ابزار غیر برقی

آچار آلن، راهنمای خرید انواع آچار آلن ستاره‌ای و معمولی اصلی و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید آچار آلن باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

تمام کسانی که فنی هستند و با ابزار زیاد سرو کار دارند با آچار آلن آشنایی کامل دارند و می‌دانند که این وسیله تا چه اندازه درون جعبه ابزار ضروری است. بیشتر وسایلی که در گوشه و کنار محل زندگی شما دیده می‌شوند، دست کم یک یا چند پیچ دارند که تنها می‌توان آن‌ها را با آچار آلن باز و بسته کرد. این آچار بیشتر در خودرو به خصوص خانواده پژو محبوبیت دارد. پس اگر یکی از محصولات شرکت پژو را استفاده می‌کنید، حتما باید یک دست آچار آلن همراه خود داشته باشید. این آچار هم سایز بندی مختلف دارد و شما می‌توانید بر اساس نیاز خود یک یا چند سایز از آن را خریداری کنید. همچنین آچار آلن دارای دو نمونه ساده و ستاره‌ای است که هر یک مخصوص باز کردن نوع خاصی از پیچ هستند.

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که این آچار را از نزدیک ندیده‌ یا حتی اسم آن را هم نشنیده باشید، اما با مطالعه این مطلب در مورد این وسیله شناخت کاملی به دست می‌آورید. آچار آلن یک ابزار محبوب در بین تعمیر کاران می‌باشد که قادر است پیچ‌ها را چند برابر پیچ گوشتی معمولی سفت کند به طوری که به راحتی قابل باز کردن نباشند. آچار آلن در کشور فرانسه یک ابزار رایج است و پیچ بیشتر محصولات این کشور از نوع آلن می‌باشد. پس اگر اهل خرید محصولات فرانسوی هستید، حتما موقع خرید آن‌ها یک مجموعه کامل از آچار آلن هم سفارش دهید تا برای تعمیر کردن آن‌ها به مشکل برخورد نکنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که با پیچ آلن زیاد سرو کار دارید و قصد خرید آچار آلن را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این ابزار مهم به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع آچار آلن آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید آچار آلن باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

منظور از آچار آلن چیست و چه کاربردی دارد؟

نوعی ابزار رایج که برای باز و بسته کردن نمونه‌ای خاص از پیچ مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به حرف L انگلیسی دارد به همین دلیل به آن اچار آلن گفته می‌شود. این ابزار به منظور باز و بسته کردن پیچ‌های آلن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آچار پیچ‌ها را چند برابر پیچ معمولی با پیچ گوشتی سفت می‌کند. همیشه پیچ قسمت‌های مهم را که نباید شل شوند را با این مدل آچار سفت می‌کنند.

تاریخچه استفاده از اچار آلن:

اولین نمونه این آچار توسط شخصی به نام ویلیام جی آلن در سال ۱۹۰۹ میلادی به نام این شخص ثبت شد. اما شواهدی هم از اختراع این ِچار در سال ۱۸۶۰ وجود دارد که نمونه‌هایی از آچار با سطح مقطع ۶ ضلعی برای باز و بسته کردن این پیچ مورد استفاده قرار می‌گرفته است. خیلی از این آچارها به دلیل هزینه زیاد برای تولید و عدم استفاده از آن‌ها در بازار فقط ثبت اختراع شدند و به مرحله تولید نرسیدند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید آچار بکس برقی

انواع مدل‌های آچار آلن:

 1. آچار آلن‌های کوتاه: این آچار دقیقا همان نمونه معمولی است، تنها تفاوتی که با آچار‌۰۰های معمولی دارند اندازه آن‌ها می‌باشد. اندازه این آچارها به حدی کوتاه است که به وسیله آن می‌توانید، پیچ‌هایی را که در نقاط کم ارتفاع قرار دارند و آچار معمولی قادر به باز کردن آن‌ها نیست را به راحتی باز کنید.
 2. آچار آلن‌های دسته T: این مدل آچار بر خلاف نمونه قبلی که شبیه به حرف L انگلیسی بود، این مدل شباهت زیادی به حرف T دارد. این مدل یا تنها در یک طرف آچار بوده یا از هر سه طرف آچار است. به دلیل اهرم بودن دسته دو طرفه باز و بسته کردن پیچ به وسیله آن آسان‌تر می‌باشد.
 3. آچار آلن‌های دسته P: اندازه این آچارها اندکی بزرگتر از آچارهای L و T می‌باشد. معمولا دارای یک دسته پلاستیکی هستند که باز و بسته کردن پیچ را آسان‌تر می‌کنند. در واقع می‌توان آن را ترکیبی از آچار‌های L و T دانست. این مدل نیروی کمتری به دست و نیروی بیشتری به پیچ وارد می‌کنند به همین علت هنگام باز و بسته کردن پیچ دست شما کمتر خسته می‌شود.
 4. آچار آلن‌های سه راهی: دارای یک دسته سه طرفه هستند که روی هر طرف دسته سه جای آچار وجود دارد. یکی از مزیت‌های این اچار استفاده از سه سری متفاوت به صورت همزمان است. از نظر شکل ظاهری مثلثی شکل هستند که این ویژگی کار با آن‌ها را بسیار آسان می‌کند. این مدل بیشتر برای دوچرخه سواران استفاده می‌شود، زیرا اندازه کوچکی دارند و برای موارد ضروری مناسب به نظر می‌رسد.
 5. آچار آلن‌های چاقویی: طراحی این مدل شباهت زیادی به چاقوهای سوئیسی دارد، یعنی تعداد زیادی آچار در سایزهای مختلف درون آن قرار دارند، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل قابلیت تنظیم درجه آچار می‌باشد که در زاویه ۹۰ درجه بیشترین گشتاور را برای باز و بسته کردن پیچ دارد. و زاویه ۱۸۰ درجه باعث می‌شود به وسیله آن پیچ‌های قسمت‌های دست گیر را نیز باز و بسته کنید.
 6. آچار الن‌های جغجغه‌ای: این مدل هیچ شباهتی به مدل‌های قبلی ندارد و بیشتر شبیه به اچار بکس است که سری‌های آن اچار آلن هستند. بکس و جغجغه باعث تسریع در سرعت باز و بسته کردن پیچ‌ها می‌شود. همچنین جغجغه نیروی گشتاور بیشتری برای باز و بسته کردن پیچ‌ها ایجاد می‌کند. این مدل را می‌توان با جغجغه معمولی استفاده کرد و فقط سری‌های آن را خریداری کرد.
 7. آچار آلن‌های ستاره‌ای: شکل شش ضلعی این اچار‌ها شبیه به یک ستاره است به همین دلیل به آن آچار ستاره‌ای گفته می‌شود. ستاره‌ای بودن باعث می‌شود که اچار ثبات بیشتری روی پیچ داشته باشد و آچار کمتری رد کند. اگر می‌خواهید با سفت کردن زیاد یک پیچ اچار داخل پیچ رد نکند و آن را هرز نکند. پس اگر می‌خواهید، پیچ‌های شما هرز نشوند از پیچ ستاره‌ای استفاده کنید.

مزایای استفاده از آچار آلن:

 • قسمتی که آچار وارد آن شده و پیچ را باز و بسته می‌کند، درون یک قسمت فرو رفته قرار دارد که با ضربه خوردن از بین نمی‌رود.
 • سطح تماس پیچ با آچار یک دندانه شش ضلعی است که به وسیله لرزش دست و سرخوردن هنگام باز و بسته کردن دندانه‌‌های آن از بین نمی‌رود.
 • به علت اینکه آچار وارد پیچ می‌شود راحت‌تر می‌توان آن را بار و بسته کرد، همچنین می‌توان با داخل کردن آچار درون پیچ آن را به راحتی وارد قسمت مخصوص کرده و آن را سفت نمود.
 • شکل ظاهری آن به حرف L انگلیسی شباهت دارد که بلند بودن یک یر باعث افزایش گشتاور شده و پیچ را ساده‌تر بار و بسته می‌کند.
 • از هر دو سر آچار می‌توان برای با و بسته کردن پیچ استفاده کرد با سر کوچک‌تر یا دسته کوتاه می‌توان پیچ‌ قسمت‌هایی که کمتر جای دیت دارند را باز و بسته کرد.
 • اندازه این اچار به حدی کوچک است که آن را با راحتی می‌توان درون جعبه ابزار قرار داد و به سادگی آن را جا‌به‌جا نمود.

بهترین مارک آچار آلن:

اینکه بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک اچار آلن به شما معرفی کنیم یک کار غیر ممکن است، زیرا برندهای باکیفیت زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند و در صورت معرفی بک برند به عنوان بهترین مارک آچار الن بیشتر یک کار تبلیغاتی انجام داده‌ایم و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای آچار را به شما معرفی می‌کنیم.

 • آلن دینگشی
 • آلن رونیکس
 • آلن سوپر تولز
 • آلن اف تی تولز
 • آلن اسپد
 • آلن ای زد دی
 • آلن شاین
 • آلن نووا
 • آلن زین تای

حتما بخوانید: راهنمای خرید آچار فرانسه

نکات مهم هنگام خرید آچار آلن:

 1. قیمت محصول: اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید این محصول قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید آچار را مشخص کنید، با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع آچار: همان طور که می‌دانید آچارهای آلن مدل‌های مختلفی دارند که تفاوت اصلی آن‌ها با یکدیگر در شکل ظاهری و نوع پیچ می‌باشد. شکل ظاهری سبب افزایش سرعت باز و بسته شدن پیچ می‌شود. اما بیشتر باید به شکل ظاهری پیچ توجه کنید که شکل آن شش ضلعی معمولی است یا ستاره‌ای، توجه داشته باشید که پیچ ستاره‌ای را با آلن معمولی نمی‌توان باز و بسته کرد.
 3. جنس محصول: آچار را از فلزهای مختلف می‌سازند که بهترین جنس آن فولاد ضد زنگ می‌باشد. برخی مدل‌ها که ارزان قیمت هستند از فلز آهن ساخته می‌شود با سفت کردن زیاد هرز می‌شوند. پس بهتر است بی‌خیال مدل‌های خیلی ارزان شوید، زیرا فاقد کیفیت هستند. اگر توان خرید اچار‌های فولادی را ندارید، بهتر است به سراغ جنس استیل ضد زنگ بروید زیرا از آهن مقاوم‌تر بوده و دچار زنگ زدگی هم نمی‌شوند.
 4. بکس یا معمولی: با آچار معمولی هم می‌توان پیچ‌های آلن را باز و بسته کرد اما برای باز و بسته کردن پیچ‌های خیلی سفت شما می‌توانید از آلن جغجعه‌ای استفاده کنید. به دلیل داشتن جغجغه نیروی بیشتری را می‌توان به پیچ وارد کرد در نتیجه دست شما کمتر خسته می‌شود. اگر از این اچار زیاد استفاده نمی‌کنید، پیشنهاد می‌کنم برای جوری جنس یک نمونه معمولی را خریداری کنید.
 5. کیف نگهداری: برخی مدل‌ها دارای یک کیسه یا کیف نگهداری هستند که باعث می‌شود آن‌ها را درون آن نگهداری کنید. همان طور که می‌دانید اندازه این اچارها بسیار کوچک است و در صورتی که کیف یا کیسه نگهداری از آن را نداشته باشید، حداقل یکی از آن‌ها را گم می‌کنید. کیف باعث حمل آسان آچارها می‌شود و از گم شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند.
 6. برند محصول: همیشه به سراغ برند‌های معروف و شناخته شده بازار بروید، این محصولات معمولا از کیفیت زیادی برخوردار هستند و از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برندهای ناشناخته بروید زیرا کیفیت لازم را ندارند و با خرید آن‌ها وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از آچار آلن:

 • توجه داشته باشید که سفت کردن بیش از اندازه یک پیچ باعث هرز شدن سر اچار می‌شود. پس حتما پیچ را به اندازه سفت کنید.
 • اچار خود را در جای مرطوب نگهداری نکنید، زیرا بیشتر آن‌ها ضد زنگ نیستند و در صورت نگهداری کردن در این نقاط دچار زنگ زدگی می‌شوند.
 • در صورتی که پیچ شما هرز شده به هیچ عنوان نباید با ضربه زدن با یک آچار بزرگ روی پیچ اقدام به باز کردن پیچ کنید، با این کار سری آچار خود را نابود می‌کنید.
 • برای باز کردن هر پیچ از سایز استاندارد همان پیچ استفاده کنید. استفاده از سایز اشتباه علاوه بر پیچ به اچار شما هم اسیب وارد می‌کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید آچار آلن مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه آچار آلن ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده‌ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ مجموعه ۱۵ عددی آلن واستر مدل VH015

مجموعه 15 عددی آلن واستر مدل VH015

مشخصات

 • تعداد
  ۱۵
 • جنس کالا
  کروم-وانادیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ مجموعه ۹ عددی آچار آلن تاپ تول مدل GAAL0916

مجموعه 9 عددی آچار آلن تاپ تول مدل GAAL0916

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – سری ۹ عددی آلن سرگرد از سایز ۱٫۵ تا ۱۰ میلیمتر
 • – نوع آچار: شش گوش
 • – محفظه نگهدارنده پلاستیکی آویز جهت نصب بر روی تابلوی ابزار
 • – ارتفاع بلند مناسب برای کار با پیچ‌های با دسترسی سخت و دوردست
 • – کاربرد ابزار: خانگی, عمومی صنعتی, مکانیکی
 • تعداد
  ۹
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • شماره آچار
  ۵ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ مجموعه ۱۰ عددی مبدل سری بکس به سری آلن پروتو کد ۵۴۴ سایز ۱/۲ اینچ

مجموعه 10 عددی مبدل سری بکس به سری آلن پروتو کد 544 سایز 1/2 اینچ

مشخصات

 • تعداد
  ۱۰
 • توضیحات کاور
  دارای کیف فایبر گلاس
 • جنس کالا
  فولاد
 • شماره آچار
  ۵ , ۴ , ۶ , ۷ , ۸ , ۹ , ۱۰ , ۱۲ , ۱۴ , ۱۷
 • وزن
  ۷۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ مجموعه ۸ عددی آچار آلن لیکوتا مدل ASA-40007

مجموعه 8 عددی آچار آلن لیکوتا مدل ASA-40007

مشخصات

 • سایر توضیحات
  آلن بکسی سایز T25
 • آلن بکسی سایز T30
 • آلن بکسی سایز T40
 • آلن بکسی سایز T45
 • آلن بکسی سایز T50
 • آلن بکسی سایز T55
 • آلن بکسی سایز T60
 • آلن بکسی سایز T70
 • دارای محفظه با جای نشانی معین
 • طراحی منحصر بفرد و ارگونومیک
 • ساخت تایوان
 • تعداد
  ۸
 • توضیحات کاور
  دارای باکس
 • جنس کالا
  فولاد کروم مولبیدن
 • شماره آچار
  T-25 , T-30 , T-40 , T-45 , T-50
 • وزن
  ۱۰۵۴ گرم
 • ویژگی‌های آچار
  درایور ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ مجموعه ۹ عددی آچار آلن مدل emar

مجموعه 9 عددی آچار آلن مدل emar

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کاربرد ابزار: خانگی, عمومی صنعتی, مکانیکی
 • دارای سایز های : T-10 , T-8 , T-6 , T-5 , T-4 , T-3 , T-2.5 , T-2 , T-1.5
 • تعداد
  ۹
 • جنس کالا
  فولاد
 • شماره آچار
  ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۵ , ۶ , T-10 , T-8
 • نوع آچار
  آلن
 • وزن
  ۱ گرم
 • ویژگی‌های آچار
  دسته بلند , دسته کوتاه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ مجموعه ۲۰ عددی آچار آلن مدل ۵۶۰۱۱

مجموعه 20 عددی آچار آلن مدل 56011

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۰.۲۸
 • ۰.۳۵
 • ۰.۵۰
 • ۱/۱۶
 • ۵/۶۴
 • ۳/۳۲
 • ۷/۶۴
 • ۱/۸
 • ۹/۶۴
 • ۵/۳۲
 • ۳/۱۶
 • ۷/۳۲
 • ۱/۴
 • ۵/۱۶
 • ۳/۸
 • ۷/۱۶
 • ۱/۲
 • ۹/۱۶
 • ۵/۸
 • ۳/۴
 • تعداد
  ۲۰
 • جنس کالا
  فولاد فورج شده
 • وزن
  ۱۸۹۹ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ مجموعه ۹ عددی آچار آلن تاپ تول مدل GAAL0912

مجموعه 9 عددی آچار آلن تاپ تول مدل GAAL0912

مشخصات

 • تعداد
  ۹
 • جنس کالا
  فولاد آلیاژی نیکل-کروم-مولیبدن
 • شماره آچار
  ۵ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰
 • وزن
  ۴۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ مجموعه ۳۰ عددی آچار آلن پروسکیت مدل ۸PK-027

مجموعه 30 عددی آچار آلن پروسکیت مدل 8PK-027

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف حمل
 • سایر توضیحات
  اندازه آلن های میلی متری این مجموعه ۰.۷ ، ۰.۹ ، ۱.۳ ، ۱.۵ ، ۲ ، ۲.۵ ، ۳ ، ۴ ، ۴.۵ ، ۵ ، ۵.۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸ ، ۱۰ و اندازه آلن های اینچ نیز ۰.۰۲۸ ، ۰.۰۳۵ ، ۰.۰۵۰ ، ۱.۱۶ ، ۵.۶۴ ، ۳.۳۲ ، ۷.۶۴ ، ۱.۸ ، ۹.۶۴ ، ۵.۳۲ ، ۳.۱۶ ، ۷.۳۲ ، ۱.۴ ، ۵.۱۶ ، ۳.۸ است
 • تعداد
  ۳۰
 • توضیحات زاویه
  ۹۰ درجه
 • توضیحات کاور
  کیف مخصوص پلاستیکی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • شماره آچار
  ۶ , ۷ , ۸ , ۱۰ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۵ , ۵.۵
 • وزن
  ۹۵۰ گرم
 • ویژگی‌های آچار
  دسته استاندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ مجموعه ۱۵ عددی آچار آلن جنیوس تولز مدل TH-41015

مجموعه 15 عددی آچار آلن جنیوس تولز مدل TH-41015

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ۷ عدد سری آلن شش گوش با طول ۳۰ میلی متر و ابعاد ۴, ۵, ۶, ۷, ۸, ۱۰, ۱۲
 • – ۷ عدد سری آلن شش گوش با طول ۷۵ میلی متر و ابعاد ۴, ۵, ۶, ۷, ۸, ۱۰, ۱۲
 • – ۱ عدد سری درایو با طول ۱۰ میلی متر و سایز ۱/۲ اینچ
 • تعداد
  ۱۵
 • توضیحات کاور
  – قوطی فلزی قفل دار
 • جنس کالا
  کروم وانایوم
 • وزن
  ۹۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ مجموعه ۹ عددی آچار آلن هیکو کد ۵۰۳۰

مجموعه 9 عددی آچار آلن هیکو کد 5030

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تشکیل شده از ۹ آلن سرگرد در سایزهای ۱.۵ تا ۱۰
 • ساخت آلمان
 • تعداد
  ۹
 • توضیحات کاور
  هلدر نگه دارنده پلاستیکی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • شماره آچار
  ۵ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ مجموعه ۹ عددی آچار آلن ورا مدل ۰۵۰۷۳۳۹۱۰۰۱

مجموعه 9 عددی آچار آلن ورا مدل 05073391001

مشخصات

 • سایر توضیحات
  شش گوش سرگرد با روکش کروم
 • تعداد
  ۹
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • شماره آچار
  ۶ , ۸ , ۱۰ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۵
 • وزن
  ۵۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ مجموعه ۴۰ عددی سری آچار آلن ستاره ای سلتا مدل ۴۱۴۰P

مجموعه 40 عددی سری آچار آلن ستاره ای سلتا مدل 4140P

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ۱۴ بکس آلن خور کوتاه و بلند در سایزهای ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸ و ۱۰
 • دارای ۱۰ عدد آلن هزار خاری کوتاه و بلند در سایزهای M5 ، M6 ، M8 ، M10 ، M12
 • دارای ۱۴ عدد آلن ستاره ای کوتاه و بلند در سایزهای T20 ، T25، T30 ، T40 ، T45 ، T50 ، T55
 • دارای دو رابط بکس در سایزهای ۳/۸ و ۱/۲ اینچ
 • کاربردهای پیشنهادی :
 • مکانیک خودروهای سبک فرانسوی نظیر رنو و پژو ، خودروهای آلمانی نظیر بنز و BMW و خودروهای آسیایی
 • ساخت تایوان
 • تعداد
  ۴۰
 • توضیحات کاور
  جعبه پلاستیکی مقاوم
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • نوع آچار
  آلن , ستاره ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ مجموعه ۱۰ عددی مبدل سری بکس به سری آلن نووا مدل ۷۰۰۴

مجموعه 10 عددی مبدل سری بکس به سری آلن نووا مدل 7004

مشخصات

 • اقلام همراه
  دارای ۱۰ مبدل با سری آلن با سایز‌های H17, H14, H12, H10, H8, H7, H6, H5, H4 و H19
 • تعداد
  ۱۰
 • جنس کالا
  کروم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ مجموعه ۱۰ عددی آچار آلن بکس ستاره ای سی تی آ کد ۹۵۶۰

مجموعه 10 عددی آچار آلن بکس ستاره ای سی تی آ کد 9560

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مجموعه ۱۰ عددی آلن بکس ستاره ای
 • ساخت شرکت سی تی آ آمریکا
 • ساخته شده از آلیاژ فولادی
 • درایو ۱/۴ اینچ و ۳/۸ اینچ
 • و سایز سری ها از سایز : T15 تا T55
 • تعداد
  ۱۰
 • جنس کالا
  آلیاژ فولادی
 • وزن
  ۴۲۲ گرم
 • ویژگی‌های آچار
  درایور ۱/۴ اینچ , درایور ۳/۸ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ مجموعه ۸ عددی آچار آلن تی ویگور مدل V1409

مجموعه 8 عددی آچار آلن تی ویگور مدل V1409

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ۸ آلن دسته T در سایزهای ۲ ، ۲.۵ ، ۳ ، ۴ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰
 • طراحی ارگونومیک و منحصفربفرد
 • ارتفاع کوتاه و بلند مناسب برای کار با پیچ‌های با دسترسی سخت و دوردست
 • مقاومت بسیار بالا در برابر سایش و خوردگی
 • تعداد
  ۸
 • توضیحات کاور
  استند فلزی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • شماره آچار
  ۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ مجموعه ۱۳ عددی آچار آلن اسناپون مدل BHS13A

مجموعه 13 عددی آچار آلن اسناپون مدل BHS13A

مشخصات

 • سایر توضیحات
  شامل سایز (( ۳.۸ و ۵.۱۶ و ۱.۴ و ۷.۳۲ و ۳.۱۶ و ۵.۳۲ و ۹.۶۴ و ۱.۸ و ۷.۶۴ و ۳.۳۲ و ۵.۶۴ و ۱.۱۶ و ۰.۵۰ ))
 • جنس کروم وانادیوم
 • ساخت امریکا
 • تعداد
  ۱۳
 • جنس کالا
  فولاد فورج شده
 • شماره آچار
  ۳/۸
 • وزن
  ۳۹۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ مجموعه ۶ عددی آچار آلن اوئل کد IT-EE6

مجموعه 6 عددی آچار آلن اوئل کد IT-EE6

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۶ آلن اینچی در سایزهای :
 • ۷/۳۲ ، ۳/۱۶ ، ۵/۳۲ ، ۱/۴ ، ۵/۱۶ ، ۳/۸
 • روکش عایق برق ۱۰۰۰ ولت
 • کیفیت ساخت بالا
 • تعداد
  ۶
 • توضیحات کاور
  کیف برزنتی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ مجموعه ۱۳ عددی آچار آلن ایت مدل ۱۳ZD-016

مجموعه 13 عددی آچار آلن ایت مدل 13ZD-016

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ۱۳ آلن سرگرد اینچی در سایزهای :
 • ۰.۰۵ ، ۱.۱۶ ، ۵.۶۴ ، ۳.۳۲ ، ۷.۶۴ ، ۱.۸ ، ۹.۶۴ ، ۵.۳۲ ، ۳.۱۶ ، ۷.۳۲ ، ۱.۴ ، ۵.۱۶ ، ۳.۸
 • ساخته شده از آلیاژ فولاد کروم وانادیوم
 • ساخته شده تحت بالاترین استانداردهای تولید
 • دارای پولیش مشکی مات جهت جلوگیری از سرخوردگی اچار در دست
 • قابلیت ایجاد فشار بر روی پیچ به علت آلیاژ با کیفیت
 • ساخت کشور ژاپن
 • تعداد
  ۱۳
 • توضیحات کاور
  هلدر پلاستیکی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ آچار آلن ایت مدل S24 سایز ۲۴ میلی متر

آچار آلن ایت مدل S24 سایز 24 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ساخته شده از آلیاژ فولاد کروم وانادیوم
 • ساخته شده تحت بالاترین استانداردهای تولید
 • دارای پولیش مشکی مات جهت جلوگیری از سرخوردگی اچار در دست
 • قابلیت ایجاد فشار بر روی پیچ به علت آلیاژ با کیفیت
 • ساخت کشور ژاپن
 • طول ۲۵ سانتی متر
 • تعداد
  ۱
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • شماره آچار
  ۲۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ مجموعه ۹ عددی آلن بکس ستاره ای ریکو کد RST009

مجموعه 9 عددی آلن بکس ستاره ای ریکو کد RST009

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ست ۹ عددی آلن بکس ستاره ای
 • برند ریکو ترکیه
 • سایز سری آلن بکس ها از سایز : T20 تا T60
 • تعداد
  ۹
 • توضیحات کاور
  دارای یک کیف فلزی می باشد.
 • جنس کالا
  آلیاژ کروم وانادیوم
 • وزن
  ۱۳۶۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ مجموعه ۱۳ عددی آچار آلن فورس مدل ۵۱۳۷S

مجموعه 13 عددی آچار آلن فورس مدل 5137S

مشخصات

 • سایر توضیحات
  آچارهای آن در ۱۳ سایز در اندازه های ۱.۱۶ میلی متر، ۱.۸ میلی متر، ۵.۳۲ میلی متر، ۳.۳۲ میلی متر، ۳.۱۶ میلی متر، .۵.۶۴ میلی متر، ۱.۴ میلی متر، ۵.۱۶ میلی متر، ۳.۸ میلی متر، ۱.۲ میلی متر ، ۵.۸ میلی متر ، ۳.۴ میلی متر و ۹.۱۶ میلی متر
 • تعداد
  ۱۳
 • توضیحات کاور
  قلاف پلاستیکی مقاوم، به شکلی که در تصویر مشخص است
 • جنس کالا
  فولاد (کروم وانادیوم)
 • وزن
  ۹۶۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ مجموعه ۱۵ عددی آچار آلن توسن مدل T726-MB314

مجموعه 15 عددی آچار آلن توسن مدل T726-MB314

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۱۵ آچار شامل یکسری ۷ تایی به شکل چاقویی وشماره‌های ۱.۵، ۲، ۲.۵، ۳، ۴، ۵ و ۶ میلی‌متر و ۸ عدد آچار به شماره‎‌های ۳، ۴، ۵، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۴ میلی‌متر می‌باشد.
 • توضیحات کاور
  – دارای یک جعبه فلزی
 • جنس کالا
  فولاد کروم – وانادیوم
 • وزن
  ۱۷۳۰ گرم
 • ویژگی‌های آچار
  دسته استاندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ مجموعه ۱۳ عددی آچار آلن پروتو مدل J4980 سایز ۰.۰۵۰ تا ۳.۸ اینچ

مجموعه 13 عددی آچار آلن پروتو مدل J4980 سایز 0.050 تا 3.8 اینچ

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تشکیل شده از ۱۳ عدد آچار آلن
 • ۰.۰۵
 • ۱/۱۰
 • ۵/۶۴
 • ۳/۳۲
 • ۷/۶۴
 • ۱/۸
 • ۹/۶۴
 • ۵/۳۲
 • ۳/۱۶
 • ۷/۳۲
 • ۱/۴
 • ۵/۱۶
 • ۳/۸
 • تعداد
  ۱۳
 • جنس کالا
  فولاد فورج شده
 • وزن
  ۲۶۷ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ مجموعه ۱۵ عددی آچار آلن جعبه ای واستر کد MN-042

مجموعه 15 عددی آچار آلن جعبه ای واستر کد MN-042

مشخصات

 • اقلام همراه
  جعبه فلزی
 • سایر توضیحات
  از سایز ۱.۵ تا ۱۴
 • شش پر فوق بلند
 • تعداد
  ۱۵
 • توضیحات کاور
  جعبه فلزی
 • جنس کالا
  فولاد کروم وانادیوم
 • وزن
  ۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ مجموعه ۱۰ عددی آچار آلن فورس مدل ۵۱۰۲L

مجموعه 10 عددی آچار آلن فورس مدل 5102L

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ۱۰ عدد آلن از شماره ۱.۲۷ الی ۱۰ میلی متر
 • تعداد
  ۱۰
 • توضیحات کاور
  – قلاف پلاستیکی مقاوم و کشویی ، به شکلی که در تصویر مشخص است
 • جنس کالا
  فولاد ( کروم – وانادیوم )
 • شماره آچار
  ۵ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰
 • وزن
  ۵۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ مجموعه ۱۵ عددی آچار آلن مستر مدل MT1001500PC

مجموعه 15 عددی آچار آلن مستر مدل MT1001500PC

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ۷ آلن تاشو چاقویی در سایزهای : ۱.۵ ، ۲ ، ۲.۵ ، ۳ ، ۴ ، ۵ و ۶
 • دارای ۸ آلن بلند در سایزهای : ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ و ۱۴
 • کیفیت ساخت بی نظیر
 • جعبه فلزی خوش ساخت
 • تعداد
  ۱۵
 • توضیحات کاور
  جعبه فلزی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • شماره آچار
  ۵ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰ , ۱۲ , ۱۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ مجموعه ۹ عددی بکس آلن ستاره ای هنس کد STRVT0049

مجموعه 9 عددی بکس آلن ستاره ای هنس کد STRVT0049

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – جعبه بُکس آلن ستاره ای ساخت شرکت هنس Hans
 • – ساخت شرکت هنس Hans کشور تایوان
 • – دارای ۹ سری آلنی ستاره ای به شماره های : T55, T50, T45, T40, T30, T27, T25, T20 و T60
 • – قابل استفاده با آچار بکس یا سر پیچ‌گوشتی با درایو ۱/۲ اینچ
 • – ساخته شده ازآلیاژ فولاد کروم وانادیوم با روکش پولیش و روکش آینه‌ای
 • – دارای کیفیت عالی ساخت و کاربردی
 • تعداد
  ۹
 • توضیحات کاور
  – این ست به همراه یک کیف نگهدارنده بادوام ارایه شده است.
 • جنس کالا
  آلیاژ کروم وانادیوم
 • وزن
  ۱۲۱۷ گرم
 • ویژگی‌های آچار
  درایور ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ مجموعه ۸ عددی آچار آلن هافو مدل CRMO-V4 سایز ۱۰-۲ میلی متر

مجموعه 8 عددی آچار آلن هافو مدل CRMO-V4 سایز 10-2 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  شماره آچار ۲ تا ۱۰ میلی متر میباشد
 • تعداد
  ۸
 • جنس کالا
  آلیاژ فولاد کروم-وانادیوم
 • وزن
  ۳۰۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ مجموعه ۴۰ عددی سری آچار آلن ستاره ای آ-کرافت مدل BT10-S40

مجموعه 40 عددی سری آچار آلن ستاره ای آ-کرافت مدل BT10-S40

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ۱۴ بکس آلن خور کوتاه و بلند در سایزهای ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸ و ۱۰
 • دارای ۱۰ عدد آلن هزار خاری کوتاه و بلند در سایزهای M5 ، M6 ، M8 ، M10 ، M12
 • دارای ۱۴ عدد آلن ستاره ای کوتاه و بلند در سایزهای T20 ، T25، T30 ، T40 ، T45 ، T50 ، T55
 • دارای دو رابط بکس در سایزهای ۳/۸ و ۱/۲ اینچ
 • کاربردهای پیشنهادی :
 • مکانیک خودروهای سبک فرانسوی نظیر رنو و پژو ، خودروهای آلمانی نظیر بنز و BMW و خودروهای آسیایی
 • ساخت تایوان
 • تعداد
  ۴۰
 • توضیحات کاور
  جعبه فلزی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ مجموعه ۸ عددی آچار آلن هافو مدل DI-H008

مجموعه 8 عددی آچار آلن هافو مدل DI-H008

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مجموعه آلن ۸ عددی شش گوش هافو مدل DI-H008 سایز ۲-۱۰میلی متر
 • آلیاژ فولاد کروم-وانادیوم
 • شماره آچار ۲ تا ۱۰ میلی متر میباشد
 • تعداد
  ۸
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۳۰۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید آچار آلن در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید میز نماز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا