی برق نوکیتا
 • سه راهی برق لجور الکتریک
 • سه راهی برق اطلس
 • سه راهی برق فردان الکتریک

چند راهی برق از کجا بخریم؟

به طور کلی روش های مختلفی برای خرید این وسیله وجود دارد و شما می توانید از طریق هر یک از این روش‌ها جنس مورد نظر خود را خریداری کنید. در واقع هیچ محدودیتی برای استفاده از هر یک از روش‌ها وجود ندارد. اگر بخواهیم تک تک روش‌ها را برای شما توضیح دهیم یک پروسه زمان‌بر بوده و شاید نیاز به یک مقاله جداگانه داشته باشد از این رو به شما عزیزان دو روش را که بیشتر از سایر روش‌ها مورد استفاده قرار می گیرد را توضیح می دهیم.

 1. خرید چند راهی از الکتریکی: در این روش شما باید از منزل یا محل کار خود خارج شوید و به نزدیکترین الکتریکی محل کار و سکونت خود مراجعه کنید. تنوع محصولات بسیار پایین بودن و شما باید از میان این محصولات جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در انتخاب خود باید نهایت دقت را داشته باشید، زیرا جنس خریداری شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی چندراهی برق: در این روش شما مانند روش قبلی نیازی به خروج از منزل یا محل کار خود را نخواهید داشت. فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته و به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید. تنوع محصول در این روش فوق‌العاده زیاد است و جای نگرانی برای انتخاب ب وجود ندارد. زیرا شما ۷ روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می توانید آن را مرجوع نموده و پول خود را پس بگیرید.

حتماً بخوانید: راهنمای خرید کلید و پریز برق

نکات مهم هنگام خرید چند راهی برق:

 1. قیمت چندراهی: اولین و مهمترین نکته در مورد خرید چند راهی‌های برق قیمت آن‌ها می باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد قبل از هر کاری باید میزان بودجه برای خرید این محصول را مشخص کنید با این کار خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند و خرید برایتان راحت می‌شود.
 2. نوع چندراهی: این وسیله هم مانند سایر وسایل مربوط به خانه و محل کار انواع مختلفی دارد این شما هستید که باید با توجه به به نوع نیاز و استفاده خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری نمائید. اگر فاصله لوازمی که قرار است به این وسیله متصل شوند با پریز برق زیاد است باید نمونه سیمی آن را خریداری کنید، اما اگر پریز نزدیک وسایل شما قرار دارد می توانید نمونه بی سیم آن را را خریداری کنید.
 3. جنس محصول: جنس بدنه این محصول ارتباط مستقیمی با طول عمر آن دارد. اگر با قیمت آن مشکلی ندارید، می‌توانید محصولاتی را خریداری کنید که جنس آن‌ها از پلاستیک نسوز و مقاوم است. اگر برای وسایلی می خواهید که توان مصرفی پایینی دارند، می‌‌توانید نمونه معمولی را خریداری نمائید در غیر این صورت برای مصرف کننده های پر توان از جنس سرامیکی استفاده کنید.
 4. تعداد پریز: شما باید با توجه به تعداد وسایلی که قرار است آنها را به این وسیله متصل کنید تعداد پریز روی آنرا مشخص نمائید. هر چند که معمولاً یک سه راهی همیشه کار شما را انجام می دهد اما ممکن است شما نیاز به چندراهی داشته باشید که بیش از سه پریز برق داشته باشد. البته باید ظرفیت پریز خود را هم در نظر بگیرید و با توجه به قدرت آن از آن پریز کار بکشید تا به سیم کشی ساختمان شما آسیب وارد نشود.
 5. طول سیم: طول سیم این وسیله در اندازه‌های مختلف تولید و روانه بازار می شود. این شما هستید که باید با توجه به فاصله مصرف کننده های خود تا پریز برق طول سیم آن را مشخص کنید. هرچه این فاصله بیشتر باشد شما نیاز به سه راهی با طول سیم بلندتری دارید. پیشنهاد می‌کنم همیشه با توجه به نیاز خود طول سیم را انتخاب کنید. زیرا یک سیم بلند همیشه گره خورده و باز کردن آن کار دشواری است.
 6. برند محصول: اگر با توجه به توضیحاتی که داده شد، احساس می کنید که باز هم با خرید این وسیله مشکل دارید، می‌توانید به سراغ محصولات معروف و شناخته بروید. این محصولات از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ برندهای ناشناخته بروید. زیرا با خرید آن‌ها وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از چند راهی برق:

 • اگر از یک چند راهی معمولی استفاده می‌کنید هیچ گاه نباید یک وسیله برقی پر مصرف را به آن وصل کنید، زیرا باعث سوختن پایه‌های آن می‌شود.
 • هرگز سه راهی خود را در مکان خیس و نمدار قرار ندهید، زیرا اکثر آن‌ها ضد آب نیستند و با این کار به چندراهی و دستگاه‌های متصل به آن آسیب وارد می‌شود.
 • هیچ‌گاه نباید چند عدد سه راهی را به یکدیگر متصل کنیم زیرا با این کار به راهی اول متصل به پریز برق آسیب جدی وارد می‌شود.
 • اگر یک وسیله برقی دارای دوشاخه ضخیم‌تری است و به راحتی وارد چندراهی شما نمی‌شود سعی کنید از چند راهی دیگری استفاده کنید و از فشار برای وارد کردن دوشاخه در چند راهی قبلی اجتناب کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید چند راهی‌برق مورد نیازتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه چند راهی برق ارزان، با کیفیت و پر فروش موجود در بازار ایران را برای شما جمع آوری کرده ایم. فراموش نکنید، با کلیک روی هر تصویر با زدن دکمه ی زیر هر آیتم می توانید اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ چندراهی برق پرودو مدل FWCH007

چندراهی برق پرودو مدل FWCH007

مشخصات

 • تعداد پریزها
  هشت عدد
 • طول کابل
  ۳
 • تعداد پورت USB
  سه عدد
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۳۰
 • جنس بدنه
  پلاستیک فشرده ضد حریق
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۳۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ چندراهی برق مدل t56

چندراهی برق مدل t56

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۲ متر
 • محفظه
  محافظ داخلی
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰
 • جنس بدنه
  PC flame retardant
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰
 • ولتاژ ورودی
  ۲۵۰ ولت
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  کامپیوتر
 • سایر توضیحات
  محافظ ولتاژ (MOV)لوله ی تخلیه گاز سرامیکی (GDT)فیوز دمای بالا جهت جلوگیری از آتش سوزیدکمه پاورشارژ سریع ۳.۱ آمپردکمه پاور

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ سه راهی برق نسیم مدل ۱۶-A

سه راهی برق نسیم مدل 16-A

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۲ متر و ۲۰ سانتی متر
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • امکانات چندراهی برق
  دکمه روشن و خاموش
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۶A
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰V
 • ولتاژ ورودی
  ۲۵۰ ولت
 • حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان
  ۱۶A
 • حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان
  ۲۵۰V
 • سایر توضیحات
  بدنه مقاوم دارای کلید خاموش و روشن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ چندراهی برق وریتی مدل PS3111

چندراهی برق وریتی مدل PS3111

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • توضیحات پریز
  – دارای سه سوکت کومبو
 • طول کابل
  ۲۰۰ سانتی‌متر
 • تعداد فاز
  تک فاز
 • محفظه
  محافظ داخلی
 • توضیحات نشانگر LED
  دارای نشانگر LCD کوچک
 • امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ
  نشانگر LED
 • تعداد پورت USB
  پنج عدد
 • توضیحات درگاه‌های USB
  دارای ۳ پورت فست شارژ ۳.۴ آمپر
 • امکانات چندراهی برق
  ارت
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۵ ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک ABS و PC ضد حرارت
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰ وات
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  صوتی و تصویری
 • سایر توضیحات
  – دارای تایمر – محافظ کودک و نمایشگر کوچک LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ سه راهی برق پرشین مدل MR05

سه راهی برق پرشین مدل MR05

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • تعداد فاز
  تک فاز
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۶
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۰۰۰
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  کامپیوتر
 • سایر توضیحات
  – سه راهی بدون سیم کلید دار- ساخت ایران- کیفیت بالا- استاندارد- میله های برنجی آبکاری شده- مغزی الترامید- دارای کلید استاندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ چندراهی برق وریتی مدل PS3114

چندراهی برق وریتی مدل PS3114

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • توضیحات پریز
  مجهز به به پوشش محافظ کودک به همراه ۶ عدد درگاه USBمجهز به درگاه USB با تکنولوژی QC3.0
 • طول کابل
  ۲ متر
 • تعداد فاز
  تک فاز
 • نوع عملکرد
  دکمه ای
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB
 • تعداد پورت USB
  شش عدد
 • توضیحات درگاه‌های USB
  دارای ۵ درگاه USB بامشخصات ۵V=3.4A و یک درگاه USB مجهز به QC3.0
 • امکانات چندراهی برق
  دکمه روشن و خاموش
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۲۵۰۰ وات
 • جنس بدنه
  پلاستیک مقاوم در برابر حرارت
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰ وات
 • سایر توضیحات
  جنس بدنه پلاستیک ضد حرارت PP طول کابل ۲۰۰ سانتی متر تعداد پریزها ۳ عدد کومبو تعداد درگاه USB 6 شش عدد (یک درگاه با قابلیت فست شارژ) جریان انتقالی ۱۰ آمپر و حداکثر شدت جریان خروجی درگاه USB 3.4 آمپر حداکثر توان قابل پشتیبانی ۲۵۰۰ وات محدوده ولتاژ ورودی ۱۰۰ الی ۲۵۰ ولت شدت جریان خروجی از پورت QC3.0 متغیر ۳.۶ آمپر در ۵ ولت، ۲ آمپر در ۹ ولت و ۱.۵ آمپر در ۱۲ ولت محافظت در برابر نوسانات جریان و ولتاژ برق محافظت در برابر اتصالات کوتاه مقاوم در برابر حرارت دارای کلید روشن و خاموش دارای استاندارد CE، FCC و RoHS

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ چندراهی برق پارت الکتریک مدل PE850

چندراهی برق پارت الکتریک مدل PE850

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۱.۸M
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ
  نشانگر LED
 • امکانات چندراهی برق
  دکمه روشن و خاموش
 • ولتاژ ورودی
  ۲۵۰V ولت
 • جریان ورودی
  ۱۶A

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ چندراهی برق الدینیو مدل SC-3412

چندراهی برق الدینیو مدل SC-3412

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • توضیحات پریز
  سه پریز به همراه محافظ کودک وچهار پورت USB
 • طول کابل
  ۲متر
 • محفظه
  پوشش محافظ کودک
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB برای شارژ
 • تعداد پورت USB
  چهار عدد
 • توضیحات درگاه‌های USB
  خروجیUSB-C: 5V;3A __ 9v ; 2.22A __ 12v;1.67A20W MAX(PD3.0)USB-A: 5v;3A __ 9v;2A __ 12v;1.5A18W Max(QC3.0)USB-c+USB-A:Total 38W(Max)
 • امکانات چندراهی برق
  ارت
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰ آمپر
 • جنس بدنه
  پلاستیک مقاوم در برابر حرارت
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰
 • ولتاژ ورودی
  ۱۰۰-۲۵۰v ولت
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  صوتی و تصویری
 • سایر توضیحات
  مقاوم در برابر حرارت تا دمای ۸۵۰ درجه می باشد از فناوری های شارژ سریع PDوQC3.0 پشتیبانی میکند دارای خروجی های متفاوت جریان و ولتاژ است

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ سه راهی برق وریتی مدل PS3110

سه راهی برق وریتی مدل PS3110

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۲۰۰ سانتی متر
 • تعداد پورت USB
  شش عدد
 • امکانات چندراهی برق
  دکمه روشن و خاموش
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۵ ولت
 • جنس بدنه
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰ وات
 • سایر توضیحات
  شش عدد پورت USB برای شارژ انواع دستگاه ها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ چند راهی برق وریتی مدل PS3111

چند راهی برق وریتی مدل PS3111

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • توضیحات پریز
  ۳ عدد کومبو (سازگار با سوکت با استاندارد های آمریکا، اروپا و …)
 • طول کابل
  ۲ متر
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • تعداد پورت USB
  پنج عدد
 • توضیحات درگاه‌های USB
  ۵ عدد (یک درگاه با قابلیت فست شارژ)شدت جریان خروجی درگاه : ۳.۴Aتوان خروجی درگاه USB
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰ آمپر
 • جنس بدنه
  پلاستیک ABS و PC ضد حرارت
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰ وات
 • ولتاژ ورودی
  ۲۵۰ ولت
 • سایر توضیحات
  – دارای ۳ پریز برق با توان خروجی ۲۵۰۰ وات- ولتاژ کاری ۲۵۰ ولت- نمایشگر کوچک LCD و محافظ کودک- دارای ۵ پورت USB برای شارژ دستگاه های مختلف با توان خروجی ۱۷ وات- استاندارد های ایمنی و سلامت محصول CE و FCC و محافظت در برابر نوسانات ولتاژ و جریان و اتصالات کوتاه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ چندراهی برق الدینیو مدل SKW6457

چندراهی برق الدینیو مدل SKW6457

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۲ متر
 • تعداد پورت USB
  سه عدد
 • توضیحات درگاه‌های USB
  ۳ پورت USB به همراه ۱ پورت USB-CUSB-A : 5V/2.4A Max, USB-C : 5V/3A – ۹V/3A – ۱۲V/2.5A (30W)
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۳ آمپر برای پورت USB
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰ وات
 • سایر توضیحات
  دارای یک شارژر بی سیم در قسمت بالایی دستگاه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ سه راهی برق مدل کارنا

سه راهی برق مدل کارنا

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۲
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۶
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ چندراهی برق مدل T11

چندراهی برق مدل T11

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • محفظه
  محافظ داخلی
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۶
 • جنس بدنه
  PC flame retardant
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۳۰۰۰
 • ولتاژ ورودی
  ۱۱۰ – ۲۵۰ ولت
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  کامپیوتر
 • سایر توضیحات
  دکمه پاور مجزا برای همه پریزهامحافظ ولتاژ (MOV)لوله ی تخلیه گاز سرامیکی (GDT)فیوز دمای بالا جهت جلوگیری از آتش سوزیدکمه پاورشارژ سریع ۳.۱ آمپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ سه راهی برق پیکو مدل بدون کابل

سه راهی برق پیکو مدل بدون کابل

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  بدون کابل
 • امکانات چندراهی برق
  دکمه روشن و خاموش
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰ آمپر
 • جنس بدنه
  پلاستیک مرغوب
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰ وات
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  پکیج
 • سایر توضیحات
  – سه راهی برق بدون سیم – کلید‌دار – ساختاری ساده و بسیار کاربردی – مناسب برای ساخت سیم سیار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ چندراهی برق آی کیو پاور مدل T15

چندراهی برق آی کیو پاور مدل T15

مشخصات

 • تعداد پریزها
  چهار عدد
 • طول کابل
  ۲ متر
 • محفظه
  محافظ داخلی
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • تعداد پورت USB
  سه عدد
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰
 • جنس بدنه
  ABS
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰
 • ولتاژ ورودی
  ۱۱۰ – ۲۵۰ ولت
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  کامپیوتر
 • سایر توضیحات
  محافظ ولتاژ (MOV)لوله ی تخلیه گاز سرامیکی (GDT)فیوز دمای بالا جهت جلوگیری از آتش سوزیدکمه پاورشارژ سریع ۲.۱ آمپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ چندراهی برق شیائومی مدل POWER STRIP

چندراهی برق شیائومی مدل POWER STRIP

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۱.۸
 • تعداد فاز
  تک فاز
 • محفظه
  پوشش محافظ کودک
 • نوع عملکرد
  دکمه ای
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ
  نشانگر LED
 • تعداد پورت USB
  سه عدد
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰ آمپر
 • جنس بدنه
  پلاستیک ضد حریق
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۱۵
 • ولتاژ ورودی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ چندراهی برق و محافظ ولتاژ الکتروپاور مدل P-32US

چندراهی برق و محافظ ولتاژ الکتروپاور مدل P-32US

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۲ متر
 • محفظه
  پوشش محافظ کودک
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر دما (آتش سوزی)
 • توضیحات نشانگر LED
  یک نشانگر محافظ ولتاژ و یک نشانگر خاموش/ روشن
 • امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ
  نشانگر LED
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB برای شارژ
 • تعداد پورت USB
  دو عدد
 • توضیحات درگاه‌های USB
  هر دو درگاه ۵ ولت و ۲/۱ آمپر میباشد.
 • امکانات چندراهی برق
  دکمه روشن و خاموش
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰
 • جنس بدنه
  پلی کربنات
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ چندراهی برق الدینیو مدل SE3631

چندراهی برق الدینیو مدل SE3631

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۱.۶ متر
 • امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ
  نشانگر LED
 • تعداد پورت USB
  شش عدد
 • توضیحات درگاه‌های USB
  دارای شش عدد پورت USB با ولتاژ ۵ ولت و ۳.۴ آمپر(Auto Max) 17W
 • امکانات چندراهی برق
  دکمه روشن و خاموش
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰ آمپر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰ وات
 • ولتاژ ورودی
  ۲۲۰-۲۵۰ ولت
 • سایر توضیحات
  – بدنه‌ی مقاوم و با کیفیت- وزن بسته بندی: ۵۶۰ گرم- ابعاد بسته بندی: طول ۱۹، عرض ۱۵.۵، ارتفاع ۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ چندراهی برق آی کیو پاور مدل T14

چندراهی برق آی کیو پاور مدل T14

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۲ متر
 • محفظه
  محافظ داخلی
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • تعداد پورت USB
  سه عدد
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰
 • جنس بدنه
  PC flame retardant
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰
 • ولتاژ ورودی
  ۱۱۰ – ۲۵۰ ولت
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  کامپیوتر
 • سایر توضیحات
  محافظ ولتاژ (MOV)لوله ی تخلیه گاز سرامیکی (GDT)فیوز دمای بالا جهت جلوگیری از آتش سوزیدکمه پاورشارژ سریع ۲.۱ آمپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ سه راهی برق نوکیتا کد NKA

سه راهی برق نوکیتا کد NKA

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ندارد
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰-۱۶
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ سه راهی برق لامپ دونی کد Ld-3M

سه راهی برق لامپ دونی کد Ld-3M

مشخصات

 • تعداد پریزها
  چهار عدد
 • طول کابل
  ۳ متر
 • تعداد فاز
  تک فاز
 • نوع عملکرد
  دکمه ای
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • امکانات چندراهی برق
  دکمه روشن و خاموش
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰
 • جنس بدنه
  ای بی اس
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۱۰۰۰ وات
 • ولتاژ ورودی
  ۲۲۰ ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ چند راهی برق پیکو مدل سه خانه دوشاخه دار

چند راهی برق پیکو مدل سه خانه دوشاخه دار

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰ آمپر
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۰۰۰ وات
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  کامپیوتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ چندراهی برق مدل مبدل دار کد SL65

چندراهی برق مدل مبدل دار کد SL65

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • توضیحات پریز
  ۲ عدد پریز ۲ شاخه ۱ عدد پریز یونیورسال (انواع ۳ شاخه و ۲شاخه)
 • طول کابل
  ۲.۹
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۲۶۰
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۱۰۰۰
 • سایر توضیحات
  دارای پریز یونیورسال برای انواع ۲شاخه و ۳شاخه های غیر ایرانیدارای ۲ پریز دوشاخه ایرانیدارای کلید خاموش و روشن به همراه چراغکابل ۲.۹ متری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ سه راهی برق دینا مدل D3000 کد ۲.۸M

سه راهی برق دینا مدل D3000 کد 2.8M

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۲.۸ متر
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • امکانات چندراهی برق
  دکمه روشن و خاموش
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۶ آمپر
 • جنس بدنه
  Pvc
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰
 • ولتاژ ورودی
  ۲۲۰ ولت
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  تلفن همراه
 • سایر توضیحات
  دارای محافظ داخل پریز ها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ سه راهی برق خیام الکتریک مدل KH3200

سه راهی برق خیام الکتریک مدل KH3200

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • تعداد فاز
  تک فاز
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۶
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۰۰۰
 • چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با
  کامپیوتر
 • سایر توضیحات
  – ساخت ایران- کیفیت بالا- تحمل جریان تا ۱۶ آمپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ سه راهی برق مدل m3

سه راهی برق مدل m3

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۲
 • نوع عملکرد
  دکمه ای
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰
 • جریان ورودی
  ۲۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ سه راهی برق تهران الکتریک مدل کلیددار

سه راهی برق تهران الکتریک مدل کلیددار

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  بدون کابل
 • تعداد فاز
  تک فاز
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۶ آمپر
 • جنس بدنه
  پلی آمید
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۳۰۰۰ وات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ چندراهی برق پارت الکتریک مدل PE5141

چندراهی برق پارت الکتریک مدل PE5141

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • توضیحات پریز
  -دارای مغزی سرامیکی
 • طول کابل
  ۱۲ متر
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر گرد و غبار
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۶ آمپر
 • ولتاژ ورودی
  ۱۷۰-۲۵۵VAC ولت
 • سایر توضیحات
  -دارای کابل ۱.۵×۲-دارای مغزی سرامیکی-قابلیت جمع شوندگی قرقره ای شکل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ چندراهی برق الدینیو مدل SE2435

چندراهی برق الدینیو مدل SE2435

مشخصات

 • تعداد پریزها
  دو عدد
 • توضیحات پریز
  برای کنترل جریان برق سه کلید برای هر خروجی برق و مجموعه پورت ها روی بدنه در نظر گرفته شده است که در هنگام به خطر افتادن ایمنی نیز به صورت خودکار عمل می کند.
 • طول کابل
  ۲.۵ سانتی متر
 • ویژگی‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر دما (آتش سوزی)
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB برای شارژ
 • تعداد پورت USB
  سه عدد
 • توضیحات درگاه‌های USB
  |USB Output QC3.0 : 5V/3A-9V/2A-12V/1.5A max 18w | USB Auto ID: 5V/2.4A | قابلیت شارژ سریع PD و QC 3.0
 • امکانات چندراهی برق
  دکمه روشن و خاموش
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۰ آمپر
 • جنس بدنه
  PC نسوز
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۵۰۰ وات
 • ولتاژ ورودی
  ۲۵۰ ولت
 • جریان ورودی
  ۱۰ آمپر
 • سایر توضیحات
  دارای ۲ خروجی برق از نوع EU | حداکثر توان خروجی برق ۲۵۰۰ وات | حداکثر توان خروجی شارژ ۲۰ وات | ۱ خروجی Type C و ۳ خروجی USB | قابلیت شارژ سریع PD و QC 3.0

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ سه راهی برق مدل cm3

سه راهی برق مدل cm3

مشخصات

 • تعداد پریزها
  سه عدد
 • طول کابل
  ۳ متر
 • حداکثر جریان انتقالی
  ۱۶
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • حداکثر توان قابل پشتیبانی
  ۲۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید چند‌راهی برق در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید روغن آرگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا