ابزار غیر برقی

آچار آلن، راهنمای خرید انواع آچار آلن ستاره‌ای و معمولی اصلی و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید آچار آلن باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

تمام کسانی که فنی هستند و با ابزار زیاد سرو کار دارند با آچار آلن آشنایی کامل دارند و می‌دانند که این وسیله تا چه اندازه درون جعبه ابزار ضروری است. بیشتر وسایلی که در گوشه و کنار محل زندگی شما دیده می‌شوند، دست کم یک یا چند پیچ دارند که تنها می‌توان آن‌ها را با آچار آلن باز و بسته کرد. این آچار بیشتر در خودرو به خصوص خانواده پژو محبوبیت دارد. پس اگر یکی از محصولات شرکت پژو را استفاده می‌کنید، حتما باید یک دست آچار آلن همراه خود داشته باشید. این آچار هم سایز بندی مختلف دارد و شما می‌توانید بر اساس نیاز خود یک یا چند سایز از آن را خریداری کنید. همچنین آچار آلن دارای دو نمونه ساده و ستاره‌ای است که هر یک مخصوص باز کردن نوع خاصی از پیچ هستند.

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که این آچار را از نزدیک ندیده‌ یا حتی اسم آن را هم نشنیده باشید، اما با مطالعه این مطلب در مورد این وسیله شناخت کاملی به دست می‌آورید. آچار آلن یک ابزار محبوب در بین تعمیر کاران می‌باشد که قادر است پیچ‌ها را چند برابر پیچ گوشتی معمولی سفت کند به طوری که به راحتی قابل باز کردن نباشند. آچار آلن در کشور فرانسه یک ابزار رایج است و پیچ بیشتر محصولات این کشور از نوع آلن می‌باشد. پس اگر اهل خرید محصولات فرانسوی هستید، حتما موقع خرید آن‌ها یک مجموعه کامل از آچار آلن هم سفارش دهید تا برای تعمیر کردن آن‌ها به مشکل برخورد نکنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که با پیچ آلن زیاد سرو کار دارید و قصد خرید آچار آلن را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این ابزار مهم به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع آچار آلن آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید آچار آلن باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

منظور از آچار آلن چیست و چه کاربردی دارد؟

نوعی ابزار رایج که برای باز و بسته کردن نمونه‌ای خاص از پیچ مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به حرف L انگلیسی دارد به همین دلیل به آن اچار آلن گفته می‌شود. این ابزار به منظور باز و بسته کردن پیچ‌های آلن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آچار پیچ‌ها را چند برابر پیچ معمولی با پیچ گوشتی سفت می‌کند. همیشه پیچ قسمت‌های مهم را که نباید شل شوند را با این مدل آچار سفت می‌کنند.

تاریخچه استفاده از اچار آلن:

اولین نمونه این آچار توسط شخصی به نام ویلیام جی آلن در سال ۱۹۰۹ میلادی به نام این شخص ثبت شد. اما شواهدی هم از اختراع این ِچار در سال ۱۸۶۰ وجود دارد که نمونه‌هایی از آچار با سطح مقطع ۶ ضلعی برای باز و بسته کردن این پیچ مورد استفاده قرار می‌گرفته است. خیلی از این آچارها به دلیل هزینه زیاد برای تولید و عدم استفاده از آن‌ها در بازار فقط ثبت اختراع شدند و به مرحله تولید نرسیدند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید آچار بکس برقی

انواع مدل‌های آچار آلن:

 1. آچار آلن‌های کوتاه: این آچار دقیقا همان نمونه معمولی است، تنها تفاوتی که با آچار‌۰۰های معمولی دارند اندازه آن‌ها می‌باشد. اندازه این آچارها به حدی کوتاه است که به وسیله آن می‌توانید، پیچ‌هایی را که در نقاط کم ارتفاع قرار دارند و آچار معمولی قادر به باز کردن آن‌ها نیست را به راحتی باز کنید.
 2. آچار آلن‌های دسته T: این مدل آچار بر خلاف نمونه قبلی که شبیه به حرف L انگلیسی بود، این مدل شباهت زیادی به حرف T دارد. این مدل یا تنها در یک طرف آچار بوده یا از هر سه طرف آچار است. به دلیل اهرم بودن دسته دو طرفه باز و بسته کردن پیچ به وسیله آن آسان‌تر می‌باشد.
 3. آچار آلن‌های دسته P: اندازه این آچارها اندکی بزرگتر از آچارهای L و T می‌باشد. معمولا دارای یک دسته پلاستیکی هستند که باز و بسته کردن پیچ را آسان‌تر می‌کنند. در واقع می‌توان آن را ترکیبی از آچار‌های L و T دانست. این مدل نیروی کمتری به دست و نیروی بیشتری به پیچ وارد می‌کنند به همین علت هنگام باز و بسته کردن پیچ دست شما کمتر خسته می‌شود.
 4. آچار آلن‌های سه راهی: دارای یک دسته سه طرفه هستند که روی هر طرف دسته سه جای آچار وجود دارد. یکی از مزیت‌های این اچار استفاده از سه سری متفاوت به صورت همزمان است. از نظر شکل ظاهری مثلثی شکل هستند که این ویژگی کار با آن‌ها را بسیار آسان می‌کند. این مدل بیشتر برای دوچرخه سواران استفاده می‌شود، زیرا اندازه کوچکی دارند و برای موارد ضروری مناسب به نظر می‌رسد.
 5. آچار آلن‌های چاقویی: طراحی این مدل شباهت زیادی به چاقوهای سوئیسی دارد، یعنی تعداد زیادی آچار در سایزهای مختلف درون آن قرار دارند، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل قابلیت تنظیم درجه آچار می‌باشد که در زاویه ۹۰ درجه بیشترین گشتاور را برای باز و بسته کردن پیچ دارد. و زاویه ۱۸۰ درجه باعث می‌شود به وسیله آن پیچ‌های قسمت‌های دست گیر را نیز باز و بسته کنید.
 6. آچار الن‌های جغجغه‌ای: این مدل هیچ شباهتی به مدل‌های قبلی ندارد و بیشتر شبیه به اچار بکس است که سری‌های آن اچار آلن هستند. بکس و جغجغه باعث تسریع در سرعت باز و بسته کردن پیچ‌ها می‌شود. همچنین جغجغه نیروی گشتاور بیشتری برای باز و بسته کردن پیچ‌ها ایجاد می‌کند. این مدل را می‌توان با جغجغه معمولی استفاده کرد و فقط سری‌های آن را خریداری کرد.
 7. آچار آلن‌های ستاره‌ای: شکل شش ضلعی این اچار‌ها شبیه به یک ستاره است به همین دلیل به آن آچار ستاره‌ای گفته می‌شود. ستاره‌ای بودن باعث می‌شود که اچار ثبات بیشتری روی پیچ داشته باشد و آچار کمتری رد کند. اگر می‌خواهید با سفت کردن زیاد یک پیچ اچار داخل پیچ رد نکند و آن را هرز نکند. پس اگر می‌خواهید، پیچ‌های شما هرز نشوند از پیچ ستاره‌ای استفاده کنید.

مزایای استفاده از آچار آلن:

 • قسمتی که آچار وارد آن شده و پیچ را باز و بسته می‌کند، درون یک قسمت فرو رفته قرار دارد که با ضربه خوردن از بین نمی‌رود.
 • سطح تماس پیچ با آچار یک دندانه شش ضلعی است که به وسیله لرزش دست و سرخوردن هنگام باز و بسته کردن دندانه‌‌های آن از بین نمی‌رود.
 • به علت اینکه آچار وارد پیچ می‌شود راحت‌تر می‌توان آن را بار و بسته کرد، همچنین می‌توان با داخل کردن آچار درون پیچ آن را به راحتی وارد قسمت مخصوص کرده و آن را سفت نمود.
 • شکل ظاهری آن به حرف L انگلیسی شباهت دارد که بلند بودن یک یر باعث افزایش گشتاور شده و پیچ را ساده‌تر بار و بسته می‌کند.
 • از هر دو سر آچار می‌توان برای با و بسته کردن پیچ استفاده کرد با سر کوچک‌تر یا دسته کوتاه می‌توان پیچ‌ قسمت‌هایی که کمتر جای دیت دارند را باز و بسته کرد.
 • اندازه این اچار به حدی کوچک است که آن را با راحتی می‌توان درون جعبه ابزار قرار داد و به سادگی آن را جا‌به‌جا نمود.

بهترین مارک آچار آلن:

اینکه بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک اچار آلن به شما معرفی کنیم یک کار غیر ممکن است، زیرا برندهای باکیفیت زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند و در صورت معرفی بک برند به عنوان بهترین مارک آچار الن بیشتر یک کار تبلیغاتی انجام داده‌ایم و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای آچار را به شما معرفی می‌کنیم.

 • آلن دینگشی
 • آلن رونیکس
 • آلن سوپر تولز
 • آلن اف تی تولز
 • آلن اسپد
 • آلن ای زد دی
 • آلن شاین
 • آلن نووا
 • آلن زین تای

حتما بخوانید: راهنمای خرید آچار فرانسه

نکات مهم هنگام خرید آچار آلن:

 1. قیمت محصول: اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید این محصول قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید آچار را مشخص کنید، با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع آچار: همان طور که می‌دانید آچارهای آلن مدل‌های مختلفی دارند که تفاوت اصلی آن‌ها با یکدیگر در شکل ظاهری و نوع پیچ می‌باشد. شکل ظاهری سبب افزایش سرعت باز و بسته شدن پیچ می‌شود. اما بیشتر باید به شکل ظاهری پیچ توجه کنید که شکل آن شش ضلعی معمولی است یا ستاره‌ای، توجه داشته باشید که پیچ ستاره‌ای را با آلن معمولی نمی‌توان باز و بسته کرد.
 3. جنس محصول: آچار را از فلزهای مختلف می‌سازند که بهترین جنس آن فولاد ضد زنگ می‌باشد. برخی مدل‌ها که ارزان قیمت هستند از فلز آهن ساخته می‌شود با سفت کردن زیاد هرز می‌شوند. پس بهتر است بی‌خیال مدل‌های خیلی ارزان شوید، زیرا فاقد کیفیت هستند. اگر توان خرید اچار‌های فولادی را ندارید، بهتر است به سراغ جنس استیل ضد زنگ بروید زیرا از آهن مقاوم‌تر بوده و دچار زنگ زدگی هم نمی‌شوند.
 4. بکس یا معمولی: با آچار معمولی هم می‌توان پیچ‌های آلن را باز و بسته کرد اما برای باز و بسته کردن پیچ‌های خیلی سفت شما می‌توانید از آلن جغجعه‌ای استفاده کنید. به دلیل داشتن جغجغه نیروی بیشتری را می‌توان به پیچ وارد کرد در نتیجه دست شما کمتر خسته می‌شود. اگر از این اچار زیاد استفاده نمی‌کنید، پیشنهاد می‌کنم برای جوری جنس یک نمونه معمولی را خریداری کنید.
 5. کیف نگهداری: برخی مدل‌ها دارای یک کیسه یا کیف نگهداری هستند که باعث می‌شود آن‌ها را درون آن نگهداری کنید. همان طور که می‌دانید اندازه این اچارها بسیار کوچک است و در صورتی که کیف یا کیسه نگهداری از آن را نداشته باشید، حداقل یکی از آن‌ها را گم می‌کنید. کیف باعث حمل آسان آچارها می‌شود و از گم شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند.
 6. برند محصول: همیشه به سراغ برند‌های معروف و شناخته شده بازار بروید، این محصولات معمولا از کیفیت زیادی برخوردار هستند و از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برندهای ناشناخته بروید زیرا کیفیت لازم را ندارند و با خرید آن‌ها وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از آچار آلن:

 • توجه داشته باشید که سفت کردن بیش از اندازه یک پیچ باعث هرز شدن سر اچار می‌شود. پس حتما پیچ را به اندازه سفت کنید.
 • اچار خود را در جای مرطوب نگهداری نکنید، زیرا بیشتر آن‌ها ضد زنگ نیستند و در صورت نگهداری کردن در این نقاط دچار زنگ زدگی می‌شوند.
 • در صورتی که پیچ شما هرز شده به هیچ عنوان نباید با ضربه زدن با یک آچار بزرگ روی پیچ اقدام به باز کردن پیچ کنید، با این کار سری آچار خود را نابود می‌کنید.
 • برای باز کردن هر پیچ از سایز استاندارد همان پیچ استفاده کنید. استفاده از سایز اشتباه علاوه بر پیچ به اچار شما هم اسیب وارد می‌کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید آچار آلن مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه آچار آلن ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده‌ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ مجموعه ۹ عددی آچار آلن تاپ تول مدل GAAL0912

مجموعه 9 عددی آچار آلن تاپ تول مدل GAAL0912

مشخصات

 • تعداد
  ۹
 • شماره آچار
  ۵ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰
 • جنس کالا
  فولاد آلیاژی نیکل-کروم-مولیبدن
 • وزن
  ۴۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ مجموعه آلن بکسی اسناپون مدل TR2183

مجموعه آلن بکسی اسناپون مدل TR2183

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • شماره آچار
  ۱/۸ , ۵/۸
 • ویژگی‌های آچار
  درایور ۱/۴ اینچ
 • نوع آچار
  آلن
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  مجموعه آلن بکسی ساخت شرکت اسناپون بوده و شامل ۸ عدد آلن بکسی یک چهارم با سایزهای مطابق با سایز های درج شده بر روی جعبه می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ مجموعه ۸ عددی آچار آلن تی ویگور مدل V1409

مجموعه 8 عددی آچار آلن تی ویگور مدل V1409

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • شماره آچار
  ۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰
 • توضیحات کاور
  استند فلزی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • سایر توضیحات
  دارای ۸ آلن دسته T در سایزهای ۲ ، ۲.۵ ، ۳ ، ۴ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰
 • طراحی ارگونومیک و منحصفربفرد
 • ارتفاع کوتاه و بلند مناسب برای کار با پیچ‌های با دسترسی سخت و دوردست
 • مقاومت بسیار بالا در برابر سایش و خوردگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ مجموعه ۷ عددی آچار آلن ستاره ای کد S 2581

مجموعه 7 عددی آچار آلن ستاره ای کد S 2581

مشخصات

 • تعداد
  ۷
 • شماره آچار
  T-10 , T-15 , T-20 , T-25 , T-27 , T-30 , T-40
 • جنس کالا
  کرم وانادیوم
 • وزن
  ۴۹۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ست آلن ستاره ای چاقویی بتا مدل ۹۷TX BG8

ست آلن ستاره ای چاقویی بتا مدل 97TX BG8

مشخصات

 • تعداد
  ۱
 • شماره آچار
  T-10 , T-15 , T-20 , T-25 , T-27 , T-30 , T-40 , T-9
 • ویژگی‌های آچار
  دسته استاندارد , دسته کوتاه , کاور
 • نوع آچار
  آلن , ستاره ای
 • جنس کالا
  فولاد
 • وزن
  ۱۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ مجموعه ۱۵ عددی آچار آلن مستر مدل MT1001500PC

مجموعه 15 عددی آچار آلن مستر مدل MT1001500PC

مشخصات

 • تعداد
  ۱۵
 • شماره آچار
  ۵ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰ , ۱۲ , ۱۴
 • توضیحات کاور
  جعبه فلزی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • سایر توضیحات
  دارای ۷ آلن تاشو چاقویی در سایزهای : ۱.۵ ، ۲ ، ۲.۵ ، ۳ ، ۴ ، ۵ و ۶
 • دارای ۸ آلن بلند در سایزهای : ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ و ۱۴
 • کیفیت ساخت بی نظیر
 • جعبه فلزی خوش ساخت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ مجموعه ۸ عددی آچار آلن لیکوتا مدل ASA-40007

مجموعه 8 عددی آچار آلن لیکوتا مدل ASA-40007

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • شماره آچار
  T-25 , T-30 , T-40 , T-45 , T-50
 • ویژگی‌های آچار
  درایور ۱/۲ اینچ
 • توضیحات کاور
  دارای باکس
 • جنس کالا
  فولاد کروم مولبیدن
 • وزن
  ۱۰۵۴ گرم
 • سایر توضیحات
  آلن بکسی سایز T25
 • آلن بکسی سایز T30
 • آلن بکسی سایز T40
 • آلن بکسی سایز T45
 • آلن بکسی سایز T50
 • آلن بکسی سایز T55
 • آلن بکسی سایز T60
 • آلن بکسی سایز T70
 • دارای محفظه با جای نشانی معین
 • طراحی منحصر بفرد و ارگونومیک
 • ساخت تایوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ مجموعه ۸ عددی آچار آلن توسن مدل T726-B314

مجموعه 8 عددی آچار آلن توسن مدل T726-B314

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • ویژگی‌های آچار
  دسته استاندارد
 • توضیحات کاور
  – کاور برزنتی
 • جنس کالا
  فولاد کروم – وانادیوم
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • سایر توضیحات
  ست آچار آلن شامل ۸ آچار به شماره‌های ۳، ۴، ۵، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۴ میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ مجموعه ۲۰ عددی آچار آلن مدل ۵۶۰۱۱

مجموعه 20 عددی آچار آلن مدل 56011

مشخصات

 • تعداد
  ۲۰
 • جنس کالا
  فولاد فورج شده
 • وزن
  ۱۸۹۹ گرم
 • سایر توضیحات
  ۰.۲۸
 • ۰.۳۵
 • ۰.۵۰
 • ۱/۱۶
 • ۵/۶۴
 • ۳/۳۲
 • ۷/۶۴
 • ۱/۸
 • ۹/۶۴
 • ۵/۳۲
 • ۳/۱۶
 • ۷/۳۲
 • ۱/۴
 • ۵/۱۶
 • ۳/۸
 • ۷/۱۶
 • ۱/۲
 • ۹/۱۶
 • ۵/۸
 • ۳/۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ مجموعه ۶ عددی آچار آلن اوئل کد IT-EE6

مجموعه 6 عددی آچار آلن اوئل کد IT-EE6

مشخصات

 • تعداد
  ۶
 • توضیحات کاور
  کیف برزنتی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • سایر توضیحات
  ۶ آلن اینچی در سایزهای :
 • ۷/۳۲ ، ۳/۱۶ ، ۵/۳۲ ، ۱/۴ ، ۵/۱۶ ، ۳/۸
 • روکش عایق برق ۱۰۰۰ ولت
 • کیفیت ساخت بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ آلن بکس ستاره ای و سری بکس تیفون مدل E مجموعه ۱۶ عددی

آلن بکس ستاره ای و سری بکس تیفون مدل E مجموعه 16 عددی

مشخصات

 • تعداد
  ۱۶
 • شماره آچار
  T-30 , T-40 , T-45 , T-50 , T55 , T60 , T70
 • ویژگی‌های آچار
  درایور ۱/۲ اینچ , کاور
 • نوع آچار
  آلن , بکس , ستاره ای
 • توضیحات کاور
  دارای کیف فلزی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  بکس E درایو ۱/۲ اینچ در سایزهای: ۱۰ . ۱۱ . ۱۲ . ۱۴ . ۱۶ . ۱۸ . ۲۰ . ۲۲ . ۲۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ مجموعه ۴۰ عددی سری آچار آلن ستاره ای سلتا مدل ۴۱۴۰P

مجموعه 40 عددی سری آچار آلن ستاره ای سلتا مدل 4140P

مشخصات

 • تعداد
  ۴۰
 • نوع آچار
  آلن , ستاره ای
 • توضیحات کاور
  جعبه پلاستیکی مقاوم
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • سایر توضیحات
  دارای ۱۴ بکس آلن خور کوتاه و بلند در سایزهای ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸ و ۱۰
 • دارای ۱۰ عدد آلن هزار خاری کوتاه و بلند در سایزهای M5 ، M6 ، M8 ، M10 ، M12
 • دارای ۱۴ عدد آلن ستاره ای کوتاه و بلند در سایزهای T20 ، T25، T30 ، T40 ، T45 ، T50 ، T55
 • دارای دو رابط بکس در سایزهای ۳/۸ و ۱/۲ اینچ
 • کاربردهای پیشنهادی :
 • مکانیک خودروهای سبک فرانسوی نظیر رنو و پژو ، خودروهای آلمانی نظیر بنز و BMW و خودروهای آسیایی
 • ساخت تایوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ مجموعه ۸ عددی آچار آلن ایت مدل ۱۵۸D-016

مجموعه 8 عددی آچار آلن ایت مدل 158D-016

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • شماره آچار
  ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۵ , ۶ , ۸
 • ویژگی‌های آچار
  دسته بلند , متریک
 • نوع آچار
  آلن
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از آلیاژ فولاد کروم وانادیوم
 • ساخته شده تحت بالاترین استانداردهای تولید
 • دارای پولیش مشکی مات جهت جلوگیری از سرخوردگی اچار در دست
 • قابلیت ایجاد فشار بر روی پیچ به علت آلیاژ با کیفیت
 • ساخت کشور ژاپن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ مجموعه ۱۰ عددی آچار آلن بکس ستاره ای سی تی آ کد ۹۵۶۰

مجموعه 10 عددی آچار آلن بکس ستاره ای سی تی آ کد 9560

مشخصات

 • تعداد
  ۱۰
 • ویژگی‌های آچار
  درایور ۱/۴ اینچ , درایور ۳/۸ اینچ
 • جنس کالا
  آلیاژ فولادی
 • وزن
  ۴۲۲ گرم
 • سایر توضیحات
  مجموعه ۱۰ عددی آلن بکس ستاره ای
 • ساخت شرکت سی تی آ آمریکا
 • ساخته شده از آلیاژ فولادی
 • درایو ۱/۴ اینچ و ۳/۸ اینچ
 • و سایز سری ها از سایز : T15 تا T55

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ مجموعه ۸ عددی آچار آلن هافو مدل CRMO-V4 سایز ۱۰-۲ میلی متر

مجموعه 8 عددی آچار آلن هافو مدل CRMO-V4 سایز 10-2 میلی متر

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • جنس کالا
  آلیاژ فولاد کروم-وانادیوم
 • وزن
  ۳۰۵ گرم
 • سایر توضیحات
  شماره آچار ۲ تا ۱۰ میلی متر میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ مجموعه ۱۵ عددی آلن واستر مدل VH015

مجموعه 15 عددی آلن واستر مدل VH015

مشخصات

 • تعداد
  ۱۵
 • جنس کالا
  کروم-وانادیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ مجموعه ۹ عددی آچار آلن ورا مدل ۰۵۰۷۳۳۹۱۰۰۱

مجموعه 9 عددی آچار آلن ورا مدل 05073391001

مشخصات

 • تعداد
  ۹
 • شماره آچار
  ۶ , ۸ , ۱۰ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۵
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  شش گوش سرگرد با روکش کروم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ مجموعه ۱۸ عددی آچار آلن بکسی پروکسون مدل ۲۳۱۰۰

مجموعه 18 عددی آچار آلن بکسی پروکسون مدل 23100

مشخصات

 • تعداد
  ۱۸
 • شماره آچار
  ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۵ , ۶
 • ویژگی‌های آچار
  درایور ۱/۲ اینچ , درایور ۱/۴ اینچ
 • نوع آچار
  آلن , بکس
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  ۱۸ پارچه
 • سایز آلن بکسی درایو ۱/۲
 • HX5, 6, 7, 8, 10, 12 طول ۵.۵ سانت،تورک اعمالی ۲۱۰-۲۵ N/m
 • سایز آلن بکسی درایو ۱/۴
 • HX2, 2,5 3, 4, 5, 6 تورک اعمالی تا ۲۵ نیوتن/متر
 • سایز آلن بکسی درایو ۱/۲
 • HX5, 6, 7, 8, 10, 12 طول ۱۰ سانت،تورک اعمالی ۲۱۰-۲۵ N/m

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ مجموعه ۱۳ عددی آچار آلن فورس مدل ۵۱۳۷S

مجموعه 13 عددی آچار آلن فورس مدل 5137S

مشخصات

 • تعداد
  ۱۳
 • توضیحات کاور
  قلاف پلاستیکی مقاوم، به شکلی که در تصویر مشخص است
 • جنس کالا
  فولاد (کروم وانادیوم)
 • وزن
  ۹۶۰ گرم
 • سایر توضیحات
  آچارهای آن در ۱۳ سایز در اندازه های ۱.۱۶ میلی متر، ۱.۸ میلی متر، ۵.۳۲ میلی متر، ۳.۳۲ میلی متر، ۳.۱۶ میلی متر، .۵.۶۴ میلی متر، ۱.۴ میلی متر، ۵.۱۶ میلی متر، ۳.۸ میلی متر، ۱.۲ میلی متر ، ۵.۸ میلی متر ، ۳.۴ میلی متر و ۹.۱۶ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ مجموعه ۸ عددی آچار بکس آلن هاردکس مدل S12-H-8PC

مجموعه 8 عددی آچار بکس آلن هاردکس مدل S12-H-8PC

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • شماره آچار
  ۱۰ , ۱۲ , ۱۴ , ۱۷ , ۴ , ۵ , ۶ , ۸
 • ویژگی‌های آچار
  دسته استاندارد
 • نوع آچار
  آلن , بکس
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۲۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ مجموعه ۳۰ عددی آچار آلن پروسکیت مدل ۸PK-027

مجموعه 30 عددی آچار آلن پروسکیت مدل 8PK-027

مشخصات

 • تعداد
  ۳۰
 • شماره آچار
  ۶ , ۷ , ۸ , ۱۰ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۵ , ۵.۵
 • ویژگی‌های آچار
  دسته استاندارد
 • توضیحات زاویه
  ۹۰ درجه
 • توضیحات کاور
  کیف مخصوص پلاستیکی
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۹۵۰ گرم
 • اقلام همراه
  کیف حمل
 • سایر توضیحات
  اندازه آلن های میلی متری این مجموعه ۰.۷ ، ۰.۹ ، ۱.۳ ، ۱.۵ ، ۲ ، ۲.۵ ، ۳ ، ۴ ، ۴.۵ ، ۵ ، ۵.۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸ ، ۱۰ و اندازه آلن های اینچ نیز ۰.۰۲۸ ، ۰.۰۳۵ ، ۰.۰۵۰ ، ۱.۱۶ ، ۵.۶۴ ، ۳.۳۲ ، ۷.۶۴ ، ۱.۸ ، ۹.۶۴ ، ۵.۳۲ ، ۳.۱۶ ، ۷.۳۲ ، ۱.۴ ، ۵.۱۶ ، ۳.۸ است

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ مجموعه ۹ عددی آلن بکس ستاره ای ریکو کد RST009

مجموعه 9 عددی آلن بکس ستاره ای ریکو کد RST009

مشخصات

 • تعداد
  ۹
 • توضیحات کاور
  دارای یک کیف فلزی می باشد.
 • جنس کالا
  آلیاژ کروم وانادیوم
 • وزن
  ۱۳۶۰ گرم
 • سایر توضیحات
  ست ۹ عددی آلن بکس ستاره ای
 • برند ریکو ترکیه
 • سایز سری آلن بکس ها از سایز : T20 تا T60

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ مجموعه ۱۵ عددی آچار آلن توسن مدل T726-MB314

مجموعه 15 عددی آچار آلن توسن مدل T726-MB314

مشخصات

 • ویژگی‌های آچار
  دسته استاندارد
 • توضیحات کاور
  – دارای یک جعبه فلزی
 • جنس کالا
  فولاد کروم – وانادیوم
 • وزن
  ۱۷۳۰ گرم
 • سایر توضیحات
  ۱۵ آچار شامل یکسری ۷ تایی به شکل چاقویی وشماره‌های ۱.۵، ۲، ۲.۵، ۳، ۴، ۵ و ۶ میلی‌متر و ۸ عدد آچار به شماره‎‌های ۳، ۴، ۵، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۴ میلی‌متر می‌باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ مجموعه ۲۰ عددی آچار آلن اکلایند مدل D343106

مجموعه 20 عددی آچار آلن اکلایند مدل D343106

مشخصات

 • تعداد
  ۲۰
 • جنس کالا
  فولاد فورج شده
 • وزن
  ۱۷۷۰ گرم
 • سایر توضیحات
  ۰.۲۸
 • ۰.۳۵
 • ۰.۵۰
 • ۱/۱۶
 • ۵/۶۴
 • ۳/۳۲
 • ۷/۶۴
 • ۱/۸
 • ۹/۶۴
 • ۵/۳۲
 • ۳/۱۶
 • ۷/۳۲
 • ۱/۴
 • ۵/۱۶
 • ۳/۸
 • ۷/۱۶
 • ۱/۲
 • ۹/۱۶
 • ۵/۸
 • ۳/۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ مجموعه ۱۳ عدی آچار آلن اسناپون مدل KT6598

مجموعه 13 عدی آچار آلن اسناپون مدل KT6598

مشخصات

 • تعداد
  ۱۳
 • شماره آچار
  ۱.۵ , ۱۰ , ۱۲ , ۱۴ , ۱۶ , ۱۹ , ۲ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸
 • ویژگی‌های آچار
  SAE
 • نوع آچار
  آلن
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۱۵۰۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  محصول فوق ساخت شرکت اسناپون امریکا میباشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ مجموعه مبدل سری بکس به سری آلن نووا مدل NTS 7004 با درایو ۱/۲ اینچ

مجموعه مبدل سری بکس به سری آلن نووا مدل NTS 7004 با درایو 1/2 اینچ

مشخصات

 • تعداد
  ۱۰
 • ویژگی‌های آچار
  متریک
 • توضیحات کاور
  – دارای کاور فلزی ارگانیزه
 • – ابعاد: ۳× ۱۰.۵ × ۲۰ سانتی‌متر
 • جنس کالا
  کروم – وانادیوم
 • وزن
  ۱۲۷۰ گرم
 • سایر توضیحات
  – قابل استفاده با آچار بکس یا سر پیچ‌گوشتی با درایو ۱/۲ اینچ
 • – مبدل بکس با درایو ۱/۲ اینچ به سری آلن
 • – دارای ۱۰ مبدل با سری آلن با سایز‌های H17, H14, H12, H10, H8, H7, H6, H5, H4 و H19

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ مجموعه ۱۵ عددی آچار آلن جنیوس تولز مدل TH-41015

مجموعه 15 عددی آچار آلن جنیوس تولز مدل TH-41015

مشخصات

 • تعداد
  ۱۵
 • توضیحات کاور
  – قوطی فلزی قفل دار
 • جنس کالا
  کروم وانایوم
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  – ۷ عدد سری آلن شش گوش با طول ۳۰ میلی متر و ابعاد ۴, ۵, ۶, ۷, ۸, ۱۰, ۱۲
 • – ۷ عدد سری آلن شش گوش با طول ۷۵ میلی متر و ابعاد ۴, ۵, ۶, ۷, ۸, ۱۰, ۱۲
 • – ۱ عدد سری درایو با طول ۱۰ میلی متر و سایز ۱/۲ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ مجموعه ۸ عددی آچار آلن هافو مدل DI-H008

مجموعه 8 عددی آچار آلن هافو مدل DI-H008

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۳۰۵ گرم
 • سایر توضیحات
  مجموعه آلن ۸ عددی شش گوش هافو مدل DI-H008 سایز ۲-۱۰میلی متر
 • آلیاژ فولاد کروم-وانادیوم
 • شماره آچار ۲ تا ۱۰ میلی متر میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ مجموعه ۱۵ عددی سری آچار آلن ستاره ای جنیوس تولز مدل TX-41015

مجموعه 15 عددی سری آچار آلن ستاره ای جنیوس تولز مدل TX-41015

مشخصات

 • تعداد
  ۱۵
 • توضیحات کاور
  – قوطی فلزی قفل دار
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۸۲۰ گرم
 • سایر توضیحات
  – دارای درایو با طول ۱۰ میلی متر و سایز ۱/۲ اینچ
 • – ۷ سری با طول ۳۰ میلی متر و سایزهای T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
 • – ۷ سری با طول ۷۵ میلی متر و سایزهای T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ سری آلن و ستاره ای هزبورن مدل ۱۴۰۴۲ مجموعه ۴۲ عددی

سری آلن و ستاره ای هزبورن مدل 14042 مجموعه 42 عددی

مشخصات

 • تعداد
  ۴۲
 • شماره آچار
  ۱۰ , ۱۲ , ۴ , ۵ , ۶ , ۸ , T-20 , T-25 , T-30 , T-40 , T-45 , T-50 , T55
 • ویژگی‌های آچار
  درایور ۱/۲ اینچ , درایور ۳/۸ اینچ
 • نوع آچار
  آلن , ستاره ای
 • توضیحات زاویه
  دارای درایو ۱/۲ اینچ و ۳/۸ اینچ، ۲ عدد بیت هولدر ۱۰×۳/۸ و ۱۰×۱/۲، دارای حداکثر سایز بلند ۷۵ میلی متر و حداقل سایز کوتاه ۳۰ میلی متر است
 • توضیحات کاور
  این مجموعه در یک جعبه فلزی مقاوم گنجانده شده است.
 • جنس کالا
  فولاد آلیاژی کروم وانادیوم
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  سری آلنی کوتاه و بلند در سایز های ۴-۵-۶-۷-۸-۱۰-۱۲
 • سری ستاره ای کوتاه بلند در سایز های T20-T25-T30-T35-T40-T45-T50-T55
 • سری ستاره ای هزار خار کوتاه و بلند در سایز های M6-M8-M9-M10-M12

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید آچار آلن در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید میز نماز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا